Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Liga konferencija 2021/22.

Статус
Затворена за писање одговора.

Grave

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2011
Порука
2.058
Reaction score
7.936
Potpuno sam razočaran ishodom...
Imao sam osećaj da je jadna ekipa ova Dunajska.Ako nije onda bravo Partizanu što ih je naterao da izgledaju jadno.
Odličan istoki i zapad...Na jugu je bilo odlično ozvučenje,vođa navijača me podsetio na moju učiteljicu muzičkog.
 

system

Grobarčina
Учлањен(а)
29.09.2008
Порука
3.273
Reaction score
15.126
Локација
U pizdi materini
Nedostatak kvaliteta na par pozicija ima skupo da nas košta, ništa novo za FKP. Umesto grupnu fazu, keš i igrače mi rizikujemo da izgubimo sve od navedenog jajarenjem parazitske uprave.

Klasična Stanojevićeva utakmica, nisam preterani fan Sume ali ako večeras nije imao mesta za njega onda u pm.

Utisak večeri tribina tužna.

Uprava napolje.
 

kontraAV

Grobarčina
Учлањен(а)
05.07.2019
Порука
1.042
Reaction score
3.529
Локација
Crna Gora
Stanojević ovo prolazi, ali ne i Ruse.
Ne zna čovjek kako u Evropi, baguje i on i ekipa mu. Nemam čime da budem zadovoljan, osim sto smo primorani da u revansu idemo na pobjedu, sto je dobro zbog koeficijenta.
 

ZatucaniZapadnjak

Grobarčina
Учлањен(а)
29.06.2019
Порука
1.114
Reaction score
5.452
Локација
Beograd
- Solidna partija, uz izuzetak problema sa realizacijom. To nam baš može smetati tamo, ako primimo gol tamo na početku, publika se digne, mi možemo pasti u paniku.
- Jako raduje igra Markovića (nek bude da je odigrao tako da mu spomenem prezime) i Jojića, ne toliko po golu, koji je bio lep, ili dodavanjima, šansama, koliko po pristupu, trčanju, taktičkoj inteligenciji, pokrivanju partnera u liniji. Sve pohvale, uz opasku za Markovića da je napadao najslabiju kariku Slovaka, nadam se da će protiv fizički jačih da nastavi.
- Pantić ponovo solidan, željan igre, šteta što nije dao gol. Rikardu je samo gol failo za savršenu partiju.
- Slažem se sa komentarima da Suma ovde definitivno fali, brzim razmenama bi lako ulazio u šanse i mnogo bolje bi se snalazio u kaznenom prostoru od plejade igrača koji su se ispromašivali (Jović, Zdjelar, itd)
- Jović izgoreo definitivno, ali je ipak klianc, trčanje, trud, sve na mestu, samo što ne sme da ponavlja one čarke koje je imao s onim malim prgavim Argentincem, zaradiće glup crveni bezveze
- Vujačić odličan, Saničanin.. nadam se boljem nastupu protiv jačih, za danas sasvim dovoljno, protiv agilnijih i spremnijih, pitanje je kako i šta.
- Slovaci baš slabi, klasično nabijanje ala Žilina, Artmedija, ali smo i mi sve njihove prednosti anulirali. Kapiram da su igrali prijateljsku s Salcburgom ali od njih ljudi napraviše Real. Ovo moramo proći bez problema.

Jako mi je žao što nisam bio na tribinama, sjajna atmosfera, svaka čast za publiku s obe strane stadiona. Grmelo je jako dugo protiv smrdljive pederčine, glasno, čulo se, s Juga su očajnički pokušavali da smire situaciju, uglavnom neuspešno.
Ako je tačno to da su uletali žandarmi da tuku ljude na istoku (nije se videlo tokom prenosa) to je jedna od najvećih sramota u istoriji JNA i još veći razlog da se ori na svakoj narednoj utakmici.

