Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

KK Partizan 2021/22. Povratak kralja!

Статус
Затворена за писање одговора.

SMK

Grobar
Учлањен(а)
02.06.2011
Порука
997
Reaction score
3.691
Локација
Glavni i jedini utisak sa utakmice, pošto preskačem komentarisanje igre pripremnih utakmica, jeste promašaj Balše Koprivice iz ugla sa poludistance za 102. poen, kojim bi moj prijatelj dobio sezonsku preko Mocartovog takmičenja na Instagramu da se pogodi tačan broj poena koje ćemo postići na turniru. Stavio 166, prva 64, druga da je bila 102 umesto 100, dobio bi sezonsku. :D :buhaha
 

ZatucaniZapadnjak

Grobarčina
Учлањен(а)
29.06.2019
Порука
1.117
Reaction score
5.472
Локација
Beograd
Smailagićeva fizička prednost je bila evidentna i očekivana ali igra sa loptom 1v1 i kvalitet driblinga i napadačkih odluka... potpuni preokret od onoga što je prikazao u NBA kad je skoro padao preko lopte. Ako to sredi skroz, dečko će da kida, glava mu je na mestu čini mi se jer će je Željko držati pod kontrolom.
Mur je verovatno projektovan da menja Pejdža što mi ne smeta, a dolaskom centra koji će malo da optereti reket i u odbrani i napadu će ovaj tim stvarno prodisati, još kad se Panter vrati. Žao mi je što Mozlija nema jer ne mogu da se otmem utisku da je tim stvoren za njega. Malo nam samo fali da agresivnije napadamo reket, što u prodoru, što u skoku na napadu.
LeDej je ušao ubedljivo najspremniji u sezonu, a kod Madara se već vidi da će biti ljubimac navijača i da će decu praviti većini bekova, pritom nije divlji igrač, dovoljno eksplozivan na pravi način ali nije neodgovoran, nešto što mi se jako dopalo kod Voldena je ovde pojačano dva nivoa. Raduje što je Trifa konačno krenuo malo ozbiljnije da radi i pristupa svemu. Zagorac će nas nervirati ali izvesno pogoditi neki previše bitan šut za prolaz.
Tim će u odbrani da sakati sve najbolje strelce na krilu i bekovima kad se uigra kako treba, imamo jezivu dužinu i atletiku na tim pozicijama, kad stanu Zagor-Dangubić-Kuruks u stav i rašire ruke ne bio u koži protivnika, možemo do mile volje da preuzimamo.
Jedva čekam kup u Istanbulu i start sezone.
 

dodic00

Početnik
Учлањен(а)
28.08.2021
Порука
10
Reaction score
31
Локација
Beograd
Smajli je ubitacan, od pocetka sam ga oznacio kao svoj ljubimca i drzacu se toga do kraja

Takodje treba istaci Radetovu partiju, prava kapitenska, ako ovako nastavi, moze da postane jedan od nosilaca ovog tima.

Balsa ima ogroman, ali sirov potencijal koji ce biti iskoristen na pravi nacin.

Madar... mali je ubica, sa kakvom lakocom igraju on i Smajli, ovo je prelepo za gledanje

Volim Partizan
 

zmajski

Grobarčina
Учлањен(а)
08.12.2011
Порука
1.156
Reaction score
3.672
Hrtina je odvratan i u pripremnom periodu.

Nevezano za to, tek sada vidim koliko su cibosi zagubili kalendar takmicenja. Opet ce ih tumbati ko stigne i bice ispod 10 mjesta.
Mi se uigravamo i djeluje kao da sve ide po planu.
 

najgori

Grobarčina
Учлањен(а)
10.04.2010
Порука
1.932
Reaction score
7.302
Локација
Banja Luka
Rekoh ja za smajlija. Zagore čuvaj kapitensku, dečko iz koteža kidiše :D
 

Jo23

Početnik
Учлањен(а)
20.07.2021
Порука
11
Reaction score
26
Локација
Novi Sad
Ima li neko informaciju o Glasu i kakvi su nam planovi s njim?
 

Deki

Grobarčina
Учлањен(а)
16.09.2007
Порука
1.542
Reaction score
3.822
Локација
Beograd
Kad smo kod sledece utakmice. Eno na tickets.rs karte 400rsd. Kragujevac 7.9.
 

batakpudla

Grobarčina
Учлањен(а)
19.05.2007
Порука
3.864
Reaction score
10.868
Је л се зна нешто за 16? Је л важе сезонске, хоће ли бити карата у редовној продаји, или је још рано за ова питања :D
 

BBC

Grobar
Учлањен(а)
02.06.2011
Порука
517
Reaction score
344
Локација
Novi Sad
Meni je bitno da imamo igraca koji ce da vuce, da lomi, a to je definitivno Alen, dugo nismo imali takvog igraca, jos domaci.. jedva cekam da pocne
 

MikiBL

Grobar
Учлањен(а)
09.07.2021
Порука
361
Reaction score
963
Локација
Banja Luka
Vidim rezultat Cibona-Pezaro 80:51 Pa, izgleda da je Cibona ili moćna ili prerano u dobroj formi, što u svakom slučaju govori da u ovom pripremnom razdoblju onaj rezultat s njima nije nikakav zabrinjavajući.
Važno je da se u svakoj narednoj vidi bolja uigranost, a volje za borbom mora uvijek biti.
Mnogo volim da vidim i mlađariju kad imaju priliku da zaigraju. Onaj Glas se čini kao neko koga vrijedi učiti.
Uz ovaj sastav, tu željenu novu 5 i Pantera, eeee, biće tu još novih kreacija.
 

жука

Početnik
Учлањен(а)
13.07.2021
Порука
48
Reaction score
181
Локација
e
Је л се зна нешто за 16? Је л важе сезонске, хоће ли бити карата у редовној продаји, или је још рано за ова питања
Не важе сезонске, а ако сам добро чуо на снимку креће продаја од следеће недеље.
 

Bazzile

Grobar
Учлањен(а)
01.06.2017
Порука
450
Reaction score
2.408
Da li neko zna hoce li biti prenosa stura humanitarnog meca?
 

Milos

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2011
Порука
1.327
Reaction score
2.969
Локација
Kragujevac
Ako neko ide, i ima zelju da pre toga odemo na nekoliko piva neka se javi inace prenosa tesko da ce negde imati. Zelja mi da zauzmem mesto blizu klupe cisto da cujem Zeljka i njegove savete :D
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top