Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

KK Partizan - uprava, marketing, transferi

Статус
Затворена за писање одговора.

Spalding

Grobarčina
Учлањен(а)
30.06.2019
Порука
2.402
Reaction score
9.408
Локација
Novi Sad
Kićan predsednik
General koordinator/sportski direktor
Želimir trener
Dragan kapiten
Trifunović, Petrušev, Nakić... klinci
@Spalding klupski vrač

I taman kada sam se setio da će se ljutiti moderatori jer ne dozvoljavaju maštarije na forumu, shvatio sam da i nismo baš predaleko od ovoga... Da ne ureknem...

Vidi, nek ide život moram u off sada pa moderatori nek praštaju il nek rade šta se mora jbg... Ali naći se na spisku sa ovakvim imenima taman i na forumu, OGROMNO ZADOVOLJSTVO I ČAST! Živ bio :D :ziveli Praznično je vreme, malo nam je svanulo pa kako god!
 

ZatucaniZapadnjak

Grobarčina
Учлањен(а)
29.06.2019
Порука
1.115
Reaction score
5.457
Локација
Beograd
ne razumem sve kritike uperene ka Ražnatoviću? Po svim projekcijama, Petrušev će biti draftovan u NBA, možda i u prvoj rundi, MVP je ABA lige, zaslužuje da se oproba tamo. Jedno je što mi to navijački gledamo ali je lepo rečeno - nikad nije rano da neko ode u NBA, ako ne uspe, lako će se on u Evropi snaći. Mnogo mi je veći problem što evidentno Gagija ne možemo da dovedemo a legao bi nam kao budali šamar.
 

ZatucaniZapadnjak

Grobarčina
Учлањен(а)
29.06.2019
Порука
1.115
Reaction score
5.457
Локација
Beograd
pa upravo zato što Miško ne da ili ima neka začkoljica između, ne verujem da bi trebalo više od 5 sekundi da se to realizuje jer sam siguran da bi mu odgovaralo da radi pod Željkom i igra ali evidentno debeli zalizani ne da
 

kontraAV

Grobarčina
Учлањен(а)
05.07.2019
Порука
1.042
Reaction score
3.529
Локација
Crna Gora
32godine covjek ima, niti ga neki evroligas hoce, niti ce u NBA. Ako je toliko prodao dušu djavolu, onda po njega gore. Mi cemo se vec nekako snaći i onako je upitan zdravstveno.
 

Shule

Grobar
Учлањен(а)
11.09.2008
Порука
703
Reaction score
1.356
Локација
Beograd
pa upravo zato što Miško ne da ili ima neka začkoljica između, ne verujem da bi trebalo više od 5 sekundi da se to realizuje jer sam siguran da bi mu odgovaralo da radi pod Željkom i igra ali evidentno debeli zalizani ne da

Brate, ako mi zelimo Milosavljevica, a Misko mu ne da da dodje kod nas, onda Milosavljevic treba dobro da se zamisli sta radi kao covek od 32 godine. Obozavam ga, i ne verujem da je slucaj da ne moze da dodje zbog Miska. Pa nije zalilzani zelenas pa da mu puca u noge ako predje, jebem mu sve.

A sto se tice Petruseva, i on sada ima priliku da pokaze tu ljubav sa slike. Odlican je, mozda bi i mogao da ode u NBA, ali pitanje je koliko bi igrao u prvoj sezoni. Nisu svi Miskovi kao Jokic...
 
Учлањен(а)
24.06.2009
Порука
427
Reaction score
1.551
Dobar dobar, odlican, malo divalj igrac ali smirice to Zoc.. I sto je nama uvek bio problem, dobar sut za 3
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top