Slanina sledeća, s ovakvom realizacijom su cigani sjebali šansu da ih dobiju. Nama bi užasno značilo da ih dobijemo i brzo otvorimo, tanki su bili danas protiv Litvanaca. O Rusima tek kad prođemo ove. Ekipa za sada izgleda bolje od prošle godine i mislim da trener i igrači zbog svega urađenog na pripremama i do sada zaslužuju podršku, ili makar objektivnu analizu. O upravi se lepo čulo večeras i to raduje.

Jedna po jedna!
 

Vlad

Grobarčina
Учлањен(а)
07.06.2012
Порука
13.875
Reaction score
25.508
Локација
ante portas

Nisi

Grobarčina
Учлањен(а)
29.09.2020
Порука
1.993
Reaction score
13.597
Локација
Kipar
Markovic ubedljivo najbolji igrac veceras. Fenomenalna igra veceras. Nisam verovao da cu za njega to vise ikada reci.
Sanicanin kvalitetan stoper, pravo pojacanje.
Pantic na momente dobar ali generalno prosek.
Jovic katastrofalan.
Dvadesetak minuta drugog poluvremena odlicna igra I ocigledan pad u zadnjih 20 minuta prouzrokovan ociglednim nedostatkom snage koji ce nas kostati sigurno.
Vidi se da timu nedostaje par igraca I to kasnjenje(ako uopste neko dodje) ce nas kostati Evrope I ove godine.
Sve u svemu slaba igra protiv prosecnog protivnika.
 

Nelson

Grobar
Учлањен(а)
09.04.2014
Порука
604
Reaction score
1.227
Локација
BL
Jug ubio energiju, ritam, atmosferu..... mučno. Bar smo se mi svega nagledali na šipkama južne tribine u svom životu ali za ovog domaćina večeras sa mikrofonom nema riječi koja bi dočarala dno koje smo dotakli.
Opet eskadrile primata preskaču na istok ali raduje energija istoka i zapada, ima nade ali djeluje da će ovo biti još jedna mučna sezona.
Što se tiče utakmice, ovog golmana kupiti odmah.
 

ZM

Početnik
Учлањен(а)
05.12.2012
Порука
198
Reaction score
686
Do izmene Natko Jovic mi smo igrali fudbal, sa prelaskom Dace na krilo nestala je igra. Utisak utakmice Stojke mrsomuda loptu a Markec urla ubaci je breee. Prolazimo ovo ali necemo izgleda daleko. Uprava napolje vucicu PEDERU!!! P. S. Zdjelar drugo poluvreme ocaj kao i Jojic.
 

IN 10

Grobarčina
Учлањен(а)
03.04.2008
Порука
2.510
Reaction score
5.116
Nije ovo ni malo lose bilo za pocetak sezone.

- Pantic jako dobar, fali jos malo utakmica, rutine, ali obecava.
- Rikardo odlican dok je imao snage, treba tu jos 15-ak dana.
- Vujacic opet jako dobar, uz Lazara najbolji, ali ima nesto u njegovoj igri sto mi nikako ne da mira... Nadam se da grijesim....
- Jos Jojicu umjesto aloja vere dati ovo sa cim su Lazara hranili zadnjih par mjeseci i mozda nesto i bude od nas.
Trci on, trudi se, malo je bolji i konkretniji bio nego do sada, ali i dalje daleko od onog sto nam treba na toj poziciji...
- Natho jos jednom objasnio zasto je Jojic u prvih 11.

I najvazniji utisak - Ja shvatam i sluzbu i razne velje nevolje i sve ostalo, al da, nakon svega, toliko ljudi i dalje ide na taj jug...
 

b-pfc

Grobarčina
Учлањен(а)
20.04.2009
Порука
1.616
Reaction score
91
Локација
БГ
Јојић сасвим солидан. Што се тиче Натха, не знам да ли се ради о овој уклињености иза шпица а испред два играча, али је човек имобилисан. Фудбал се више не може играти без трчања и експлозивности. Не бих рекао, не бих вероватно ни поверовао да је индоленција али смо далеко, далеко разноврснији и бржи били са Пантићем у средини (покривао је бочне позиције по потреби итд.).

