Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

KK Partizan 2021/22. Povratak kralja!

Статус
Затворена за писање одговора.

Spalding

Grobarčina
Учлањен(а)
30.06.2019
Порука
2.402
Reaction score
9.408
Локација
Novi Sad
To je onda 17h po turskom vremenu /pri čemu mi igramo u delu Istanbula koji se geografski nalazi u Aziji/ i zapravo nisam siguran koliko je to sati po našem vremenu. Ako idu jedan sat ispred nas, onda tekma počinje u 16h po našem vremenu.
 

Milos

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2011
Порука
1.327
Reaction score
2.969
Локација
Kragujevac

Bobrock

Grobarčina
Учлањен(а)
07.07.2021
Порука
2.757
Reaction score
14.148
Локација
Madagascar
To je onda 17h po turskom vremenu /pri čemu mi igramo u delu Istanbula koji se geografski nalazi u Aziji/ i zapravo nisam siguran koliko je to sati po našem vremenu. Ako idu jedan sat ispred nas, onda tekma počinje u 16h po našem vremenu.
Nisam 100% siguran mislim da se Fener kao klub nalazi u dijelu Instanbula koji je u Aziji
 

Bobrock

Grobarčina
Учлањен(а)
07.07.2021
Порука
2.757
Reaction score
14.148
Локација
Madagascar
Valjda je Studentski Centar, jos samo da saznamo u koliko sati igramo :buhaha
 

Laki T.

Grobarčina
Учлањен(а)
17.07.2019
Порука
1.079
Reaction score
5.018
Локација
vezenemam
Valjalo bi ozbiljno poraditi na formiranju neke nove regionalne lige, sa jasno definisanim pravilima - nema mutanata, mega i drugih timova za koje "niko ne može reći/dokazati da su bilo kako povezani sa prvim timovima". (Jedan) fmp i mega su sprdnja, ovo je već sprdačina...tim pre što vrlo brzo tu može biti i drugi klub mutanta iz Hr..Slovenije.
Ciganmala za sve pare:puke:
Mada, koliko god i da ih ima/bude, dok smo tu, će ih karamo, za sve pare:D
 

Bobrock

Grobarčina
Учлањен(а)
07.07.2021
Порука
2.757
Reaction score
14.148
Локација
Madagascar
Saznala se i satnica konacno :buhahana rezultatima pise da Fener-Unics igraju u 19:00h a na posteru ta ista utakmica u 20:00h onda je logicno da mi igramo u 16:00h :šal
 

Brka

Grobarčina
Учлањен(а)
04.08.2007
Порука
1.222
Reaction score
4.012
Локација
Uvek uz Partizan
Prenosa danas definitivno nema na tv? Ostaje onaj fenerov kanal?
 

Nbg88nbg

Grobar
Учлањен(а)
30.06.2019
Порука
595
Reaction score
839
Локација
Beograd
Na tjubu deluje da nece biti .videcemo
U koliko je na kraju utakmica
4,5?
 

Pam Pam

Početnik
Учлањен(а)
08.07.2014
Порука
107
Reaction score
364
Instalirate na android platformu aplikaciju ROKKR i tu imate sve kanale kako domace tako i strane url veza je oha.to.

Tu imate i ovaj Turski kanal

Ako kojim slucajem daje gresku pri ucitavanju veze onda (zbog blokate provajdera) mora vpn.

Ako vam bude potrebno daću vam i free vpn koji za ove svrhe radi odlicno.

Izvinjavam se ako je off ili se krsi neko pravilo.
Aplikacija je legalna kao i url.

Pozdrav
 

Ilyasova

Grobarčina
Учлањен(а)
02.06.2011
Порука
3.894
Reaction score
7.758
Mi smo najludja kosarkaska publika u svakom smislu te reci na svetu.
Mi se cak i na prijateljske nebitne utakmice lozimo, nerviramo, cupamo kosu, trazimo strimove sve da bi gledali najbolji tim na svetu.
Odlicna provera danas, najbolja do sada, igramo protiv po meni jako dobrom timu, koji ima zanimljiv roster, nas Leo je tamo, onda odlicni Rob Grej, Motum, Outara, Motejunas, Andjusic itd.
Ocekujem da od danas pa sve do pocetka sezone, polako se kristalisu uloge i minute pojedinih igraca, da se vidi na koga i sta se moze racunati u narednu sezonu.
Panter danas debituje, ocekujem mnogo leprsaviju igru, tecniji napad, bolji spejsing i da na samom startu nagovesti o kakvom se igracu radi.
Pobedili ili izgubili ( svakako idemo na pobedu ), voleo bih da nam drugi mec bude protiv Fenera, pa nek prste emocije na svih strana, Zeljko, Sale, Istanbul, Veseli, Bogdan itd.
I za kraj naravno, jedva cekam pocetak utakmice :šal
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top