Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

KK Partizan - uprava, marketing, transferi

Статус
Затворена за писање одговора.

kragujevcanin

Grobar
Учлањен(а)
11.02.2007
Порука
286
Reaction score
586
Nije sto je realnije da ode u Uniks, nego sudeci po sadasnjem rosteru, mi ga bukvalno nemamo gde.

Osim ako ovaj Kuruks vec nije dobio neku NBA ponudu.

2. Page, Panter, Trifa
3. Kuruks, Dangubic, Zagorac

Jos jedan tekst da se ubije vreme tokom letnjih odmora, ocigledno umesto mozga im dva patuljka okrecu pedale.
 

grobarkogrobar

Početnik
Учлањен(а)
05.07.2021
Порука
100
Reaction score
498
Локација
Srbija



Portal Srbija Danas je u vlasništvu ljudi iz vladajuće nomenklature, pa je pitanje čemu služe ovakvi tekstovi? Ne kažem ništa, možda i imaju nekakva saznanja, međutim ipak im ne treba nešto mnogo verovati. :confused-smiley-013:
 

felix

Početnik
Учлањен(а)
07.12.2011
Порука
43
Reaction score
195
Mali apdejt, da se podsetimo ko nas je sve odbio :D

1. Leo Vesterman
2. Stefan Jović
3. Džejlin Smit
4. Jam Madar
5. Kostas Slukas
6. Bred Vonamejker
7. Džastin Kobs
8. Malkolm Dilejni
9. Kevin Pengos

10. Dragan Milosavljević - potpisao za Bursu
11.
Vanja Marinković - potpisao za Baskoniju
12. Aleksa Avramović - potpisao za nas
13. Danilo Anđušić - potpisao za Monako
14. Nikola Jović
15. KC Rivers
16. Džanan Musa - potpisao za Breogan

17.
Nikola Kalinić - potpisao za FMP
18.
Vladimir Micov - potpisao za Budućnost
19. Mario Hezonja

20. Ekpe Judo - potpisao za Virtus
21. Nemanja Bjelica
22. Alen Smailagić

23. Miroslav Raduljica
24. Otelo Hanter - potpisao za Bajern
25. Filip Petrušev
26. Jan Veseli
27. Žofri Lovernj
28. Ed Dejvis
29. Mamadu Žaite - potpisao za Virtus
 

Владан

ex Vlad
Учлањен(а)
07.06.2012
Порука
13.920
Reaction score
25.651
Локација
ante portas
Mali apdejt, da se podsetimo ko nas je sve odbio :D

1. Leo Vesterman
2. Stefan Jović
3. Džejlin Smit
4. Jam Madar
5. Kostas Slukas
6. Bred Vonamejker
7. Džastin Kobs
8. Malkolm Dilejni
9. Kevin Pengos

10. Dragan Milosavljević - potpisao za Bursu
11.
Vanja Marinković - potpisao za Baskoniju
12. Aleksa Avramović - potpisao za nas
13. Danilo Anđušić - potpisao za Monako
14. Nikola Jović
15. KC Rivers
16. Džanan Musa - potpisao za Breogan

17.
Nikola Kalinić - potpisao za FMP
18.
Vladimir Micov - potpisao za Budućnost
19. Mario Hezonja

20. Ekpe Judo - potpisao za Virtus
21. Nemanja Bjelica
22. Alen Smailagić

23. Miroslav Raduljica
24. Otelo Hanter - potpisao za Bajern
25. Filip Petrušev
26. Jan Veseli
27. Žofri Lovernj
28. Ed Dejvis
29. Mamadu Žaite - potpisao za Virtus

Žofrija otpiši.
Produžio ugovor sa Žalgirisom.
Ne verujem da smo toliko bogati da plaćamo obeštećenje mada sam čuo da je otkupna klauzula za njega mala, nekih dvestotinak hiljada eura možda malo jače....
 
Последња измена:
Учлањен(а)
04.07.2021
Порука
324
Reaction score
709
Локација
Jugoslavije
Ovo je Tegi kuce objavio. A niko ne sme da napise osim teledporta,a ja do prekjuce nisam ni znao da postoje. Mračno je doba za nas.
 
Учлањен(а)
04.07.2021
Порука
324
Reaction score
709
Локација
Jugoslavije
Ovo je Tegi kuce objavio. A niko ne sme da napise osim teledporta,a ja do prekjuce nisam ni znao da postoje. Mračno je doba za nas.

