Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

KK Partizan - uprava, marketing, transferi

Статус
Затворена за писање одговора.

espinosa

Grobarčina
Учлањен(а)
24.06.2007
Порука
1.697
Reaction score
1.407
1. Madar, pojacanje
1/2. Avramovic
2. Panter, Mur, Trifunovic

Mislim da nismo jos zavrsili sa 1 i 2.

Znam koliko pojedini vole Paige-a ali mislim da on nema sto da trazi u ovakvom timu.

Takodje mislim i da ce Mur na 2-ku.
I da uzmimamo jos jednog pleja koji ce da dijeli minute sa Madarom.

I onda bi to bilo to sa spoljnim pozicijama.

Trifunovic ce da uzima minute i na 3-ci.
A Zagorac i Dangubic...trebalo bi jedan da leti napolje. Bolje zbog nekog klinca da se nerviram nego da gledam opet Zagorca.

I da. Trebaju nam 2 centra. Mozli je proslost. Bljesnuo je pod Trinkijerijem tu nepunu sezonu, i to je bilo to od njega.

Miletica zadrzati u prvom timu i dovesti jos dva centra.
I da krecemo polako :D

Ps. Ako Zagorac ipak ostane u klubu (a sve su prilike da hoce, na moju zalost) onda ipak njemu treba dati kapitensku traku. Njemu ili Trifunovicu. Ostalima i ne pomisljati.

Fascinira sa koliko postovanja pises o igracima Partizana.
 

Ivan_MKD

Početnik
Учлањен(а)
09.07.2010
Порука
38
Reaction score
73
Kako se lako razbacujemo imenima, pozicijama.
Ko ce na 1 .. pa ko je prvi play.. pa nam treba jos jedan. Nikad dosta.

Alooo ekipa.. pobogu !!!!!!

Pustite ljude da rade svoj posao, nasa najveca snaga je trener, a mi ovde svi bi da budemo treneri.

Opustite se, ako ste u mogucnosti kupite sezonsku, podrzite klub i navijajte za klub. Svedoci smo jednog preporoda kluba i mozemo samo da se nadamo i da prizeljkujemo da ovo traje i da se stvori hemija koja je potrebna da bi se doslo do vrhunskih rezultata.

Opustite se i uzivajte u nadam se interesantnim tekmama koje predstoje.
 

grobarkogrobar

Početnik
Учлањен(а)
05.07.2021
Порука
100
Reaction score
498
Локација
Srbija

Spalding

Grobarčina
Учлањен(а)
30.06.2019
Порука
2.402
Reaction score
9.408
Локација
Novi Sad
Mi smo rudu već pretrčali Žocovim povratkom... Sve ostalo je bonus :D

Ima samo da gledam i uživam kako u pobedama tako i u porazima /ako ih bude/... Meni lepo kao da sam napušen /prisetih se studentskih žurki :buhaha/. Sezona nije ni počela a svako pojačanje iščekujem kao trojku u zadnjoj sekundi finala EL :D Gleda nas cela EVROPAAA i većina navija za Željka i Partizan. Ovo i kad gubiš ima da bude gospodski i sa stilom.

Mada, kako ja vidim ovu sezonu, biće teže izgubiti nego dobiti tekmu Bogu hvala!!!! :šalRezultat mi je potpuno u drugom planu. Veće uzbuđenje nisam imao u životu nego iščekujući da sa ponosom izgovorim da Partizan ima najboljeg trenera Evrope IKADA.

E sad, ima on svojih mana. Igrao je 30 puta EL a osvojio "samo" 9 komada, a to me jakoooo brine - evo crkavam od sekiracije! :buhaha:buhaha:buhaha
 

grobarani

Grobar
Учлањен(а)
02.06.2017
Порука
851
Reaction score
1.487
Kako se lako razbacujemo imenima, pozicijama.
Ko ce na 1 .. pa ko je prvi play.. pa nam treba jos jedan. Nikad dosta.

Ovo je forum i sluzi da iznesemo misljenja.
Da je po tvome forum nebi ni postojao izgleda.
Zato se opusti.


Inace moje omiljeno pojacanje ovog ljeta je Smajli. Nadam se da ce pokidati ovu sezonu.



