Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

FK Partizan 2021/22.

Статус
Затворена за писање одговора.

Djomla97

Grobar
Учлањен(а)
02.06.2017
Порука
671
Reaction score
4.448
Локација
Kosovska Mitrovica
Po klubu sme da sere samo uprava...

Kako nije bitno dal mu se duguje ?!
Kako nije bitno dal zele da ga uvale negde a pre toga da oprosti dug da bi vazura imao da da baksis kurvama po evropi

Suma je zajebant ali za upravu je sveti sava licno

Sta je sa japancem kako napreduje nasa pravda...
To što mu se duguje, nije opravdanje da radi ovakve stvari. Ako su struka i lekari rekli da ne igraš, zbog jebene povrede.. Ono WTF. Obnovio si povredu, pa se sad jebi..
 

Goran Tomić

Kralj fanzina
Учлањен(а)
07.12.2011
Порука
11.711
Reaction score
29.407
Локација
Beograd
Ako su struka i lekari rekli da ne igra, što je uopšte iš'o u Gvineju? Da se vidi sa familijom i drugarima? Da izvrši državni udar?
A šta ako su mu struka i lekari Gvineje tamo rekli - možeš da igraš? Tih 10 minuta...

Ima tu nekih nejasnoća, ali ne mislim na medicinu...

Do danas nismo znali da se u reprezentaciju ide ,,na svoju ruku,, i da je baš tako Sejduba ,,skoknuo,, malo do domovine, danas saznadosmo i to...

Saznadosmo i to da je odjednom centralna tribina stadiona JNA uspešno dekontaminirana od Korona virusa...
Zašto to nije bila dosad, nek nam objasne Vučelić i Vazura...
Ili, ako oni to ne znaju, onda onaj ko ih je tamo postavio...
 

El Patron

Grobar
Учлањен(а)
05.09.2021
Порука
952
Reaction score
4.241
Локација
Nis
Igramo lep fudbal I pobedjujemo. Meni je to dovoljno. Suma je profesionalac I trebao je da povede racuna ko mu daje platu. Kad je dosao iz Slovacke bio je u rangu sa onim bugarskim bebetom. Istrpeli smo sve njegove uspone I padove. Sad kad smo poceli da igramo on uprska stvari.
Opet ce morati da se dokazuje.
 

GORAN-BL

Grobar
Учлањен(а)
11.04.2010
Порука
760
Reaction score
2.815
Локација
Banja Luka
Saznadošmo i to kako imamo divnu upravu, sve što je sportski sektor tražio oni su ispunili.
 

nasa stvar

Grobarčina
Учлањен(а)
01.09.2019
Порука
1.121
Reaction score
2.498
Локација
JNA
Igrao je čitavih 7 minuta.
Ali svi znamo šta naš trener misli o Sumi, kad mu ne treba polivaj govnima a kad ti je potreban onda ajde Sumo igraj.
Totalno nepoštovanje prema Sumi, totalno.
Inače sa takvom povredom se igra, nista nije strašna povreda i to svi znamo.
Izgubio se onaj nacionalni osecaj, gde su neki sa jednom nogom igrali da pomognu svojoj reprezentaciji kao Mitar pre neko veče ili Suma.
Da li cemo jednom cuti kako se kritikuje Jojic ili Miljkon od trebera Partizana ali samo jednom???
Dvostruki aršini i podele nisu potrebne a trener permanentno nastavlja da hvali svoje ljubimce a one koje ne voli isteruje iz kluba kao i u prvom mandatu.
Zaboravlja se i tesko stanje u njegovoj zemlji, moguće da je otišao i zbog svoje porodice a mi kao klub to smo morali da podrzimo ali izgleda da vlada "gvozdena" disciplina ali samo prema pojedincima, drugi mogu da se šetkaju i saplicu od lopte i reč nece da se kaze.Sramno!!!
 

