Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

FK Partizan 2021/22.

Статус
Затворена за писање одговора.
Учлањен(а)
04.12.2012
Порука
3.233
Reaction score
1.930
Локација
Подгорица
Ми од Натха и Јојића не можемо очекивати да играју добро назад да затварају итд. А да би Натхо додао до пуног изражаја назад мора да буде чврсто. А кад нас тога нема рупа тотална. Рикардо гледа гол па питање колико му се то може замјерити. Да види све на терену био у топ лигама.
 

њакви

Grobar
Учлањен(а)
05.07.2021
Порука
533
Reaction score
2.144
Локација
45
Да ли ћу једном доживети да им после 1:0 дамо још 2 комада, а увек можемо. Сваки пут исто у пм...
 

Dusan

Grobar
Учлањен(а)
01.06.2011
Порука
730
Reaction score
333
Njihov gol, dosta slozena situacija. U roku od bukvalno 5 sek se desava centarsut sa nase leve, izbacivanje na desnu str, centarsut sa desne. Teesko za pregrupisavanje igraca odbrane. Levi bek izlazi ide cenarsut, izbacujemo loptu, stoper nam skoro na zemlji posle sumnjivog duela, zatim ide drugi centarsut i gol. Levi bek za 2 sek i levo krilo ne mogu da se vrate da pokriju,a protivnicki igraci u 16m kampuju. Slozeno za branjenje,ni vezni ne mogu tako brzo u 1-2 sek da se spusta, preojrentisu. Napisao sam da je gol pad nase konc. Ali sad vidim, nimalo jednostavna situacija.
 

brankobg

Grobarčina
Учлањен(а)
02.05.2008
Порука
1.222
Reaction score
1.522
Ok, banujte me, odbanujte me kada Samrok Sranoje, preda titulu Deku graditelju po Slaviji, DOVIDJENJA!!! A ako osvojimo kojim slucajem, bice mi drago da sam podneo zrtvu...
 

ZatucaniZapadnjak

Grobarčina
Учлањен(а)
29.06.2019
Порука
1.116
Reaction score
5.463
Локација
Beograd
Loš početak i prvih 20 minuta, posle gola našeg do izjednačenja smo bili upadljivo bolji.
Davno sam rekao da to što Natho vidi na terenu 99% lige ne može ni na tabli da nacrta, žao mi je što nije došao ili ranije u svojoj karijeri ili da bude okružen boljim igračima jer je čovek genije.
Zdjelar ponovo sve zatvorio, Popoviću ponovo svaka čast, Terzić svaku svoju šansu sve bolje koristi.

Tragedija je da ti jebeni Katai ima tri šanse glavom, gde je u dve direktno nadskočio naše štopere.
Sramota je da je Rikardo završio utakmicu, mislim da je jako dobar igrač i da je ta njegova sebičnost povremeno dobra ali ne u svakoj situaciji. Ono što nije odložio Uroševiću na pet metara nas je koštalo toga da zatvorimo meč i privedemo kraju.

Još me više boli što oni uvode klinca, kakav god da je, i daju mu priliku, a ovde se vidi da je Rikardo od 5. minuta povređen zbog onoga što vuče od Kipra i Milovanović ne dobija ni minut na terenu. Naša deca, ali malo sutra.
Jojić je danas manje smetao nego u nekim prethodnim utakmicama ali niko da postavi pitanje zašto je samo stajao kao spomenik tokom njihove akcije za gol. Vujačić je pokazao mnoge limite ali je to u skladu s onim što igra cele sezone, drži ga to što ima nenormalnu želju i posvećenost.

Stvarno ne mogu da se otmem utisku da je Suma ovde mnogo falio i da smo im poklonili remi ponovo.
Ekipi svaka čast na borbenosti i Stanojeviću na tome što nije igrao bunkericu za razliku od prethodnih derbija ali zamerke na neke taktičke odluke stoje.
Nepopularno mišljenje je to da nisam video neku sudijsku krađu od strane Elvisa iz Lovćenca, mada ponovljeni snimak faula nad Rodićem nisam video.

