Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

FK Partizan 2021/22.

Статус
Затворена за писање одговора.

ZORO

Grobar
Учлањен(а)
26.01.2010
Порука
399
Reaction score
369
Локација
zvezdara-lion
Stanoje i da osvoji Ligu sampiona, ne bih mogao da mu oprostim sve te menadzerske kombinacije. Svaka njemu cast, solidan je trener, ali isto tako mislim da je kralj malih utakmica. Tu sve drzi pod kontrolom i delujemo kao Bajern u odnosu na nase njiva-ligase, ali u svakoj bitnijoj utakmici igra nam je go k...

Sumu nikad nisam preterano gotivio i nece mi faliti ni najmanje tako da ne mogu da se deklarisem ni na jednu stranu po tom pitanju.
Ne da bih mu oprostio nego bi ga u kurac ljubio.
 

Markec50

Grobar
Учлањен(а)
01.06.2017
Порука
529
Reaction score
716
Dakle da Sumiramo
Moreira i Kleo su bili depresivni
Tejgo los
Sadik los
Asano ne oseca klub
Suma pobegao da igra za Gvineju.

Dakle ovako:

Moreira sporan.
Kleo nesporan hteo da zaradi.
Tejga je Stanoje hteo da ostavi bio je skup upravi.
Sadik prodat za velik novac nema veze sa Stanojem.
Asana je Stanoje vise puta hvalio, sam Asano je potvrdio i hvalio Stanoja.
Suma sporan.
 

Dzodzi

Grobar
Учлањен(а)
09.06.2012
Порука
415
Reaction score
980
Po ovome svemu se vidi koliko malo profesionalnosti ima u našem klubu.

Prvo, neka Stanojeviću ovo bude za nauk ubuduće, da svoje igrače ne proziva preko medija i na konferencijama za štampu. Nije profesionalno a ni pedagoški. Da ne kažem da je jako ružno. Šta imaš kažeš igraču, reci u 4 oka i pokušaj ga usmjeriti, ako ne ide, ima i za to riješenje. Ovako kad krene prozivka po medijima, kasno je. Vidjeli smo slučaj Poketino-Mesi prije par dana. Trener PSŽ-a je izbjegao direktan odgovor na ponašanje Mesija, bilo je diplomatski-sve je u redu. A šta mu je rekao privatno ne znamo, znamo da Mesi ne igra sledeću utakmicu, sve je jasno. Naravno, nije Suma Mesi, ali nije vala ni Stanojević Poketino.

I inače Stanojević se na tim konferencijama previše bavi stvarima koje nisu njegov posao.

I tu dolazimo do drugog problema. Oni koji bi trebali da se bave tim stvarimo o kojima trener priča to ne rade. Vidjeli smo kako svi ćute i oko suđenja u derbiju, ni na Stanojevićevo izlaganje o odlaganju meča prolivara nisu uopšte reagovali, ali zato je Iliev u roku od pola Sata napao Sumu (i to u maniru kočijaša) nakon njegovog izlaganja na instagramu.

I tu se nadovezuje treći problem. Igrači takođe često nisu na tom nivou profesionalizma na kojem bi trebali biti a Suma je samo jedan primjer. Njegov istup na IG je bespotreban, to se rješava unutar kuće, ali kontam da je tad već sve bilo gotovo pa je samo iznio ono što mu je na duši.

Svi smo ljudi, izjavimo nešto što ne mislimo i slično, ali generalno mislim da bi za naš klub bilo bolje da igrači samo igraju fudbal i da ne izlaze u javnost i ne iznose svoja mišljenja jer se uglavnom obrukaju. Evo, i o suđenju i o ciganima i o upravi, niko nikad nije a rekao, a skočili su odmah i napali kad je Asano otišao.

Ćuti bre i igraj fudbal.
 

zzzz

Grobarčina
Учлањен(а)
20.07.2010
Порука
1.247
Reaction score
3.693
Dakle da Sumiramo
Moreira i Kleo su bili depresivni
Tejgo los
Sadik los
Asano ne oseca klub
Suma pobegao da igra za Gvineju.
Generalno mi ponestaje snage, ali mora li to spinovanje?


Sadik je dobio kritike posle meča u Milanovcu, zbog pristupa, ne zbog kvaliteta.

Suma jeste otišao u reprezentaciju bez saglasnosti kluba.

Tejgo je igrač sa najboljim raciom učinka i kvaliteta u jednoj polusezoni, trener mu dao automobil kao zahvalnost.

Svakako se slažem da treba da smanji komentarisanje stranaca javno, bez potrebe prvom sebi stvara neprijatelje i neprijatnosti.
 

