Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

KK Partizan - uprava, marketing, transferi

Статус
Затворена за писање одговора.

Cleo

Grobar
Учлањен(а)
03.07.2019
Порука
811
Reaction score
2.671
Локација
.
Hvala ti kapitenu sto si poslednjih godina u ne tako lepom vremenu za nas kk cuvao plamen grobarstine.
Sada kada je to vreme konacno iza nas mozes u miru da odes u penziju i uzivas u pobedama iz malo drugacijeg ugla.
 

Jokic

ex jokics
Учлањен(а)
24.08.2007
Порука
7.039
Reaction score
15.452
Локација
Храм фудбала
Hvala Novice na svemu, sad tek shvatam da sam i ja omatorio. A juce je bio taj trio, to ludilo, nesto uz sto je stastala citava generacija Grobara, i hvala Vam svima na tome, tebi najvise, jer si dokazao milion puta ko si i sta si.

VELICKOVIC NOVICA!!!
 

Ilyasova

Grobarčina
Учлањен(а)
02.06.2011
Порука
3.846
Reaction score
7.576
Najezio sam sam se!!!Hvala ti na svemu Nole i da budes pored parketa ove sezone i najveca podrska nasim igracima, pa ako bog da da se na kraju sezone svi zajedno radujemo na triplu krunu ( ne racunam Aba Superkup :D ) i povratak u Evroligu!
A, sad ocekujem reakciju Tulje :šal
 

Veselin

Početnik
Учлањен(а)
07.07.2021
Порука
36
Reaction score
102
Локација
Požega
Emotivno: sećam se kad je ušao prvi put na parket,sa 18god. Kao da je juče bilo. Odlazi ratnik na poziciji 4, veliki igrač, veliki Partizanovac...pravo u Partizanovu kuću slavnih.
Razum: pravi momenat za povlačenje.
1. ne može više.
2. ili 1. KK je sada u sigurnim rukama.
Kapiten: g. Obradović će najbolje znati ko može biti na tragu Novice - kao novi kapiten. Miran sam oko toga. Krv i znoj za sveti grb + hrabrost = kapiten KK Partizan. To ne može svako. Ne vidi se uvek na prvu. Željko će znati.
 

JasminaT

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2010
Порука
21.365
Reaction score
40.188
Локација
Žrnov
Последња измена:

BiP

Grobarčina
Учлањен(а)
11.05.2018
Порука
1.175
Reaction score
6.919
Локација
NbG
ClYO3jTUkAIB3t2 (1).jpg
Sad zasluzeno odmori od tereta koji si nosio poslednjih godina na vec izmucenim kolenima. Ima ko da cuva tvoj i nas Partizan sa klupe, a iskreno se nadam da ces se i ti uskoro pridruziti tom timu u nekoj novoj ulozi. Veciti kapiten, legenda kluba decko koga cemo uvek zvati ubica.
 

Уличар

Početnik
Учлањен(а)
11.03.2016
Порука
124
Reaction score
453
Локација
Србија
Новице, хвала ти на свему што си пружио и дао Партизану, дуго ће се препричавати млађим гробарским нараштајима она тројка против зелених.
 

Bogoljub Gagić

Početnik
Учлањен(а)
08.07.2021
Порука
4
Reaction score
14
Локација
Beograd
Pozdrav braćo grobari,

Dugo pratim forum i pratim šta se dešava kod nas, ali nisam lik koji voli redovno da se oglašava pa nisam nikad pravio nalog.
Ali ova sezona i dešavanja u poslednjih par nedelja, a pre svega današnji odlazak kapitena i legende kluba su me pogurali da se aktiviram i oglasim ovde. Jer sa kim čovek bolje može da podeli radost ali nažalost danas i tugu nego sa braćom koja isto misle.

Za Novicu šta god da se napiše ili kaže, malo je. Koliko god puta da se setiš najboljih poteza, izjava, bacanja za loptu koja je kako reče i on sam već otišla u aut, malo je. Kaže kapiten da ga takvi aplauzi dignu "puta 20" a verujem i da zna da takva borbenost koju je pokazivao i kad je telo to jedva moglo da isprati sve nas dignu puta 100.

Znam da smo svi euforični zbog vrhunskih igrača koji su do sad došli i takvi igrači su naravno veliki i bitan deo tima koji pretenduje na sve trofeje. Ali sa nekim ko poznaje suštinu šta znači grb i dres partizana ceo tim se diže na jedan viši nivo. Iskreno sam se nadao da ostaje Novica još jednu sezonu bar ili ako ode da dolazi Gagi da preuzme deo te uloge od njega, ali ni jedno ni drugo se neće desiti ove sezone. Svakako, verujem da Žoc ima rešenje i za tog lidera na terenu a na nama je da se strpimo.
 

nimante

Grobarčina
Учлањен(а)
18.05.2010
Порука
2.337
Reaction score
3.302
Локација
Istok O
Sada i meni izgleda da je sarkazam, hvala na sugestiji tebi i Iliću-Kapitenu... Valjda smo svi preemotivni ovih dana. Izvinjenje i @nimante ako sam ispao glup u društvu... :ziveli

Izvinjavam se ja svima koje sam štrecnuo, uključujući moderaciju. Samo sam referisao na ove postove u kojima se divna priča o Novici pretvorila u pljuvanje Zagora. Svako može da pogleda mojih 2.198 postova unazad, videćete da ni Babovića nikad nisam opsovao, a kamoli divnu dušu Zagorca, pametnog momka i Grobarčinu. On je, dečko, intelektualac, otud ta njegova potreba da sindikališe, čak mu ni to ne zameram. A igra, jebi ga, on potencijal ima, trudi se, sad samo Željko da naštimuje te njegove ži(v)ce.

