Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

KK Partizan 2021/22. Povratak kralja!

Статус
Затворена за писање одговора.

ProvencanoPFK

Grobarčina
Учлањен(а)
04.12.2012
Порука
3.178
Reaction score
6.062
Локација
100 кураца
Nemojte molim vas da pisete to Rade kapiten i slicno, sledecu kad ubaci dva i po poena i sjebe 10 akcija ce opet biti Rade X noge, polako.

Ovo je bilo mnogo bolje nego protiv Cibone.
 

gGnuX

Početnik
Учлањен(а)
30.09.2020
Порука
53
Reaction score
156
Локација
Kraljevo
Sjajna energija, svi igraju, moj miljenik je Alen Smailagić. Odbrana odlična, u napadu ekstrapasovi, veoma lepo, za uživanje. Zagorac, Trifunović, Mur, Avramović, Dangubić, Ledej, Kuruc odlični
 

Mille

Grobar
Учлањен(а)
12.09.2019
Порука
259
Reaction score
2.204
Локација
Beograd
Skandalozno ponašanje Madara i Smailagića. Sutra u šest ujutro teorijska nastava - "Zašto se podalpskom govečetu Blažiču nikada ne pomaže da ustane kad padne na gujscu". Za ostalo, pojma nemam, znam samo da ne mogu da skinem osmeh isto kao i prekjuče ..
 

black_white

Početnik
Учлањен(а)
03.10.2020
Порука
85
Reaction score
207
Локација
Mesec
Uh koliko ovo bolje izgleda nego prekljuce...
Da smo ovako igrali protiv Cibone, bilo bi +30 lagano... Steta sto nismo uzeli trofej, ali raduje ovoliki napredak u igri.

Smailagic fantastican, Avramovic odlican.
 

Braindead

Grobarčina
Учлањен(а)
03.10.2020
Порука
3.208
Reaction score
15.784
Локација
Beograd
"Partizan ponovo razočarao, nije pobedio 70 razlike". Smiley će biti razbijač, očekujem i od Kurucsa dobre partije, mora i on da proradi, dok me kod Zagorca više raduje voljni momenat, ne kažem da njegovi poeni nisu bitni ali bacanje za svaku loptu...bravo Rade, samo ovako nastavi.
 

Spalding

Grobarčina
Учлањен(а)
30.06.2019
Порука
2.402
Reaction score
9.408
Локација
Novi Sad
Puno koševa primili. Sreća da nije Muta na klupi, sevale bi kritike na sve strane :buhaha Samo vas zajebavam :D:šal
 

Jokic

ex jokics
Учлањен(а)
24.08.2007
Порука
7.080
Reaction score
15.768
Локација
Храм фудбала
Nemojte molim vas da pisete to Rade kapiten i slicno, sledecu kad ubaci dva i po poena i sjebe 10 akcija ce opet biti Rade X noge, polako.

Ovo je bilo mnogo bolje nego protiv Cibone.

Od nekih mozda, ali od mene sigurno ne jer je Rade meni mnogo gotivan i branio sam ga cak i u prosloj sezoni kada je malo reci bio katastrofalan.
Ja se drzim nekih postultata velikog Duska Vujosevica, i to kako ce Rade odigrati danas, sutra ili juce ne moze promjeniti tek tako neke stvari.
Rade Zagorac je sve ono sto nije i nikad nece biti Dangubic i njemu slicni!
A pored toga Rade zna kosarke i to ce kad tad doci na svoje, uglavnom do sada, Partizan nije ispastao iskljucivo zbog njega i njegovih partija i vjerujem da to nece biti ni u buducnosti.
 

lavex

Grobarčina
Учлањен(а)
23.10.2008
Порука
1.626
Reaction score
8.760
Локација
"preko bare"
Odlično je ovo izgledalo danas. Ali ne treba ni ovu utakmicu uzimati kao neki reper, kao što nije trebalo ni prošlu. Tek je početak, nismo kompletni i još se mnoge varijante isprobavaju.

Ono u šta jedino možemo biti sigurni je da plan postoji, radi se odlično i tim i igra će biti sve bolji i bolji.
 

zubac

Grobar
Учлањен(а)
01.03.2007
Порука
490
Reaction score
1.754
Smailagic brutalan, Avramovic odlican, Trifunovica krenuo sut, Zagorac odlican u odbrani, ostali vrlo vrlo dobri. Utisak utakmice - Obradovic posle jednog promasaja Trifunovica objasnjava kako se suta i izbacaj a ovaj ubacio 15 poena.
 

Juzna pruga

Grobar
Учлањен(а)
29.06.2019
Порука
401
Reaction score
2.208
Локација
Gde god on da igra

Floppy

Početnik
Учлањен(а)
29.05.2009
Порука
99
Reaction score
183
Bilo bi dobro da Glas ostane. Strasan potencijal, Zoc to zna cim ga drzi u timu i dalje. Sa njim bismo spolja bili definitivno popunjeni.
Ispod kosa ocekujemo svi da ce doci startna petica. Balsa kao bek ap centar skroz solidan (pogotovo defanzivno), a vidimo da i Smajli pokriva 5 odlicno.
Kuruc i Mur se jos prilagodjavaju, bice i oni top.
Sve u svemu, bice ovo sezona za uzivanje.
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top