Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

KK Partizan - uprava, marketing, transferi

Статус
Затворена за писање одговора.

Matke22

Grobarčina
Учлањен(а)
31.08.2018
Порука
3.217
Reaction score
8.995
Локација
JNA
Čitam komentare na društvenim mrežama i nađe se po koji kritikuje ovu odluku. Da li ti ljudi koji imaju tu teoriju stvarno misle da bi Mozli došao na prozivku kad i svi ostali da ga Željko nije želeo? Samo krenimo od toga. Da li su Tomas i Pejdž došli na prozivku ili im je stavljeno do znanja odmah da se na njih ne računa. Pametnom dosta.

Sve najbolje želim Mozliju kako privatno, tako i u karijeri.
 

Залад

Grobarčina
Учлањен(а)
30.06.2019
Порука
3.106
Reaction score
27.537
Локација
Из Чикага (моји...)
Па шта да кажемо, Жељко одлази, управа напоље?
Ako mene pitaš - ne. Jednostavno mi je potpuno neprijatan ovaj zid ćutanja nakon stotinu upisa na temu Mozlija. I kod nas je bolestan a u Baru nije? I ko bi prihvatio rizik da uzme igrača sa takvim problemom? Pa, i sam igrač bi rekao "ok, to je to".. Dobro ne ode kod roma...to bi me dotuklo:pop
 

Spalding

Grobarčina
Учлањен(а)
30.06.2019
Порука
2.402
Reaction score
9.408
Локација
Novi Sad
Sve to gledam sa vedrije strane. Nama je Mozli prirastao srcu i znamo ga što se kaže. E sad samo zamisli kakav nam dolazi ako Željku Mozli nije dovoljno dobar? Mogu samo žmarci da me prođu pri samoj pomisli :D Ovo sve pod pretpostavkom da je Mozli zdrav, mada verujem da ima nekakav zdravstveni rizik ali neka je i potpuno zdrav što mu iskreno želim!

Kakav je to Partizan u koeme nema mesta za Mozlija, Rašu Tomasa, Pejdža? Pa to je JEBENO JAK PARTIZAN! Ako nam je Mozli odličan, kakav li je tek ovaj bolji što dolazi? Pitam se pitam! :partizan-fan:
 

batakpudla

Grobarčina
Учлањен(а)
19.05.2007
Порука
3.859
Reaction score
10.838
@Zalad
Пази, мени је он најомиљенији играч из те екипе и волео бих да је остао код нас и покидао ову сезону.

Са друге стране процена је да нам не треба из небитно ког разлога. Нигде званично се не спомињу срчани проблеми, нити разлози због чега није продужена сарадња и тај зид ћутања апсолутно подржавам. Ако игра иста такмичења као и код нас, свака част, још боље по њега. Претпостављам да је идеја да можемо боље од Мозлија.

Мислим, моја нека логика је имаш врхунског тренера, легенду клуба, нека брате он одлучује онако како мисли да је најбоље. Било би фантастично када бисмо такву ситуацију имали и у ФК-у. Да имамо квалитетну струку која се пита око свега, а ми мање да лупамо главу.

Рекао сам и раније да имам неке црвене линије, типа лебранко или словеначки хрт, али све до сада не даје разлога за сумњу. Па чак и ако буде лоше игре и резултата.
 

Dino

Grobarčina
Учлањен(а)
09.04.2010
Порука
1.556
Reaction score
11.034
Mi smo jednom Dangubicu zaboravili trcanje kod Covica i evo do danasnjeg dana ga trpimo, a pricamo o crvenim linijama i slovenackom hrtu.

Sto se mene tice, oprastanja ruzne proslosti nema. Cigan je cigan i to je crvena linija. Ne zelim niti cu ikad zeleti cigansture u Partizanu.

Mozli... jebem li ga, sta god da kazem glupo je. I ja se slazem da treba da verujemo u struku i u ovakvu odluku, samo je red da se prestane sa tim izlizanim frazama. Ovo je forum, sluzi za komentarisanje, iako se ne slazem sa covekom da je ovaj odlazak Mozlija i potpisivanje za Mornar skandalozan, ne treba odmah skakati na njega i lepiti etikete.

Nadam se da ceko posle ovog zadnjeg kata u NBA konacno dovesti centra, prodisali bi. Fali nam mase pod reketom i tek kad dobijemo to, imacemo predstavu o tome koliko je ovaj tim mocan.
 

