Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

KK Partizan - uprava, marketing, transferi

Статус
Затворена за писање одговора.

cvetkobre

Grobarčina
Учлањен(а)
06.09.2007
Порука
1.632
Reaction score
4.659
Sta je Zoc smislio necemo znati sve do prvih utakmica.
Malo smo poleteli posle dva pojacanja koja su igrala f4 prosle sezone, zaboravljamo da smo I sami isli na f4 sa igracima za koje je malo ko cuo ranije.
Po klipovima, ovaj novi je klasican bombarder, da sipa spolja kad protivnik stane u zonu. I nece biti jedini, posto I Panter I Lidej trpaju, pa ce to biti jedna dimenzija koju nismo imali jos od Berte I Bogdana.
Za vise saveta zapratite macak&[email protected], I nemojte se nervirati previse :) .
 

garbaN

Partizanovac
Учлањен(а)
14.09.2019
Порука
866
Reaction score
5.209
Локација
Beograd
Eto šta smo uradili u četvrtak, sad ubiramo vučiću pederu plodove. Opet smo siromašni, samo kineska roba.

Želimirov Bobi Dikson, backup instant skorer, "change of pace igrač". X-factor, scoring guard koji utiče na igru ili mnogo, ili nikako. Unknown quality. Ovo su mi zanimljivi igrači, nepredvidivih mogućnosti, nisu top kvalitet, i što bi rekli ameri-
They don't carry the scoring load on a nightly basis.
They're the ones who can be stars on any given night

Videh da ima nezgodan šut iz "naskoka" pri izlasku iz bloka, leva ruka "puter".

Sačekaćemo na našeg Slukasa još malo, ovo nije prvi plej, bar ono što ja znam kada je Obradovićeva karijera u pitanju
 

brankobg

Grobarčina
Учлањен(а)
02.05.2008
Порука
1.219
Reaction score
1.486
Kako ce Partizan da sutira ove sezone draga braco i sestre
Hvala dragom Bogu, cigli mi je preko glave...

A smece zubato, rugoba nad rugobama u Informeru, "Partizan doveo reprezentativca Albanije"... Smrdonje novinarske (ciganske) crknite... A tek kako ce te da letite u nebo na Zeljkovim konferencijama kad pocnete da smrdite na ciganluk, ima ovaj da vas delje kao Dule sto vas je rasturao... Gde su vam gradjanska hrabrost i neposlusnost? :D
 
Последња измена:

Dragan-TB83

Početnik
Учлањен(а)
16.07.2021
Порука
25
Reaction score
37
Локација
Trebinje
Ovaj covek da ce nam bude ono sto je Bobi Dixon (Ali Muhamed) bio u feneru Zeljku. U zavisnosti od protivnika prvi plej, uglavnom sa klupe, da oseti mec 2-3-5 minuta, ako ubaci 2 trojke ostaje na terenu i nastavlja da sipa. To mi je jedino logicno resenje. Sa njim i Pejdzom nemamo sta da trazimo odbrambeno iako je Pejdz dosta popravio odbranu, fizicki je to malo za neki visi nivo, njih dvojica. Svakako uopste nisam skeptican, dobrodosao. Najgore bi sada bilo da budemo razmazeni, kako je lako da nas neko razmazi za mesec dana a gazili su nas godinama....................evo ne znam.
Боби Диксон је прве двије Жељкове сезоне био први плеј, никакав играч са клупе који улази по потреби.
Мислим да је сасвим нормално да људи изразе забринотост због неког трансфера. Ако ћемо да се водимо са оном "Жељко зна најбоље" онда најбоље да нам само саопште коначан ростер кад буде готово. Није људи ни Жељко свемогућ нити је он неко ко неће погрешити. Сви смо људи сви грешимо. Да није тако освојио би 5 Евролига са Фенером а није него једну. Мене број странаца брине јер у КЛС и КРК постоји ограничење броја странаца. А ја желим да освајамо те трофеје. Бојим се да са 8 или чак и више странаца то неће ићи баш тако лако. Не бих волео да се дигну руке од та два за мене значајна трофеја због Еврокупа. Шта ако не узмемо Еврокуп? Јарамаза нисмо смјели испустити, момак би био страшан додатак овом тиму. Ко је то одлучио не знам, не вјерујем да је Обрадовић, могуће да је то раније договорено. Како год Обрадовић свакако има безрезервну подршку за сами долазак а мени је само мало необично да гледам оволики број странаца у КК, просто нисам навикао на то.
 

system

Grobarčina
Учлањен(а)
29.09.2008
Порука
3.273
Reaction score
15.126
Локација
U pizdi materini
Nego 'ste primetili kako ovi za rotaciju potpisuju u podne a strartna petorka u ponoć ? :D

Još centar koji ima dobar šut za tri i to je to a Muta Nikolić gleda neveru'e i jede se ko mlad mesec :buhaha
 

ZM

Početnik
Учлањен(а)
05.12.2012
Порука
198
Reaction score
686
Vidim nekako Vam je upitan kvalitet novog pleja. Ja mislim da smo trebali da zadrzimo Perkinsa kao prvoj pleja a Mur da mu bude back up. Moreeee al se brzo razmazismo jbt :buhaha
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top