Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

KK Partizan 2021/22. Povratak kralja!

Статус
Затворена за писање одговора.

BiP

Grobarčina
Учлањен(а)
11.05.2018
Порука
1.175
Reaction score
6.919
Локација
NbG
Da se niko ne uvredi ali "produžena ruka" FMP-a je bio i Partizan sa Ostojom na čelu uz izuzetak sa Trinkijem koji je imao ambiciju pa je zato i oteran.

Imali bi i sada istu sliku ali nisu imali muda da odbiju Žoca koji je skoro pa nacrtao želju da se vrati. Sreća je naša da imamo takvu veličinu koju neće lako moći da oteraju kada im se digne.

Za ikebanisanje Cibone su krivi DV i posebno Kecman. Od tada su svi digli ruke od njih u HR i od tada im niko ne daje lovu tamo a imaju oko 100 ljudi u Draženovom domu koji će po najavama večeras biti dobro popunjen posle 10 godina!

Kako se drugačije boriti osim da budeš produžena ruka neprijarelju velikog rivala? I da nas niko ne laže: Jedini razlog popunjene dvorane jeste taj što su dobili Partizan sa Žocom na klupi pa su im skočili apetiti!

I nije mi žao! Možda je jeres, ali lakše bih podneo i neku dominaciju Cibone nego FMP-a. Mada, mislim da ćemo im opet i jednima i drugima isprazniti dvorane na duže vreme. Imamo ono što niko u Evropi nema, to je onaj X-faktor - ŽELIMIR ŽELJKO OBRADOVIĆ! Živeo nam 1000 godina!
Kolega, razumem tvoj ugao i samom su mi slicne stvari prolazile kroz glavu ali bih ipak takvo razmisljanje nazvao razmisljanjem na prvu loptu. Ako malo stvari razlozimo dolazimo do toga da su nasa i pozicija Cibone poprilicno razlicite.
Mi smo u Srbiji taoci vladavine jednog coveka, predsednik naseg KK je clan te iste vladajuce partije i nazalost znajuci u kakvom drustvu zivimo logicno je sve ovo sto nam se desavalo prethodnih godina i masa sramotnih poteza (ponocna saopstenja, ulazak u LS...). Opet, ja bi se cak usudio reci da je Ostoja ispao i dobro resenje obzirom na pedigre i(li) gledajuci kako smo prosli sa njegovim prethodnikom koji je bio nas ili uporedjujuci sa onim sto se nastanilo u fudbalskom klubu ili za kraj kakva smo tek resenja mogli da dobijemo. No, na stranu to, to je posebna tema o kojoj mozemo pricati drugom prilikom.
Sa druge strane Cibona kao takva ne zavisi od vladavine tog jednog coveka, dolazi iz drzave koja je u EU, nema nijedan razlog za spustanje kicme, tolerisanje 2 FMPa u ligi...bar ne nama znan. Opet na mig kuceta iz predgradja im je ustupila svoje mesto u EL. Sad vidim i da sheruju trenere... mozda je neka IDEA u pitanju, ne znam nit me zanima al da okrecu glavu na sve marifetluke i glasaju kako govnima odgovara, to je pocelo da se podrazumeva. Pa jedna Igokea je vise talasala kad su ih promenom pravila u hodu uskratili za igranje EL. Ko je bio te godine u Laktasima na final4 ABA imao je priliku da se uveri.
Zato govnima, sa sve govnarskim trenerom, zelim isto sto i ciganima da se raspadnu jer postenije je biti Split ili Bosna nego to sto su oni postali.
I nek ga duvaju, arhivirani su, a tek u Beogradu ce gace same da im padaju.
Samo Partizan!
 

Ilyasova

Grobarčina
Учлањен(а)
02.06.2011
Порука
3.846
Reaction score
7.575
Najbolja partija od pocetka sezone, moze se reci, protiv nimalo naivnog protivnika, Cibona je prepuna talenata i lepo ih je gledati, pogotovo kad imaju ovako solidno ispunjenu halu.

Ledej je tata, Panter trazi formu iz Milana, ali neka cuva za vaznije utakmice, Mur je pogodio 3 izuzetno teske trojke.

Centar ili 2 nedostaju za veci domet ovog tima, onda bi Ledej bio jos ubitacniji, a i Smailagic ne bi imao problem sa faulovima tako cesto.

Sad idemo po Hamburger.
 

zmajski

Grobarčina
Учлањен(а)
08.12.2011
Порука
1.145
Reaction score
3.628
Kosarkaska poezija. Najvise mi se dopala postava sa Zagorom, Dangubicem i Kurucom kao laznim centrom. Bas je visok taj covjek za svoju poziciju. Ovde svako svakoga preuzima a buduci da su prirodna sve trojica trojke, dovoljno su brzi da pomognu na udvajanju. Jedino poenterski nisu potentni ali ce nadoci taj sut. Kod Kuruca posebno.
Razbijace Mura i Pantera ne treba komentarisati. 1-1 svakoga probijaju.

Ne smijem ni da zamislim kako cemo izgledati sa nekim snaznim centrom. Ledej i Alen imaju dobru prangiju za 3 tako da u mnogome licimo na NBA ekipu.
Naravno, trebace jos vremena da se uigramo dok je potencijal neogranicen. Jedino lose je bilo ispadanje prilikom preuzimanja, ali to se sve rjesava vremenom kroz uigravanje.
 