Enslaved

Grobar
Учлањен(а)
30.11.2006
Порука
10.118
Reaction score
32.360
Локација
vaginamandibularia
Dakle ovako:

Moreira sporan.
Kleo nesporan hteo da zaradi.
Tejga je Stanoje hteo da ostavi bio je skup upravi.
Sadik prodat za velik novac nema veze sa Stanojem.
Asana je Stanoje vise puta hvalio, sam Asano je potvrdio i hvalio Stanoja.
Suma sporan.
Ajde ne zajebavaj, pa ako smo za predjasnje i zaboravili ono sto je trener pricao o Sadiku nismo, toliko lose pamcenje tesko da iko ovde ima
 

Tomic11

Terroristen
Учлањен(а)
03.04.2016
Порука
5.297
Reaction score
11.895
Локација
Tu, odmah iza tebe
Ne da bih mu oprostio nego bi ga u kurac ljubio.

E vidis to je odlika onih prekoputa, ja sam Partizan kao dete odabrao jer je bio gospodski klub sa gospodskim manirima, a ovo sada je ciganisanje level pro.
Hocu da imam pravo da kazem sta Stanoje ne radi kako treba i sta mu zameram, jednoumlje je takodje sa deuge strane.

Necu da me pridoslice na forum nazivaju Panticevim svedokom, takodje ni clana @Gora Tomić

Sisanje kurca za rezultat i trofeje je odlika nekih drugih, necu da cutim Stanoju za sve sto je zasrao, ovo jebeno nije moj Partizan.
Nisu samo stranci, vec svi koji nisu njegovi puleni. Mladjani Filip je plakao kao kisa sto je otisao iz Partizana i nije igrao, al' verovatno je i on bio depresivan i hteo je da ide.

Inace sto se tice povrede Sume sto ovde imamo strucnjake pa kazu da je to zbog priprema, od cega se povredi Danilo Pantic na zagrevanju?
Sekto jedna
 

ZORO

Grobar
Учлањен(а)
26.01.2010
Порука
399
Reaction score
369
Локација
zvezdara-lion
Glupo je da me nazivas ciganinom a da ne znas ni ko sam ni nista. Da li je u pravu Stanoje ili Suma zabole me bas, mene interesuje Partizan i njegovi rezultati. Ako su dobri teraj dalje, ako nisu zna se.
Jbt, posle skoro 35 godina na stadionu me neko nazove ciganinom.
Sve najbolje majstore, odjavljujem se
 

Enslaved

Grobar
Учлањен(а)
30.11.2006
Порука
10.118
Reaction score
32.360
Локација
vaginamandibularia
Kad neko kao Zoc ko ima DEVET titula prvaka evrope isproziva nekog igraca znas da cilj 2000% nije menadzeraj. Takodje nije Zoc napunio tim ekvivalentima miljkovica i jojica pa na klupi sedi smailagic i ledej jer ne osecaju klub, gube licne karte i gle kurca hoce da igraju za svoje reprezentacije.
 

kontraAV

Grobarčina
Учлањен(а)
05.07.2019
Порука
1.042
Reaction score
3.529
Локација
Crna Gora
E vidis to je odlika onih prekoputa, ja sam Partizan kao dete odabrao jer je bio gospodski klub sa gospodskim manirima, a ovo sada je ciganisanje level pro.
Hocu da imam pravo da kazem sta Stanoje ne radi kako treba i sta mu zameram, jednoumlje je takodje sa deuge strane.

Necu da me pridoslice na forum nazivaju Panticevim svedokom, takodje ni clana @Gora Tomić

Sisanje kurca za rezultat i trofeje je odlika nekih drugih, necu da cutim Stanoju za sve sto je zasrao, ovo jebeno nije moj Partizan.
Nisu samo stranci, vec svi koji nisu njegovi puleni. Mladjani Filip je plakao kao kisa sto je otisao iz Partizana i nije igrao, al' verovatno je i on bio depresivan i hteo je da ide.

Inace sto se tice povrede Sume sto ovde imamo strucnjake pa kazu da je to zbog priprema, od cega se povredi Danilo Pantic na zagrevanju?
Sekto jedna
Opterecen si, brate, Stanojevićem. Tačnije, da skratim, ovaj forum je postao sredstvo u ratu protiv tog covjeka. Očigledno je sve ovo sto se radi i priprema.
Svi smo braća i svima nama Partizan treba da je na prvom mjestu. Kažeš, ovo nije tvoj Partizan? Zbog jednog ili dva afrikanca ovo nije tvoj klub, pretjerano. Sjutra slobodno neka zagrmi sa sve 3 sttane protiv trenera, najurite ga nek ne vodi tim od ponedeljka. Do kurca i onako za bolje nismo.
 

b-pfc

Grobarčina
Учлањен(а)
20.04.2009
Порука
1.616
Reaction score
91
Локација
БГ
Kad Zoc isproziva igraca da izazove reakciju u njemu tad je kul i super i kralj a kad Stanoje to uradi to nije pedagoski?! Covek grobar do koske i ne moze ludi Zeljko Pantic da me ubedi drugacije.

