Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

KK Partizan 2021/22. Povratak kralja!

Статус
Затворена за писање одговора.

Spalding

Grobarčina
Учлањен(а)
30.06.2019
Порука
2.402
Reaction score
9.408
Локација
Novi Sad
Vidi, on mi jeste favorit i voleo bih. Iz želje da neko dođe, počnem pomno pratiti sve izjavave i sva ćutanja ili neodređenosti pa iznosim zaključke, ni manje ni više od toga. Kod Žoca je bilo lako jer je dao intervju od 1:40 minuta za N1 i provalio sam ga kao 1x1, samo je bilo pitanje hoće li mu dozvoliti ili ne i da li će biti prihvaćeni svi uslovi.

E sad, kod igrača je puno teže provaliti jer niko nije dao nikakav intervju koji bih mogao tumačiti i zaključivati. Ali činjenica da takav lik /Pengos/ još uvek nema kluba, govori da PREGOVARA sa nekim. Da li je to Partizan ili ne, nemam pojma. Računam da bi klub kao CSKA uzeo takvog igrača bez problema jer imaju budžet bez granice. Isto bi mogao uraditi i svaki NBA klub, a zašto nisu NEMAM POJMA.

Možda je kod mene izražena navijačka želja pa stvari tumačim u pravcu da bi Partizan bio baš taj neki klub. Ako i pregovaramo /što bih ja voleo/ nemam ideju u čemu je problem. Sa Pengosom stvari nisu rešene, s kim god da pregovara jer da su rešene, potpisao bi odavno.

Nadam se da ćemo uskoro videti da li imam 2/3 ili samo 1/3, pri čemu, NISAM INSAJDER i nemam pojma.
 

Mister 10

Grobar
Учлањен(а)
11.03.2016
Порука
540
Reaction score
1.894
Mur je izgleda umesto Pejdza onda,na to mi mirise posle ove izjave. Steta,Markusa bas gotivim…Znaci ili plej stize jos jedan ili neki bekic(al ne Beki) kao zamena za Pejdza. Al ajd da sacekamo i vidimo,ne brinem ni malo da ce sve to biti kako treba.
 

Spalding

Grobarčina
Учлањен(а)
30.06.2019
Порука
2.402
Reaction score
9.408
Локација
Novi Sad
Spejs brate, kapiram ti razloge al ko god da nas skautira, može samo skapirati koliko su najebali :D Nema šanse da bi Žoc zabranio prenose da to treba uraditi... Kapiram da je sve u najboljem redu. Ali mislim da znam o čemu razmišljaš...
 

CrazySerb

Grobarčina
Учлањен(а)
16.12.2008
Порука
1.925
Reaction score
1.980
Локација
Kikinda
Markus je burazer i hvala mu na svemu. Dao je sve sto je mogao za ovaj tim,bio pravi vojnik kluba. Zelim mu puno srece u nastavku karijere. Evidentno je da ce Mur zauzeti njegovo mesto,ako to mitsko bice ikad i dodje u Srbiju :D
 

StrikeFront

Statističar
Учлањен(а)
19.06.2008
Порука
5.034
Reaction score
14.652
Sto se prenosa tice ove utakmice koja se igra u petak na Zlatiboru verujem da je otvorena za javnost i da ce biti publike pa sa te strane ne vidim problem da se prenosi. Drugo ako je utakmica zatvorenog tipa i bez publike onda bi vec bila druga prica...
 

Ilyasova

Grobarčina
Учлањен(а)
02.06.2011
Порука
3.892
Reaction score
7.755
Doslo je vreme da i prijateljske budu otvorene za javnost, kamere itd.
Retko sad koja ekipa igra prijateljske utakmice zatvorene za javnost.
Verujem da ce skoro svaka nasa utakmica biti prenosena na Arenu ili SK.
Markusu hvala na svemu, jako sam ga zgotivio, nek zabode neki dobar ugovor, ali van Jadrana.
10 dana su skoro prosla, a mi tim kompletirali nismo i to smo prazni na najosetljivije pozicije 1 i 5.
 

