Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

KK Partizan 2021/22. Povratak kralja!

Статус
Затворена за писање одговора.

zubac

Grobar
Учлањен(а)
01.03.2007
Порука
488
Reaction score
1.731
Nista nisu pogodili, forsirali trojke cijelu utakmicu, Fener odlican, sve pogadjaju. Razvalicemo u cetvrtak.
 

SilentKiller

Početnik
Учлањен(а)
30.08.2019
Порука
148
Reaction score
346
Локација
Srbija
Baš nas ubiše. Ali oni su na okupu već duže, uigraniji su. Još ih hteo šut,dobra ekipa definitivno. Nas slabije hteo šut sa otvorenih pozicija.

Molim upravu ako čita, dovedite centra od 200 kila! Mnogo nam fali jaka petica.
 

mvp

Grobarčina
Учлањен(а)
30.09.2006
Порука
2.422
Reaction score
11.697
Локација
Beograd
Mucno za gledanje.Kapiten kao lik sa termina ubacen jer fali igrac,Kuruc izgubljen u prostoru u napadu.Momci iz prve i poslednje petorke neka se zapitaju sta su igrali danas.Komentar utakmice dace Zoc u svlacionici.
 

Enslaved

Grobar
Учлањен(а)
30.11.2006
Порука
10.192
Reaction score
33.165
Локација
vaginamandibularia
Jos smo zeleni al ne mari.
Licno mi se prikenja od centara koji stoje na 6 metara od kosa i sutiraju. Jbg, ne volim taj stil.
Ne znam na koji fazon je Zagorac bio draftovan i zaigrao u NBA.
Mislio sam da se tamo ne zajebavaju, da skautiraju igrace koje bi da dovedu i slicno.
Realno vec sada se nazire ko ce biti ko u ekipi.
Smailagic i Madar Fakar udarne igle, uz Ledeja i pantera. Zagorac i dangubic za skok secera u krvi, ostali tu da odigraju svoje i mozda ponekad neko iznenadi pozitivno.
Na zalost dok ne dodje centar #1 ne znamo realne mogucnosti tima.
Ocekujem bolju sezonu od predhodne, ali nisam u hajpu da osvajamo sve.
 

La Zic

Grobarčina
Учлањен(а)
08.12.2011
Порука
1.659
Reaction score
2.796
Локација
Humska ulica
Prosto,igrača na poziciji 3 nemamo. Dangubića ,Zagorca i Kuruksa pokloniti.
Rekao sam pre par dana, otići na ovaj turnir bez krštenog centra je kao bez kurca na svadbu. I glupo je više pričati,početak je,pripreme.Ima još malo jače od 10 dana do početka sezone... Smajli,Punter I Leday pojačanja,ovo ostalo teška priča.Mur umesto Pejdža?
 

Plava Čigra

Grobarčina
Учлањен(а)
08.04.2011
Порука
2.245
Reaction score
3.609
Što bi se reklo, odučiše nas od košarke, razvališe, razmontiraše.

Ne volim baš kad nas neko ovako razmontira, bila pripremna ili takmičarska, ali neka se i to desilo da se malo spusti ta doza nerealnih očekivanja koja se ovdje projektuju od samog dolaska Žoca.

Još smo mi daleko od evroligaškog nivoa, potrebno je puno rada, prihvatanja ideja koje Žoc prezentuje, da bi se došlo do rezultata.

Potreban je i centar, da se podignemo na viši nivo.

Svašta nešto nam je potrebno, strpljenja najviše.
 

Marinho

Grobar
Учлањен(а)
31.05.2017
Порука
692
Reaction score
1.364
Локација
Komsija Cvarkov Djordja
Usli smo u mec bojazljivo i sa previse respekta, takodje evidentno je da vecina igraca nema iskustvo igranja na ovakvom nivou...Na sve to Fener igrao dosta dobro, isao ih sut i kad sve to saberemo dobijemo ovo...Dobra lekcija, sad u halu i samo rad, rad, rad.
 

жука

Početnik
Учлањен(а)
13.07.2021
Порука
48
Reaction score
181
Локација
e
Никад није пријатно кад се изгуби па ни на припремној утакмици, али то ће већ Жоц да им објасни.
Мало глуп потез што су наши играчи одмах ушли у свлачионицу кад су добили ону плакету за финалисту, мислим да је требало из неког поштовања да остану на терену још пар минута док се фенеру не уручи “трофеј”.
 

