Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

FK Partizan 2021/22.

Статус
Затворена за писање одговора.

Oplenac

Retired witch Hunter
Учлањен(а)
08.07.2014
Порука
5.913
Reaction score
26.533
A Smiljanić? Jel ostaje on? On je jako bitan...Ako on ode, sve će da se sruši...
 

PFChampion

Grobarčina
Учлањен(а)
11.04.2010
Порука
8.852
Reaction score
13.496
Миловановић је класа, а неко ће то после ова два гола препознати и послаће понуду која се не одбија - а ни једна се понуда овде не одбија. Јбг
 

Micun

Grobar
Учлањен(а)
01.06.2011
Порука
837
Reaction score
3.308
Локација
Beograd
Doziveveli smo da vidimo Partizan sa dva spica, to je novost. Milovanovic mi se mnogo dopada. Vezni red, u prvom poluvremnu pogotovo, nevidljiv. Pantica nigde...Sve mi je teze i dosadnije da gledam ovu ekipu, jer ne vidim nikakv pozitivan pomak u igri vec jako jako dugo. Kad ce vise pauza, pa da se mozda nesto novo dogodi, a igra tesko moze da bude manje povezana i konkretna. Malo sam se zasitio ovoga, mada i ovako se mozda moze do titule. Sta znam...

Ne dopada mi se kako ovo izgleda. Nije tako izgledalo sredinom polusezone, delovalo je da se moze napredovati, a napretka nema. Ovo nije sigurna i dosadna igra, kojom se pobedjuju male utakmice, ovo je klimava i dezorganizovana igra, kojom se igrom slucaja cupaju bodovi protiv inferiornih timova, a neminovno kiksira kad tad. Podrska ekipi, trude se stvarno. Mucno je igrati jalovo i na ivici kiksa, a ne poludeti od pritiska posle 30 utakmica. Stanoje mora malo da se zapita sta mu je ideja, jer se neka jasna ideja vise ne vidi...
 

GR88ĆU

Grobar
Учлањен(а)
05.06.2017
Порука
839
Reaction score
2.902
Локација
Ušće Ravanice u Veliku Moravu
Миловановић је класа, а неко ће то после ова два гола препознати и послаће понуду која се не одбија - а ни једна се понуда овде не одбија. Јбг
Sad će uskoro Fiorentina da se javi. Tu nema greške, da daju jedno 1,5 do 2 miliona i ovi naši lopovi prodaju na prvu.
 

Velo

Grobar
Учлањен(а)
09.04.2010
Порука
847
Reaction score
639
Partizan jednostavno zivi kad ima u timu jednog napadaca kojeg ne moze da pomeri ni bager, tipa Mitrovic, Skuletic, Tavamba, to donekle radi Rikardo, to ce da bude i Milovanovic nadam se.
 

Direktor_Grobar

Grobarčina
Учлањен(а)
29.06.2019
Порука
2.997
Reaction score
15.831
Локација
Beograd
Mitro, Vlahović i sad kad vide ko je dao gol u ligi, konstituciju, i oni koji ga nisu imali u tefteru ce da ga stave. Garantujem da cemo ga gledati jos najviše godinu dana. Ne bi ga prodao ispod 25 miliona ali će bagra da ga utopi za 5-8.

Ovaj dečko će da dominira.
 

RotoShack

Grobarčina
Учлањен(а)
02.12.2012
Порука
6.224
Reaction score
2.708
Dobri su bili Pazarci u prvom, ali kad god se iznerviram sto ne uspijevamo da igramo raznovrsnije, sjetim se da ipak nemamo dva igraca koji su imali kreaciju u nogama (Natho i donekle Markovic). A nisu ni oni naivni uopste. Makar sto se tice odbrane.

Drugo je odlicno krenulo tako da uvijek poslije toga igramo mnogo bolje. Cestitke Milovanovicu na golu i pruzenoj igri (a ovo sto nije dodao ce ga ribati Stanoje) i Jovicu na hrabrosti i datom golu. Vjerujem da ce im obojici znaciti.

Stanoje odrao grlo danas. Ako ko ima neki kontakt sa njim, neka mi javi sta koristi da ga oporavi (meni su pomagale suve sljive, ali mozda ima jos sta dobro, naravno, cutanje najvise :) ) Zbog te njegove energije sam ga i zavolio jos u prvom mandatu.

