Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

KK Partizan - uprava, marketing, transferi

Статус
Затворена за писање одговора.

Grave

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2011
Порука
2.058
Reaction score
7.936
Ovaj mučeni novinar koji ima ekskluzivu po istoriji njegovih tvitova imao samo retvitove ostalih "insajdera".
I čovek provalio da na vesti o Partizanu i Želku ima najviše reakcija.
Mi smo raj za socijalne novinare socijalnih mreža.
Inače šteta što probudiše maštu navijača o ovom fenomenalnom igraču ali opet bi mi bilo milina da napiše i on na blanko tvitu "fake news"
 

_Shone_

Grobarčina
Учлањен(а)
02.06.2011
Порука
1.544
Reaction score
2.574
Локација
Tu..iza ugla...nema 200 metara
Ne znam kako nije cuo da smo nudili blanko cek i Dzenkinsu, Cirbesu i Mileru :buhaha :buhaha :buhaha Cak razmiljamo o tome da vratimo Sasu Obradovica i Nebojsu Ilica iz penzije. Moka Slavnic je takodje u igri, on je u sustini i najblizi jer je igrao za nas:buhaha:buhaha

Kakve su oni prskotine pa to je strasno, ne vide gde udaraju.

Urednici izvinjavam se za off, prastajte i premestite poruku ako treba negde druge.
 

MyPartizan

Početnik
Учлањен(а)
12.12.2014
Порука
3
Reaction score
2
Dva igraca su zavrsili,(brutalni),dva u najavi neverujem da ce pre kraja meseca se klub oglasiti.

Mislim da svi znamo da su 1 & 5 (starter prioritet), koje je razmisljanje u klubu oko klupe? Veujem neko na poziciji 4, mislim da smo tanki na 3 (back-up)? Predpostavljam da ima veze I sa tim ko odlazi a ja nekako ne vidim u ovom tima mesta za Dangubica + Zagorca medju top 12 (pre bi nekog klinca od ovih sto su vec u timu ili nekog mladog dovesti I bacati ga u vatru u slabijim mecevima)

Ovo sto je do sad uradjeno mi se zaista dopada Kurucs, pratim NBA solidno I mislim da ce Kurucs biti zver. U NBA je samo dosao prerano (niko nije ocekivao da ce doci odmah- inace bi bio ispred Muse sigurno, ta generacija je bila top Doncic, Young, Ayton, itd) a onda je uleteo u tim gde nije dobijao sansu, setao se izmedju razvojne lige I NBA, imao private probleme. Kad dodje kod nas ne bi se cudio da bude mnogo bolji vec do NG nego Veseli u piku kod nas (nisu ista pozicija ali koliko znace ekipi). Ali samo da se sredi, vrati samopuzdanje I bice zver! Steta sto moze samo da nam se desi da sa njim udjemo u EL I ode nazad u NBA nakon godinu dana ali to su vec slatke muke
 

Dr. Strange

Početnik
Учлањен(а)
06.07.2021
Порука
107
Reaction score
541
Локација
Beograd
Kurucs ce verovatno na 4 sa 206cm... Dangubic i Zagorac su trojke, Lidej vrv na 4. Dve petice i dva pleja fale...
 

Ilyasova

Grobarčina
Учлањен(а)
02.06.2011
Порука
3.885
Reaction score
7.728
@macak
Na kojim pozicijama su zavrsene te bombetine? Verujem kako ih najavljujes da ce biti starteri, verovatno 1 i 5.
Ajde neka krene okupljanje tima ne mogu da izdrzim.
 

MyPartizan

Početnik
Учлањен(а)
12.12.2014
Порука
3
Reaction score
2
Kurucs ce verovatno na 4 sa 206cm... Dangubic i Zagorac su trojke, Lidej vrv na 4. Dve petice i dva pleja fale...

Tehnicki mozda vise 4, mada moze pokrivati od 2-4. Netsi su ga videli kao PF-a, mada je igrao dosta I na 3. Ako je projektovan kao starter, sto verujem da jeste, mislim da je logicno staviti ga na 3, Lidej na 4, jos jedan starter na 5. Mada je dobro sto Kurucs/Lidej mogu da se prebace na 4+5 ako npr hocemo da igramo sa nizom petorkom. Nije na meni ali svakako je guzva sa klincima, pojacanjima plus Dangubic/Zagorac na 2-3 (a voleo da Paige ostane)...
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top