Glava gore, ništa ne bi bilo rešeno i da smo dobili.
Ima još mnogo da se igra.
 

АнтиРом

Početnik
Учлањен(а)
04.07.2021
Порука
194
Reaction score
795
Локација
Миљконград
Последња измена:

TokyoPFK

Grobarčina
Учлањен(а)
22.01.2008
Порука
1.110
Reaction score
3.996
Локација
Београд

ZatucaniZapadnjak

Grobarčina
Учлањен(а)
29.06.2019
Порука
1.116
Reaction score
5.463
Локација
Beograd

Iberzokna

Grobar
Учлањен(а)
12.03.2016
Порука
566
Reaction score
177
Ja se u suštini slažem da Šćekić treba da igra umesto Jojića, ali mi on čak i ne smeta toliko kao štoperi. Najslabiji deo ekipe. Terzić umesto Jovića barem dok se ne sredi. Rikardo da šutira pre Uroševića. Teraj dalje.
 
Учлањен(а)
26.01.2010
Порука
999
Reaction score
489
Локација
U igri
Kakav odvratan (i poznat) osećaj.

U poslednje četiri i po godine, 11 večitih derbija, samo smo jedan put dali dva gola ciganima, a to nam je najredovnji razlog za gubitak bodova u derbiju.

Tako sam počeo da slavim 5 bodova prednosti i naravno jubilarni beskonačni put fušerisanje fantastičnih šansi i prilika za gol nam se najgore revanšira.

Problem je kolektivne koncentracije, determinisanosti i realizacije, a ne loše igre. Bravo za Natha i Zdjelara.

Cigani su odvratni, najgori, ni za kurac.

Baš sranje.
 

Marin

Grobarčina
Учлањен(а)
14.09.2008
Порука
2.429
Reaction score
2.167
Zar se jos pamti samrok, a ne pamti se da ove sezone taj isti trener ima samo jedan poraz i par neresenih utakmica sa imozantnom gol razliku jedini i glavni krivac za cetiri godisnji post je upravaaa napoljeeeeee.
 

Enslaved

Grobar
Учлањен(а)
30.11.2006
Порука
10.193
Reaction score
33.167
Локација
vaginamandibularia

Dubaz

Grobar
Учлањен(а)
18.05.2020
Порука
381
Reaction score
3.442
Локација
Kući.
Objektivno, pošten Grobar bi trebalo nakon ovog derbija da kritikuje jedino Jojića. Svi ostali su sa prelaznom ocenom a neki i više od toga.

Loš početak, nakon gola bez zamerki. Njihov gol ni iz čega, pad koncentracije plus dobar centaršut. Rikardo gine za naš dres, sram bilo svakoga ko u njemu vidi krivca. Bekovi borbeni i bez propusta pozadi, napred tanko, očekivano. Štoperi takođe. Jović nesnađen, ali očekivano. Kvinsi ušao prekasno, Markec igrao previše. Jojić mora da izađe sam i da kaže - ja ne zaslužujem da igram.

Ukratko, šteta, ali daleko je ovo od lošeg.

I za kraj, glavni utisak.

Momak sa slike će vrlo brzo vaditi tuki i pišati po ciganima, slaviti na Jugu i podizati trofeje. Sledeća ulazi!

Idemo dalje! :navijac
 

Прилози

  • 128327_terzic1_fmob.jpg
    128327_terzic1_fmob.jpg
    38,9 KB · Прегледа: 92

dusan.petrovic

Grobarčina
Учлањен(а)
18.05.2018
Порука
1.449
Reaction score
5.743
Локација
beograd
Otprilike svaka utakmica u istoriji u kojoj smo vodili i onda pokušali da "zatvorimo" utakmicu? Pogotovo u Evropi.

Svakako je bila šala u pitanju, ali mislim da svako ko navija za Partizan razume o čemu govorim.
Santa klara?
Klasican primer kako smo trebali da smirimo igru nakon propustenih sansi.
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top