Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

KK Partizan - uprava, marketing, transferi

Статус
Затворена за писање одговора.

batakpudla

Grobarčina
Учлањен(а)
19.05.2007
Порука
3.823
Reaction score
10.599
Довести Тепића само због капитенске траке. Таман док Аврамовић, или Трифуновић не стасају у лидера новог Партизана, пошто тренутно нико у тиму не заслужује да буде капитен.

Шта рећи о Новици... Део чувеног ТНТ триа и Дулетове златне ере. Штета што због повреда није направио већу каријеру. Вратио се у клуб кад је било најтеже и у првим редовима са клубом преживљавао голготу која нас прати последњих година. Велики борац, велики емотивац. Један од најомиљенијих играча у 21. веку. Хвала за све и пуно среће у пензији!
 

nimante

Grobarčina
Учлањен(а)
18.05.2010
Порука
2.337
Reaction score
3.302
Локација
Istok O
Možemo napravimo ispraćaj Novici, a na njemu razvijemo transparente protiv Radeta. Npr: "Kurac tebi traka", "Jebe mi se što si Grobar" i slično, uzmimo mašti na volju.
 

Petar PFC

Grobarčina
Учлањен(а)
01.06.2011
Порука
1.472
Reaction score
4.922
Локација
Boka
Možemo napravimo ispraćaj Novici, a na njemu razvijemo transparente protiv Radeta. Npr: "Kurac tebi traka", "Jebe mi se što si Grobar" i slično, uzmimo mašti na volju.
Jesi li realan druze? Pa to sto decko igra lose ne znaci da treba da ga mu pisemo takve stvari, ne vjerujem kakav si predog dao ...jebe mi se sto si grobar hahahahaha
 

aleksandar011

Grobar
Учлањен(а)
11.03.2016
Порука
207
Reaction score
1.294
Novice, HVALA!
Od prvih minuta u dresu Partizana, kao deo dueta Velickovic-Borovnjak, videlo se da je drugaciji, da je borac, da ne uzmice ni pred kim, da je Grobar "do koske". Da ga povrede nisu omele, sada bi se o njemu govorilo kao o jednoj od najboljih evropskih cetvorki u dvadesetom veku.
Partizan ti je dao mnogo, ti si Partizanu dao sve!
Izvinjavam se zbog patetike, ali ne umem bolje da iskazem ogromno postovanje koje imam prema ovom momku.
HVALA Novice Velickovicu, buduci direktore KK Partizan!
P.S. Originalni dres sa Novicinim imenom i brojem, bi se prodavao "kao alva".
 
Последња измена:

Mille

Grobar
Учлањен(а)
12.09.2019
Порука
256
Reaction score
2.188
Локација
Beograd

Dr. Strange

Početnik
Учлањен(а)
06.07.2021
Порука
107
Reaction score
541
Локација
Beograd
Jedini igrac koji bi mozda mogao da dobije traku pre Radeta je Vesterman u slucaju da se vrati. Da bi imalo nekog smisla. Sve ostalo je glupost, nismo mi neki instant klub koji deli kapitenske trake na osnovu necijeg kvaliteta. Covek je tu tri godine, domaci je igrac. Na sta bi licilo da se traka da nekom novom igracu koji je tek dosao. Ni sam ne znam da li verujem u Radeta posle svega, ali ako sta moze da mu vrati samopouzdanje, onda je to kapitenska traka. Pogadjao je on bitne suteve, nije bas da nema materijala tu.
 

system

Grobarčina
Учлањен(а)
29.09.2008
Порука
3.274
Reaction score
15.131
Локација
U pizdi materini
Ubici sve najbolje u penziji i da nije bilo povreda delovao bi taj CV još lepše ali RM i kapiten KKP pa malo li je ? Uvek mi je pred očima onaj trenutak kada gubimo titulu a Novica i Grobari pevaju posle meča kao da smo osvojili EL. Dovoljno je videti koliko ga musavci razvlače po internetu danas i biti svestan da je bio pravi čovek na pravom mestu.

Rade zaslužuje jedino ispisnicu, hvala ti brt i nek ti je sretnje, do sad bi i ja proigrao da sam trenirao samo. Što reče Džin svi smo mi Grobari ali ne dobijamo silne pare od KKP za to. Dečka je neko slagao da je vrhunski košarkaš, verovatno ga je Zalizani ujebao igrački sa onim letovanjem u Memfisu. Da je bio svesniji svojih dometa mnogo lepše bi to izgledalo plus na sve to ima karakter kao da ga je Jesenjin stvorio.
 

Spalding

Grobarčina
Учлањен(а)
30.06.2019
Порука
2.402
Reaction score
9.408
Локација
Novi Sad
Mille

Nema ovde glupih, oni su na nekom drugom forumu. Ovde svi pucamo na prvu jer nam se ruke tresu od uzbuđenja ovih dana. Smenjuju se suze radosnice i neke sete. Vraćaju se uspomene, vraćaju se i postaju sadašnjost. Živimo istoriju a to je veliki stres /barem meni/.

Dođe ti Žoc kada je u punoj snazi i poželjan svakom i to posle propale sezone. Onda se pojavi njegova slika sa Duškom u kafani. Taman pomisliš da nema dalje, ne spavaš i čekaš pojačanja, naslađuješ se, maštaš. Ali gle čuda - taman se nekako sastaviš ode NOVICA...

A nije kraj, tek je počelo - Srce da pukne, ništa drugo! Nije ni čudo da smo svi "na gotovs"... Prepusti se brate i uživaj, moderatori naši su takođe legende, majstori svoga posla i poznaju sve, njima ništa neće da promakne i reagovaće kada treba... Poznaju nas dobro :D Ne pucaj na prvu! :ziveli
 

Issa

Grobarčina
Учлањен(а)
06.02.2008
Порука
1.586
Reaction score
3.342
Локација
JNA
Veliki si Novice..ako citas ovaj forum, valjda su ti ove poruke pokazale koliko si dao nasem Partizanu i svima kojima je Partizan u srcu..veliko hvala i srecna ti igracka penzija ! :navijac :respect
 

PARTIZAN INSTITUCIJA

Grobarčina
Учлањен(а)
29.06.2019
Порука
1.992
Reaction score
11.710
Локација
JNA
Šta da napišem a da već niste napisali?

Mnogo čudno će biti bez njega na klupi i na terenu, faliće dosta, kao i Sale kapiten...

Hvala ti za sve Novice.
Kada neko kaže Partizan, ja pomislim na tebe.

Volim te čoveče, ljudino, kapitenu, legendo. Mnogo te volim.

Hvala ti još jednom, zaslužuješ sve najlepše u životu.

 

Nebitan

Grobar
Учлањен(а)
01.06.2017
Порука
428
Reaction score
1.912
Локација
Zvornik
Hvala Novici za sve. Taj čovjek voli i živi za Partizan i to je uvijek dokazivao!

Čast i privilegija je bila gledati ga. Preuzeo je x puta teret na sebe, u najtežim trenucima za klub bio je tu, branio čast i ime našeg Partizana!

Hvala ti Novice, veliko Hvala! :respect
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top