Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Evrokup 2021/22.

Статус
Затворена за писање одговора.

kozzanostra

Grobar
Учлањен(а)
14.04.2008
Порука
208
Reaction score
238
fantasticna prva cetvrtina.. demonstracija klase..posle lagano.

Fantasticna atmosfera u pioniru, bolja atmosfera dosta sinoc sa 5000ljudi nego recimo u areni protiv Cedevite kad je bilo 8000.

Da nabudzimo sto bolji skor u grupi, posle ce nas tesko neko dobiti u Bg. Izgleda da ce i to finale na neutralnom terenu biti u Bg.

Deluje da smo za klasu ako ne i dve, bolji nego recimo u onim mecevima protiv Huventuda i Zvezde. Naravno pored Lesora i Koprivice, tome je doprinela znacajno bolja uigranost. Deluje da igramo bolje iz tekme u tekmu. Samo da nas zdravlje posluzi. kuc kuc
 

rus

Grobarčina
Учлањен(а)
22.11.2007
Порука
1.401
Reaction score
4.411
sve je ovo sjajno ali ajde da sacekamo ozbiljnije protivnike... da ne bude ponovo hitno menjaj pola rostera,zeljko neznalica i slicne budalastine koje citam povremeno... ovo je mlad tim i bice oscilacija, polako
 
Учлањен(а)
06.07.2021
Порука
427
Reaction score
2.775
Локација
Beograd
sve je ovo sjajno ali ajde da sacekamo ozbiljnije protivnike... da ne bude ponovo hitno menjaj pola rostera,zeljko neznalica i slicne budalastine koje citam povremeno... ovo je mlad tim i bice oscilacija, polako
I sve je to ok, čekamo ozniljnije protivnike... ali ispade ne treba da se radujemo kad smo radosni :D
Kaže mi jedan stariji komšija posle Splita kao što se vi radujete za svaku tekmu... jbg ja mu kažem što se vi ne radujete za vaše? :D
Jutros uđem na mreže ono ista, ali ista priča, ako ložimo se... Smeta im i krivo im što se radujemo, ma pušite kurac. (možda im krivo što oni to nemaju)
Ne radujem se ja zbog imena protivnika kog pobedimo, već zbog toga što pobeđuje Partizan, a pogotovo kada je onakva sinergija sa nama na tribini i onako lepa igra.
 

Jokic

ex jokics
Учлањен(а)
24.08.2007
Порука
7.080
Reaction score
15.763
Локација
Храм фудбала
Куруц је миљеник Жељка Обрадовића.
Каква је оно луда глава, кад га видиш најбоље да му се склониш са пута.
Хард верзија Новице Убице са почетка каријере.
 

Ilyasova

Grobarčina
Учлањен(а)
02.06.2011
Порука
3.900
Reaction score
7.775
U dobru se ne ponesi, u lose se ne ponizi.
Dobili smo neku verziju Mornara iz prethodnih sezona koji dolazi iz Hamburga, da se radujemo treba, ali ne treba praviti euforiju.
Kao sto neko rece najbitnije utakmice tek dolaze, mozda i presudne, svako gostovanje nam je mina u ovom delu sezone, Evrokup izdvojicu Ankara, Badalona, Lietkabelis, Sljonsk i Trento trebamo dobiti uz duzno postovanje.
Sto se tice Aba lige, tu imamo ispit u zelezniku, Ljubljanu i Podgoricu, ako resimo to bar 2/3 i kuci dobijemo cigane, imamo sansu za pol poziciju.
Pod pretpostavkom da dobijemo Kuban kod kuce, medjusebni duel Kubana i Huventuda, te nas i Huventuda odlucivace za prvu poziciju, mada Kuban je po meni daleko od prve dve pozicije kako stvari stoje.

Raspored KKP (8-2) u Evrokupu do kraja prve faze:

@Turk Telekom
@Zuventud
Andora
@Lietkabelis
Pariz
@Sljonsk
Kuban
@Trento

Zuventud (8-2)

@Hamburg
Partizan
@Turk Telekom
@Andora
Lietkabelis
@Pariz
Sljonsk
@Kuban

Kuban (6-3)

@Andora
Lietkabelis
@Pariz
Sljonsk
Turk Telekom
@Trento
Hamburg
@PARTIZAN
Zuventud

Nase utakmice sam prokomentarisao, na redu su spanci.
Vec sledece kolo idu Hamburgu, koji je do sada zabelezio nekoliko velikih pobeda i kod kuce igra bas dobro, ako ih posluzi sut, mogu da nam ucine uslugu.
Takodje Huventud gostuje u Ankari i kod Andore, obe utakmice su u prvom delu dobili tesno kod kuce, a idu i Kubanu u poslednjem kolu.
Moze se ocekivati i problem za njih u Parizu, koji za sada igra ispod ocekivanja.

