Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Liga konferencija 2021/22.

Статус
Затворена за писање одговора.

њакви

Grobar
Учлањен(а)
05.07.2021
Порука
527
Reaction score
2.113
Локација
45
ali skandiranja Jojiću napolje i gromoglasan zvižduk pri izlasku su po mom mišljenju sramota.

Јок, требали смо да му аплаудирамо. Јебе нас у мозак и кида нам живце већ годину и по дана, малтене сваку утакмицу! Оно јуче је само био врхунац, а кад још на то додаш тренера који редовно одбија да га изведе, добијеш слику од синоћ. Јесте ружно, али никаква срамота није. Срамота би била да цео стадион звижди нпр Јовићу (којег сам небројено пута опсовао синоћ) или неком другом клинцу, а не играчу од 30 година који би 'требало' да буде један од најбољих у екипи, тј тако је представљено кад је довођен.
 

Matke22

Grobarčina
Учлањен(а)
31.08.2018
Порука
3.217
Reaction score
8.995
Локација
JNA
@Direktor_Grobar ubedjen sam da bismo mi navijaci sklopili bolji tim od skauting kluba i sportskog direktora.

Pisao sam pre zimskog roka, sta ces Stanoje kad ispadnes iz Evrope i kad izgubis derbi tj titulu? Da li cemo se okrenuti kupu, samo sto mi ni kup ne mozemo uzeti jer su bolji od nas.

Ja sam bes i gorcinu osetio jos zimus, sad sam apsolutno ravnodusan. Tada se videlo da cemo izgubiti na svakom frontu.

Bio sam samo budala sto sam toliko pisao o potencijalnim pojacanjima jer sam mislio da ce Stanoje videti i pokusati nekog od tih dovesti.

Kastenada, Grenier, Nguen, Sveta Markovic ili Sedlar. Sa ovim pokerom pojacanja mi bismo ako nista drugo muski poginuli u derbiju. A ovako nemas brzinu i nemas tehniku, a samim tim nemas ni sta da trazis protiv malo jacih rivala.

Da se imalo pameti mi bismo od letnjeg pa zakljucno sa ovim prelaznim rokom usli sa ovakvim timom protiv Fajenorda.

Stevanovic
Boranijasevic Vujacic Sedlar Urosevic
Grenier Zdjelar
Menig Kastenada Nguen
Rikardo

I ne moze mi niko reci da ovo nije realno. Te pare koje primaju Lazar Markovic i Jojic, bi mogle otici na dva igraca od 4.
Sto se mene tice, kao sto sam vec i napisao, od ove sezone me jos derbi zanima i to je to.
 

zubac

Grobar
Учлањен(а)
01.03.2007
Порука
488
Reaction score
1.731
@Direktor_Grobar ubedjen sam da bismo mi navijaci sklopili bolji tim od skauting kluba i sportskog direktora.

Pisao sam pre zimskog roka, sta ces Stanoje kad ispadnes iz Evrope i kad izgubis derbi tj titulu? Da li cemo se okrenuti kupu, samo sto mi ni kup ne mozemo uzeti jer su bolji od nas.

Ja sam bes i gorcinu osetio jos zimus, sad sam apsolutno ravnodusan. Tada se videlo da cemo izgubiti na svakom frontu.

Bio sam samo budala sto sam toliko pisao o potencijalnim pojacanjima jer sam mislio da ce Stanoje videti i pokusati nekog od tih dovesti.

Kastenada, Grenier, Nguen, Sveta Markovic ili Sedlar. Sa ovim pokerom pojacanja mi bismo ako nista drugo muski poginuli u derbiju. A ovako nemas brzinu i nemas tehniku, a samim tim nemas ni sta da trazis protiv malo jacih rivala.

Da se imalo pameti mi bismo od letnjeg pa zakljucno sa ovim prelaznim rokom usli sa ovakvim timom protiv Fajenorda.