Svaka cast i Pazarcima na majicama, a kreteni sa juzne tribine su dali jos jedan auto-gol. Mozda ne bi ni bio problem kad bi oni skandirali Ratku zbog toga sto je ucinio za zastitu naseg naroda. Sve mislim da oni skandiraju jer bi pobili muslimane. A posto su obrnuli sve iz tog repertoara, ne sumnjam da ce nam zakljucati stadion makar na jednu utakmicu.
 

maslinka

Grobar
Учлањен(а)
02.06.2011
Порука
516
Reaction score
400
Локација
Na travi JNA
Odlicno,bitna je pobeda,odlicne izmene Stanoja i odmah gol Mareta, idemo sad po prolece u Evropi,pa da cekamo na miru Zreb.Vec se oseca umor kod igraca i to se vidi, da izguramo jos ove tri tekme kako treba i na odmor.
 

Matke22

Grobarčina
Учлањен(а)
31.08.2018
Порука
3.217
Reaction score
8.995
Локација
JNA
Otprilike 0 pojačanja. Čim kaže pokušaćemo da zadržimo ceo tim.
Našoj ekipi ako ćemo biti objektivni, fali brat bratu 6 do 7 igrača u startnoj postavi. Bio bih zadovoljan kada bi na zimu doveli štopera, centralnog veznog stranca i jednog ofanzivnog veznog ili krilo stranca. I čovek izađe i da intervju i faktički tim intervjuom preda borbu za tron već u decembru mesecu. Za amatere iz ling longa su nam dovoljni Pantići, Miljkovići, Živkovići, Šćekići, Vujačići, Jojići ali za derbi su potrebniji mnogo jači igrači od ovih, a derbi će rešiti pitanje prvog mesta.

Dovoljno je pogledati tržište igrača koje će biti puno slobodnjaka na zimu ili onih kojima ističe ugovor na leto. I ti sad već kad si nesposoban da pronađeš nove igrače, zašto se ne okreneš proverenim opcijama? Ukrade ti top pojačanje Ferencvaroš pre 2, 3 godine i čovek tamo nastavi gde je stao u Norveškoj, davao i asistirao protiv ozbiljnih protivnika u evropi (Bajern Leverkuzen, Dinamo Zagreb, Seltik, Kijev, Barselona), ti pričaš neke bajke o odlaznim transferima. Da ne nabrajam neke domaće opcije za sredinu terena ili odbranu. Koju ćeš priču Iliev pričati u februaru kad se ne dobije derbi? Tad će se pretpostavljam pričati priča o osvajanju kupa, a i kad to izgubimo u direktnom susretu sa državnim projektom, koji objektivno ima bolju ekipu, šta će biti onda? Tad ćeš pričati o Joviću, Terziću, Milovanoviću kao top prodajama...

Pička vam materina lopovska, zgadili ste mi fk sekciju. Godinama nam ekipa liči na fudbalsku verziju Mege, služimo za sprdnju i zajebanciju što u ligi što u evropi i sad ćete usrati ovu šansu koja nam se ukazala u domaćoj ligi. Jebo vam pas mater lopovsku.
 

LazarP

Grobarčina
Учлањен(а)
07.12.2012
Порука
5.419
Reaction score
11.803
Локација
Kopam tunel, vidćemo...
...Mozda ne bi ni bio problem kad bi oni skandirali Ratku zbog toga sto je ucinio za zastitu naseg naroda...

Na stadionu bi bio problem, naravno. Na ulici, ili bilo gde drugde gde ne igra Partizan, verovatno ne bi bio problem.
To je problem, da npr. odu u Novi Pazar, sednu negde u kafić njih stotinjak, pa krenu u pevački opus, meni ne bi bio problem, jer cenim da bi Pazarci oslobodili Partizan tih debila, kad već klub sam sebe ne može da oslobodi sluga režima, od tribina do vrha.
 

Goran Tomić

Kralj fanzina
Учлањен(а)
07.12.2011
Порука
11.711
Reaction score
29.409
Локација
Beograd
Mnogo me je rastužila smrt Moce Vukotića, teško je da vam objasnim koliko je on mojoj generaciji značio, ali, otprilike kao ovoj vašoj, sadašnjoj, Novica Veličković kao kapiten KK-a...

I krenuo sam danas na JNA, da bar otćutim taj minut za Mocu, dušu Partizana...nešto sam bio ,,knap,, sa vremenom, ali...stigoh na vreme...kad onaj redar na ulazu: ne može kišobran unutra.
Alo, čoveće, kiša pada, ja posle ovoga idem na posao, ne mogu tamo da idem mokar ko majmun...
Ne može, zabranili su.
Ko je zabranio, ko ti je šef, kako se zoveš, 50 godina idem na utakmicu, 50 kišobrana sam bacio, ovaj ne dam.
Nema ovde šefa, ja sam šef, uprava Partizana je zabranila.
Alo, jesi ti čuo za Mocu Vukotića, idem unutra da otćutim taj minut za njega, posle idem na posao...pitam policajce, kakvo je to pravilo za kišobran, ovo je čak onaj mali, kratki, šta je tu opasno.
Kaže policija nemamo mi ništa s tim.

