Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

KK Partizan 2021/22. Povratak kralja!

Статус
Затворена за писање одговора.

Bili Piton

Grobar
Учлањен(а)
12.05.2018
Порука
752
Reaction score
5.749
Локација
Nekontrolisano kretanje u više pravaca
Fenerov protok lopte i pick and roll, vrhunski. Mi jako loše branimo reket, razočaran sam Kuruksom, takve fizikalije, odbrana nula. Sa Miletićem na centru ne možemo ni u ligu Bačkog okruga, a ideja da od tima iz prošle godine zadržimo Dangubića i Zagorca ravna se sa Boldrikovim idejama sa prve linije fronta.
Željko će ovde da cedi suvu drenovinu, nema druge, daleko je maj mesec, idemo utakmicu po utakmicu, ovaj tim samo može da ide na bolje!
 

lavex

Grobarčina
Учлањен(а)
23.10.2008
Порука
1.591
Reaction score
8.497
Локација
"preko bare"
Kod Grobara je tanka linija između šetnje do Evrolige do ispadanja iz ABA lige. Polako ljudi, ovo su tek počeci i ne možemo očekivati konstantno dobre partije. Većina ekipe prvi put igra zajedno i juče su odigrali skoro dvije utakmice.

Ja očekujem dosta oscilacija i na početku sezone, u ABA ligi i Evropi. Trebaće vremena da se sve kockice poklope, ali ne sumnjam da će se to desiti.
 

Spalding

Grobarčina
Учлањен(а)
30.06.2019
Порука
2.402
Reaction score
9.408
Локација
Novi Sad
Mi smo ove sezone u ABA i EC-u ne znam zašto iko očekuje da se igra egal sa Fenerom? Ovo je dobro jer se vidi šta sve još treba da se uradi i gde nam škripi. Fener je uigrana ekipa, mi smo NOVA ekipa i ovo nije ništa strašno.

Ne sećam se koja je godina bila niti je za poređenje jer je reč bilo o takmičarskoj tekmi. CSKA nas je uništio u Rusiji 40+ razlike u BG smo ih DOBILI. Znači, ovo nije neočekivano još je manje strašno. Naprotiv, ovo je LEKOVITO!
 

Данијелс

Početnik
Учлањен(а)
26.08.2018
Порука
181
Reaction score
1.241
Локација
Po
Aman braco polako! Nikada mi se nije desilo da budem ovako miran nakon poraza sa ovoliko razlike. Ma zna stari lisac Zelimir i vidi sve. Mislim da za sad u igri i na terenu nije pretoceno ni 20 posto onoga sto je on zamislio. Sve je ovo ok. Pa sta ste mislili? Da cemo Fener da pregazimo vec sad? Bez startne petice i ovako jos uvek neuigrani?
Meni jedino upada u oci, tj. imam neki utisak da Uros igra bas neprestano pod pritiskom. I na licu mu se to vidi. Takodje, Muru je ovo definitivno neprirodna pozicija na kojoj igra. Ne snalazi se jos uvek. Ili se to meni samo cini. Ne znam. Ali nista to nije sto se nece u narednom periodu ispraviti. I Zagorac i Dangubic ce proigrati konstantnije. Pa nije Zelimir lud da ne vidi neke stvari. Bice to sve savrsen orkestar!

P.S. Za ono bacanje za loptom u stolice gospodina Zachary-a...kapa do poda. Vec polako momci shvataju gde su dosli i koju svetinju brane - GRB I DRES PARTIZANA!
 

Marin

Grobarčina
Учлањен(а)
14.09.2008
Порука
2.395
Reaction score
2.090
Najvaznije je da je Zeljko medju nama, i nadam se sa nekoliko korekcija sve ovo biti bolje. Ovo danas bez razlike sto smo igrali sa Fenerom bilo mnogo tanko za ekipu koja zeli da igra u elitu. Ipak i Zeljko nije svemoguc ne moze od svirce da napravi kaval. Mozda je vako bolje spustili smo se na zemju.
 

brankobg

Grobarčina
Учлањен(а)
02.05.2008
Порука
1.220
Reaction score
1.491
Haha, bruka Partizana rece nakaza sa Informera... Bruka Partizana rece i narkoman kosati sa Telegrafa ... Zbog tog masnog idiota, poceo sam da se sisam na kratko...