Nikola9875

Grobar
Учлањен(а)
05.07.2019
Порука
359
Reaction score
1.521
Локација
Novi Sad
Predlažem otvaranje novog Suma.net foruma ili bar posebna tema za dotičnog, da ne moram da čitam kako njegovi svedoci iznova i iznova svakodnevno pronalaze izgovore za njegovo bahaćenje, kurcobolju na 50+% utakmica i generalno pišanje po NE VAZURI, NE VUČELIĆU, nego po klubu,treneru, saigračima i navijačima (tj. po onom nemazohističkom delu navijača).
Što protiv SK nije stegao zube i odigrao još npr. pola sata i tako pokazao svoj "ratnički" mentalitet?
 

grobar-do-groba

Mrzitelj zvezdizma
Учлањен(а)
10.03.2016
Порука
3.960
Reaction score
4.434
Локација
Uz Partizan i dobar gitarski rif!!!
Нико није изнда Партизана, па ни Сума, ако треба да се казни нека се казни. Али реално Сума је за Јојића играчина и када уђе тих 10 минута уради три пута више него Јојић.
И сад Јојић је спреман, игра ноншалантно, никад не испрати играча када треба, пролазе поред њега само тако, а Сума није спреман. Или Јојић може бити изнад клуба а Сума не може.
Тренутно оно што игра Јојић осим можда две-три утакмице је за Телеоптик, а не за Партизан.
Па кад се већ истреса курац, да се крене по реду.
 

Dr Mo

Forumski derviš
Учлањен(а)
01.07.2014
Порука
7.493
Reaction score
23.114
Локација
U zemlji cigana i realnih debila
Boli me kurac za "repku", to svi ovde znaju, a i za ova prepucavanja oko Sume, samo me manite dvostrukih aršina, da se na nekoj drugoj temi doživljava orgazam jer neko povređen igra, a sad skandal, jer je ovaj igrao.

Nismo cigani, ljudi smo.

Ukinuti reprezentativni fudbal, kao što godinama govorim.
 

JasminaT

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2010
Порука
21.408
Reaction score
40.498
Локација
Žrnov
Boli me kurac za "repku", to svi ovde znaju, a i za ova prepucavanja oko Sume, samo me manite dvostrukih aršina, da se na nekoj drugoj temi doživljava orgazam jer neko povređen igra, a sad skandal, jer je ovaj igrao.

Nismo cigani, ljudi smo.

Ukinuti reprezentativni fudbal, kao što godinama govorim.
pa ja bih i mitra kaznila da sam na mestu fulama ako je igrao uprskoj zabrani klupskih lekara.
zato su ovi iz nba najpametniji.. plati 5 miliona osiguranje za igrača pa neka igra do mile volje...
 

Dr Mo

Forumski derviš
Учлањен(а)
01.07.2014
Порука
7.493
Reaction score
23.114
Локација
U zemlji cigana i realnih debila
A ti bi, znam, al' bi neki čak i teletabisa jovića i smradonjića dizali u nebesa da su povređeni igrali, s pričom "jes da su cigani, al' svaka im čast..."

Ukinuti te budalaštine, i nema problema.
 

GORAN-BL

Grobar
Учлањен(а)
11.04.2010
Порука
760
Reaction score
2.815
Локација
Banja Luka
Mizernije od slučaja "Suma" na danasnjoj konferenciji za novinare bile su pohvale našeg trenera na račun uprave,kako su mu kao obezijedili sve što je tražio.Pa majstore razumijem da ne smiješ ništa ružno reći na njihov račun,ali nemoj mi govna hvaliti,bar budi čovjek i šuti kada te niko ništa ne pita na tu temu.Ušao si u Evropu i dobro guraš u našoj ligi zahvaljujući sebi jer si izvukao maksimum od jednog realno prosječnog tima a ne zahvaljujući najgoroj upravi u istoriji Partizana.
 

garbaN

Partizanovac
Учлањен(а)
14.09.2019
Порука
866
Reaction score
5.209
Локација
Beograd
Dugo se čekao povod da pojedinci ulete sa istom pričom oko Sume

