Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

FK Partizan 2021/22.

Статус
Затворена за писање одговора.

dusan.petrovic

Grobarčina
Учлањен(а)
18.05.2018
Порука
1.448
Reaction score
5.742
Локација
beograd

zzzz

Grobarčina
Учлањен(а)
20.07.2010
Порука
1.249
Reaction score
3.703
Sa ove distance, ima mozda troje ljudi u istoriji sportskog društva koji mogu sa Duletom u istu rečenicu.

Ali da je bilo foruma tamo 2001-2005 svašta bi bilo... Pa gde su njega doveli, 10 godina ne radi nigde, nije imao gde da dodje, nije uzeo Evroligu u Ganu... OK, uzeo 1,2,3 titule, ali ne može da prodje grupu u Evroligi, mnogo je tezak za saradnju, on je prva zvezda kluba, a ne igrači, kod Mute smo lepše igrali, igra mu Vule Avdalovic čiji cale je neki baja, igra mu smotani Kosta Perović pored Samardziskog, oterao gurketa Srbina, oterao Loncara legendu,izbacio Hausa u svlacionicu.... A, zvuci smešno? I ovo nije odbrana Stanojevića, ovo je da malo vidimo jesmo li licemeri ili nismo.
 

Dr Mo

Forumski derviš
Учлањен(а)
01.07.2014
Порука
7.491
Reaction score
23.096
Локација
U zemlji cigana i realnih debila
Kako ste samo uspeli i Duleta da ubacite u pricu! ? Stvarno je vreme da se ohlade glave,sutra igramo jako bitan mec.
Ko moze, neka obavezno dodje, NAS PARTIZAN IGRA!

Spinujete konstantno.

Nije problem kritika Stanojevića.
Ja prvi mu zameram mnogo toga gde je objektivno zasrao kao što je recimo, Šamrok, Šarloa, ne pominjanje krađe u ovom derbiju.

Kombinacije sa menažerima niko normalan ne podržava.
Ali to je realnost, i bukvalno treneri od beogradske zone do Premier lige, svako gleda da se ugradi negde i štipne još koji evro.
Od Limenog do Gvardiole.

Čak mislim da je pogrešio što je izneo detalje cele te situacije sa Sumom.
To je klub trebao da reši interno, ako može, ako ne raskid, saopštenje i ćao.

Daleko od toga da ga iko tretira kao neko božanstvo, bezgrešnog itd.
Samo Dule ima taj tretman, mada ja mislim da je svako podložan kritici.

Fora je što pojedinci njega toliko ne podnose da mu pakuju i neke stvari koje veze sa mozgom nemaju, a tamo gde on ima grešaka, to se predimenzionira i insistira se na tome kao da je čovek najveće zlo koje nas je zadesilo.

U stanju su da ostave kilometararski upis sa argumentima protiv njega... Neverovatno mi je koliko samo netrepeljivosti trebaš imati prema osobi da bi toliko stvari napisao...

Ja evo, da hoću da napišem nesto protiv vučića, i stvarno se potrudim, mislim da ne bih bio u stanju da sastavim onoliki roman kao President i još pojedini. A nije da ne umem da se raspišem.

Ljudi su licemeri.
Dule nastupi na konferenciji kao trener a onda kao uprava, menadžer pa i opozicija, ljudi svršavaju i govore kako čovek nosi klub na leđima, legenda, general bog itd.

Isto to uradi Stanojević, kažu, nije to njegov posao. Vidi kurca!


Napuši Sale cigane i ceo savez, indirektno potkači državu i pozove navijače da budu nezadovoljni (skandirajte vučiću pederu još više u prevodu). Ali jbg, to nije njegov posao.. Šta je s mozgom...

Ja nisam ovde zbog Stanojevića, Save, Sume, ovde sam zbog Partizana.

Za vas više nisam siguran, totalno ste zastranili.
 

