Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

FK Partizan 2021/22.

Статус
Затворена за писање одговора.

El Patron

Grobar
Учлањен(а)
05.09.2021
Порука
918
Reaction score
4.099
Локација
Nis
Ocekujem da ih dobijemo 1:0. Rikardo.
Bice pakleno na miljkovicevoj strani, ako on odigra dobro I vujacic, pola posla smo odradili. Treba nam velika utakmica od jojica I tatka veceras. Samo hrabro protiv 70% drzave.
 

Cane77

Početnik
Учлањен(а)
11.09.2021
Порука
108
Reaction score
266
Локација
Bileca
Nama je levo krilo najvaznija pozicija jer oni na desnom beku imaju rupu. Na levom beku onaj sto je isao u specijalno odeljenje nekad nesto i odigra ali desno je truba bas. Stoperi su im tanka prica i treba sutirati iz daljine, ona sramota na golu ume da ga primi iz daljine samo tako. Moramo toliko da ih jebemo danas da ni Elvis ne moze da im pomogne.
Bas sam maloprije uzeo da idgledam hajlajtse sa meca sa Bragom da vidim kako je isao taj mec. Ne bih se slozio da su im stoperi tanka prica, Dragovic je ozbiljan igrac, spasao ih je protiv Brage poraza. Degenek je onako na nivou nasih stopera. Sama odbrana ne zavisi samo od kvaliteta stopera vec i od nacina igre citavog tima, discipline, kako i koliko visoko stoje. Ono sto sam video na ovim insertima je da je Braga cesto sutirala iz daljine, tako su i dali gol. Onaj balvan Gobeljic cesto gotovo uvijek daleko od igraca pa su stalno imali prostora za sut. To si dobro uocio i treba to probati, nije Borjan rupa ali ostavljaju dosta prostora za sut pa ko zna mozda Jojicu ili Natku sjedne jedna
Takodje bih voleo da nasi ne dozvole Kangi suteve, on zna osutati iz svakakvih pozicija ali ne treba provocirati takve suteve, Popovic je mlad golman i iskreno malo me strah njegove partije, zato niposto ne dozvoliti da nam sutiraju iz opasne zone i ne praviti faulove u istoj.
 

crna ovca bela vrana

Grobarčina
Учлањен(а)
28.05.2018
Порука
1.056
Reaction score
4.203
Локација
Humska 1
Dodje i taj dan...

Ne bih mnogo da duzim, derbi ko derbi. Nezahvalno je bilo sta prognozirati, bar mi stariji i zreliji to znamo, bio cigan ili Grobar. Pustite price da su smesna ekipa, da uporedjujemo linije, igrace pojedinacno. Nit su oni smesni, nit su klasu bolji od nas. Bez potcenjivanja, da ne bi posle ovde doziveli neke pljuvacine kojima mozda nema mesta.

Ono sto bi mene konkretno zanimalo i sto mi je bitno jeste, da se ove smrde ne rasire u nasoj kuci. Kada god su pretili ovako preko mreza i pozivali na "invaziju", ispusili su ga pa se nadam da ce i ovaj put biti tako. Javljajte sa lica mesta.

AJDEEEEEEEEE!!!!!!!!!!!!!!!!!

Kad obučeš crno-bele boje ti
Kad sveti grb ti srce poljubi
Seti se legendi
Što su grb taj nosili
Seti se njih, pogledaj nas
I jači si"

crno beli sal.png
 

ZHOO

Grobar
Учлањен(а)
24.02.2008
Порука
231
Reaction score
580
Локација
Bijeljina
Samo čvrsto, udarati od početka na ivici faula. Njima za nijansu više treba pobjeda. Pet bodova je velika prednost i toga su oni svjesni. Osjetiti momenat kad se malo otvore i onda zakucati ekser.
 

Čik

Grobarčina
Учлањен(а)
03.09.2021
Порука
4.497
Reaction score
21.602
Локација
Beograd
Neka bude Jović čovek odluke.
 

kontraAV

Grobarčina
Учлањен(а)
05.07.2019
Порука
1.042
Reaction score
3.529
Локација
Crna Gora
Ofanzivni smo nema šta.
Očigledno je da oni idu na bod i zadovoljni bi bili sa remijem. To im se vidi i po sastavu.
Suma nije na klupi.
 

Pato9

Grobar
Учлањен(а)
10.12.2007
Порука
394
Reaction score
1.455
Mišljenja sam da bi bolja opcija bio Ostojić umesto Saničanina a sa Jojićem u sastavu neka nam je Bog u pomoći.
Onako bledog i metiljavog bojim se da će ga prebiti i da neće moći ništa da uradi + kurcobolja koju pokazuje često.
Nadam se da će napad odraditi svoje, Rikardo ga meće!
 

MMM2909

Grobarčina
Учлањен(а)
07.07.2010
Порука
1.813
Reaction score
6.269
Kurac smo ofanzivni sa Jojicem u postavi, taj ne moze ni napred ni nazad...ne znam, nije mi jasan Stanojevic, ali nadam se da ce mi zapusiti usta...
 

nasa stvar

Grobarčina
Учлањен(а)
01.09.2019
Порука
1.121
Reaction score
2.498
Локација
JNA
Samo jako u koske, znaju oni gde su došli.
Borba do kraja pa da slavimo pobedu!!!
U ranu zoru zoru zoru !!!!!
Vidim da nema Sume ni na klupi, to je ogromna greška jebiga....
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top