Čik

Grobarčina
Учлањен(а)
03.09.2021
Порука
4.627
Reaction score
22.329
Локација
Beograd
Uf, ajde ovako grobarijo...
Vidi se da je pripremna jer nije bilo onih šahovskih izmena, nego ko je ušao, imao je 7-8 minuta u kontinuitetu, da se vidi šta i kako i koliko i gde može(ili ne može).
Drugo, vidno nam fali centar teški (ne mora kao Stragi, ali da ne možeš da ga pomeriš), jer svaki put kada su unutra ostali Smajli, pa čak i Miletić, mnogo lako su ih izguravali, i skupljali smo odbranu i dadoše nam kamion trojki, gotovo ni jedna nije bila preko ruke ili iz nužde, a prava iskusna ekipa radi kao one u NBA, kakav god da je igrač ostavljen sam na 3, u 90% slučajeva pogodi(što je prošle sezone kod nas bio izuzetak, a ne pravilo).
Treće i najbitnije, Savić je jednom pomenuo, iz poraza ako si pravi, naučiš više, nego iz pobede i dobro je što Sale nije spuštao papučicu sa gasa, da vide da ima da se lomi i kida dok meso ne otpadne sa kostiju.
Četvrto, biće ovo odlično, samo polako!
 

ProvencanoPFK

Grobarčina
Учлањен(а)
04.12.2012
Порука
3.178
Reaction score
6.062
Локација
100 кураца
Imamo nekoliko tankih igraca a to su prvenstveno Miletic i Koprivica. Ovaj drugi cim ne igra izgleda da bas tesko moze nesto da napravi kod nas. Mora neka zverina pod kosem, prosto mora ! Moze i Mozli ako bude sve ok s njim.. U tom slucaju ova ekipa dobija novu dimenziju.
Zabrinjava malo sto su ti nasi klinci izgleda tanka prica za jedan ovakav roster.
 

Nole84

Grobar
Учлањен(а)
23.09.2007
Порука
204
Reaction score
731
Sve je to dobro. Pripreme služe da shvatiš da možeš mnogo (Monako) a onda dođe večerašnja utakmica da te otrezni i natera da treniraš više i jače kako bi se vratio tamo gde ti je mesto. A nama je mestu u vrhu evropske košarke. :napred-partizan:
 

Iberzokna

Grobar
Учлањен(а)
12.03.2016
Порука
566
Reaction score
177
Možda mi se učinilo ali u vreme kad su napravili najveću prednost nama su igrali Mur, Trifunović, Kuruks, Zagorac, Miletić. Od njih ne možemo da očekujemo da se nose ni sa slabijim ekipama. Madar, Panter, Alen, Ledej su se držali koliko su mogli.

To će verovatno svi da kažu, Mur mi je jeziv. U Kuruksa imam još neku nadu.
 

Plava Čigra

Grobarčina
Учлањен(а)
08.04.2011
Порука
2.245
Reaction score
3.609
Ja sebe smatram za čovjeka sa zaista velikim pragom tolerancije, Željka Obradovića i ne baš, zato će mi ostati vječita dilema čime se vodio kad je Zagorca ostavio u timu i još mu dao kapitensku traku.

Momak stvarno nije za profesionalnu košarku, uz svo dužno poštovanje i uvijek je kod njega veća šteta nego korist i samoubistvo je da jedan takav igrač troši jako bitnu poziciju u timu, bio prva opcija ili bekap.
 
Последња измена:

Laki T.

Grobarčina
Учлањен(а)
17.07.2019
Порука
1.064
Reaction score
4.922
Локација
vezenemam
Rano je za preoštre kritike i preuranjene ocene potencijala pojedinaca.
Zabrinjava ipak kada se više nerviraju zbog loše igre i rezultata Mur i Lidej, tek pristigli, stranci, od "domaćina" Trife, i naročito kapitena Zagorca. Nadam se da će to biti prva od stvari koje će Željko "pritegnuti", i na čemu će zasnivati selekciju/doselekciju tima kada bude vreme.
 

crna ovca bela vrana

Grobarčina
Учлањен(а)
28.05.2018
Порука
1.057
Reaction score
4.204
Локација
Humska 1
Vecini u ovoj ekipi fali prosto jos jedan vrlo bitan "element", a to je da osete za koga igraju i gde su dosli! U cetvrtak vece je na svima koji su u mogucnosti da odu u halu, da to prenesu i da se masina polako pali! I ne bi bilo lose da Novica posalje ove momke na "put" sa nekim njegovim govorom.
 

Zlatiborpfc

Grobarčina
Учлањен(а)
11.05.2018
Порука
3.748
Reaction score
19.232
Локација
Nickname
1. tri produžetka juče
2. nemanje prvog centra
3. odličan šut protivnika za 3

Tek se traži timska igra, dosta individualnih završetaka napada, uvaljivanja koski, nesigurnost kod pojedinaca.
Na kraju se videlo da smo baš pali fizički.
Verujem da će biti gadno u svlačionici.
Ne brinem se za ovaj tim. Samo mora centar, svaki laik to vidi i ne sumnjam da će doći.
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top