Stevanovic
Boranijasevic Vujacic Sedlar Urosevic
Grenier Zdjelar
Menig Kastenada Nguen
Rikardo

I ne moze mi niko reci da ovo nije realno. Te pare koje primaju Lazar Markovic i Jojic, bi mogle otici na dva igraca od 4.
Sto se mene tice, kao sto sam vec i napisao, od ove sezone me jos derbi zanima i to je to.
Isto ravnodusan. Svjestan sam da onaj dio partizanovih navijaca koji zeli smjenu uprave ne moze nista da uradi jer ih je malo da preuzmu inicijativu. Ovi drugi imaju koristi od ovakvog stanja i pricaju da treba podrzati fudbalere, a vamo ih dodje 500 na utakmicu. Jednostavno cemo padati sve vise osim ako ne izbacimo neke vanserijske talente.
 

tobacco

Grobarčina
Учлањен(а)
02.12.2012
Порука
2.558
Reaction score
7.855
Nije prvi put da pušimo pet komada, neće biti ni poslednji. Ovakvo siatematsko uništavanje kliba nisam video ni kod Đurića.

Svaka sledeća utakmica u kojoj nastupa Jojić je namerna sabotaža, da se razumemo. Ne kažem,ništa bolji nisu ni Živković, ovaj mali na golu isto težak kikser, nema od njega golmana...Nema svrhe pljuvatii štopere, šta će onakvi nesretni da odbrane bez pomoći desnog beka i sredine terena?
Sredinu nemamo, ne postoji. Napad ne može ništa bez sredine. Stanojevića (i pored nekih krajnje sumnjivih stvari koje itekako kdu na ruku teoretičarima zavere i njegovim protivnicima) ne bih pljuvao, iako je dobrano učestvovao u dovođenju prvog tima na ovaj nivo. Jednostavno sa ovakvom upravom niko nema šanse.

Titulu nećemo uzeti i ne treba. Meni ne trebaju oteti trofeji kao ružnijoj strani brda a realno možemo je uzeti samo oružanom pljačkom.
 

Nbg88nbg

Grobar
Учлањен(а)
30.06.2019
Порука
595
Reaction score
839
Локација
Beograd
Ovaj klub mora da zameni sve igrace i eventualno ako ima prostora ostavi rikarda meninga zdjelara,popovica,urosevica,jevtovica. sve ostalo menjaj nadji neke afrikance sto jure lavove samo da trce i da su jaki kao zemlja taj tip igraca nam treba ... ostalima pozdrav i da krenemo sa nekim novim partizanom koji smo imali pre par godina
 

PARTIZAN INSTITUCIJA

Grobarčina
Учлањен(а)
29.06.2019
Порука
1.992
Reaction score
11.710
Локација
JNA
Titulu ako uzmemo sa ovakvim igračima, to će biti veće čudo nego kada je titulu uzeo Lester u Premier ligi! Bez obzira na sve, do kraja podrška svim ovim momcima, pa da se na leto bože zdravlja osvoji titula i napravi jedan ozbiljan remont, jer se ovako više ne može, to je svima jasno.
 

JasminaT

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2010
Порука
21.365
Reaction score
40.188
Локација
Žrnov
Znas kako Jasmima, Siniša je moj drugar sa kojim sam odrastao, pa ne priliči da i ja tako kazem. Nažalost, igrač za Partizana nije, ali ako krenemo od ovog na golu sto ne zna ispucati loptu, i sto je najnesigurniji golman na svijetu, stoperi su još dobri. O Jojicu da ne trosimo riječi....
Ja uopšte ne sumnjam da je on dobar momak (što sam i čula sa više strana), ali kao što si i sam rekao - on nije štoper za Partizan. Da se razumemo, nije ni Vujačić, ali za Sinišu je Jap Stam glavom i bradom. Što samo govori u prilog tome koliko smo loši na toj poziciji.
U prilog Vujačiću, kod njega i vidim neki igrački napredak, kod Siniše - nikakav! I mislim da nema karakter (da ne kažem m**a za tu poziciju, za igru u Partizanu). Ono kad ga lopta udari, umesto on nju, i napravi im savršenu asistenciju za gol, po meni je nedopustivo. Jer nije prvi put.