Ako Bog da prva i deseta sa istim klubom, institucijom
Lepo je to 9 titula ali pustite to vise. Vidite da niko ne sme da objavi da država sipa u fmp 2 vise nego u partizan. A sta sve mogu da napisu videli ste prethodnih dana. Ja ne verujem da ova smeca ne pisu o ovome. Kao u severnu Koreju da zivim.
 

zive

Grobarčina
Учлањен(а)
20.06.2007
Порука
7.969
Reaction score
10.262
 

АнтиРом

Početnik
Учлањен(а)
04.07.2021
Порука
194
Reaction score
795
Локација
Миљконград
Какав Пангос људи. Он је одбио милион и по за сезону од Зенита. Има добре шансе у НБА, траже га Торонто и Мемфис, ако га не узму они има договор са ЦСКА
 

Jokic

ex jokics
Учлањен(а)
24.08.2007
Порука
7.066
Reaction score
15.644
Локација
Храм фудбала
Одбио милион ипо, што би могло значити да ће пристати на 2, и тренирање под тренерском палицом једног од најбољих европских тренера и играње пред најбољом европском кошаркашком публиком.
 

tobacco

Grobarčina
Учлањен(а)
02.12.2012
Порука
2.569
Reaction score
8.005
Eurokup je ipak velika prepreka jbg.


Naslov: Poznata sledeća destinacija!?

Tekst: Još uvek nije poznata sledeća destinacija.


Ja ne znam jesu ove buregdžije rođeni idioti ili to postaju negde u procesu.
 

Veselin

Početnik
Учлањен(а)
07.07.2021
Порука
36
Reaction score
102
Локација
Požega
1. kkP mora osvojiti 2. titulu prvaka Evrope. I hoće. Ja verujem u to. I to koliko one tamo sezone, ili sledeće. To je tako prirodno i logično. Kako? Lako... : g. Željko + top igrači + stabilan budžet + najbolja košarkaška publika na svetu. Jedino što nas može sprečiti u tome je neka viša sila. Na parketu i oko njega, bukvalno niko.
2. Najveći trener u istoriji je i došao zbog toga. On, koji ima 9 !!! ( d e v e t) prstenova Evrolige, može jedino da stremi ka 10.
3. Imali smo alhemičara G. Vujoševića...bili smo fin.sirotinja, sve to vreme...napravio je brdo igrača, i sjajne rezultate. Sad je drugo vreme. Moramo imati G. Obradovića 3 sezone. Za to vreme, samo igrači koji mogu doneti rezultate. Akcenat na gotovim igračima, koji mogu doneti titulu na f4. Eurolige. Briga me za rep.Srbije, za stvaranje mladih igrača, nama treba rezultat. A kad je osvojimo, 2. Titulu prvaka Evrope, ovi koji su poosvajali nekih trofejčića koji su sivi i pordjavi jer su osvojeni dok smo mi bili gladni, žedni, bosi, osakaćeni, oslepeli i udarani na zemlji, e onda mogu da se popišaju na iste.
4. Na kraju budžet. Ja nzm. i ne zanima me odakle novac. Nisam u klubu, pa da znam. Niko od nas ovde, ne može znati odakle svakom ovde ponaosob, novac za bilo šta...za život...za letovanje...jednostavno, to je privatna stvar. E tako je i budžet kkP privatna stvar onih koji ga vode. Mene to neinteresuje. Ja sam navijač. Nisam ekonomski analitičar. Podrazumeva se da moraš da ga imaš. Mi ga sada, u kkP očigledno imamo, i ja sam srećan zbog toga. Dosta smo bili sirotinja. I na kraju, ako ova sredstva, što se sada daju za novi tim, postanu balast, koji može ugroziti sam život kkP, siguran sam da će se uvek naći neko od bivših igrača, koji će te rupe zakrpiti, samo da opstanemo.
Na kraju: svaki klub ima svoje različite periode/ cikluse...linije gore i dole...ovaj momenat sa Željom na čelu tima, Partizan mora iskoristiti za napad na najveći trofej. I tačka. Jer, kada, ako ne sada, sa njim? Sve ostalo ispod toga, se podrazumeva. Za samo 40 godina, od 1976., pa na ovamo, mi smo postali to što jesmo. Još jedan korak, i mi smo zauvek iznad svih u ovom srpskom i regionalnom blatu. Gospodo grobari i navijači Partizana, srećno.
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top