1. Suma je amater, cirkuzant, kvari atmosferu u svlačionici i ne poštuje trenera
2. Treba ga išutirati iz kluba, nespreman je i ruši idilu u i oko kluba
3. Igra pet godina kod nas, nije doneo titulu, bira utakmice

Čuz jor fajter
 

JasminaT

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2010
Порука
21.408
Reaction score
40.498
Локација
Žrnov

nasa stvar

Grobarčina
Учлањен(а)
01.09.2019
Порука
1.121
Reaction score
2.498
Локација
JNA
Mizernije od slučaja "Suma" na danasnjoj konferenciji za novinare bile su pohvale našeg trenera na račun uprave,kako su mu kao obezijedili sve što je tražio.Pa majstore razumijem da ne smiješ ništa ružno reći na njihov račun,ali nemoj mi govna hvaliti,bar budi čovjek i šuti kada te niko ništa ne pita na tu temu.Ušao si u Evropu i dobro guraš u našoj ligi zahvaljujući sebi jer si izvukao maksimum od jednog realno prosječnog tima a ne zahvaljujući najgoroj upravi u istoriji Partizana.
Hvala klubu što je uradio sve što je struka tražila.
Izgleda je ovo izjavio, to ništa nije novo, od prvog dana im slične izjave.
Možemo mi sad njegovu izjavu tumačiti kao nepoštovanje prema navijacima Partizana koji su na utakmicama izneli misljenje o upravi kao što on tumači potez Sume kao nepoštovanje kluba.
Čak hajka ide toliko daleko da jedan forumaš izmišlja da je Suma namerno propustio pripreme.
@JasminaT isto tako možemo ovo falenje uprave iskazati kao nepoštovanje prema navijacima koji skandiraju "uprava napolje" a?Pa tvojom logikom je ovo istina, zar ne?
Zamisli to ludilo, kao ne možete skandirati ljubimcima zbog ovih što igraju, demokratija brate.
Da li razumeš koliko to nema smisla što pišeš?Ceo život navijači imaju svoje ljubimce kojima skandiraju, bilo da igraju bilo da su na klupi.A kad su na klupi, tako traže od trenera da ih pusti da igraju.
 
Последња измена:

JasminaT

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2010
Порука
21.408
Reaction score
40.498
Локација
Žrnov
@nasa stvar pa vidi, ja ne znam da li je uprava uradila sve što je tražio, tj dovela sve igrače koje je tražio. i ako su mu doveli sve igrače, red je da im se zahvali. on odgovara za rezultate. i gde piše da Stanoje i ja moramo da imamo isto mišljenje o upravi i gde piše da ga nemamo? Ja imam taj luksuz da ga iskažem, on nema.

Naravno da navijači imaju svoje i ljubimce i negativce, ali gde piše da su navijači u pravu kad su u pitanju i ljubimci i negativci? Malo puta je neko pljuvan čisto onako po difoltu, jer neko krenu pa ostali prihvatili, jer je bila hajka u medijima i slično.

Bre, kad trener kaže "skoči!", igračevo je samo da pita "koliko visoko?" i to je to!
Vama je možda dovoljno da neko (Suma u konkretnom slučaju) bude dobar/odličan/vanserijski igrač pa da vam bude ljubimac. Za mene je Saša Zdjelar primer kako bih ja volela da svi igrači Partizana izgledaju i ponašaju se i na i van terena.
 

nasa stvar

Grobarčina
Учлањен(а)
01.09.2019
Порука
1.121
Reaction score
2.498
Локација
JNA
@JasminaT nema ni grama logike to što pišeš u vezi skandiranja, smešno je.
Ti kažeš da skandiranje Sumi ili bilo kom drugom je pišanje prema igračima koji tada igraju?
I ti ne vidiš da je ta tvrdnja totalno besmislena?
Onda ja kažem da je izjava gde se fali uprava isto pišanje prema navijačima koji skandiraju uprava napolje, tvojom logikom idem.
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top