Ovo što smo gledali je realnost, na žalost. To je danak igranja u bednoj ligi. Pa taj Fejenord iz nedelje u nedelju ima 3x jače utakmice od ove koju su igrali protiv nas. I kad na to dodaš upravu (jer ona uslovljava lovu i selekciju)- dobijemo ono što smo sinoć gledali.
 

kuki

Grobarčina
Учлањен(а)
06.12.2010
Порука
3.473
Reaction score
13.187
Локација
tamo daleko...
da je pameti i manjka zelje za roterdamskim kurvama pa da se ne pojavimo jer 3:0 sluzbeno bolje nego 7:0 pred 50000, a ovi nece da stanu ni na 7..
Na 2:2 ortak reče, a sada krece kanonada.
A na kraju, samo da ne bude 10:0 tamo.

Ova igra je produkt vucicevog skoro decenijskog gazenja kluba i uprave koja direktno njemu polaze racune, a ne navijacima Partizana.

Umri pederu ciganski. Grobari, izbori su iza coska, znate sta vam je ciniti. Za bilo koga, za bilo koga.
 

Pera115

Grobarčina
Учлањен(а)
27.01.2011
Порука
2.844
Reaction score
3.623
Natko rece da je mozda rec o mentalitetu.Nije samo to,najvise je rec o kvalitetu i fizickoj spremi.Posle utakmice treba da ih boli glava a ne telo(Iljes Spic)
 

Maks778

Dežurni spam majstor
Учлањен(а)
30.08.2019
Порука
332
Reaction score
1.351
Локација
Vasiona
Vrijeđanje trenera FK Partizan
Umesto da se sakrije u neku mišju rupu. Da se ne oglašava od bruke i sramote koju nam pričinjava u kontinuitetu.
Nikada goreg trenera, a biće ni čoveka na klupi imali nismo .
Gledam ga na snimku kako se širi i svadja sa publikom, koja je, malo je reći zasluženo zvižducima ispraćala njegovog ljubimca Jojića.
Da je sreće da se oboje spakuju i tog Jojića povede kod sebe kući.

Onaj krmak Vazura i "manja grupa navijača skandirala protiv uprave".
Pa, šta bre treba više da se desi da ovaj trener i ovaj krmak osete barem ličnu sramotu i ako ništa više, barem se ne oglašavaju.
Ok, razumem okupatorska uprava, takav i trener, tribina
Al bre barem nemojte biti toliko oholi da se ne morate ponašati u fazonu "Ne može nam niko ništa".
Nakon petarde na domaćem terenu u nekim normalnim okolnostima, ne bi se trener svadjao sa navijačima, a likovi kao onaj krmak svojim izjavama još i provocirali.
Odavno bi se ..maa koje crno spakovali. Glavom bez obzira najurili iz kluba .


 

zaro

Grobarčina
Учлањен(а)
19.06.2007
Порука
2.871
Reaction score
7.859
Ja sam x puta ovde pisao kad se svrsavalo na dolaske Jojic, Lazara Markovica i sl.

