Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

FK Partizan 2021/22.

Статус
Затворена за писање одговора.

B & W

Grobarčina
Учлањен(а)
21.08.2007
Порука
1.234
Reaction score
2.860
Sad smo vec u problemu..sad vec mi jurimo njih…inda pobedimo sve do kraja ,kao i oni,njima je i X u rupi dovoljan…
Upali smo i probelm i to je to…nadam se tituli,ali me isto ne bi iznenadilo sto neko rece da do derbija imamo i -6,da zavrsimo sa -9
U praksi osvajanje titule ove godine je mnogo bitna stvar…u suprotnom ostasmo kao Hajduk u hr.(setnja od2-5 mesta u poslednjih 10god)
 
Учлањен(а)
03.10.2020
Порука
242
Reaction score
1.108
Локација
Trebinje
А шта на данашње издање има да каже сероња Окука?
У ком смо ми каналу кад сви могу да нам се ругају, а тако бих радо био вулгаран. :banghead:
 

Kiza Srbija

Grobarčina
Учлањен(а)
04.04.2010
Порука
1.910
Reaction score
4.199
Da se mene pita ali me se ne pita ...posle pada režima i , da Partizan uzme neko ko ga voli , da nadje pravog trenera sponzore ukratko , da ga vrati na zelenu granu..
Nema od toga nista, ovi sto bi opet da uzjasu sve zameraju pickoustom SEM sto sipa milione u kurvetinu a mi sluzimo za statiranje
E sledeči korak bih voleo , da se sledečim ljudima doživotno zabrani ukazak na stadion JNA :
Zečević , Bjekovič , Vazura ,Iliev ,Vučelić , Đura frizura , janičari , vućiću , ...ako se još seti neko nekoga neka nastavi
Zabrani ulaz ?!
Duuuuuuga i veoma bolna smrt, tu bas treba pustiti masti na volju... naravno oduzeti im svaki evro i njima i njihovim porodicama...
Ali
Na zemlji nema pravde, nista od toga
 

GolmanRade

Grobar
Учлањен(а)
24.06.2009
Порука
838
Reaction score
508
Jebote ne mogu da verujem da gradiš nešto 8 meseci i prospeš to u svega 2-3 nedelje... Sad kako znate i umete da dobijete derbi u rupi, a ti Stanoje da prestaneš sa pičkastim taktikama na X u derbiju, pa da vidimo. Ako smo pravi, pobedićemo ih na sred rupe i uzeti titulu, a ako ne... Pakujte se svi i napolje.
5 godina čekamo na titulu i dobiju takvu šansu da je konačno osvoje, a oni zajebu celu stvar...
Neverovatno koliko sam razočaran.

Stanoje uvek igra cekalicu. Doduse u prvom mandatu je uvek imao prednost na tabeli a imali smo i mnogo bolji tim pa smo dobijali sve derbije. Mislim da je izgubio samo onaj derbi u kupu 0:1 ali smo ipak prosli dalje jer smo prvu dobili 2:0 kod nas u Hramu.

Ne znam da li moze, hoce i sme da promeni takvu taktiku i pristup derbiju. Eto i Glazgov je pokazao da je odbrana mandova go k***c i da im je to najslabiji deo tima.
 

Laze_PFC

Grobarčina
Учлањен(а)
01.06.2011
Порука
2.618
Reaction score
8.399
Локација
Македонија
Ali ljudi ono je morao biti penal i tačka.

Da nas vegan Joja povuce neku cigansturu za dres ovako jer mislite da ne bi bilo penal? ali cekaj vec smo to jedanput gledali i svrnuli su penal za mrtve cigane. To sto je govnjavi sudija nije se oglasio ili to sto se VAR uspao sada nije slucajno. Odradili su teren perhani sa onom masovnom histeriom posle opravdanog penala proslje nedelje pa sada se VAR sudije onako pravili slepi.
Ali sve ovo nije opravdanje za to da smo odgirali veoma slabu utakmicu i pogubili se svi (i igraci i trener sa izmenama) kada nisu smeli. Ovo smo morali da dobijemo kako znamo i umemo ispalo je da nismo umeli.
Ako imamo upravu kao sto nemamo ovo govance nikada vise ne bi nam sudilo ne samo zbog penala nego zbog celu utakmicu. Ciganstura na golu ovih odugovlacila je jos od prvog poluvremena sa ispucavanjem pa je dobila zuti samo u nadoknadi utakmice. Mogu bar dva do tri starta ovako napamet da se setim gde nije im je pokazao zuti karton a imalo je i brdo situacija gde su nas faulirali a on je ostao nem.
Ponavljam i pored sve ovo morali smo da dobiemo ove paore.
 