Ajde, da ne poludim, odoh na onaj drugi ulaz na Istok, onaj redar tamo me pipnuo, pustio, prođem ga...i on tek tad vidi kišobran...kaže...e, ali ne može kišobran unutra...
E tu sam popizdeo, popičkarao sam i njega i okolinu, razbesneo se, zavrljačio onaj kišobran negde između policije i redara, reko' NEMOJ da me nije kišobran sačekao ovde kad izađem!
Pa ne možemo mi da vam garantujemo za kišobran.
Pa ne možete, ali da nas jebete na suvo, to možete.
Dakle, jebem li im sve po spisku, koji je ovo put da se pravilo o kišobranu menja?!
Može, ne može, može, ne može, digo im se kurac, nije im se digo kurac.

Uđem unutra.
Minut ćutanja za najveću legendu FK Partizana.
Htedoh da snimim ,,panoramski snimak,, da vidite koliko nas ima (ILI NEMA) na stadionu - ono nešto neće, pa dok sam se naštimao, prođe minut, ni Mocu nisam ispoštovao kako je red, počela utakmica, ali, evo, OVO je naša slika i prilika, OVO je slika kluba koji je nekad imao dušu, a sada ima samo bilmeze koji sede negde i razmišljaju kako da nas jebu, ovo je i njihova slika i prilika, ovo je i njihov rad, OVOLIKO nas je došlo da oda poštu jednom Moci Vukotiću, OVOLIKO nas je došlo da otćutimo minut za Mocu, dušu Partizana, najveću legendu, najvećeg igrača toga našeg, nekada velikog kluba:



Ispoštova i južna tribina Mocu...onoliko koliko su u stanju da jednog Mocu pojme...



A onda se vratiše bakljama i Ratku Mladiću...
Nije mi ni bilo do fudbala, o Ratku ne pričam na stadionu, nije mi bilo ni do čega, ali...valjda imam neki malecki talenat za fotografiju, pa napravim ponešto...na čemu se možda i ne vidi da sam totalno sjeban...









Nisu loše slike, a? Ne vidi se fudbal od dima i magle? Pa možda i nema mnogo šta da se vidi od fudbala, sve i da nema magle i dima...
Kako bre da vam poredim da je fudbal nekada tu igrao jedan MOCA, ej, jedan MOCA VUKOTIĆ...a sada u ,,istom,, dresu,, u ,,istom,, klubu, sa ,,istim,, grbom na grudima...
Uh...

Ali eto...bez kišobrana sam otišao ,,pod krović,, Istoka, da ne kisnem, a tu su neka dva doajena partizanštine i grobarstva, pa sam se...malo uz njih, pa još malo više uz Markov gol, pa onda i uz Jovketov gol, pa onda opet uz dva doajena...na kraju krajeva sasvim lepo osećao...a i kiša nije padala pa sam na odgovoran posao ipak otišao kao suvi čovek a ne mokri majmun.

Prethodno sam ipak otišao da vidim šta bi sa mojim kišobranom, a čak sam se, pri izlazu, i pozdravio sa onim momkom što sam ga ispičkarao pri ulazu, najmanje je on tu nešto kriv, a i reče mi da je bio tu da mi čuva taj famozni kišobran...

Ne znam da li me razumete, nije problem da li ću ja da kisnem ili ne, da li će kiša pasti ili prestati, nego je problem što se svaka šuša osilila pa donosi neka glupa pravila, danas ovakva, sutra onakava, za neke važe, za neke ne važe - ali, neću im ovo zaboraviti, kad-tad ući ću kod nekog ,,odgovornog,, u tom našem i nihovom FK Partizanu - da se malo ,,porazgovaramo,,...
 

da1981

Grobar
Учлањен(а)
28.05.2009
Порука
345
Reaction score
213
Локација
Odakle Bog izvodi korner
Sve cestititke na pobjedi pribojavao sam se kiksa kako smo mrsomudili.
Milovanovic ko' Tajson nedaje pardona, zao mi malo sto nije dodao onu loptu ali nije prvi sto to nije uradio :)
Samo nek nastavi tako
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top