Jebace vam Zeljko majku usmrdelu... Pozdrav stoko sektaska, majku vam jebem... Gosti, pisam vam se majci u usta ...
 

Shadow

Grobar
Учлањен(а)
08.02.2007
Порука
911
Reaction score
497
Evo kako sam ja video ovu utakmicu.

Ko god misli da Sale i Željko nisu dogovorili šta da se igra u odbrani i kako da bi se uigravali i pokušavali, taj ne zna koje su prednosti kada znaš trenera druge ekipe (u ovom slučaju Željko zna sve do kafe kuvarice).

Nakon 3 produžetka, oni su nam na 20 razlike igrali presing po celom terenu na prijateljskoj utakmicu. Znate kada se to radi? Kad protivnički trener to traži, kao što mislim da je Željko tražio od Saleta takav pristup za danas.
Mislim da će posle ove utakmici svakako određeni igrači biti postavljeni na svoje mesto, a tu mislim na one koji su poleteli i pomislili da su već spremni za EL i NBA.

Još jedna nedoumica, mada i nije nedoumica s obzirom da znamo ko mu je menadžer, ali braćo i sestre - šta Zagorac radi kod nas još uvek? Jel ima jak ugovor? Jel veća šteta da ga "damo" za, ne znam, Anđušića ili je nešto drugo u pitanju?

I na kraju, nikada nismo bili šampioni pripremnog perioda osim u Trinkijerijevoj godini, tako da sada ne brinem.
I da, ko god ne bude gledao ovu ekipu kroz prizmu da ova selekcija igrača ima projektovan zenit za 2-3 godine, biće MNOGO NERVOZAN ove sezone.
 

SilentKiller

Početnik
Учлањен(а)
30.08.2019
Порука
148
Reaction score
346
Локација
Srbija
Haha, bruka Partizana rece nakaza sa Informera... Bruka Partizana rece i narkoman kosati sa Telegrafa ... Zbog tog masnog idiota, poceo sam da se sisam na kratko...



Jebace vam Zeljko majku usmrdelu... Pozdrav stoko sektaska, majku vam jebem... Gosti, pisam vam se majci u usta ...
De, de. Smiri se brate, nemoj da čitaš te naslove. Kod mene je alo, informer, telegraf i sve što povezano sa državom na blok. Veruj mi, ne primećujem ih.

No, jel ste primetili možda da imamo problem kad izvodimo loptu sa strane? Danas se baš to videlo na meču. Biće bolje, samo centar, ništa više i biće sve kako valja.
 

Nikola_G

Grobarčina
Учлањен(а)
17.03.2007
Порука
5.421
Reaction score
7.654
Локација
E-WEST
Možemo laički da lupetamo:
Kuruc novi Pejners.
Pejdž bolji od Mura.
Miletić za 3.ligu.
I tako u nedogled.

Neće svi igrači imati vrhunsku sezonu, to se podrazumeva. Neka od ovih pojačanja će razočarati, neće im leći Partizan.
Mi smo trenutno nivo top5 Eurocupa i nivo donjeg doma EL.

Plus, ko zna šta je bila ideja ove utakmice kod oba trenera. Ipak je ovo baš baš prijateljski klub.


Jedino je Zagorac konstanta. On nikad "ne razočara". Žao mi je što posle NBA nije uzeo lovu koja mu je nuđena nego iz ljubavi došao u Partizan i usro se sebi u život, a i nama.
 

Braindead

Grobarčina
Учлањен(а)
03.10.2020
Порука
3.129
Reaction score
15.417
Локација
Beograd
Haha, bruka Partizana rece nakaza sa Informera... Bruka Partizana rece i narkoman kosati sa Telegrafa ... Zbog tog masnog idiota, poceo sam da se sisam na kratko...