Rusi, oni su vec na 3 poraza, veceras gostuju u Andori bez Motlija, Cook ih je napustio, 4 poraz na vidiku. Lepo bi bilo da spanci odrade ovo za nas, a pre svega i za sebe.
Nakon toga Lokomotiv ide i u Parizu, gde moze biti takodje gusto, a u pretposlednjem kolu gostuje u Pioniru, gde ce morati da pruzi ruku boljem protivniku.
Na prvom pogledu, mozda imaju i najbolji raspored, ali vec 2 "kiksa" ako se tako moze nazvati, u Ankari i Hamburgu.
Mrtvi se broje na kraju, neka Partizan dobije sve do kraja ili ako mora upise samo 1 poraz.
 

Spalding

Grobarčina
Учлањен(а)
30.06.2019
Порука
2.402
Reaction score
9.408
Локација
Novi Sad
I sve je to ok, čekamo ozniljnije protivnike... ali ispade ne treba da se radujemo kad smo radosni :D
Kaže mi jedan stariji komšija posle Splita kao što se vi radujete za svaku tekmu... jbg ja mu kažem što se vi ne radujete za vaše? :D
Jutros uđem na mreže ono ista, ali ista priča, ako ložimo se... Smeta im i krivo im što se radujemo, ma pušite kurac. (možda im krivo što oni to nemaju)
Ne radujem se ja zbog imena protivnika kog pobedimo, već zbog toga što pobeđuje Partizan, a pogotovo kada je onakva sinergija sa nama na tribini i onako lepa igra.

Mi smo deo tima, a to nigde ne postoji u košarci osim kada je reč o Partizanu. Kada uđem u dvoranu ili prosto upalim TV osećam se da imam nekako zajednički zadatak. Protivnik, takmičenje, pa ni sam sastav naše ekipe uopšte nije bitan. Prosto idemo da pobedimo, da se takmičimo da podržimo i kada se gubi.

Čak i kada jebeno znam da je tekma verovatno na 30+ i da sam protivnik uopšte nije atraktivan, uvek mi je Partizan dovoljno atraktivan i nije važno da li je ABA ili EC ili EL. Ne umem to najbolje da izrazim rečima ali muzički rečeno. Mi sviramo muziku a igrači plešu. Oni rade svoj deo "posla" a mi svoj deo "posla" - tačnije ZADOVOLJSTVA /ogromnog/.

Nikome ja ne mogu objasniti /osim ljudima koji vole Partizan/ da je meni jednako zanimljiva, ako ne i zanimljivija tekma koju dobijamo sa 30+nego one koje dobijemo 00:06 do kraja - Mislim, jesu te neizvesne sa mnogo više muda, stresa, preokreta ali je meni uvek pogledati tekmu sa 30+ nekakav poseban gušt. Mi smo većinski oni ljudi koji razumeju igru /ili bar tako slovimo/. Posmatram ceo tim, gledam šta se uigrava, šta je već uigrano. Gledam i svakog igrača pojedinačno /da li je zdrav, koliko je kila dobio ili koliko smršao, šta je počeo da radi što recimo pre toga nije radio i obrnuto. Volim da vidim i svaki GEST koji na tekmi napravi Žoc, reakcije igrača itd...

Mi sinoć protiv Nemaca urlamo isto kao da smo sa Barsom igrali jer nam je LEPO. I zato što želimo i da je našim igračima LEPO. Želimo da se kale i navikavaju na RITAM igre koji diktira huk navijača. Aktivno učestvujemo u tekmi. Znamo kada napraviti "presing" na protivnika, kada na sudiju, a kada prosto samo podići adrenalin svojoj ekipi da pruže i onih 120% kada je potrebno.

Svi drugi navijači mere svoj tim u odnosu na protivnika pa procenjuju "nivo zanimljivosti" meča u odnosu na svoju ekipu. Oni se tako ne znaju radovati kada dobijaju 30+ niti znaju tugovati kada su u -30 /a da baš tada urlaju u znak podrške svojoj ekipi koja gubi - NEMA ŠANSE!/. Oni ne prate ekipu ni na "velikim tekmama" ako im ekipa izgubi šanse za plasman u sledeću rundu nekog takmičenja. A to onda NIJE LJUBAV, to nije isto biti na istom zadatku sa ekipom... To je samo dao sam novce i došao da navijam /ako ima smisla navijati/ - "Idem u bioskop ako su mi ortaci rekli da je film dobar."