Tuljo

Administrator
Уредник
Учлањен(а)
30.09.2006
Порука
8.350
Reaction score
6.579
Локација
Tamo gde si ti!
Neposredno pred derbi, kad je većina nas priželjkivala pobedu (sam je uvek želim) sam po prvi put u svom životu bio zadovoljan nerešenim ishodom. Svi su odgovarali da ih ne zanima titula bez pobede u derbiju.
Ponavljao sam kao papagaj da će nam cigani ukolilo ne izvučemo x u derbiju u roku od odmah namestiti kiks.
U Subotici smo se izvukli, juče nismo.
Malo sreće je falilo da je nekako učačkamo u mrežu protivnika.
Da li bi to bila zaslužena pobeda, prilično me boli da ne kažem šta kakva bi to 3 boda bila i u principu sve treba da nas zabole kako dolazimo do pobeda do kraja prvenstva.

Zato MI navijači Partizana koji toliko želimo titulu ne smemo ove naše nesretnike više da ostavljamo na cedilu.

Tvrdim da je juče bilo bar 10.000 na tribinama JNA, pobeda se ne bi bila upitna


Još uvek je sve u našim rukama, ustajmo braćo Grobari, čuvajmo svetinju. Manimo se priča šta valja šta ne valja, to ćemo da diskutujemo kada dignemo pehar posvećen prvaku Srbije!

I sve na kurac Partizan je šampion!!!
 

Jokic

ex jokics
Учлањен(а)
24.08.2007
Порука
7.039
Reaction score
15.452
Локација
Храм фудбала
Da nas vegan Joja povuce neku cigansturu za dres ovako jer mislite da ne bi bilo penal? ali cekaj vec smo to jedanput gledali i svrnuli su penal za mrtve cigane. To sto je govnjavi sudija nije se oglasio ili to sto se VAR uspao sada nije slucajno. Odradili su teren perhani sa onom masovnom histeriom posle opravdanog penala proslje nedelje pa sada se VAR sudije onako pravili slepi.

Одрадили су нас на фору и исплатила им се већ у седам дана. Мени је несхватљиво да у овим утакмицама до краја првенства немамо човјека који ће пратити пренос на клупи, и да се на лицу мјеста може извршити притисак на говно од судије. Оно је толико очигледан пенал да лагано повучеш екипу са терена, уколико барем не "избоксујеш" да главни судија прегледа снимак, па да кривица комплетна буде на њему.
Иако сам убјеђен да би ми и пенал јуче промашили просто је таква утакмица била.
 

Marin

Grobarčina
Учлањен(а)
14.09.2008
Порука
2.395
Reaction score
2.090
Nazalost mozemo samo da se tesimo vise nista nije u nasim rukama. Pojebali su 5 boda prednosti za sekund ako danas oni dobiju utakmicu preokrenuce prvenstvo i mirno sa njihovom masinerijom privesti kraju. Za to ce nasa uprava biti bogato nagradjena jos jedan mandat vladanja u klubu. Ima i za nas utesno takmicenje kup i to nije lose daj sta das. Fudbaleri su najmanje krivi kriv je onaj sto ih angazuje i trenira. Zaista steta bili smo blizu osvajanje titule kada ce da nam se druga sansa pruzi i kada videcemo.
 

tobacco

Grobarčina
Учлањен(а)
02.12.2012
Порука
2.558
Reaction score
7.855
Ne treba se preterano nervirati. Džaba gubiti nerve. Ljudi, nama je tako namenjeno, treba samo preživeti. Neki još ne shvataju da su nam na tribine instalirali klasične ubice i koljače, da disciplinuju svakog ko se pobuni uništenju kluba. I sad mi treba da mislimo da ostali delovi družine žele dobro Partizanu. Nemoj da se zajebavamo.
 

PFChampion

Grobarčina
Учлањен(а)
11.04.2010
Порука
8.836
Reaction score
13.452
Освајање купа води у кф за ЛЕ па ето прилике за "титулу" у купу...јер ту и даље и одувек све зависи само од нас.
Ми од ових прелазних рокова не можемо да се опоравимо за две сезоне све и да додје нека нормална управа...певише је неквалитета сипано у тим, превише. Колико смо добро радили прелазне рокове најбоље говори чињеница да смо у само 2 утакмице просули оно што се радило 4 прелазна рока. Киксеви као киксеви нису проблем јер и даље смо у игри али оно што смо показали је толико лоше да је тешко наћи оптимизам, а да он буде оправдан.У сваком случају екипи треба подршка до краја сезоне, а после треба реконструкција целог клуба иначе ће све исто да се заврти у круг.
 

Goran Tomić

Kralj fanzina
Учлањен(а)
07.12.2011
Порука
11.648
Reaction score
29.091
Локација
Beograd
Крчаг иде на (по) воду док се не разбије...

