Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Uprava i marketing

Да ли долазите на протестну шетњу против управе ФК Партизан 31.8?


  • Total voters
    203
  • Poll closed .

Direktor_Grobar

Grobarčina
Учлањен(а)
29.06.2019
Порука
2.984
Reaction score
15.738
Локација
Beograd
Kurac moj. Aj realno sagledaj. Ko tu može da dodje? Nisam na basket temi jer sam tu TV navijač i duduk za taj sport, ali bi obe ruke dao da Ostaja preuzme ceo klub. Šta god mislili o njemu. Osim njega i sličnog profila (koji trenutno ne postoji) nema protivkandidata. A neće ih ni biti. Veruj mi da će ovi da jašu do 2034 minimum. Samo izvrti kroz istoriju koliko su zeka & bjeka bili tu? A zeka je još uvek.
 

TokyoPFK

Grobarčina
Учлањен(а)
22.01.2008
Порука
1.102
Reaction score
3.895
Локација
Београд
Gomila penzionisanih komunista a sada novokomponovanih naprednjaka će nam silovati klub još bar nekoliko godina jer su medjusubno tako odlučili i jer je ovo njihov privatni klub, a mi raspravljamo o tome koga će oni dovesti, o transferima, taktici, trenerima, rezultatima...

Čestitke braćo.

(Vazura brate, daj neki procenat od sledeće prodaje nekog igrača)
 

Nisi

Grobarčina
Учлањен(а)
29.09.2020
Порука
1.993
Reaction score
13.597
Локација
Kipar
Kako ti znas da ne postoje zainteresovani? Niko normalan u ovakvom okruzenju nece da preuzima klub. Fudbal I kosarka nisu isto.
 

Detelinarac90

Louis Le Prince
Уредник
Учлањен(а)
17.07.2021
Порука
4.405
Reaction score
28.581
Локација
Novi Sad
Ufff jeza me prodje odmah od besa kad citam ove intervjue :angry-smiley-002: vucela majmune
 

Detelinarac90

Louis Le Prince
Уредник
Учлањен(а)
17.07.2021
Порука
4.405
Reaction score
28.581
Локација
Novi Sad

Amadeus

Grobar
Учлањен(а)
20.07.2021
Порука
655
Reaction score
1.540
Локација
Jug
Mi da smo neki ljudi i da nam stvarno smeta nešto.... 500 ljudi je sasvim dovoljno ispred kuće bilo kog člana uprave da da ostavku. U normalnoj državi naravno.
 

diego_armando

Grobarčina
Учлањен(а)
30.08.2008
Порука
6.297
Reaction score
3.860
Локација
Kobasicarija "Venac".

Detelinarac90

Louis Le Prince
Уредник
Учлањен(а)
17.07.2021
Порука
4.405
Reaction score
28.581
Локација
Novi Sad
Muka brate ali treba procitati, videti koja su to govna, kako se sprdaju sa nama. Jos se cudim sto nema snimak cele skupstine nigde, sto su i ono sa FKP ytube kanala skratili i prvo kacili jedan snimak pa ga skinuli, pa novi okacili ali nisam skontao sta su menjali.... klosarija, treba na prvu utakmicu otici i saopstiti misljenje
 

trivunelli

Grobarčina
Учлањен(а)
02.06.2017
Порука
1.789
Reaction score
7.557
Локација
25-i maj
 

Issa

Grobarčina
Учлањен(а)
06.02.2008
Порука
1.586
Reaction score
3.342
Локација
JNA
Inace isti taj Curkovic je pred finale 1966 izjavio da ce Partizan izgubiti 2:1, i eto tako i bi..ne gotivim ga nikako, kad cujem da ga predstavljaju kao legendu, nekako pomislim da to nije..a inace cirkus od skupstine, kao i svega u proteklih par godina!
 

JasminaT

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2010
Порука
21.365
Reaction score
40.188
Локација
Žrnov
Zahvaljujući tom Ćurkoviću (kakav god da je) i njegovom imenu u evropskom fudbalu, nama je UEFA godinama gledala kroz prste zbog infrastrukture, kada su u pitanju evropske utakmice, inače bismo mi još davnih dana domaće utakmice igrali u nekoj Rumuniji ...
 
Top