JBT ja kad ulazim u Arenu, kao da sam ušao u svoju dnevnu sobu, igrači su mi kao deo ukućana i tu sam sa nekim ciljem da tim ukućanima i meni bude lepo, da zajedno pobedimo /ako može/. Da ih podržim i ohrabrim kada je teško i kada je loše, jednako onako kao što bih podržao nekog od članova porodice. Naravno, bude tu nekada i kritike, nekada i težih reči /kao u svakoj porodici/ ne cvetaju ruže uvek ali smo svi nekako deo uspeha i neuspeha. Jednostavno, to je NAŠE! :šal

Huventud i Kuban će nam završiti posao u međusobnom duelu...
 

Braindead

Grobarčina
Учлањен(а)
03.10.2020
Порука
3.208
Reaction score
15.784
Локација
Beograd
Куруц је миљеник Жељка Обрадовића.
Каква је оно луда глава, кад га видиш најбоље да му се склониш са пута.
Хард верзија Новице Убице са почетка каријере.

Kurc je neverovatan, veoma bitan šraf u našoj mašini. Ne znam da li je neko primetio juče kada se borio na parketu ležeći sa Ediginom za loptu? U jednom trenutku je hteo svojim nogama da ga obuhvati kao u MMA oktagonu ali je odustao. :D
 

MikiBL

Grobar
Учлањен(а)
09.07.2021
Порука
361
Reaction score
963
Локација
Banja Luka
Kurc je neverovatan, veoma bitan šraf u našoj mašini. Ne znam da li je neko primetio juče kada se borio na parketu ležeći sa Ediginom za loptu? U jednom trenutku je hteo svojim nogama da ga obuhvati kao u MMA oktagonu ali je odustao. :D
Čime se vi palite?!
Naš Partizan je oduvijek imao sjajne košarkaše, velike ljude, sportiste, gospodu. Po svemu.
Mislim da je izlišno da im nabrajam imena.
Oni su naš ponos! Idoli i uzori za mlade.
Je l to došlo doba da se slavi kavgadžijsko ponašanje?
To nije partizanština.
Bar nije za mene koji Ga volim više od pola vijeka.
 

monSi

Grobarčina
Учлањен(а)
02.07.2014
Порука
2.187
Reaction score
2.825
Локација
Где год ОН да игра!!!
Ово је сад уживање гледати. А сетите се само на шта смо личили до пре месечак дана. Копривица одушевљава из дана у дан. Курукс, Мадар, Глас тек треба да бљесну. Лесор за кратко време одличан.
Само да нас Бог сачува повреда и да спласне ово срање од пандемије.
Следи нам паклени ритам наредних 20 дана.
Најјачи утисак бацање Ледеја на записнички сто и растурање лаптопова и осталих помагала и Жељкова реакција. Био сам јако близу. Не могу да вам опишем какав је био Жељков израз лица и усхићење, неописиво!!! Тај човек је фанатик. Са каквим жаром и енергијом тај човек води утакмице Партизана са својих 62 године то је заиста невероватно. :respect :respect:respect
Да ли је разлог страх људи од короне, цена карата, али заиста слаба посета. Ствар која ме онако пријатно изненадила је то што сам на паркингу Пионира видео аутомобиле из рецимо Загреба, Аустрије, БиХ, Словеније, итд. :clap
 

MikiBL

Grobar
Учлањен(а)
09.07.2021
Порука
361
Reaction score
963
Локација
Banja Luka
I ovi koje nisam morao spomenjati imenom, su i te kako bili (ili jesu) borbeni, nisu mlakonje, ali nisu ni bahate kavgadžije.
Al, eto neki to vole, brkaju te dvije nespojive karakteristike.
 

sasaqk33

Početnik
Учлањен(а)
31.03.2010
Порука
43
Reaction score
163
A izvini, Kuruc mu dodje onda neborben, ali zato bahati kavgadzija da?
OK, ne gotivis ga, ali daj covjeku vremena, nije spojio pet pravih tekmi otkako je dosao.

Ne moze svih 12 igraca u rosteru da daju po 20 i vise poena po utakmici, ima nekih koji obavljaju i druge zadatke.
 

Ilyasova

Grobarčina
Учлањен(а)
02.06.2011
Порука
3.900
Reaction score
7.775
Madar i Miletic, ako se pogleda objektivno.

Tezak mec, TT je favorit, nama bi pobeda sa druge strane znacila nastavak borbe za poziciju 1, jer ionako u Aba ligi smo se pozdravili sa prve dve pozicije.
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top