PFChampion

Grobarčina
Учлањен(а)
11.04.2010
Порука
8.852
Reaction score
13.495
Станојевић је одувек био преоптерећен односом са јавношћу па жели баш све да објасни новинарима и онда се ту превише упетља, има нагон да се правда и да објашњава у ситна цревца.
Правилник лиге вероватно обавезује тренера на те конференције али их не обавезује шта ће да причају на тим конференцијама, то је на тренерима и мислим да Станојевић треба да окрене лист и да направи тоталну дистанцу од новинара, да буде закопчан до грла и да му цела конференција буде у фазону "немам коментар". Критиковање суђења се санкционише и био би кажњен сигурно да не може да води тим на утакмици али критиковање ствари у лиги које су опширне и које немају везе са судијама је добро дошло и на то треба да се фокусира на свакој конференцији, а да тактике и односе са играчима сачува за свлачионицу и новинарима не остави ни промил информација о томе. Медијски наступ му је у највећем броју случајева врло наиван и нетактичан, а све то из жеље да добије наклоност новинара која тренеру Партизана није потребна, а ни корисна, чак напротив. Треба се апсолутно фокусирати на утакмицу, тренинг, тим, а конференције и остале пиздарије одрадити са таквом курцобољом и брзином да новинари немају шта ни у наслов да ставе.
 

-Sale-

Grobar
Учлањен(а)
01.06.2011
Порука
686
Reaction score
1.890
Niko ništa o utakmici sutra, izgleda da je Partizan manje bitan od mnogih tema koje se provlače.

Inače Partizan sutra igra protiv Spartaka, i treba nam pobeda i nova tri boda. Ima nas koji jedva čekamo da gledamo utakmicu. Ima nas koji ćemo podržati ove momke koji ginu svaku utakmicu i igraju koliko znaju i umeju, a na kraju krajeva nije to toliko loše.
 

garbaN

Partizanovac
Учлањен(а)
14.09.2019
Порука
866
Reaction score
5.209
Локација
Beograd
Baš idemo iz krajnosti u krajnost. Da budem iskren, ako pričamo otvoreno, Saleta ne simpatišem uopšte. Razloge ne mogu opet navoditi, a oni sigurno nisu iz kuhinje one zaostale osobe. Takođe, ne bih nikad navijao protiv Partizana ni u prijateljskoj utakmici kako bih imao materijala da šenlučim ovde i dokažem svoju poentu kako se ovde konstruiše.

Sa druge strane su ljudi koji poštuju i cene Stanojevića, njegove trenerske možda i ljudske kvalitete, i iz još milion razloga ga vole i podržavaju.. Skroz mi je to okej, i ja sam to verovatno nesvesno radio sa Miloševićem. Pored toga, Stanojević je možda i jedina osoba koja ovakvom Partizanu (mislim na okruženje, cigani+ uprava+ vrhovna pederčina+ sever na jugu) može doneti titulu.
E sad, mnogo ljudi ovde želi i živi za taj momenat, Saletov tango smrti, dok meni to nije važno. Voleo bih, ali mi nije prioritet, kao što mi nije ni u košarci sa sve Želimirom na klupi. Razilazimo se tu, nema problema.

Pre neki dan je Stanojević naduvao kurcem i cigane, i savez, i državu, a za mene je to amin. Taman da je najgori na svetu, a nije, on je naš čovek i nema smisla da ga javno ovde prozivamo i pljujemo. Pošteno, jebali smo mu majku i za ono što jeste i ono što nije i za ono što je van svake pameti i pomisliti.
Opet, ista stvar važi ovde za Sumu, nedavno Sadika i Sava. Pa ti isti koji sada spočitavaju, isto su radili i rade i dalje, samo su imena drugačija. To u mojoj percepciji dođe licemerstvo.

Ko nazove Stanojevića pacojem, šamrojem ili ga počasti nekim od šaljivo ciganskih epiteta momentalno treba da se zapita gde se nalazi i da preispita da mu zapravo omiljena boja nije crvena.
Isto važi za ove kojima je osnovni argument lajanje na Pantićeve svedoke, pošto cenim da ovde nema nikog ko je mentalno zaostao da mu stav i mišljenje kreira jedan zajedljivi bolesnik.

