Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Liga konferencija 2021/22.

Статус
Затворена за писање одговора.

Matke22

Grobarčina
Учлањен(а)
31.08.2018
Порука
3.217
Reaction score
8.995
Локација
JNA
Istekao mi edit. U kojoj godini ugovora je proigrao u Slovanu? Pa onda vidiš kad je kod nas proigrao.

Divlji igrač, od kog možeš očekivati da razjebe protivničku odbranu i donese ti pobedu, a već na drugoj utakmici se ne vidi na terenu. u pasulj moraš gledati da li će odigrati kako treba ili neće.

Nije za ovu ulogu koju je imao kod nas, da ima manju platu i da ulazi sa klupe kao džoker, idealan.
 

ProvencanoPFK

Grobarčina
Учлањен(а)
04.12.2012
Порука
3.178
Reaction score
6.062
Локација
100 кураца

GORAN-BL

Grobar
Учлањен(а)
11.04.2010
Порука
750
Reaction score
2.694
Локација
Banja Luka
Suma može jedino da se koristi kao džoker, da uđe nekad sa klupe i odigra 20 minuta najviše. To je ono što može u idealnoj situaciji, ali ni to očigledno ne zaslužuje svojim ponašanjem. Nije toliko dobar da mu se svi saigrači i treneri klanjaju pa da nas možda počasti nekom dobrom partijom i sve ovo što se dešava oko njega skroz podržavam.
Daj ljudi kakvo ponašanje vi spominjete,gdje ste to čitali u Kuriru,Informeru,na Pinku?Kod Save se lijepo ponašao i igrao jer Savo ima frizuru na razdiljak a Stanoje tjera neki drugi model ? Kod Save je bio zdrav a kod Stanoja je non stop povrijeđen?Ma moja ćerkica od osam godina bi skontala da su neke druge igre u pitanju.Ako mi neko kaže da je Jojić u bilo kom segmentu fudbalske igre bolji od Sume ja istog momenta prestajem da pratim fudbal.I ove priče Suma je dobar za 20 minuta,kao džoker i to,ma dajte ljudi ne budite slijepi.Sad poentiram,Suma je ubjedljivo najbolji i najkorisniji igrač ove naše jadne lige a ne igra zato što nije pristao na ucjene i smanjenje ugovora.A to o zalaganjima na treninzima i te lovačke priče okačite mačku o rep.Vjerujte Vi,ustvari ne Vi već pojedinci Vazuri i izgubljenim papirima a istina je sasvim drugačija.
 

Mandragor

Grobar
Учлањен(а)
07.12.2006
Порука
624
Reaction score
3.780
Istekao mi edit. U kojoj godini ugovora je proigrao u Slovanu? Pa onda vidiš kad je kod nas proigrao.

Divlji igrač, od kog možeš očekivati da razjebe protivničku odbranu i donese ti pobedu, a već na drugoj utakmici se ne vidi na terenu. u pasulj moraš gledati da li će odigrati kako treba ili neće.

Nije za ovu ulogu koju je imao kod nas, da ima manju platu i da ulazi sa klupe kao džoker, idealan.

Izvini, ali pre bih verovao Savu na tome da vredi 10 milki i da su takvi igraci retki. Visak koji on stvara kada mu par puta prodje "zongliranje" je vrsta viska posle koga pada gol, a stvorice ga i protiv Surdulice i protiv Mancestera jednako. Mi nemamo nikoga slicnog. Pazi divlji igrac, sad ga ima sad ga nema jel? Pa kazi Matke, koji je to drugi igrac bio konstantan prosle godine? Ako ne racunamo defanzivno orijentisane igrace. Kad je on divlji, koji je to iz "navale" svaku odigrao kako treba i resavao pa sad Suma nekome greje klupu.

Svejedno je Suma evidentno skartiran posle problema sa pasosem i vizom. Ako ima problem, pa neka kaze Stanoje koji je to problem. Jel on bese nema dlaku na jeziku? Pa kazi rodjeni zasto ne igra i da zavrsimo sa tim vise. Kazi glup je ko qrac ne razume nista sta mu pricam. Drka me na treningu ili sta vec. Meni, a verujem i mnogim drugima. treba objasnjenje sta je jebeni problem vise.
 

