Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Dres Partizana - nekada i sada

  • Зачетник теме Method Man
  • Датум покретања

grobar032

Grobarčina
Учлањен(а)
27.02.2007
Порука
5.110
Reaction score
554
Локација
Humska 1
Mislim da je veci problem sto nema nekog u klubu da se pozabavi iole ozbiljnije ovim pitanjem. Nego smo u fazonu daj sta das.
Sa druge strane, ranije su promocije dreseva izgledale ozbiljnije, bilo je i prisustva igraca, i vidis odmah sve tri garniture. Sad niti znam jel ovo prvi dres, jel rezervni, kako izgledaju ostale garniture, nista. Rasulo!
Na sajtu vest u kojoj bi trebalo da procitamo nesto vise o dresu, i da vidimo recimo slike, mi imamo skrinsot iz reklame za novi dres... Komedija.
 

Vlad

Grobarčina
Учлањен(а)
07.06.2012
Порука
13.875
Reaction score
25.508
Локација
ante portas
Pruge na novom dresu su pretanke.
To je jedina falinka. Moralo je ovo bolje.
Ipak smo mi Partizan.
 

Jokic

ex jokics
Учлањен(а)
24.08.2007
Порука
7.039
Reaction score
15.452
Локација
Храм фудбала
Ja bih prihvatio da igramo i u zutim, zelenim, plavim... a da imamo konkurentan tim u borbi za titulu, ili da barem ovi na celu kluba uopste zele da se bore za titulu.
Ovako komentarisati dres bijelo-crni, crno-bijeli pored milion gorih stvari koje nam se dogadjaju mi je malo bzv. Kakav da je nas je.
Jel jos nekome u usima odjekivalo Vucicu pederu, gledajuci ovaj spot ili je to neki poremacaj kod mene :D
 

SalePFK

Početnik
Учлањен(а)
03.07.2018
Порука
89
Reaction score
107
Локација
Novi Sad
Мислим да ће алтернативни дрес имати широке пруге са сребрним грбом као што се види на сезонској карти
 

Matke22

Grobarčina
Учлањен(а)
31.08.2018
Порука
3.217
Reaction score
8.995
Локација
JNA
Nama fali 5 igrača u 11, a vi vamo raspravljate o dresovima...
 

JasminaT

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2010
Порука
21.365
Reaction score
40.188
Локација
Žrnov
Marketing može biti kriv ako je od ponuđenih izabrao baš ovaj - od ponuđenih kataloških.
Svesni ste da Nike za nas ne radi tailored dresove već ih biramo od onoga što imaju na lageru :)
 

Ostoja_PFC_

Grobarčina
Учлањен(а)
30.09.2006
Порука
2.841
Reaction score
192
Локација
Dole ispod
Svi veliki klubovi otplate plate i tranfsere prodajom dresova ma koliko ludo to zvucalo.
 

Dino

Grobarčina
Учлањен(а)
09.04.2010
Порука
1.549
Reaction score
10.838
Idiotu koji je nalepio ovakve pruge na beli dres iskopati oci.
Sta je ovo jebote i kako OVO moze nekom da se svidja?

Nikad necemo imati dresove da valjaju. Jebote oni su iz brutalne adidas kolekcije one godine odabrali ono cudo sa "zicom", sada konacno skinemo ove najkijeve sto smo ih nosili godinama i odaberemo mts kantu nabodenu na crnu ogradu.
 
Учлањен(а)
04.12.2012
Порука
3.227
Reaction score
1.890
Локација
Подгорица
Знам да велики од најкија и адидаса добију 30 - 40% од продаје дреса остало узимају компаније, а колико они дресова продају, тако што би се најки мучио са нама.
Може тотални унитак да добијемо али треба да им платимо ако се не варам.
 
Учлањен(а)
04.12.2012
Порука
3.227
Reaction score
1.890
Локација
Подгорица

Ево нашао сам дрес у каталогу Најкија страна 15. Ове штрафте су додате тако да је то уникат.
Такође није ми јасно да не узму барем као трећу комбинацију дрес неке друге боје.
 

Ilyasova

Grobarčina
Учлањен(а)
02.06.2011
Порука
3.846
Reaction score
7.575
Bas sam to hteo da kazem da je bagra uz print "mts" isprintala i iglice.
To ce neki pobratim da radi tako da nam je dres pola Nike pola Pobra-print.
A ne bi me iznenadilo da je za dizajn iglica neko uzeo lovu.
 

Ilyasova

Grobarčina
Учлањен(а)
02.06.2011
Порука
3.846
Reaction score
7.575
Eo ga Nike Trophy IV 2021/22
0c9f1-bv6725-100-phsfh001-web.jpg74284-bv6725-100-phsbh001-web.jpg
 

trivunelli

Grobarčina
Учлањен(а)
02.06.2017
Порука
1.789
Reaction score
7.557
Локација
25-i maj
Koliko kosta novi dres? Inace ljudima su najdrazi oni dresovi u kojima se postizu uspesi. Kad se setim Lea i Djuke i onih dresova,milina me uhvati a realno dres nista.spec.
 

Bili Piton

Grobar
Учлањен(а)
12.05.2018
Порука
752
Reaction score
5.749
Локација
Nekontrolisano kretanje u više pravaca
Kao da imamo Boldrika u klubu, taman pomisliš da ne može gluplje i ružnije, oni te demantuju i pokažu da može još gore. Meni lično svaki dres je lep kad ima naš grb i ime, da li bi kupio ovaj dres, naravno ne, u tome je i poenta novih dresova, da ga neki klinci kupuju i nose sa ponosom. Muka mi je više i da pišem protiv ove uprave, muka mi je da jedan klub kakav je Partizan nije u mogućnosti da ima posebno dizajniran dres za svoje potrebe od strane generalnog sponzora ili sponzora opreme , kao da smo srednjoškolski tim poljoprivredne škole, pa moj klinac od 11 godina izabrao bi nešto lepše.
20715E42-FE30-4FD7-8A49-183643BBC1C8.jpeg

Nešto lepše!
 
Top