Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

KK Partizan - uprava, marketing, transferi

Статус
Затворена за писање одговора.

black_white

Početnik
Учлањен(а)
03.10.2020
Порука
85
Reaction score
207
Локација
Mesec
Po meni fali samo treca garnitura sto se tice UA. Dresovi, sasvim solidni ovih par sezona. Mozda su ovi poslednji, nekako i najlepsi. Za pruge i jesam i nisam iskreno, vise sam za tu neku trecu garnituru da malo dodamo neku novinu.
 

Beckerecanin

Početnik
Учлањен(а)
07.07.2021
Порука
42
Reaction score
264
Локација
Zrenjanin

Mille

Grobar
Учлањен(а)
12.09.2019
Порука
259
Reaction score
2.204
Локација
Beograd
Mi se stalno ložimo da smo drugačiji od ovih Terzićevih i Čovićevih, jedno brdo i to... I jesmo, skoro uvek.
Dele nas različita etika, potpuno drugačija estetika, odnos prema klubu, odnos prema upravama i vlastima... Ponajviše nas od njih deli odnos prema našim igračima. Jedini i isključivi razlog da napadnemo nekog Partizanovog igrača ili trenera bila je procena da ne radi u interesu kluba, već u svom sopstvenom. Bilo da je sebičan i hoće svu pažnju za sebe, bilo da pokazuje bezobrazluk prema saigračima, bilo da se radi o nezalaganju, čuvanju nogu ili nekim oblicima šurovanja.
Nikada, pod milim bogom nikada, ni jedan naš igrač nije bio napadan a još manje vređan i ismevan ako nije dovoljno talentovan ili ima lošu sezonu, da ne nabrajam sada imena.Te i takve stvari smo uvek prepuštali ciganeriji i zbog toga ih beskrajno zajebavali. Nije dovoljno samo da se proglasimo drugačijim. Što kažu Francuzi - noblesse oblige, plemstvo obavezuje...
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top