њакви

Grobar
Учлањен(а)
05.07.2021
Порука
527
Reaction score
2.112
Локација
45
Може да прича ко шта хоће и да се не слаже (ја први) са неким од ставова @Matke22 али је човек у праву за 90% ствари што прича. Штопрески тандем ће пући под притиском прве праве екипе. Десна страна нам је, благо речено, слаба тачка. Марковић и Миљковић не могу да покрију трећину терена коју је Асано сам решавао. Ако не дај Боже оде Здјелар ми онда мање-више ни средину терена немамо. Веровати да овај састав може да освоји било шта прелазилази границе мазохизма. Надам се да грешим, и радо ћу појести говно, али са овим 'тренером'(о њему други пут) и овим играчима, групна фаза је џек пот.
 

Мали џин

Fudbalski zanesenjak
Уредник
Учлањен(а)
05.07.2010
Порука
4.718
Reaction score
11.097
Локација
.
Ljudi mi smo stvorili i promašili ne znam ni ja koliko šansi, ne znam na čemu temeljite pesimizam kad se očigledno vidi želja i borba. Neki od vas zameraju poslednjih 30 minuta. Ni jedan tim na ovom svetu, osim kad igra sa amaterima i nepismenim timovima ne može da drži tempo celu utakmicu kao recimo mi u prvom poluvremenu. Snaga i koncentracija popuštaju kod najskupljih evropskih ekipa a ne kod nas.
Biće to dobro sve
 

Amadeus

Grobar
Учлањен(а)
20.07.2021
Порука
655
Reaction score
1.540
Локација
Jug
Italijani su na evropskom dali domaći zadatak i pokazali Englezima da brzina nije rešenje baš uvek.

Ovo što Sale pokušava da igra po meni ne pije vodu bez još jednog igrača poput Zdjelara, bukvalno Duljaj/Nađ tandem.
 

IN 10

Grobarčina
Учлањен(а)
03.04.2008
Порука
2.510
Reaction score
5.116
Vecina nas se i slaze sa Matkeom oko dosta stvari, samo je problem sto to moramo raditi dva-tri puta dnevno...

Sto se Sume tice, potrebno je prvo shvatiti da on nema nikakve veze sa Jojicem, vec sa Panticem. S obzirom na ovo sto je Pantic odigrao u ove dvije utakmice i na cinjenicu da je Suma propustio pripreme - ne vidim kako bi mogao bitu u prvih 11.
Zasto je bio na tribinama - nemam pojma, ali sam siguran da bi Stanojevicu bilo draze da mu na klupi sjedi Suma umjesto Lole.
On bas i nije igrac koji ce tako lako prihvatiti ulogu dzokera, pa je mozda doslo do nekog picvajza, a mozda je i neka povreda u pitanju...Oko toga bi nam taj akreditovani predstavnik foruma mogao pomoci na sledecoj konferenciji....

Jojic i dalje nije na onom nivou na kojem treba biti, ali se, gledajuci Lazara, Pantica i Vujacica, mozda i dalje mozemo nadati nekom znacajnijem napretku. Djeluje to i sad bolje nego prosle sezone, ali je jos tanko.
U svakom slucaju, mi na toj poziciji u trenutnom rosteru nemamo bolje rjesenje, barem kada igramo protiv ekipa od kojih smo kvalitetniji. Jojic je, i ovakav, u takvim utakmicama korisniji od Scekica, a Natho svaki put kada udje pokaze da je blizi tribinama nego prvih 11...
 

Kiza Srbija

Grobarčina
Учлањен(а)
04.04.2010
Порука
1.909
Reaction score
4.194
Ljudi mi smo stvorili i promašili ne znam ni ja koliko šansi, ne znam na čemu temeljite pesimizam kad se očigledno vidi želja i borba.
Na tome sto ovi promasaji nisu nedostatak srece vec kvaliteta
Zelja je tu, hoce oni ali mora nesto i da se zna
Ovom timu su neophodna pojacanja ali stvarno pojacanja na svakom delu terena napad sredina odbrana
Verujem da cemo proci ove ali za bilo sta ozbiljnije nije dobro
 

Ramble

Početnik
Учлањен(а)
30.08.2019
Порука
7
Reaction score
28
Локација
Beograd
Provokacija... Svasta.

Vidim da su dove
Zanimljiv prvi upis na forumu. Deluje kao provokacija..


Provokacija... Svasta...

Vidim da su doveli decu da odgledaju evropsku utakmicu na kultnom stadionu. Mislim da je ovo lepo videti, sport iznad svega.
Ako se smatra provokacijom neka je administracija obrise, ali Partizan je ipak taj koji je uvek spajao ljude, kakvih se sve nacionalnosti nisam nagledao u Pioniru...
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top