Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

FK Partizan 2021/22.

Статус
Затворена за писање одговора.

dusan.petrovic

Grobarčina
Учлањен(а)
18.05.2018
Порука
1.457
Reaction score
5.791
Локација
beograd

Bazzile

Grobar
Учлањен(а)
01.06.2017
Порука
450
Reaction score
2.408
Nisam ispratio da li je rekao zasto nece ostati sledece sezone?
I ako nije, da li je moguce da ga niko nije pitao
 

Mille

Grobar
Учлањен(а)
12.09.2019
Порука
259
Reaction score
2.204
Локација
Beograd
Uopšte ne ulazim u sadržaj ovog događaja danas, ali ovo apsolutno ne sme da se radi u Partizanu. Da trener ozbiljnog kluba u klupskim prostorijama ili bilo gde odgovara na postove na društvenim mrežama?! Ne znam kako je moguće da je ovo Stanojeviću palo na pamet i da mu je ovo bilo ko dozvolio.

Ponavljam, potpuno je sve jedno šta je rečeno, ali samo organizovanje ovakvog događaja potvrđuje osnovnu zamerku Stanojeviću da privatizuje klub. U oba takmičenja koje igramo uglavnom pobeđujemo i to sa ogromnom razlikom, očigledno postoji kohezija među igračima i apsolutno nema nikakvog razloga za ovako nečim, posebno sada. Timu ide dobro, imamo šanse u oba takmičenja (ja mislim da domaća titula uopšte ne zavisi od terena, ali je Stanojević u pravu kada kaže da je i Nikolić uzeo nemoguću titulu, možda se čudo ponovi) i ne vidim kako ovakva sedeljka može da doprinese klubu.

Ako Stanojević ima potrebu da negira neke kritike njegovih poteza, posebno kadrovskih, sa mreža (mada je ovu suštinsku o dovođenju 'svojih" igrača u stvari i potvrdio), za to je mogao po odlasku iz kluba da jednog dana da neki ozbiljan intervju ili napiše knjigu i sve objasni. Ovako, ovo će svakako ostati upamćeno kao nepotreban cirkus, koji nikome ništa dobro nije doneo, pa ni samom Stanojeviću, a o klubu da ne govorim.
 

kujblo70

Grobarčina
Учлањен(а)
24.07.2018
Порука
1.497
Reaction score
6.340
Локација
Blok 70
Braco, rekao sam vam pre 10tak dana da ne ostaje, i to ne kao “insajder” nego kao neko ko ih razume.. ne moze.. treneri koji duze ovde rade oboljevaju.
 

djomla

Partizanovac
Учлањен(а)
20.02.2007
Порука
4.174
Reaction score
18.427
Локација
U Kinšasi
Da postoje novinari u ovoj zemlji, do sad bi ga pitali sve ovo što je danas pitano. Ovako, navijači glume novinare, klub glumi neku transparentnost preko leđa trenera, a u suštini smo svi zajedno bez ikakvog plana, vizije i budućnosti. Dolaze treneri da budu uspešni i da zapale posle jedne sezone. Strašno.
 

garbaN

Partizanovac
Учлањен(а)
14.09.2019
Порука
866
Reaction score
5.209
Локација
Beograd
@ProvencanoPFK

Zašto opet Savo? Potpuno je deplasirano spominjati čoveka u lošem kontekstu koji nije tu već godinu dana da bi se nešto natrljalo na nos. Formiran antagonizam na forumu. Podržavaš Stanojevića tako što opljuneš po Miloševiću.
Istine radi, Stanojević je nakon potpisivanja ugovora na konferenciji izjavio da mu je Partizan odskočna daska ka Evropi. Da uradi nešto dobro, i ide. Šta se sad isčuđavate nešto, što ne planira da ostane. Po principu, ako ode na kraju sezone, vi ste krivi. Ne, nego nije lud, a ni glup da se zadržava ovde. Uzme titulu, proleće u Evropi, on je svoje nazovimo obećanje ispunio. Molim lepo, doviđenja.
 

ProvencanoPFK

Grobarčina
Учлањен(а)
04.12.2012
Порука
3.178
Reaction score
6.062
Локација
100 кураца
@garbaN

