Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

KK Partizan - uprava, marketing, transferi

Статус
Затворена за писање одговора.
Учлањен(а)
04.12.2012
Порука
3.227
Reaction score
1.890
Локација
Подгорица
Неке ствари ми се овдје не свиђају, али о томе нећу. Такође 4+2 странца ми је много. Наравно вјерујем Жељку па шта буде.
 

_Shone_

Grobarčina
Учлањен(а)
02.06.2011
Порука
1.544
Reaction score
2.574
Локација
Tu..iza ugla...nema 200 metara
Dobrodoslica momku.

Nek pokaze svoj arsenal kako treba, a za ostalo ne brinem. Vidim po snimku da ume da reseta lepo, da se ne libi da puca sa svih pozicija i da zna sam sebi da izgradi prostor za sut. Deluje mi da ce biti "mrtva trka" kod koga ce biti lopta da li kod njega ili Pantera kad budu zajedno na terenu, ali vedecemo ipak kako ce se odvijati.

Nek mu je sa srecom i nama sa njim.
 

Dragan-TB83

Početnik
Учлањен(а)
16.07.2021
Порука
25
Reaction score
37
Локација
Trebinje
Ово је реално прилично слабије од онога што се по медијима писало. Далеко од неког Пенгоса, Вонамејкера. При томе не знам како ће овај да се уклопи са Пантером јер и један и други су велики потрошачи лопти. Неко горе рече можда нам је други плеј? Можда, али хоће ли нам први опет бити странац? Имамо их већ 6, центар би требало опет бити странац. Имаћемо тим са 8 странаца гдје неко још пише да нам можда не треба Дангубић и Загорац. Па кога онда од домаћих имамо? Мене искрено плаши што немамо у овом моменту базу домаћих играча. Они ти требају да држе свлачионицу, кад дође стани пани ја бих се више уздао у Гагија Милосављевића, Владу Лучића и сличне него у Лидеја, Пантера. Гледао сам их у финалу са Виртусом и није ми се допала њихова енергија. Зато бих волио да се ради више на довођењу домаћих играча који ће да држе свлачионицу и покажу овим странцима гдје су дошли.
 

La Zic

Grobarčina
Учлањен(а)
08.12.2011
Порука
1.654
Reaction score
2.763
Локација
Humska ulica
Meni ovo vise lici kao zamena za Pejdza nego kao startni plej.Naravno voleo bih da Markus ostane ,ali bi voleo i pleja koji sve vidi i deli asistencije.Ipak Zeljko zna sta i kako nase je da cekamo dalje rasplet. Dobro dosao Dalas
 

ZM

Početnik
Учлањен(а)
05.12.2012
Порука
198
Reaction score
686
Ako Željko kaže Mur onda je Mur a gosti i "novinari" neka duvaju kur( izvinte gospodže). Mislim da od domacih igraca ove godine dovodimo talente za sledece sezone da se peku uz Žoca i zveri.
 

Vlad

Grobarčina
Учлањен(а)
07.06.2012
Порука
13.875
Reaction score
25.508
Локација
ante portas
Ово је реално прилично слабије од онога што се по медијима писало. Далеко од неког Пенгоса, Вонамејкера. При томе не знам како ће овај да се уклопи са Пантером јер и један и други су велики потрошачи лопти. Неко горе рече можда нам је други плеј? Можда, али хоће ли нам први опет бити странац? Имамо их већ 6, центар би требало опет бити странац. Имаћемо тим са 8 странаца гдје неко још пише да нам можда не треба Дангубић и Загорац. Па кога онда од домаћих имамо? Мене искрено плаши што немамо у овом моменту базу домаћих играча. Они ти требају да држе свлачионицу, кад дође стани пани ја бих се више уздао у Гагија Милосављевића, Владу Лучића и сличне него у Лидеја, Пантера. Гледао сам их у финалу са Виртусом и није ми се допала њихова енергија. Зато бих волио да се ради више на довођењу домаћих играча који ће да држе свлачионицу и покажу овим странцима гдје су дошли.

Tanka je ponuda domaćih igrača.
 

system

Grobarčina
Учлањен(а)
29.09.2008
Порука
3.275
Reaction score
15.141
Локација
U pizdi materini
Šta je bagro Grobarska, dovedemo igrača rotacije ispod dva meleona po sezoni i odma vam nije pravo ? Mori Hečer je za vas :D

Mora i finansijerima da se ugodi šta mislite dvajes meleona budžeta baš tek tako ? :D
 
Последња измена:

El_Grande_Jokan

Grobarčina
Учлањен(а)
29.06.2019
Порука
3.646
Reaction score
22.631
Локација
Академија
Разни проромски портали овог лика нису ни спомињали али ће зато брже-боље да објаве за колику платурину је дошао да игра. Жоц поломио државну касу а Човке и Весна на хлебу и води, Филип уписао it академију да има за леба и те форе.
 

Aleksa

Grobar
Учлањен(а)
28.03.2010
Порука
761
Reaction score
687
Локација
Nis
Ovaj covek da ce nam bude ono sto je Bobi Dixon (Ali Muhamed) bio u feneru Zeljku. U zavisnosti od protivnika prvi plej, uglavnom sa klupe, da oseti mec 2-3-5 minuta, ako ubaci 2 trojke ostaje na terenu i nastavlja da sipa. To mi je jedino logicno resenje. Sa njim i Pejdzom nemamo sta da trazimo odbrambeno iako je Pejdz dosta popravio odbranu, fizicki je to malo za neki visi nivo, njih dvojica. Svakako uopste nisam skeptican, dobrodosao. Najgore bi sada bilo da budemo razmazeni, kako je lako da nas neko razmazi za mesec dana a gazili su nas godinama....................evo ne znam.
 

Ilyasova

Grobarčina
Учлањен(а)
02.06.2011
Порука
3.848
Reaction score
7.577
Realno nisam upoznat kvalitetima ovog igraca, ali takodje sam ocekivao nakon Pantera i Lideja pojacanje u tom rangu.

@Macak nas je iskusno nalozio, ako mu je ovaj bio jedan od tih zavrsenih, onda i nije bombetina kako on kaze :D
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top