Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Radio Mileva, Leto 2021.

Статус
Затворена за писање одговора.

Matke22

Grobarčina
Учлањен(а)
31.08.2018
Порука
3.217
Reaction score
8.995
Локација
JNA
Rekao bih da se Mozzart nesto zeznuo. Mi strance ne dovodimo, mi ih teramo, da ne kazem mrzimo.
Oni su samo preneli šta su holanđani napisali.
Evo i sa zvaničnog sajta Tventea.

A evo i sa nekog portala.

Pa nek prebace malog Jovića na desno krilo, ako je ovaj holandez bolji na levom i rešen problem.
 

PFChampion

Grobarčina
Учлањен(а)
11.04.2010
Порука
8.836
Reaction score
13.452
Као што је Нгој дошао тако ће вероватно и овај да дође.... АКо га не пусте џабе онда једино на позајмицу, други начин не видим .....а испали би баш глупи да на позајмицу пусте играча коме истиче уговор 2022-е... Иначе што се квалитета тиче - агресивнија и издржљивија верзија Марковића
 

grobar032

Grobarčina
Учлањен(а)
27.02.2007
Порука
5.110
Reaction score
554
Локација
Humska 1
Koliko sam ja razumeo Maning ima jos godinu dana ugovora sa Twente a oni nisu uopste voljni da ga puste za dzabe.
Tako da ja ne bi se uopste nadao da ce ga dovesti posto treba platiti obestecenje, a to je za Partizan sada u rangu naucne fantastike.
Ne samo da nisu voljni da ga puste, nego ni oni nemaju rezervnu opciju, ostaju sa nekim klincima na krilu. A i u tekstu pise, posto je ovo zadnji voz da uzmu neke pare za njega, ponuda mora biti dobra, kako bi je uopste uzeli u razmatranje. Po svemu sudeci, sanse da ovog dovedemo su oko 10% :D
 

bonaventura

Grobarčina
Учлањен(а)
10.03.2016
Порука
2.579
Reaction score
4.000
Bravo za gmazuru i vucelu sto nisu djelili plate redovno da bi ustedili za Meninga azdaju :D

Kad odu po njega u Holandiju sigurno ce da probaju fine droge i dame iz Amsterdamskih bordela. A i zasluzili su jel tako :D
 

BiP

Grobarčina
Учлањен(а)
11.05.2018
Порука
1.175
Reaction score
6.919
Локација
NbG
Sanse su nam kao malom cigi kad pita caleta jel idu na more- 20% da idemo a 100% da ne idemo :)
 

Direktor_Grobar

Grobarčina
Учлањен(а)
29.06.2019
Порука
2.986
Reaction score
15.748
Локација
Beograd
Moj drugar, veliki navijač PSV i Partizana iz Holandije je preveo ove holandske linkove -
Navodno ne želi da produži ugovor koji ističe sledećeg leta, tražili ga AEK i Utrecht a Partizan poslao upit.

Nema šta, standardno levo krilo. U formi, odigrao celu sezonu. Ne verujem da ovaj dolazi, nemamo mi te pare.

 

lavex

Grobarčina
Учлањен(а)
23.10.2008
Порука
1.591
Reaction score
8.500
Локација
"preko bare"
Kada će doći te aždaje? Koliko je prošlo od tih najava?

Imamo još fore 2 stranca da dovedemo, kad dolaze?

Ps. Od tih klinaca jedino je Vlahović nivo talenta poput igrača Dinama. Treba i to biti pošten pa reći. Nije slučajno to što nemamo igrače u najjačim evripskim klubovima godinama.
Polako, čekaj da ispadnemo iz Evrope i da kiksnemo koji put u domaćem prvenstvu, pa će vjerovatno nekoga dovesti. Sad ako dovedu nekoga kvalitetnog imali bismo šansu da nešto i napravimo u Evropi ili, ne daj bože, u našoj ligi. I kako onda da se opravdaju gazdi?
 

ProvencanoPFK

Grobarčina
Учлањен(а)
04.12.2012
Порука
3.178
Reaction score
6.062
Локација
100 кураца
Cekajte, jel moguce jebeno da smo mi Stojkovica poslali u Arabiju na POZAJMICU? Coveka od 37 godina saljes na pozajmicu jednu sezonu. Cirkus Medrano nam nije ravan.
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top