Spalding

Grobarčina
Учлањен(а)
30.06.2019
Порука
2.402
Reaction score
9.408
Локација
Novi Sad
Brate ako iko ume 1 da popuni onda je to Žoc, ne brinimo... Meni deluje fantazmagorično da Madar bude prvi plej ne zato što je mlad ili zato što je loš već mi izraelska liga ne uliva veliko poverenje ali ni po tome ne treba suditi jbg. Kad se setim odakle nam je došao Vesely odmah mi je nekako lakše :D

A opet, da se ne ponavljam... :D
 

Ilyasova

Grobarčina
Учлањен(а)
02.06.2011
Порука
3.892
Reaction score
7.755
Ne sporim ja kvalitete Madara, ni Zeljkov posao, samo forum je mesto da svi iznesemo svoje misljenje i nista vise.
Bolje 12 kvalitetnih igraca, nego 1 los.
 

alboy75

Grobarčina
Учлањен(а)
09.04.2010
Порука
1.128
Reaction score
2.584
Локација
svuda gde je PARTIZAN
A sta ako dodje samo jos centar i niko vise? Sta ako je plan da se da maksimalna sansa Trifunovicu i da se ostavi prostor da i Radovanovic ima koji minut... hocemo li biti mnogo razocarani? Ja necu.
Na pleju Madar i Mur a moze i Avramovic, na dvojci Panter, Avramovic a tu si i Trifunovic i Dangubic... meni ovo po minutima izgleda popunjen roster.
Ako se na Balsu ozbiljno racuna onda fali samo startni centar, a ako ne onda dva centra. Savic je i rekao 2-3 igraca jos, dosao je Koprivica, tako da ocekujem jos peticu i ovog klinca Goljevica i to je to... ne verujem da cemo gomilati igrace i time skroz zatvoriti klince.
Mader Panter Kuruks Lidej centar
Mur Avramovic Zagorac Smajlagic Koprivica
Trifunovic Dangubic
to je 12 igraca, roster je tu...
 

Alejandroo

Početnik
Учлањен(а)
05.07.2021
Порука
39
Reaction score
129
Локација
Novi Sad
A sta ako dodje samo jos centar i niko vise? Sta ako je plan da se da maksimalna sansa Trifunovicu i da se ostavi prostor da i Radovanovic ima koji minut... hocemo li biti mnogo razocarani? Ja necu.
Na pleju Madar i Mur a moze i Avramovic, na dvojci Panter, Avramovic a tu si i Trifunovic i Dangubic... meni ovo po minutima izgleda popunjen roster.
Ako se na Balsu ozbiljno racuna onda fali samo startni centar, a ako ne onda dva centra. Savic je i rekao 2-3 igraca jos, dosao je Koprivica, tako da ocekujem jos peticu i ovog klinca Goljevica i to je to... ne verujem da cemo gomilati igrace i time skroz zatvoriti klince.
Mader Panter Kuruks Lidej centar
Mur Avramovic Zagorac Smajlagic Koprivica
Trifunovic Dangubic
to je 12 igraca, roster je tu...
Obradović je rekao da ce neki mlađi igrači, ne želeći da u Partizanu sede na klupi, otići u razvojnu ekipu, gde bi igrali, prema tome ne mislim da je ovo konačni roster. Moj utisak je da se pored prvog centra čeka i plej
 

ZatucaniZapadnjak

Grobarčina
Учлањен(а)
29.06.2019
Порука
1.117
Reaction score
5.472
Локација
Beograd
Markus je najbolji šuter ovog tima i najbolji od odlaska Bogdana, pa možda i Tripkovića. Žao mi je što ga Željko nije planirao za tim.
Jedan od omiljenih igrača u istoriji UNC, dovoljno to govori kad se uzme u obzir da su tu igrali Džordan, Vins Karter, i još mnogo velikih, prevelikih imena.
Pišanje po romima i baraž protiv Uniksa će uvek ostati pri vrhu simultanki jednog igrača.
Nek ubode jak ugovor i rešeta spolja za neki jednako jak tim.
 

Floppy

Početnik
Учлањен(а)
29.05.2009
Порука
99
Reaction score
183
Jeste dobar šuter ali kad se pogleda ekipa koju Žoc sklapa, vidi se da su svi sa sjajnim fizičkim predispozicijama. Pejdž se tu ne uklapa, nizak je, nije jak, nije ni eksplozivan ni skočan, što dosta limitira ekipu i defanzivno i ofanzivno. Po meni je to glavni razlog zašto ga nisu opšte ni razmatrali za tim.
 

Deki

Grobarčina
Учлањен(а)
16.09.2007
Порука
1.541
Reaction score
3.822
Локација
Beograd
Статус
Затворена за писање одговора.
Top