LuizEverton

Grobar
Учлањен(а)
06.12.2020
Порука
368
Reaction score
1.737
Локација
Novi Sad
Da ne bude da svi hvale, ja cu jednu kritiku.

Posle svakog meca zelim da napisem, pa nikako da se nakanim, ali evo sad cu: Avramovic je najgori i najneinteligentniji igrac ove ekipe! Kostace nas zivaca ove sezone samo tako, i jedini podseca na one tuzne sezone kad nam je puna ekipa bila Muslija, Gagica, Vrabaca, Djumica i ostalih ala S.Jankovic... Daj boze da gresim, ali sudeci po Zocovom crvenilu i vristanju rekao bih da i on uglavnom misli isto.
U Opatiji je bio jedan od glavnih igrača u timu, jednostavno je u padu forme, ništa drugo
 

Detelinarac90

Louis Le Prince
Уредник
Учлањен(а)
17.07.2021
Порука
4.405
Reaction score
28.581
Локација
Novi Sad
 

Detelinarac90

Louis Le Prince
Уредник
Учлањен(а)
17.07.2021
Порука
4.405
Reaction score
28.581
Локација
Novi Sad
Covek sam o sebi prica kao da je neki heroj jbt... :puke:
Bas podseca na vodju, kao da mu je on licno pisao ove odgovore. Eto on sam morao da nas dize na noge, jos da cujemo da ostoja voli Partizan vise od Zeljka i svih nas ovde i to je to, presao igricu.
 

Stinger

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2010
Порука
4.050
Reaction score
4.736
Локација
Nomad
Da ne bude da svi hvale, ja cu jednu kritiku.

Posle svakog meca zelim da napisem, pa nikako da se nakanim, ali evo sad cu: Avramovic je najgori i najneinteligentniji igrac ove ekipe! Kostace nas zivaca ove sezone samo tako, i jedini podseca na one tuzne sezone kad nam je puna ekipa bila Muslija, Gagica, Vrabaca, Djumica i ostalih ala S.Jankovic... Daj boze da gresim, ali sudeci po Zocovom crvenilu i vristanju rekao bih da i on uglavnom misli isto.
Tek uhvatih sad ovaj post.
Daleko od toga da bih se slozio. Avramovic je prilicno pozrtvovan, mozda i najpozrtvovanijih u ekipi.
Ozbiljna je on glava i to ce se vidjeti u bitnim utakmicama.
 

Čik

Grobarčina
Учлањен(а)
03.09.2021
Порука
4.490
Reaction score
21.564
Локација
Beograd
Do sad jedna samo trojka, a njemu je šut gotovo najjači adut. Kada krene, a pitanje je vremena kada će, neće on ići ispod 15 poena, dobro je pojačanje.
 

JasminaT

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2010
Порука
21.365
Reaction score
40.188
Локација
Žrnov
Sad mi nekako žao što je Želimir pristao... mogao je da ga odbije, pa da se posle predomisli :buhaha
 

eki_kkp025

Početnik
Учлањен(а)
05.07.2021
Порука
42
Reaction score
174
Локација
Sombor
Ali samo kad se setim naslova telegrafa da je Željko uzeo nespremnog polovnjaka iz Milana, a čoveka u tom trenutku tražilo 7 Evroligaša po Jurohopsu. Zek je bolesno dobar igrač, kad pogledam Evroligaške četvorke ispred su Mirotić i možda Nikolo Meli. All around igrač, prenese loptu, ugura igrača od trojke do koša, sipa iz svih pozicija, ma raj za oči i Željkovu i našu dušu. Panter trenutno na 30%, mislim da će prava njegova verzija da se vidi u 7. kolu kada bez grča strpa 30 "najboljoj odbrani Evrope". Smajli je jak kao crna zemlja i može svakom da ubaci 25 poena. Muru je Željko našao vrhunsku ulogu, nestvarno je kakav su skauting uradili on i Savić da su pogodili čak i pojačanje iz Kine.
Kuruks se prilagođava polako, imao je i koronu pa treba imati strpljenja za njega, verujem da može mnogo. Avramović i Madar se još traže, mnogo je kvaliteta i potencijala u ekipi i ne može sve da ispliva u 4 utakmice, ali verujem da će na kraju sezone svaki igrač osetiti napredak u svojoj igri. Na primeru Koprivice se vidi kolika je razlika između profesionalne i koledž košarke, te treba sačekati da se privikne i pokaže pun potencijal. To je neki moj utisak o pojačanjima u prva 4 kola, nadam se vrhunskom centru i ako to bude pogodak, nas na proleće u punoj Areni neće moći dobiti Bruklin.
 

Detelinarac90

Louis Le Prince
Уредник
Учлањен(а)
17.07.2021
Порука
4.405
Reaction score
28.581
Локација
Novi Sad

Njegova ljubav prema Partizanu totalno je nerealna. I odnos prema klubu je takav. Malo je onih koji mogu i da poveruju kako je neko spreman da izgubi 10 miliona evra samo zato da bi došao u Partizan, a Željko je upravo to uradio. Poredim ga sa onom čudesnom lokomotivom teretnog voza za koju je sasvim svejedno da li je za nju zakačeno pet, šest ili deset vagona. Ona jednostavno vuče za sobom sve što se natovari. Ima energiju koja je neverovatna. I zrači nečim posebnim. Volim da pogledam svaki njegov trening, svu su mali trenerski seminari – rekao je Savić

:respect
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top