Е, иако су јуче многи наш нерешен резултат против премираних падавичара схватили као трагедију - наш ,,крчаг,, се и даље није ,,разбио,, - јесте јуче поприлично ,,напрсао,, али... веровали или не, још ништа није коначно изгубљено - јер теоријски - ми смо за сва три трофеја још увек у ,,игри,,...

Мале су шансе да прођемо Фејенорд, о купу нико сад не размишља, а што се тиче првенства - ако победимо СВЕ до краја, титула је наша, биће и утакмица у плеј офу, биће још један дерби, итд...

Наравно...ја не знам чему толико чуђење и очај што је овај ужасно лимитирани тим јуче ,,просуо,, два бода (и недавно изгубио у дербију) - па право је чудо како је уопште досад успевао да побеђује у толиком низу, а што се дербија тиче, Станојевић и његови изабраници још нису добили ни један дерби, тако да...

...али чуда се ипак понекад дешавају - можда победимо све до краја, можда ,,цигани,, негде киксну,можда Станоје тим једим јединим последњим ,,метком,, у пиштољу ипак успе да ,,рокне,, звезду у последњем овосезонском дербију...

Можда...

Јесте се Напредак јуче ,,ваљао,, по терену кад год је хтео и ,,украо,, нам огроман део утакмице, али и ми сами смо итекако ,,просули,, прво полувреме остављајући лопту нашим штоперима да не знају шта ће с њом, уместо да тај чувени Јојић (или било ко други) дође по њу и пренесе је напред, па колико смо пута уопште шутнули на гол у првом полувремену? А хоћемо гол и победу? Па како?

С којим и каквим фудбалом? С којим и каквим играчима? Неки су спори, неки трчкарају, неки не знају, а ови млађи су убијени у појам!
Онај Лазар Павловић, иако је коначно добио своју позицију ,,десетке,, - у страху од грешке и од тога да ће га Станојевић експресно заменити - радије ће да тражи ,,алиби,, тј. има ли кога близу себе да му ћушне лопту, уместо да крене у дриблинг, а који дете сигурно има...
1. И да, Станоје га је опет заменио већ на полувремену.
2. А да ли би се на пример неки Сума плашио да крене у дриблинг, да га Станоје већ одавно није заменио својим миљеницима.

3. Међутим, чак и Станоју је до полувремена ,,пукао филм,, па је ,,вадио,, своје миљенике из игре, и убацивао резервисте - који ОПЕТ ништа нису донели, јер једноставно немају квалитет за то...труде се, хоће, трче, али...ништа...

,,Мали,, Марко је имао те неке шансе...али...наиђе тако нека утакмица кад лопта ,,неће у гол,,...мало неће, мало противник потроши време, а мало више и ми НЕ ЗНАМО...

Па ја стварно не знам да ли неко у клубу мало разговара са тим малим Јовићем који ,,по шаблону,, увек ,,сече,, ка унутра и забија се право у одбрану противника, уместо да му каже, дете, играш крило, дај некад бежи поред линије па центрирај, или одиграј некоме повратну, итд, итд, итд...

А највише сам попиздео на ,,појачање,, Јевтовића, који је ушао у игру, крај утакмице се ближи, ми ДВА ШПИЦА имамо, а обојица солидно скачу, и ,,Јевтара,, сваки пут гледа има ли ту неко иза њега на метар-два да му врати лопту!!!
Па набаци је на шпицеве пичка јој материна и лопти нек иде у курац и све и таква наша игра и такво наше фудбалско ,,размишљање,,!!!
О чему ви говорите, шта радите на тим тренинзима, чему вас уче у тим фудбалским, тренерским и играчким ,,школама,,???!!!

Два висока шпица у игри - нико да се сети да набацује лопту на њих?!

Још пар детаља - пауза између полувремена ја трајала неуобичајено дуго - разлог не знам, али наши су 5 минута стајали на својој половини, Напредак и судије никако да изађу! Можда су ови падавичари желели дуже да се одморе?

Крај утакмице, наши иду ,,на рапорт,, до Југа, а изгледају као да иду на стрељање...стоје тамо 5 минута и слушају шта им неко са Југа прича...нисам могао да чујем шта...на крају давања лекције, Југ скандира хоћемо титулу, а наши играчи у шоку и депресији одлазе са терена...

Прво, нехумано је од некога ко нешто нема или не може тражити да то има и да може (нпр. не можеш да тражиш од некога ко 100м трчи за 12 секунди да их претрчи за 9, или од некога ко не зна ни лопту да уштопује да буде мајстор дриблинга), а друго - играчима као да су све лађе потонуле што су јуче одиграли нерешено са јебеним Напретком...

А и тренер, којем целе сезоне говоримо да му је селекција очајна и да је успех што је с њима таквима стигао докле је стигао, и да су за пролеће НЕОПХОДНА појачања - изгледа да лагано пада у депресију што нам се полако ,,измиче тло под ногама,,...