Ниси у праву. Треба да нас товари Напредак по два пута у шест месеци, Нови Пазар из треће лиге, Војводина, Вождовац и Спартак. Таман смо почели пре Станојевића да правимо тим за Европу - у коју се, колико сам разумео, не улази преко домаће лиге већ управо путем тога што ти играчи пливају у безнађу недисциплине, одсуства мотива и тактичке неписмености док их претрчавају крила вредна хиљаду евра - а онда опет тај Станоје враћа ствари у наше руке први пут после четири године и побеђује упркос стручном мишљењу господина у дресу Реала и Сакрамента.

Треба, заиста треба да се вратимо на јесен 2015. или 2019. године. То прија већини. Победи у ЛЕ, изгуби "само" 0-1 од Манчестера код куће а онда те надува Напредак код куће. То је порука Станојевићу. Конвертуј нас у оно што од нас траже да будемо, фудбалска, дивљачка Мега, вечито у врху а никад на првом месту, али зато са играчима којима наводно расте вредност до имагинарних 40 милиона, како нам је спортски сектор објашњавао претпрошле сезоне.
 

Dr Mo

Forumski derviš
Учлањен(а)
01.07.2014
Порука
7.468
Reaction score
22.855
Локација
U zemlji cigana i realnih debila
Opterecen si, brate, Stanojevićem. Tačnije, da skratim, ovaj forum je postao sredstvo u ratu protiv tog covjeka. Očigledno je sve ovo sto se radi i priprema.
Svi smo braća i svima nama Partizan treba da je na prvom mjestu. Kažeš, ovo nije tvoj Partizan? Zbog jednog ili dva afrikanca ovo nije tvoj klub, pretjerano. Sjutra slobodno neka zagrmi sa sve 3 sttane protiv trenera, najurite ga nek ne vodi tim od ponedeljka. Do kurca i onako za bolje nismo.

Ko vodi rat protiv trenera? Šta se sprema i priprema? Ko priprema?

Forum postao sredstvo?

O čemu ti pišeš?

Dva afrikanca?

Ložiš ljude malo?
 

zzzz

Grobarčina
Учлањен(а)
20.07.2010
Порука
1.247
Reaction score
3.693
Meni ne smeta drugo razmišljanje. Smeta mi spinovanje, izvrtanje na bazi poluinformacija i prihvatanje nečijeg tumačenja kao činjenice.
Dakle ako Suma kaže da mu je u kolima ukraden pasoš, posto svi u kolima nosimo pasoš, onda je to sigurno tako. Jbg, meni posao takav da ne verujem puno u priče, pa onda i ovde imam ogradu. I kad je Stanoje rekao da je izgubio pasoš iza kreveta, pa se ljudi hvataju za to... pa jbt da li ste čuli za cinizam. A opet ne verujem ni klubu 100% u priči da su uradili sve što se moglo da se problem reši.

I stvarno se divim romantizmu članova. Gorana poštujem, njegovu visedecenijsku ljubav i posvećenost Partizanu. Ali mislim da debelo preteruje sa romansiranjem starih vremena, pa i Partizana iz tog perioda. Da je bilo foruma od 67 do 78 da vidim uživanja u godpodstvu,pa kad je Čava otišao u zagreb. Pa 90. kad nam cigani otimaju Savicevica, Pančeva i uzimaju bari. Pa Zeka Bjeka ceo period. Pa djura morati. Koji je to vas Partizan, koji ste zavoleli i bio vam ponos i nešto potpuno drugačije od ovoga? Moj cale je rastao sa Partizanovim bebama i verujem da je tih 5 godina bio period kada su ljudi mogli estetski da se opredele na nasu stranu. Ako se i tada po tome opredeljivalo. Sa druge strane, svaka čast ako ste sa 4,5 godina kada deca zauzimaju stranu prepoznali razliku između nas i njih. Ali opet čudno, kako izabraste Partizan pored romanticara sa karaburme koji igra za dusu, pored lokalnih klubova u kojem igra frajer kojeg celo gotivi i moze da popije 13 piva, nije valjda da nije bilo ničega do toga da se Partizan uvek bori za prvo mesto. Stop licemerju!
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top