Jebace vam Zeljko majku usmrdelu... Pozdrav stoko sektaska, majku vam jebem... Gosti, pisam vam se majci u usta ...

Donekle je Mondo imao najblaži naslov sa "Partizan nije imao snage za trofej, Fener bez miliosti"...dok je mrtvi ciganski b92 jedva dočekao kao i jebena nova s! Grobarske kometare filtriraju, ja sam ih jednom napušio kurcem i to mi objavili, nekako im je promaklo. Najgora moguća kombinacija je ciganštura i novinar u jednom.
 

Nbg88nbg

Grobar
Учлањен(а)
30.06.2019
Порука
595
Reaction score
839
Локација
Beograd
Sa trinkijem smo ih dobili lagano
I taj pripremni period je jedino kada je zagorac licio na kosarkasa
 

ZliGli

Grobarčina
Учлањен(а)
11.03.2016
Порука
1.354
Reaction score
6.416
Локација
Novi Sad
Kompletna evroligaška ekipa sa 14 igrača i sa realnim šansama za f4 evrolige, na svom terenu pobedila nekompletnu evrokup ekipu koja je juče igrala 55minuta utakmicu u skraćenoj rotaciji.
Večerašnji rezultat je dobar.
 

Paja Čutura

Grobarčina
Учлањен(а)
27.05.2007
Порука
1.573
Reaction score
5.189
Mene je licno najvise zaboleo onakav bezmudi pocetak onakve bezmude petorke gde 6 i nesto minuta nisu u stanju da daju jedan jedini kos. Mur, Avramovic, Trifunovic, Letonac i Miletic... To je ta petorka. Sto je najgore ni blizu nisu bili da ga daju.
 

Spalding

Grobarčina
Учлањен(а)
30.06.2019
Порука
2.402
Reaction score
9.408
Локација
Novi Sad
Brate šta će ti muda na pripremnoj tekmi? Pa još na početku pripremne tekme... Iz pobede su mogli da polete iz poraza mogu nešto i da nauče. Imamo izuzetno mladu ekipu koja će kada se uigra, moći od svakoga da izgubi ali i svakoga da pobedi. U svakoj tekmi u kojoj ne budu davali 101% gubiće jer će svi hteti da ih pobede ne toliko zbog Partizana već iz želje da se Žoc pobedi /što mu dođe isto što i pobediti Partizan.

U takvom razvoju stvari, ovi mladići će biti našpanovani baš onako kako treba za svaku tekmu a tu onda raste i kvalitet uz postizanje kako individualnog, tako i timskog automatizma.

Grupa u EC nije ona teža, početak ABA nije nešto top da se mora strahovati /u prvih 7 kola/ i ovako jaki turniri su jedino mesto gde bi mi mogli da gubimo a da nas ništa ne košta i baš je dobro za "spuštanje lopte" i među njima i među nama navijačima. Sve će da dođe na svoje mesto samo treba pustiti ljude da rade svoj posao.

Niko ne voli da gleda poraz ali sad pričati o mudima, nije baš trenutak. Na kraju, ovde sigurno ide i doselekcija uz nedvosmisleno dovođenje CENTRA i ko zna kakvih tu još zamisli sve ima kod Žoca /uz opasku da oko sebe ima bar još 10 ljudi koji skautiraju, analiziraju, prate i deluju :D
 

ZliGli

Grobarčina
Учлањен(а)
11.03.2016
Порука
1.354
Reaction score
6.416
Локација
Novi Sad
Ako ste hteli da analizirate igru u ovom periodu, onda ste to trebali pre svega nakon sinocne utakmice a ne nakon danasnje.

Ono sto sam ja, kao ljubitelj kosarke i nista vise, video - da nam je prva linija odbrane izuzetno tanka (probijali su 1 na 1 lagano plejeve nase)

Avramović mi se ne svidja nikako.

Fali centar.
Fali mi i Jaramaz umesto Trife i Zagora đuture..
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top