Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Radio Mileva, Leto 2021.

Статус
Затворена за писање одговора.

bonaventura

Grobarčina
Учлањен(а)
10.03.2016
Порука
2.579
Reaction score
4.000
Ako dodje novi golman i ako bude stao na gol odmah, to je jasno da je menadzerska kombinacija u kojoj ucestvuju svi klubu od uprave di trenera. Nemoj da se zajebajemo. Golmane imamo, dajte pojcanje u vezni red jebem vam mater vise.
 

dusan.petrovic

Grobarčina
Учлањен(а)
18.05.2018
Порука
1.421
Reaction score
5.623
Локација
beograd
Vučelić - mijailovic
Ajde nastavi, koga još imamo u fkp, a koga u kkp?
 

JasminaT

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2010
Порука
21.365
Reaction score
40.188
Локација
Žrnov
ja nesto mislila da ima jos 1 da odradi... znam da moxe Lutovac na beka, ali mi nesto pouzdanije da igra beka Holender :buhaha
a mozemo i sa 3 nazad ...da probamo :buhaha
 

PFChampion

Grobarčina
Учлањен(а)
11.04.2010
Порука
8.836
Reaction score
13.451
Не верујем да ћемо наћи бољи избор од Поповића и Стевановића. Познају екипу, тренера, познају околности, познају све и имају неки квалитет на голу који би омогућио да се не осети одлазак Стојковића, нарочито Ћела. Нема домаћег голмана на тржишту који је бољи од поменуте двојице, а који неће доста коштати. Тако да кад се овако сагледа трошити на трансфер голмана је непотребно у ситуацији кад су неке друге позиције ургентније, а довести неког слободног голмана нема смисла јер сви који су слободни могу само да греју клупу Попу и Ћели по квалитету. Ћела и Поп могу сами да изнесу сезону.......довести десног бека, па и левог ако Брежанчић и Обрадовић не могу да се опораве још пар месеци. Осим тога плата Стојковића може да се пребаци на неке друге позиције. Два странца имамо па чак и ако се у неком моменту буде рачунало на Суму он је ваљда стекао услов за наше држављанство. Сад треба ризиковати мало, сад треба довести странце на десном беку и десном крилу или на обе бековске позиције. Има гомила слободних играча који би нам донели помак и који би били финансијски приступачни само је потребна воља и ургентно деловање људи у клубу задужених за то па да се коначно после дуго година решимо те озонске рупе на десној страни. Нека га Миљко за лигу да улети повремено, он ту може добро да одради шта треба....Живковића на позајмицу негде и то је то. Лутовца против Стреде па против Сочија да уђемо појачани јер то је плеј-оф пре плеј-офа. Знам да нема ништа од свега овога ал ето тек рекох.
Mislim da je Živković odradio suspenziju u prvoj. Može i Lutovac dole.
Живковић је кажњен три утакмице, две је већ одрадио тако да не може да игра ни реванш.
 
Последња измена:

kontraAV

Grobarčina
Учлањен(а)
05.07.2019
Порука
1.042
Reaction score
3.529
Локација
Crna Gora
Nista ja do sad lose nisam vidio u Marku Živkoviću. Momak ima prije svega centarsut kakav desni bek treba da ima, nisam uočio da je loš u pasu, da je panicar. Dobiće šansu koliko sjutra, pa i posle Slovaka.
Golmana ne znam kako misle da nabave, i to domaćeg. Vidim da je Lukac bez kluba, pitanje je u kom je stanju. Dati šansu ovoj dvojici do kraja avgusta, sta drugo? Ko god sad da dodje svakako ne bi uletio odmah u 11.
 

Amadeus

Grobar
Учлањен(а)
20.07.2021
Порука
655
Reaction score
1.540
Локација
Jug
I nema nekih kvalitetnih golmana na tržištu.
 

Matke22

Grobarčina
Учлањен(а)
31.08.2018
Порука
3.217
Reaction score
8.995
Локација
JNA
Momak je fizički inferioran, loš defanzivac, u napadu ne može nikog probiti. Jedino taj centaršut.

Sad je momenat da se pojuri bek stranac.
 
Последња измена:

Amadeus

Grobar
Учлањен(а)
20.07.2021
Порука
655
Reaction score
1.540
Локација
Jug
Govna su uprave uvek bile ali to nije nešto na šta se obazirem.
 

Direktor_Grobar

Grobarčina
Учлањен(а)
29.06.2019
Порука
2.984
Reaction score
15.738
Локација
Beograd
Tačno tako. Ako si se oslobodio već jake plate onda dopuni roster. Govna u upravi imaju ispred nosa i Jovetića i Leonarda. Spreman sam da čekam mesec dana da Leonardo udje u ritam, za Jovetu nema šta da se čeka.

Pseta iz uprave za ove ne moraju da plate obeštećenje i tom logikom, ako ste za ono krilo hteli da date 1.5m € za obeštećenje, dajte za ovu dvojicu po 600k plate za ugovor od dve godine. Debilizam kakvog nema. Bukvalno bi pregazili ovu ligu sa njima ko plitak potok, a da ne pričam koliko bi bili ozbiljniji protivnik u evropskim duelima.

Uprava napolje!:picka-ciganska::angry-smiley-002:
 

JasminaT

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2010
Порука
21.365
Reaction score
40.188
Локација
Žrnov

Laze_PFC

Grobarčina
Учлањен(а)
01.06.2011
Порука
2.618
Reaction score
8.399
Локација
Македонија
@JasminaT Loncara umesto Silobada a?
nije to lepo, mislim covek skuplja staz tolike godine i jos je odoleo nije mu debeli oprao mozak, a ti da ga ovako preskaces mislim nije to uredu :D
nije :D
 

JasminaT

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2010
Порука
21.365
Reaction score
40.188
Локација
Žrnov
@Laze_PFC e bravo ti ga..mnogo me izbervira to "deljenje"... kao sa u kk "cveta cveće u naše preduzeće"... pa da nije Želimira, sve go hohštapler i neradnik... i nisu se oni promenili dolaskom Žoca...
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top