Nisi

Grobarčina
Учлањен(а)
29.09.2020
Порука
2.042
Reaction score
14.078
Локација
Kipar
Ovakvi komentari od navijaca Partizana??? Kakav bre Mozli kakvi bakraci. Sve najbolje u nastavku karijere I tacka.
Jedan je Zeljko Obradovic I ko to nije do sad shvatio nije normalan. Cak I da je bio zdrav, da je sve u redu, ako je Zeljko rekao da je slobodan onda prijatno I dovidjenja.
Legenda je samo jedna a to je Zeljko. Imao je milione na stolu a vratio se u ovaj glib. Da li postoji slican primer u bilo kom sportu u Partizanu a onda I u svetu?
Partizan je dao Mozliju dovoljno ovaj je to odradio posteno I tacka.
Kakav smo narod jos I dobro prolazimo.
 

batakpudla

Grobarčina
Учлањен(а)
19.05.2007
Порука
3.859
Reaction score
10.838
Па добро, то је већ до појединца. Неко не може да пређе преко Стојкета, неко преко Дангубића, неко Загорца, Бабовића... Ни мени се не свиђа што је Дангубић ту и што може да напредује уз најбољег тренера на свету, јер ме за његов лични напредак и каријеру заболе она ствар, нити ћу га икад звати Данга, али ми то није тако страшно, као ову двојицу што сам споменуо.

Мислим да није излизана фраза, јер никад нисмо имали овакво име да води Партизан. Не мислим ни да је скандал што је Мозли потписао за Морнар, зашто би био? Не лепим етикете, просто не видим шта ту има много да се коментарише, ал ајд, што кажеш форум је, пише се о свему и свачему.

Чак сам и у фазону да нам чист центар ни не треба, јер верујем у неку алхемију и крвав рад, нешто слично ономе што смо већ искусили са Дулетом, па ћемо од Копривице да добијемо новог играчког Пековића, ал ајд да не будем превише оптимистичан :D

Као што у ватерполу немамо појма ко су ови нови клинци, а знаш да ће да буду звери и да са њима нема бриге, е тако бих волео да буде и у осталим секцијама
 

milance032

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2010
Порука
5.256
Reaction score
18.179
Локација
Kej Republika
Tomasa, Pejdža i Mozlija je prošle sezone današnji trener gledao na desetine puta uživo.
Ako neko zna da proceni da li su oni za današnju ekipu, to je ON. Tako da sam siguran da je i Želimir tu presekao.

Sa Mozlijem se sve to oteglo, ne ulazim u razloge. Treba nam centar, pa kontam što su ljudi nestrpljivi. Ali sad tražiti neke razloge, eksluzive, nema potrebe. Na kraju krajeva ako je i bio neki problem, reći će sam Vil, nekad negde.

Svakako mi je Partizan iznad svakog igrača, sadašnjeg ili bivšeg. Dok su u svetom dresu,, meni su najbolji na svetu. Kad odu dalje, želim im svu sreću.

Teramo dalje. Nadamo se jednom centru, od kog će očekivanja biti ogromna. Baš ogromna.
 

lavex

Grobarčina
Учлањен(а)
23.10.2008
Порука
1.612
Reaction score
8.650
Локација
"preko bare"
Meni će biti najdraže ako se ispostavi da je Mozli zdrav i može normalno da igra. Još draže bi mi bilo da je ostao ovdje, ali u životu se ne mogu baš sve stvari poklopiti. Hvala mu za sve što je uradio u našem dresu u želim mu sve najbolje u nastavku karijere.
 

Silvija Mizdrak

Grobarčina
Учлањен(а)
18.06.2008
Порука
3.293
Reaction score
10.767
Локација
Beograd
"Mi smo jednom Dangubicu zaboravili trcanje kod Covica i evo do danasnjeg dana ga trpimo, a pricamo o crvenim linijama i slovenackom hrtu.

Sto se mene tice, oprastanja ruzne proslosti nema. Cigan je cigan i to je crvena linija. Ne zelim niti cu ikad zeleti cigansture u Partizanu."

Vidi, brate, ja nisam i neću. Ni broj 51 ni Stojkovića u FK ni broj 14/41 ni broj 6 u KK, jednostavno sam težak namćor, neki kažu nadžak-baba :D , i imam ooodličnu memoriju pamćenja, što bi Indexovci rekli, tako da neće da može. Lopina ćelava, ulične, žuta i crna, džukele iz predgrađa, da ni ne pominjem... Elem, Mozlijev odlazak mi je kudikamo lakše pao nego Janov ili Žoov, sa domaćim igračima ne mogu da poredim, njemu puno sreće a trebalo je i hrabrosti za ovo, to priznajem...
 

