Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

KK Partizan 2021/22. Povratak kralja!

Статус
Затворена за писање одговора.

bolex

Grobar
Учлањен(а)
18.12.2008
Порука
319
Reaction score
1.019
Verovatno je imao nesto lepo da im kaze za vreme poluvremena, nesto slicno kao Dule :). Dobro je, drugo poluvreme metod kako se igra dobro. Ali celo poluvreme bez 4 i 5-ce,to samo Zoc moze. Nema opustanja kod Zoca, teraj dalje!
 

АнтиРом

Početnik
Учлањен(а)
04.07.2021
Порука
194
Reaction score
795
Локација
Миљконград
Генерално је ово било добро. Припреме су па самим тим има доста осцилација у игри. Трифуновић мора боље, доста је недисциплинован, мораће Жоц мало да га притегне (мислим да већ јесте) у супротном ће заувек остати бескористан играч. Остали одиграли коректно, свиђа ми се што је хемија у екипи добра.
 

Iberzokna

Grobar
Учлањен(а)
12.03.2016
Порука
566
Reaction score
177
Madar se polako opušta. Ovo drugo poluvreme je negde ono što sam očekivao od njega, makar za početak. Do kraja priprema da se skroz uozbilji.

Glas i Avram isto dobri. Timski ne bih mnogo komentarisao.
 

Milos

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2011
Порука
1.327
Reaction score
2.969
Локација
Kragujevac
Madar uvek ga ima na skoku, defanzivnom i ofanzivnom. Avramovic malo solirao, ponela ga solidna atmosfera, bilo je naboja , iako je realno Radnicki neka 3 klasa.

Katic skolovao malo Miletica i Balsu onih 3 minuta sto je igrao. I dalje lik voli da udeli lakat ,ne moze protiv svoje prirode.

Pantera I Leday lepo bodre pored klupe, ucestvuju , lepa je hemija medju igracima.
Uglavnom malo jaci trening, hala puna, lepa atmosfera, idemo dalje .
 

ZatucaniZapadnjak

Grobarčina
Учлањен(а)
29.06.2019
Порука
1.117
Reaction score
5.472
Локација
Beograd
Madar i LeDay pikenrol ima da pršti kao Stokton i Maloun.
Slovenac mi se dopada jako, dobro se kreće bez lopte.
Dangubić večeras odličan, red je i njega pohvaliti kad je dobar.
dajte tog prvog centra i da napadnemo sve. ovo na terenu ide sjajno, uživanje prosto, kad su ozbiljni. ne sme onakav pad u prvom poluvremenu.
Sad u Istanbul!
 

lukaimasa

Grobarčina
Учлањен(а)
29.01.2010
Порука
1.386
Reaction score
2.377
Локација
Novi Beograd
Ima da igramo sa pet kečeva i debelim Tegeltijom kao centrom i sve će da ih karamo!!!!

Šalu na stranu, ne bih voleo da sam bio u svlačionici, na mestu igrača, na poluvremenu.
 

Milos

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2011
Порука
1.327
Reaction score
2.969
Локација
Kragujevac
Da ne sudim pre vremena, ali utisak je da Koprivica ove sezone nece imati vecu ulogu od nekih 5 minuta po mecu, znaci rad i privikavanje , nadam se da ce krvavo raditi i biti zalog za buducnost.

Situacija je ocigledno veoma slozena na trzistu, centara veoma malo, treba imati i srece prilikom izbora. Kosarka se promenila , i Smajli I Leday u 90 posto situacija mogu biti 5-e, ja bih voleo pre da vidim jednu pokretnu laznu peticu tipa Lasme nego nekog teskasa, ali najbolje zna Zeljko i strucni stab sta im treba i za sta. Kada bi Mozli ozdravio i vratio se, bili bi kineski zid, on u ovakvom atletskom timu bi procvetao, radio ono u cemu je najbolji, bez komplikovanja, i to je jedna vrata talenta.
 

garbaN

Partizanovac
Учлањен(а)
14.09.2019
Порука
866
Reaction score
5.209
Локација
Beograd
Ne znam jel neko još uočio momenat u 2/4, Miletić loše odmotava iz pika, Želimiru pozlilo, okreće se i traži Koprivicu koji sedi miran kao bubica na kraju klupe i urla na njega poplaveo od besa a mali ne zna šta ga je snašlo, samo što nije zaplakao :D
 

Ilyasova

Grobarčina
Учлањен(а)
02.06.2011
Порука
3.900
Reaction score
7.776
Ajde malo ozbiljnosti, a i realnosti, jeste humanitarni/prijateljski mec koji nije nimalo bitan, al opet ima prostora za kritiku.
Igrali smo protiv ekipu koja je malo iznat amatera, gde je lider ekipe Rasko Katic sa 40 godina zivota.
Isti taj Rasko Katic je trenutno klasu iznad Koprivice, a od Miletica i dve.
Domaci igraci su pokazali odredjene limite.
Videlo se da ne stima organizacija igre, a i da nece ici bez ozbiljno centra ( ako se Mozli ne oporavi, mozda i dva ).
Sa Mileticem raskinuti ugovor, jer decko nema kvalitet za Partizan.
Mur i Madar tesko ce izneti sezonu na poziciju 1, prvi mi je bas sumnjiv, dok je drugi zaista "rising stars", ali ako jurimo rezultat tesko ce ici to sa njim ove sezone.
Da, Zadar i Split ce pasti, ali nama je merilo Kuban,Bolonja,Valensija,zeleznik,futura itd.
Pred nama su sada jako ozbiljne utakmice, koji ce dosta toga pokazati, nadam se samo da cemo biti u full rosteru.
 

ZliGli

Grobarčina
Учлањен(а)
11.03.2016
Порука
1.359
Reaction score
6.447
Локација
Novi Sad
Mur je ozbiljan prangijaš, ali organizator i asisten malo teže.
Madar jeste organizator i njegovi poeni nisu nesto sto ce nama resavati utakmice.

Ne znam, fali mi nešto (osim centra). Možda je to panterova uloga. Videćemo kako je to igrati bez petice protiv evroligasa.. brzinom i protokom verovatno..
 

Ilyasova

Grobarčina
Учлањен(а)
02.06.2011
Порука
3.900
Reaction score
7.776
Ozbiljan prangijas, ali zavisi za koji nivo kosarke. Za sada ne pokazuje taj ozbiljan sut, a iskreno i ne verujem da je prangijas kao Pejdz, niti da je neuporedivo "jaci" na lopti.
 
  • Like
Reactions: SMK
Статус
Затворена за писање одговора.
Top