Kako ljudi razmisljaju ::) hoce 2 pleja, dvojicu 1/2, 3 dvojke

Sto je tu cudno? :D
 

Grave

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2011
Порука
2.058
Reaction score
7.936
Kako se lako razbacujemo imenima, pozicijama.
Ko ce na 1 .. pa ko je prvi play.. pa nam treba jos jedan. Nikad dosta.

Alooo ekipa.. pobogu !!!!!!

Pustite ljude da rade svoj posao, nasa najveca snaga je trener, a mi ovde svi bi da budemo treneri.
Inače Željko i Savić nakon što odjebu Ostoju kad im ovaj predloži nešto prelistaju forum pa se zabrinu za svoje pozicije.
Inače ovo je forum koji je dokazao da ima manji impakt od tvita Đoko Šalića

Dakle čekamo Farida na 5.
 

nikola1970

Grobar
Учлањен(а)
06.10.2008
Порука
995
Reaction score
2.049
Локација
BGD
Da li neko ima informaciju da li mogu bez fizičke propusnice za 2019/2020 da uzmem ovu novu, da li postojimo u sistemu s obzirom da su pisala imena na njima? Zagubila mi se negde i nikako ne mogu da ne pronađem.

Hvala.
 

Ilyasova

Grobarčina
Учлањен(а)
02.06.2011
Порука
3.846
Reaction score
7.576
Po recima Zoca, ostalo je jos 7 dana da se kompletiramo.
I ja sam misljenja da ako ode Pejdz, stize zamena.
Brine me sto jos uvek nema info o zdravstvenom stanju Mozlija.
 

SpejsNigrutin

Makedonče
Уредник
Учлањен(а)
19.04.2007
Порука
7.734
Reaction score
12.749
Локација
Nedodjija
@nikola1970

Posalji email marketing timu KK Partizan, odgovorice ti neko sigurno..

Doduse mislim da sam vec video na tviteru da je neko pitao isto pitanje, tako da mislim da je odgovor da ne bi trebalo da bude problema.
 

Spalding

Grobarčina
Учлањен(а)
30.06.2019
Порука
2.402
Reaction score
9.408
Локација
Novi Sad
nikola1970

Mislim da to nije problem, uzimali su nam i broj cipela koliko se sećam :D Pozovi onaj Ticket... garant imaju sve što im treba...
 

Spalding

Grobarčina
Учлањен(а)
30.06.2019
Порука
2.402
Reaction score
9.408
Локација
Novi Sad
Jedino je zajebano što je uslov da uzmeš court seat mislim. Ili da uzmeš kartu i za još jednog forumaša u kategoriji najmanje Standard 1 :buhaha :buhaha :buhaha
 

АнтиРом

Početnik
Учлањен(а)
04.07.2021
Порука
194
Reaction score
795
Локација
Миљконград
Чим је Жељко рекао да се још не зна ко ће бити капитен значи да је и Загорцу место у екипи уздрмано. Барем ја тако мислим, можда само још увек Жељко није размишљао у том правцу, а и реално ко је капитен, мање више је небитно док се екипа не уигра.
 

grobarani

Grobar
Учлањен(а)
02.06.2017
Порука
851
Reaction score
1.487
Cekajuci intervju Madara.

Pitanja tegija juniora.

First imprešns abaut Beograd.
Pa imprešns o radu sa Zeljkom.
I koliko znas o Partizanu.
I to je to. Klasican indijanac od "novinara".

Smijem li da pljunem po tegiju a da ne dobijem poene? Vidim Dzin tamo pise da je tegi pedercina, i ja se pridruzujem cetitkama na tegijev racun.

Debil zaposlio sina, koji blage veze nema ni da prica ni da se ponasa ni nista.
Sram ga bilo. Toliko mi bode oci i tegi i njegov junior da je to strasno.


Dal je moguce da od tolikog Beograda nikog nema da bolje prica engleski i da umije da se ponasa. Strasno.

Ja mu pisao na instagram za sina, da je nedopustivo da onako prica engleski. Ali sve sam fino rekao (na moj nacin :D) bez ruznih rijeci.. I covjek me blokira :D

Ps. Nadam se da nece biti poene za pljuvanje po smradu tegiju.
 
Последња измена:
Статус
Затворена за писање одговора.
Top