Čik

Grobarčina
Учлањен(а)
03.09.2021
Порука
4.632
Reaction score
22.371
Локација
Beograd
Napravili ste mit od tog Mozlija.
Igrac kao igrac, nista vise od toga. Jeste drag i korektan igrac, ali kukate za njim kao da je Paspalj.
U slovo. Ili smo opako spustili kriterijume. Ali da je opravdavao svaki cent, jeste.
Što se tiče žala, meni Bertansa ubedljivo najviše i zbog kvaliteta koji smatram da je posedovao da tu narednu sezonu kod nas iskida, ali više zbog načina na koji je otišao.
Mozliju sva sreća u daljoj karijeri, pogotovo zdravlja i da svaki put čestita Partizanu zasluženu pobedu...
 

Ilyasova

Grobarčina
Учлањен(а)
02.06.2011
Порука
3.885
Reaction score
7.727
Ja nemam nista protiv Zeljka, to je najbolji trener Evrope, ali isto takodje mislim da nije ni on od Partizana veci, kao ni Mozli ili bilo koji pojedinac.

Sve osim Evrolige sledece sezone, bice neuspeh i sa taj pritisak mora da se nosi i trener, uprava i ekipa.
 

Nisi

Grobarčina
Учлањен(а)
29.09.2020
Порука
2.042
Reaction score
14.078
Локација
Kipar
U pravu si, niko nije od Partizana veci. A zasto? Zato sto imamo ljude kao Zeljko, oni ga cine velikim. Nije to kalinic da dodje da igra za iste pare. Zeljko je dosao za dzabe. Dosao je da vrati klub na staze uspeha zalazuci svoje ime I ugled. Malo je takvih cak I ovde na forumu. Tesko je to razumeti ako nisi u takvoj situaciji. A ovde se mnogi razbacuju recima I proizvoljnim stavovima.
Pa valjda ne mislis da je dosao da igra fiba ligu? Mislis da ce njemu biti lako ako ne udje u Evroligu? Pa daj sad I mi da mu nabacimo pritisak kao da je to za nas normalno u ovoj drzavi da igramo Evroligu. A ako se ne plasira? Da ga teramo?
Boze sacuvaj sta sve ljudi pisu.
 

Spalding

Grobarčina
Учлањен(а)
30.06.2019
Порука
2.402
Reaction score
9.408
Локација
Novi Sad
Apsolutno se slažemo međutim, Partizan je praveći Žoca ovakvim kakvim ga danas znamo, uspeo zapravo da napravi nekog ako ne većeg od sebe onda ravnom sebi.

Ovaj naš nesumnjivo veliki KK Partizan je zapravo dočekao da ga spašava čovek jednake veličine i vrednosti. Recimo, Partizana nisu mogli UGASITI ali su ga sveli na meru proseka /rezultatski posmatrano/. Onoga koga nisu mogli da svedu na prosek je Željko. I baš on takav se pojavio kao spasilac kluba danas. Baš zato što imamo Željka i još njih poput njega x50 možemo govoriti o Partizanu kao najvećem klubu u Evrobi. Što je
garbaN skoro napisao, pola Partizana je u KUĆI SLAVNIH.

Posle ovakvog povratka meni su Žoc i Partizan kao dva oka u glavi. Niti bi bilo Žoca bez Partizana, niti bi Partizan bio baš toliko velik da nije bilo Žoca. Vratiti se danas u Partizan jednako je ulasku u večnost. A opet i pored svega imamo Duška Vujoševića koji je ikona za sebe. Ogroman je Partizan ali ne zbog papira i cigli već zbog ljudi koji su ga pravili i podigli na nivo o kome danas svi govorimo. Meni je tu mrtva trka kada merim neke zasluge ili kada govorimo o onome što je esencijalno Partizan. Za mene je Žoc upravo ta ESENCIJA bez koje ni Partizan ne bi bio to što jeste a velika je sreća što imamo i takvih x50.

Ono što Žoca izdvaja od tih 50 jeste činjenica da se vratio onda kada možda niko normalan ne bi. Uostalom, osim mene i Tulja, malo je ko od samog starta verovao i smeo da kaže da veruje u njegov povratak. Svaka njemu čast!
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top