Радује константни раст самопоуздања Вујачића. Мислим да је извукао, у овој и протеклој сезони, веома велики број фаулова у нападу. Искусно.

Не свиђа ми се константно спомињање Сочија. Треба бити оштар у реваншу!
 

_Shone_

Grobarčina
Учлањен(а)
02.06.2011
Порука
1.544
Reaction score
2.574
Локација
Tu..iza ugla...nema 200 metara
Licno ne sporim igru koja je bila leprsava i uzivanje je bilo gledati prvih sat vremena, sve posle je mucenje, cak sam strahovao da ne primimo gol u finisu.

Ono sto sporim je komplikovanje, prvo malog Jovica koji u izigrava Mesija, zatim Jojica (po meni dvojica najvecih komplikatora veceras) zbog nonsalatnog stila igre, Rikarda koji posle dva gola Proleteru je malo poleteo i misli da ce svaka lopta koju uputi da udje u gol.

Slazem se sa vecinom ovde da su ovi muceni slovaci trebali da budu ispraceni sa punom mrezom, medjutim za punu mrezu treba i malo ozbiljnosti na terenu a igraci je veceras definitivno nisu imali.
 

Dino

Grobarčina
Учлањен(а)
09.04.2010
Порука
1.549
Reaction score
10.838
Igra iznenadjujuce dobra, dok nismo pali fizicki.
Ne znam kako je uopste moguce da posle odradjenih priprema imamo ovoliko igraca koji bukvalno ne mogu da potrce posle sat vremena igre.
Jojic i Lazar su lepo danas uticali na nasu igru, ali prosto nisu mogli duze tako jer im je dusa u pete sisla, cak su i kasno izmenjeni. Rikardo slicna prica. Ima jos tu par igraca koji su vidno fizicki nespremni. Klasican primer utakmice za otkaz kondicionom, jebem mu Misu.

Ovaj Bruneti je par puta izgledao kao Ronaldo licno prema svim nasim igracima. Ne zbog toga sto je neki poseban kvalitet, nego zato sto moze da trci dve utakmice dok ovi nasi ne mogu da stoje na nogama.

Golman im je prosek.
Steta sto neke lopte nisu usle.

Sve u svemu, fudbalski nije lose. Bolji smo i to se vidi. Samo sto fudbal nismo mogli da igramo 90 minuta.

p.s. pomilovanje banovanim clanovima, nisu komentarisali utakmicu nego onu sramotu na tribinama.
 

nasa stvar

Grobarčina
Учлањен(а)
01.09.2019
Порука
1.121
Reaction score
2.498
Локација
JNA
Holander posle EP imao ogromnu pauzu i lagano igra, totalno nespreman.Jojić igra u prvoj brzini, nikad ne promeni ritam, vuče se po terenu.Natko je penzioner.Miljkon klasika, ruke gore, ne zna gde trči, nema osećaj da se ubaci u prostor.
Opet menjamo Jovića i gubimo ritam.Rikardo je morao da bude zamenjen u 65 minuta i da udje Milovanovic.
Ovakav rezultata je krivica trenera, na kraju smo imali najsporiji mogući vezni red.
Mogli su čak i gol da nam daju.
Videćemo dal Suma ulazi u sastav u nedelju.Inače moraće da se skandira i prave transovi, nedopustivo je kako se iživljava prema Sumi.
 

trivunelli

Grobarčina
Учлањен(а)
02.06.2017
Порука
1.789
Reaction score
7.557
Локација
25-i maj
Ko je ovaj Pantic nisam ga vidjao ranije u Partizanu? Salim se dobar je bio bas prvo poluvreme. Trebalo je da bude bar tri razlike. Glupo je da se plasimo Socija ali smo realno kratki igraca tipa Leonardo.
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top