Pa greota je da ti momci zauzimaju mesto nekom detetu… koje mozda moze gore da odugra ali ce se vise truditi…

Ne znam kako neko ne moze da shvari da su tog Jojica gledali treneri nekoliko osrednjih evropskih ekipa i sad niko od njih ne zna nista, ali zato zna Stanojevic i Vazura pa ce Jojic ili Markovic da zaigraju kao nikad do sad…

Ljudi… kvalitet ispliva uvek.. poglajte Mitra, pogledajte Vlahovica, Blekija, Stefana Savica… to su momci koji su igrali ovde, i koji igraju y svojim klubovima ali igraju jer treniraju puno, rade na sebi, i rezultat pre ili kasnije dodje…

Ovo sto mi svi pisemo je cisto zamazivanje ociju i bezanje od istine…

I da, nisam protiv povratnika, Natko je igrac koji u nogama ima vise fudbala nego sto ce Lazar Markovic i Jojic imati za dva zivota, i on kao takav posustaje, a neko lepo napisa, od njega ima sta da se nauci…

A sad bi potpisao, da u narednih 5 rokova ne dovedemo ni jednog povratnika… ali bukvalno ni jednog, pa zvao se on i Aleksandar Mitrovic…

Fudbal je kao sve u zivotu, koliko ulozis sebe i to ne samo kroz pare, nego koliko ulozis sebe kroz trening i rad, takve ces rezultatr imati… mi imamo upravu koja upprno pokusavs da prevari sve oko sebe, i sve sad dolazi na naplatu…

Daj Boze da pogresim, ali cigani su ispred nas miljama, i ne vidim kako mi mozemo zadrzati prvo mesto…
 

Luka-70-

Puni kučku
Учлањен(а)
04.08.2011
Порука
1.998
Reaction score
7.605
Локација
Od bloka mog do hrama tog..
Stanojevicu, je l ima malo i do uprave, ili su samo navijaci krivi? Teren oranica, plate kasne, nema pojacanja, a tebi su najveci problem navijaci? Svaka ti cast. Licno, jedno od najvecih razocarenja za mene.

Naravno da ce ljudi da zvizde Jojicu kada ga ti trpas 90 minuta svaku utakmicu, dok je ubedljivo najgori na terenu. Nadaju se da ce se posramiti i reci da ga ne ubacujes vise, posto tebi ne smeta, tebi je Partizan sa Lolom, Miljkovicem, Brezancicem, Markovicem, Mileticem, Zivkovicem, Holenderom i drugim odlican. Popunjen na svim pozicijama.

Sramno je na sta je spao ovaj klub.
 

TokyoPFK

Grobarčina
Учлањен(а)
22.01.2008
Порука
1.106
Reaction score
3.918
Локација
Београд

Ali ovo "to je za neku dublju analziju" je značajno koliko i "preuzimam odgovornost". Bukvalni prevod je "ajde da zaboravimo na ovo što se desilo jer nas plaćaju brutalno i neprijatno mi je da raspravljam koliko ne zaslužujemo te pare".

Nikakve analize neće biti niti je iko ikad doživeo malu neprijatnost a kamoli bio odgovoran na bilo kakav način nakon što je "preuzeo odgovornost" na sebe.

Prazne reči, prazni izgovori, prazno pravdanje, prazni igrači.
 

Čik

Grobarčina
Учлањен(а)
03.09.2021
Порука
4.496
Reaction score
21.593
Локација
Beograd
Ja ne mogu da se otmem utisku da Stanoje liči na ciganskog Klarka Kenta po shvatanju igre i izgleda ekipe, sa svim tu negde ekipama možemo, niko ne može da nas ubije, ali čim dođe brža ekipa ide kolaps. Mada jebem majku žabaru kud nije svirao penal za 3:3, i nakon minut primamo najbolji gol koji JNA nije video od Kleovih makazica. Što naravno, ne menja suštinu. Vraćamo se uvek na Savu, ne može niko da me ubedi da je ovaj Fejenord jači od onog AZ pre 2,5 godine, iako imaju sjajne individualce. Marković kakav god da je, može da izmisli nešto, iako ga nema celu utakmicu, za razliku od pola ekipe, ali ne smeš i njega da izgubiš, stavljajući ga da igra nešto što skoro nikad nije igrao da bi ostao Jojić koji je juče bio kao guska na magli. Treba nam miks, a ne jednodimenzionalni trener, to ustvari i razdvaja prosek od dobrog...
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top