Ало бре момци и тренеру, тргните се - НИЈЕ још ништа изгубљено - победите све до краја, победите у дербију и титула је наша па да је славимо уз пун стадион!

Ови ,,теоретичари завере,, који хоће пун стадион и прозивају Београђане што тај стадион не напуне сваку утакмицу - момци бре о чему причате, који пун стадион, кога у Београду интересује да иде на тамо неку утакмицу тамо неког домаћег фудбала и тамо неког Станојевог Партизана?
Ружно и тужно, али тако је.
Београђани јесу стока неописана, али сваке године у тај град се слије на хиљаде финих људи ,,са стране,, - који сви остану у Београду, и тако стално, па ето, питајте њих зашто они не допринесу посети на ЈНА, кад већ стижу из те ,,унутрашњости,, која ,,обожава,, да иде на утакмице, само нема прилике...

Ето и кад имају прилике - ни они не долазе...

Дошли би сигурно, ал да за Партизан игра Мбапе, Бензема и тако још неки...
 

Arsen Lupin

Grobar
Учлањен(а)
09.06.2017
Порука
303
Reaction score
210
Relno katastrofa sta nam se desilo za 2,3 nedelje, ne verujem u pricu oko podmetanja Stanoja u klub da bi ga unistio ali njegova je greska sto je pristao na sve ovo sto mu uprava plasira.Veliki bi bio u nasim ocima da je na pauzi izasao pred medije i rekao otvoreno sta i kako i spakovao se i otisao, ovako je pristao da poturi ledja za marifetkluke kojekakve u klubu pa ce morati da trpi sankcije za to u vidu pljuvacine da je isti kao i uprava.
 

Kiza Srbija

Grobarčina
Учлањен(а)
04.04.2010
Порука
1.910
Reaction score
4.199
Ama ljudi
Ovaj tim NEMA KVALITET da osvoji titulu NEMA !
Znaci, to nema veze sa kurvetinom, sa sudijama, sa varom, sa lezanjem igraca napretka, ne sviranim penalom... da smo se i juce izvukli na neki penal samo bi produzili lazno nadanje

Ovaj tim je za -15 u novembru
I da nije stanoja tako bi i bilo, to sto je on uspeo ne znam ni sam kako da mi na zimski odmor odemo sa +5 to je cedjenje ali bas ono cedjenjeeeee suve drenovine...
E sad ili je on lud ili misli da smo mi svi ludi ako je on stvarno mislio da tu istu drenovinu cedi i ceo februar i mart i april i maj...

I jos nesto
Titula apsolutno ali APSOLUTNO NISTA ne bi donela, opet bi nas cekala QRCINA od prelaznog roka i jos jedno pisanje po navijacima sa nasim "pojacanja"
 

BiP

Grobarčina
Учлањен(а)
11.05.2018
Порука
1.175
Reaction score
6.919
Локација
NbG
Ako su legle pare od Sadika, da se da sutra Metalcu, kao sto su oni danas premirali Krusevljane.. ako uopste ima smisla!
Evo još samo 20 golova, 15ak asistencija, jedna promocija u Ligu šampiona i 3 puta čovek odluke i pred aktivaciju smo bonusa, reko Vazura, Iliev se zadovoljno smeška dok Stanoje sprema novog osećajnog na box to box, tu me seci ako nije istina.
 

crna ovca bela vrana

Grobarčina
Учлањен(а)
28.05.2018
Порука
1.056
Reaction score
4.203
Локација
Humska 1
Ne znam sta bih jos rekao, dodao, napisao ali me prosto jedno zanima: Sta je u glavi jednog naseg igraca jutros kada je ustao? Sta razmisljaju eto bas ta "nasa deca" Markovic, Zdjelar, Jevtovic, Jojic... sa sve Stanojevicem? Bese tako blizu a za tren postade tako daleko.

Da sam neki baja i da mogu, usao bih u svlacionicu i porucio im mirnim tonom sledece: Sad je gospodo pitanje za vas, da li cete pristati da opet budete luzeri i udarite zadnji ekser na i ovako potrosenu i izlizanu generaciju na jedan vise nego tragican nacin ili ce te da se izdignite iz situacije i jebete svima redom mater! Treceg nema. Na vama je.

Sa ovom porukom cu i ja probati da se odjavim sa ove teme. Muka braco, muka.
 

srna

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2011
Порука
2.529
Reaction score
2.622
Локација
Skopje
Vucelicu vragolane stari.
Pratite u nedaljama koji slede kako ce se dr.zvezda navuci,a kad oseti da se nasankao vec ce biti kasno.
Dupla kruna u najavi,i pakao u Roterdamu za prolaz.
Ajmo jedan dron.
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top