Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

FK Partizan 2021/22.

Статус
Затворена за писање одговора.

Petar-Skopje

Super Moderator
Уредник
Учлањен(а)
19.01.2007
Порука
4.299
Reaction score
2.878
Локација
MKD
Na “100 mesta” sam procitao da se odlozene utakmice sa pocetka sezone moraju se odigrati najkasnije do decembra (do kraja polusezone).
Zato ova ideja da se igra kup sada, a kasnije odlozena utakmica u terminu kupa (ako je to tacno) je sasvim OK.
 

Goran Tomić

Kralj fanzina
Учлањен(а)
07.12.2011
Порука
11.646
Reaction score
29.084
Локација
Beograd
Kad se pogleda iz onih ogromnih i udaljenih U.S.A. i nije neka ,,kilometraža,, između Kruševca i Pirota...to mu dođe ,,tu negde,,...
:ziveli
Da ne mislite da se zezam na nečiji tuđi račun, i ja sam baš loš iz geografije...znam da je Novi Sad severnije od Beograda, Niš južnije...a ovo ostalo...i tako i tako...uglavnom, tu je negde...ili malo (više) tamo-ovamo...
:confused-smiley-013:
 

PFChampion

Grobarčina
Учлањен(а)
11.04.2010
Порука
8.835
Reaction score
13.444
........
Na “100 mesta” sam procitao da se odlozene utakmice sa pocetka sezone moraju se odigrati najkasnije do decembra (do kraja polusezone).
Zato ova ideja da se igra kup sada, a kasnije odlozena utakmica u terminu kupa (ako je to tacno) je sasvim OK.

Кад ће онда цигани да одиграју две одложене утакмице ?
Колико ме сећање служи мислим да су се неке утакмице у ранијим сезонама одлагале за пролеће...или је то био куп....
 

Detelinarac90

Louis Le Prince
Уредник
Учлањен(а)
17.07.2021
Порука
4.405
Reaction score
28.581
Локација
Novi Sad

"Tако је, буде машту иако је у овом тренутку то – научна фантастика. Али, кад неко нешто тако каже, поготово Митар који је то што јесте у Србији и међу нама „гробарима“, велика је ствар за све нас, лепо звучи... Маштамо сви о свему, али, реално, сад то делује као научна фантастика. Маштамо о свему, али треба да прођемо групу за почетак... Почели смо такмичење на прави начин, има-мо две тешке утакмице са Гентом, па ћемо да видимо" – стишава еуфорију шеф стручног штаба Партизана у разговору за Спортски журнал...
Stanojević o drugom mestu u linglongari:
- Може да ми буде обезбеђен и директан пласман у Лигу шампиона, мени је друго место неуспех. Мени лично као тренеру друго место није циљ, макар обезбеђивало играње у Лиги шампиона. Оно је за мене неуспех. Можда је то некоме у клубу успех, мени је – неуспех!
 

tintin

Grobar
Учлањен(а)
07.08.2018
Порука
275
Reaction score
520
Локација
blizu
........


Кад ће онда цигани да одиграју две одложене утакмице ?
Колико ме сећање служи мислим да су се неке утакмице у ранијим сезонама одлагале за пролеће...или је то био куп....

П Р О П О З И Ц И Ј Е
ТАКМИЧЕЊА ЗА ПРВЕНСТВО СУПЕР ЛИГЕ СРБИЈЕ У ФУДБАЛУ ЗА ТАКМИЧАРСКУ 2021/2022. ГОДИНУ


Члан 16.

Када је дошло до одлагања првенствене утакмице, Директор такмичења ће донети одлуку да се она одигра у првом слободном термину, под условом да сваки клуб има најмање два слободна дана између одигравања две утакмице.

У циљу заштите интегритета такмичења одложене утакмице у прелиминарној фази такмичења из првог дела сезоне морају се одиграти најкасније до почетка зимског прелазног рока, док се одложене утакмице у прелиминарној фази из другог дела сезоне морају одиграти најкасније пре одигравања последњег кола прелиминарне фазе.

У случају изузетно лошег времена односно утицаја "више силе" и других непредвиђених околности Директор такмичења може донети одлуку да се једно или више кола из првог дела сезоне одигра у другом делу сезоне односно пре почетка другог дела сезоне.
 

El Patron

Grobar
Учлањен(а)
05.09.2021
Порука
916
Reaction score
4.091
Локација
Nis

vratonja

Grobarčina
Учлањен(а)
03.08.2007
Порука
2.798
Reaction score
1.112
Локација
Ivanjica

PFChampion

Grobarčina
Учлањен(а)
11.04.2010
Порука
8.835
Reaction score
13.444
Aj da vidim da gurnu to na proleće. Jebati mater i tužiti savez UEFI za kršenje pravila.
Треба да сачекамо исход па ако они гурну одложени меч на пролеће онда да гурнемо и ми. Сигурно планирају да убаце меч у термин за прву рунду нокаут фазе па ако прођу даље из групе онда ће да буде "ех морамо да одложимо опет због нокаут фазе" и тако ће да га одлажу док не наиђу на неки период где се игра један меч недељно и да ту убаце тај одложен.
 

Direktor_Grobar

Grobarčina
Учлањен(а)
29.06.2019
Порука
2.984
Reaction score
15.738
Локација
Beograd
Gurnem im ga majci ja. Nema šta da guramo. Mi ovaj jedan imamo oni dva. Napasti svim silama savez ako im dozvole. Kad dozvolis da biraju kad ce onda to nije regularno. Izaberu termin kad nema evrope na prolece i kao lagani smo, rese obe.
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top