Ovde nikad neće biti monotono i jednoumlje, ne slažeš se ni sa ženom ili devojkom oko kanala na televizoru pa ili popustiš ili kupiš još jedan. Jer ne možeš isterati svoje ni kod žene pa tako nećeš ni ovde :D

Na kraju, mislim da ovaj deo forumaša sa kojima se generalno slažem (svi ovde već znaju ko je na kojoj strani) treba da stane uz trenera i pruži podršku, uključujući i sebe.
Druga polovina da prihvati da je kritika poželjna i bar mislim većinski dobronamerna. Čini se da ovde više nisu u pitanju stvarni stavovi jedne ili druge grupe, već inaćenje onoj drugoj strani, isterivanje svoje pravde pa se ide do kraja.
I da, neću da izigravam nekog svetog Petra, nisam cvećka, a ni devica Marija i koliko sutra se može desiti da se zakačim sa nekim po ko zna koji put. Al aj, bar da probamo.
 

Goran Tomić

Kralj fanzina
Учлањен(а)
07.12.2011
Порука
11.707
Reaction score
29.396
Локација
Beograd

espinosa

Grobarčina
Учлањен(а)
24.06.2007
Порука
1.697
Reaction score
1.407
@zzzz E pa bilo je i tada foruma, ovog istog i licno sam svedok.
I bilo je svasta i na forumu i u hali pogotovo. I svinjo debela, Dule odlazi itd.
Slicni su to ljudi...
Tada o Jugu na forumu, ovom istom, reci nisi smeo reci.
I niko nije ni govorio, osim mene.
I kartoni i banane i pretnje da ce me pronaci i uradi mi sta znam vec. Na kraju pronasao ja njih, ispred stadiona. Dosao lepo predstavio se, sam.

Semih Erden je dosao kao najveci talenat visokih igraca u Evropi. Projekat za buducnost. I to, ko se ne seca, dosao je da bude guran, forsiran.
Tada je Samardzijski bio takodje veliki talenat. Siske Colovic je rekao javno da ce Erden igrati pre njega, pa ako mu se ne svidja moze da ide.
Tadasnji kosarkasi Partizana su imali ugovorom definisanu zabranu upravljanja motorciklima, koliko se se secam. Erden je uhvacen na motoru i ugovor je raskinut jednostranonod strane kluba, na stetu igraca, na izricit zahtev Duleta.
Uprkos tome, Erden je postao NBA igrac, reprezentativac i kasnije EL igrac, ali kod Duleta su pravila bila amin. To je jedan primer, ima ih vise. Red se nakon toga znao.
Nije bio problem Pedja Materic nikad. Njegova uloga i kvalitet su bili jasni. Momak je uvek igrao u svrsi tima i kolikogod osporavan i tada, a bio je, njegov doprinos je bio veliki, iako gresio je. Nikad iz egoizma.
Apropo price o Jojicu i Sumi. Kako ovaj valja, a ovaj ne valja. Na koncu, taj Jojic je igrao u Dortmundu, Kelnu, Turskoj, Austriji. Sve uz milionska obestecenja.
Sada svi ti i takvi klubovi i njihovi menadzeri imaju priliku da uzmu mnogo boljeg igraca Sumu besplatno. Valjda nisu toliko kratkovidi.

Uglavnom, malo navijaca Partizana poznaje fudbal, u odnosu na kosarku.
Zivi se u vremenima romanse, a traze se rezultati u zemlji u kojoj vlda Vucic.
Neguju se drugacije vrednosti.

Kad govorim cisto fudbalski, Stanojevic nije tip trenera ciju filozofiju obozavam.
Najbolji trener na svetu u vremenu u kojem ja svedocim je Gvardiola, van konkurencije. I potpuno mi je nebitno da li ce ove godine osvojti titulu, LS, ili nece.
Kada posmatrate uspeh nekog trenera, pokusajte da se osvrnete na okolnosti.
Nije isto osvojiti titulu u Partizanu sada i u vremenu kada je Jokan bio trener.
Stanoje je uvek dolazio kada je gorelo do nokata. Nama trenutno Gvardiola ne bi pomogao. Ako neko moze da izdrzi ovo, to je Sale.
Bilo bi lepo da se ujedinimo mi, mislim na Istok i Zapad. Jug je odavno u biznisu.
Jedva cekam Spartak.

A sto se tice foruma, posle skoro 20 godina od mene je dosta. :ziveli
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top