Zato sto ne mogu da poverujem jebeno da ikome ne odgovara ova situacija u kojoj se klub takmicarski nalaziu lepoj smo formi, konacno posle par godina imamo formu koja rutinira protivnike! I u toj evropi smo vrhunski poceli...da bi ljudi krenuli sa tom nekom potpuno besmislenom pricom prebrojavanja svega i svacega kod tog istog Aleksandra Stanojevica. Da je drugacije, ne bi mi mlatili danas ovde o ovim temama nego bi se svi usresredili lepo na teren i na bodrenje ovih odlicnih rezultata. Ok, razumem da to krece od onog umobolnika, ali da ce tako da zatruje Grobare... Ostao sam bez teksta jebeno. I onda se cudimo sto trener radi ovo sto radi, saziva ovakve konferencije? Da mu neka budala natrljava tamo da je clan albanske mafije i slicne gadosti.. Pa ja prvi ne znam sta bih uradio da sam na njegovom mestu, verovatno bih vijao tog umobolika po gradu koji iz podruma sere po svemu sto trenutno radimo na terenu! Ali posto to nije realno pribegao je ovakvoj konferenciji. Umobolik izjednacava anortozis sa cukarickim, toliko nipodastava sve pa i te iste igrace koji se dole bore casno za bodove. Pun mi je kurac vise trovanja medju nama Grobarima jebeno...
I sto se tice Save, izvinjavam se sto spominjem coveka, ali samo da dodam jos ovo, nadam se da ce Stanojevic ostati i sledece sezone trener fk Partizan, a da Savo Milosevic u nasem klubu moze da dobije funkciju eventualno nekog sportskog direktora u buducnosti.
 

Dubaz

Grobar
Учлањен(а)
18.05.2020
Порука
381
Reaction score
3.442
Локација
Kući.
Ako Stanojević ima potrebu da negira neke kritike njegovih poteza, posebno kadrovskih, sa mreža (mada je ovu suštinsku o dovođenju 'svojih" igrača u stvari i potvrdio), za to je mogao po odlasku iz kluba da jednog dana da neki ozbiljan intervju ili napiše knjigu i sve objasni.
Pa upravo zbog ovakvih postova/članaka/blogova/vlogova. Svako bitan i nebitan (POGOTOVO NEBITAN) voli da da mišljenje i da pljucne. A problem je kad se odgovori na to.

U normalnom klubu, postojao bi neko da stane iza trenera, a pošto nema ko - mora sam
 

PFChampion

Grobarčina
Учлањен(а)
11.04.2010
Порука
8.868
Reaction score
13.618
Већ сам писао да сматрам да ова Станојевићева оптерећеност медијском пажњом није добра ни за њега ни за екипу и да би требао мало више да игнорише медије, а не да му кроз конференције медији и јавност улазе у свлачионицу. Оно што може да се примети је да је сав медијски притисак и сва медијска пажња пала на Партизан док се цигани налазе у сенци и мирно кују планове са телећом главом, мирно тренирају, мирно раде јер толика се хајка дигла на тренера, Суму, клуб да је циганима омогућена мирна медијска оаза, чак ни дугови које имају и онај циркус са одлагањем више нису толико у фокусу јавности као што је оно што се дешава код нас. То ми је главни утисак, а Станојевић нека настави да ради, нека се не оптерећује медијима и све ће доћи на своје јер кад на терену покажеш оно што треба онда свака критика пада у воду.
 
Последња измена:

maximilian72

Grobarčina
Учлањен(а)
13.04.2011
Порука
6.100
Reaction score
2.039
Локација
Ispod zenine suknje
Za mene je zalosno da se trener Partizana bolesnim ljudima sa drustvenih mreza mora pravdati i objasnjavati da se neko udebljao pa ne igra ili ne prilazu obavezama kako se mora, o optuzbama za rasizam, mafiju itd. Beze me sacuvaj .Ovo jos nisam vidio niti cuo ni u zemljama treceg svijeta da trener saziva konferenciju radi bolesnika.
Kad vidim koliko ovaj covjek voli klub mene bude sramota moje ljubavi prema Partizanu.

P.S. ako osvoji titulu mislim da nece uraditi ono sto je Marko uradio.
 

PARTIZAN INSTITUCIJA

Grobarčina
Учлањен(а)
29.06.2019
Порука
2.002
Reaction score
11.797
Локација
JNA

bonaventura

Grobarčina
Учлањен(а)
10.03.2016
Порука
2.579
Reaction score
4.000
Neko na stvari gleda ovako neko onako, i ta prica generalno nema nikakvu poentu. Da je neko pre deset dana rekao"e kako bi bilo dobro imati priliku da Stanoja pitam sta hocu" svi bi u glas rekli "to bi bilo extra super" i evo sad kad se to desilo opet ne valja. Nikad nista ne valja jbg... Ta rigidnost je mi nije jasna. Moje neko misljenje je da ova tribina nije nista lose donjela, bas suprotno, skida pritisak i otklanja nedoumice. Jednostavno ne postoji ni jedan razlog da trener i ekipa nemaju maximalnu podrsku od strane navijaca. Teoreticari zavjera i slicni su raskrinkani i sve druge zablude su pale u vodu, prema tome... PARNI VALJAK NEKA MELJE!
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top