Kad smo kod filma o Novici, ja počeo da plačem u prvom minutu, nisam njega uopšte čekao na kraju, ko ga jebe. :) Nemoj sad ban!
 
Последња измена:

Dubaz

Grobar
Учлањен(а)
18.05.2020
Порука
377
Reaction score
3.427
Локација
Kući.
Jeste, pustiće se neka suza, ali nema to veze sa tugom, braćo. Samo sreća i ponos, jer imamo (namerno ne pišem "smo imali") nešto što je retkost.

I da - ide čovek u penziju, i da - faliće na terenu. Ali biće tu. Jedva čekam momenat kada ustane da pozdravi Grobare i dobije ovacije pune hale. I neka se to ponovi nekoliko puta. A onda neka više ne ustaje da pozdravlja Grobare, neka dođe među nas, neka povede navijanje, neka mu novi kapiten uruči pehar na tribini. Tada kad zapeva "Paaaartiiiiizaaaaaaaaaaaan..." i tada će se plakati, ali opet to neće biti tuga.

Nema tuge kad si Grobar. Samo ponos i nerviranje. :partizan-fan::partizan-fan::partizan-fan:

I da, kada se zapeva u hali "Ko ne skače, taj je..." neka Novica bude pošteđen skakanja. Vreme je da se odmore kapitenska kolena.

Hvala, legendo.
 

Mille

Grobar
Учлањен(а)
12.09.2019
Порука
256
Reaction score
2.188
Локација
Beograd
Izvinjavam se ja svima koje sam štrecnuo, uključujući moderaciju. Samo sam referisao na ove postove u kojima se divna priča o Novici pretvorila u pljuvanje Zagora. Svako može da pogleda mojih 2.198 postova unazad, videćete da ni Babovića nikad nisam opsovao, a kamoli divnu dušu Zagorca, pametnog momka i Grobarčinu. On je, dečko, intelektualac, otud ta njegova potreba da sindikališe, čak mu ni to ne zameram. A igra, jebi ga, on potencijal ima, trudi se, sad samo Željko da naštimuje te njegove ži(v)ce.

Kad smo kod filma o Novici, ja počeo da plačem u prvom minutu, nisam njega uopšte čekao na kraju, ko ga jebe. :) Nemoj sad ban!

Izvini ti, ja sam kriv za zabunu. Inače kapiram ironiju, ali sada smo svi preosetljivi, pa zam zaglupeo, šta li... Trebalo je da prvo pogledam tvoje ranije postove. Siguran sam da i ovi ljudi što ne mirišu baš Zagorca misle najbolje klubu, pa malo preoštro kritikuju. Bravo što štitiš naše momke, ionako nasrću na nas sa svih strana, samo nam fali da se džapamo i između sebe. :napred-partizan:
 

tobacco

Grobarčina
Учлањен(а)
02.12.2012
Порука
2.558
Reaction score
7.855
Apelujem na upravu Partizana (mada jebe se njima šta ja pričam) da angažuju međunarodne profesionalce iz oblasti sportskog marketinga, bolje dati njima milion evra nego dovesti jednog kvalitetnog igrača. Pratim društvene mreže, hajp je ogroman u mnogim državama povodom Partizana, turci pišu, parafraziram: molim se Bogu da nam Partizan bude u grupi" itd... Ekskurzije, turniri preko leta, dresovi itd.... nemojte ispustiti ovo, čini mi se da smo u nekakvoj defanzivi ovih dana i pored svega. Nismo imali ovakvu priči nikad, stvarno bi greota bila da je ispustimo. Evo oproštaj Novici na stadionu sa međunarodnim zvezdama za početak...
 

Zillgian

Grobarčina
Учлањен(а)
26.01.2010
Порука
3.953
Reaction score
4.886
Локација
Ndžamena
"...we shall fight on the beaches,
we shall fight on the landing grounds,
we shall fight in the fields and in the streets,
we shall fight in the hills;
we shall never surrender!"

Dio Čerčilovog govora u Radetovom obraćanju. Da se zna ko je sindikalac diplomata :D
Zagore, shvataš da očekujemo da preuzmeš baklju iz Novicinih ruku.
Nemoj da nas izradiš, ljubi te brat.
 

kragujevcanin

Grobar
Учлањен(а)
11.02.2007
Порука
286
Reaction score
586
Apelujem na upravu Partizana (mada jebe se njima šta ja pričam) da angažuju međunarodne profesionalce iz oblasti sportskog marketinga, bolje dati njima milion evra nego dovesti jednog kvalitetnog igrača. Pratim društvene mreže, hajp je ogroman u mnogim državama povodom Partizana, turci pišu, parafraziram: molim se Bogu da nam Partizan bude u grupi" itd... Ekskurzije, turniri preko leta, dresovi itd.... nemojte ispustiti ovo, čini mi se da smo u nekakvoj defanzivi ovih dana i pored svega. Nismo imali ovakvu priči nikad, stvarno bi greota bila da je ispustimo. Evo oproštaj Novici na stadionu sa međunarodnim zvezdama za početak...

Pa recimo evo ideje mozda je neko vidi... Pozvati Real na prijateljsku utakmicu u Arenu kao generalku pred pocetak sezone.
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top