Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

KK Partizan 2021/22. Povratak kralja!

Статус
Затворена за писање одговора.

Micke

Grobar
Учлањен(а)
22.09.2019
Порука
266
Reaction score
790
Локација
Beograd
Stvarno je poceo ozbiljno da me iritira ovaj manjak informacija iz kluba vezan za igrace koje vec imamo u rosteru.
Stvarno neozbiljno da moramo tako da nagadjamo zasto neki igraci ne igraju. Da li je povreda ili sta u pitanju.
Nego se kao tu i tamo nesto provuce kao e ovaj ne igra.
 

Msmnči

Početnik
Учлањен(а)
07.07.2021
Порука
17
Reaction score
25
Локација
Zvezdara
Znamo da je neuputno u ovim zlim vremenima otkrivati neostvareno,a kontaktirano.
Međutim,tekuće probleme valja rešavati efikasnije. Zaređale povrede,nespremnost pri dolasku kod nas(Dalas),
Još malo pa ćemo roster spustiti na nekolicinu zdravih. Panter će debitovali,pa neće. Smajli povredio glavu tokom utakmice,danas saznajemo za povredu oka .
Valjda nećemo uskoro isticati ostatak tima koji je spreman.
Kao da je početak avgusta...
 

gGnuX

Početnik
Учлањен(а)
30.09.2020
Порука
53
Reaction score
156
Локација
Kraljevo
Жао ми је што Смајли не игра, једва чекам да га гледам, али дуга је сезона. Можда је то прилика за Степановића да покаже своје могућности. Пошто ни Пантер није са тимом, имаћемо шансу да видимо да ли Мур може бити лидер ове екипе, а мислим да може. Ту су наравно и Мадар, Аврамовић и Куруц са остатком ростера, да сазнамо где је тренутно тим у односу на регионалну конкуренцију. Хвала Жељку на повратку у Институцију. СВЕ ЗА ПАРТИЗАН!!!
 

Petar-Skopje

Super Moderator
Уредник
Учлањен(а)
19.01.2007
Порука
4.299
Reaction score
2.878
Локација
MKD
Ljudi, stvarno opustite se.
Imamo najboljeg trenera u Evropi, imamo najprofesionalniji strucni stab, kao i vrhunskog sportkog direktora.
Znali su koga dovode, verujem da su imali sve isplanirano i da za sada vecinu stvari idu po tom planu.

Nego, dajte neki link za Sportklub, za nas koji smo na obali Egejskog mora :icon-smile:
 

zmajski

Grobarčina
Учлањен(а)
08.12.2011
Порука
1.156
Reaction score
3.672
Uh, kad cujem povreda oka odmah se sjetim gagica odbornika. Zagor nakon slicne povrede nikada nije povratio formu koju je imao do tada.

Neka su nam srecne i nazdravlje pripreme. Nadam se da medju nama nema takvih kojima rezultat biti u prvom planu jer znamo ko su "sampioni pripremnih perioda" :D
Jedva cekam da vidim Zeljka pored klupe. Jos uvijek mi zvuci nevjerovatno. Nek se lopte gube, ispadaju, promasuju ziceri.. samo da se niko ne povrijedi i da jedni drugima daju podrsku.
 

lavex

Grobarčina
Учлањен(а)
23.10.2008
Порука
1.620
Reaction score
8.717
Локација
"preko bare"
Znamo da je neuputno u ovim zlim vremenima otkrivati neostvareno,a kontaktirano.
Međutim,tekuće probleme valja rešavati efikasnije. Zaređale povrede,nespremnost pri dolasku kod nas(Dalas),
Još malo pa ćemo roster spustiti na nekolicinu zdravih. Panter će debitovali,pa neće. Smajli povredio glavu tokom utakmice,danas saznajemo za povredu oka .
Valjda nećemo uskoro isticati ostatak tima koji je spreman.
Kao da je početak avgusta...
Slažem se. Koji je klinac ovom Žocu, ovako nikad neće postati dobar trener. Ako se ništa ne popravi za sedam dana, ja bih to sve rastjerao. Pa neka se uči na nekom drugom klubu.
 

black_white

Početnik
Учлањен(а)
03.10.2020
Порука
85
Reaction score
207
Локација
Mesec
Ima li negde prenos preko neta da se gleda veceras utakmica, supernovu imam pa nemam SK u ponudi...
 

Laki T.

Grobarčina
Учлањен(а)
17.07.2019
Порука
1.079
Reaction score
5.018
Локација
vezenemam
"mts-telekom-supernova"...nanu im naninu, i politici i monop..globalizaciji.
da bi se ispratio basket treba plaćati oba kablovska operatera i mts i sbb....govna.
 

Bobrock

Grobarčina
Учлањен(а)
07.07.2021
Порука
2.757
Reaction score
14.148
Локација
Madagascar
Sad sam vidio na yt kanalu ima prenos ali se mora platiti mjesečna članarina od 100 dinara. Ako hoćete mogu vam poslati yt kanal
 

Grave

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2011
Порука
2.058
Reaction score
7.936
Ja sam ih inače oterao prvo jednog pa drugog provajdera u tri lepe pre nego što sam razmislio da trećeg ne mogu dovesti.

Srećom nekako doveo ORIONOV net i platio neku aplikaciju TVViet.
I evo već godinu dana miran kao bebica.
Svi srpski, hrvatski, bosanskii još neki sportski kanali u HD na TV, kompu, telefonu.
Inače me izluđivao EON sa onim kurcem da u drugoj državi, drugom netu ne možeš gledati određene kanale
 

Bobrock

Grobarčina
Учлањен(а)
07.07.2021
Порука
2.757
Reaction score
14.148
Локација
Madagascar
Nemam pojma :confused-smiley-013: kako radi na to sam naletio na yt
 
Учлањен(а)
02.06.2011
Порука
3.062
Reaction score
18.265
Prelep crni dres. Na slikama sam se oduševio belim za razliku od crnog, al sad gledam u prenosu izgleda fenomenalno. Čak mislim da je totalni pogodak što boja više vuče na žutu nego na klasičnu zlatnu, zlatna mi baš nekako deluje ciganski, ovo je vrh!
 

SilentKiller

Početnik
Учлањен(а)
30.08.2019
Порука
148
Reaction score
346
Локација
Srbija
Trifunović mnogo maši i gubi se. Vidi se da je Cibona uigranaija jer su ranije krenuli sa pripremama ali zato služe pripremne utakmice tako da iako sad ne teče sve kako treba, biće bolje i bolje. Pik n rol za sada mnogo loš ali polako, ne sumnjam u Željka.
 

mvp

Grobarčina
Учлањен(а)
30.09.2006
Порука
2.425
Reaction score
11.725
Локација
Beograd
Ako ste ocekivali dan nakon zavrsetka priprema neku lepotu od igre i sutersku formu onda ne znate nista o kosarci.Teske ruke,teske noge,ogromna neuigranost.Ne moze da se igra bez centra,otuda i onakva partija onog Brankovica kod Cibone Za sve ima opravdanja,ali me mnogo iznervirao Mur i za to nema opravdanja.Suter koji ne sutira...Sta se bre ustrucavas,i onda uvalis sut Zagorcu koji ima sut 13%...Dobro je sto smo ovo izgubili,igrom nismo ni zasluzili nista drugo.
Bice to dobro sa centrom,Smajlijem i Panterom,ali mora mnogo da se radi na uigravanju,a u tome nas mnogo ometaju povrede...
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top