Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Evrokup 2021/22.

Статус
Затворена за писање одговора.

SMK

Grobar
Учлањен(а)
02.06.2011
Порука
997
Reaction score
3.691
Локација
Realno do kraja moramo da pobedimo 4 protivnika, od čega će samo prvi biti "možda" lakši, što je u stvari još gore zbog našeg mentaliteta.

Kog našeg mentaliteta?

Nije ovo fudbal druže, KK Partizan kroz celu svoju istoriju ima usađen pobednički mentalitet, nebitno protiv koga i u kojem sastavu igramo.
 

kozzanostra

Grobar
Учлањен(а)
14.04.2008
Порука
208
Reaction score
238
hocemo da igramo evroligu a nekog se bojimo, ruku na srce ovo su za klasu losije ekipe od svih tamo :) ajde nek izbace vise kad se igra utakmica da pomeram sve obaveze
 

Paja Čutura

Grobarčina
Учлањен(а)
27.05.2007
Порука
1.608
Reaction score
5.293
Ne znam zasto pojedini potcenjuju turke. Ja koliko vidim imaju solidne rezultate. Tu su negde igrali egal sa fenerom i efesom. Kod kuce su tukli i jace ekipe u EC. Doci ce ovde bez nekog pritiska sa divljacima koji mogu ako ih krene da budu jako nezgodni. Sa druge strane nasi igraci ce imati veci pritisak, od nas se ocekuje neki rezultat,favoriti smo a ekipa mlada... Naravno ne treba se plasiti ni jedne ekipe a ne ovih,mi nismo kod kuce izgubili nijednu u ec...ali ne treba ih ni potceniti.
 

Bobrock

Grobarčina
Учлањен(а)
07.07.2021
Порука
2.757
Reaction score
14.148
Локација
Madagascar
Jeste dva termina imaju 19 i 20 al jos se ne zna kad tacno igramo
 

SMK

Grobar
Учлањен(а)
02.06.2011
Порука
997
Reaction score
3.691
Локација
I onda puknemo od Mege, “k’o zvecke”. :)

Ako očekuješ da pobedimo sve utakmice koje igramo, onda... Onda ne znam šta da ti kažem.

Pobednički mentalitet se ne odnosi na to, već na pobeđivanje kad je najpotrebnije. Počevši od Dalipagića i Kićanovića, a kasnije Đorđević, Drobnjak, Kecman, Bogdanović, oni su izgradili i održavali su pobedničku auru.
 

aleksandar011

Grobar
Учлањен(а)
11.03.2016
Порука
208
Reaction score
1.298
Ako očekuješ da pobedimo sve utakmice koje igramo, onda... Onda ne znam šta da ti kažem.

Pobednički mentalitet se ne odnosi na to, već na pobeđivanje kad je najpotrebnije. Počevši od Dalipagića i Kićanovića, a kasnije Đorđević, Drobnjak, Kecman, Bogdanović, oni su izgradili i održavali su pobedničku auru.
U prethodnom postu si napisao: “nebitno protiv koga i u kojem sastavu igramo”, a u citiranom postu: “pobedjivanje kada je najpotrebnije”.. Te dve tvrdnje nisu bas u saglasju i sa drugom se slazem, a za orvu samo kazem da umeju da nam se dese kiksevi na tim “malim” utakmicama na kojima se pobeda unapred upise… Utakmica protiv turske ekipe nije “mala” i optimista sam.
 
  • Like
Reactions: SMK

IN 10

Grobarčina
Учлањен(а)
03.04.2008
Порука
2.514
Reaction score
5.145
Kao sto neko rece, u ovoj fazi sezone smo mi sebi najveci protivnik.

Ova ekipa do sad nije igrala utakmicu pod takvim pritiskom. Eventualno je uporediva kup utakmica sa ciganima, ali ni to nije imalo ni izbliza toliku tezinu. Vecina ovih igraca ni ranije u karijeri nije igrala takve utakmice.

Nikog se ne treba plasiti, ali ni jednog protivnika ne treba olako shvatiti - prosto nismo u mogucnosti.
Ovo se odnosi na navijace, igraci sigurno nikog nece potcijeniti, samo je pitanje kako ce reagovati na taj pritisak.
 

milance032

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2010
Порука
5.257
Reaction score
18.188
Локација
Kej Republika
Bitan podatak.
Izmedju utakmica PO Eurocup-a, necemo imati ABA.
Tako da svaku utakmicu i protivnika Zeljko sa ekipom sprema 7 dana.
Usadice im u glavu svaki moguci detalj, bice spremni na sve.

Puna Arena je tu da pogura kad "zaglavimo" malo.
 

Ilyasova

Grobarčina
Учлањен(а)
02.06.2011
Порука
3.885
Reaction score
7.728
Nisam optimista, vece su sanse da osvojimo Jadran, na jednu utakmicu niko nije izraziti favorit, utakmice protiv Cedevite mrzim, jer me potsecaju na Nolana Smita i jednu od najgorih noci u mom zivotu.
Pobediti dva puta Valensiju lagano, Virtus na strani, Ulm, Gran Kanariju, Veneciju nije slucajno.
Idealan scenario bi bio, Bursa, zatim TT, Buducnost i finale kuci protiv Levaloa.
Najgori scenario, Bursa,Cedevita,Granca i eventualno Zuventud na strani.
 
  • Like
Reactions: rus

urosb00

Grobar
Учлањен(а)
05.07.2019
Порука
229
Reaction score
1.113
Локација
Beograd
Nisam optimista, vece su sanse da osvojimo Jadran, na jednu utakmicu niko nije izraziti favorit, utakmice protiv Cedevite mrzim, jer me potsecaju na Nolana Smita i jednu od najgorih noci u mom zivotu.
Pobediti dva puta Valensiju lagano, Virtus na strani, Ulm, Gran Kanariju, Veneciju nije slucajno.
Idealan scenario bi bio, Bursa, zatim TT, Buducnost i finale kuci protiv Levaloa.
Najgori scenario, Bursa,Cedevita,Granca i eventualno Zuventud na strani.
Brate sad ga pretera stvarno u tvom pesimizmu, kontam Zlatibor da smo dobili u osmini finala ti bi nasao neku zamerku i priliku za pesimizam
 

Braindead

Grobarčina
Учлањен(а)
03.10.2020
Порука
3.190
Reaction score
15.727
Локација
Beograd
Ja verujem! Imamo šanse a valjda će i sreća malo da nas posluži. Prvo da izbacimo Alempija a posle da se osvetimo ciganskom mutantu iz...odakle već. Karinu će dobiti 25 bacanja za poluvreme kao u Ljubljani. Mislim ne bi trebali da potcenjujemo Bursu, potentna je to šuterska ekipa sa Nidamom, Endrijusom, Holadnom...idemo utakmicu po utakmicu i ono što je najbitnije, da ostanemo zdravi. :navijac
 

MV23

Grobar
Учлањен(а)
05.12.2011
Порука
637
Reaction score
271
Локација
Crna Gora
Ne mogu dočekati da počne, cijele sezone čekamo ovo. Očekujem otkidanje Burse, potom skidanje svih mogućih prokletstava i malera protiv Cedevite i onda polufinale kao trenutak istine, pa da vidimo.

Dobra su nam prolazna vremena, ne možemo biti nezadovoljni sa 20-4 u ABA i 12-4 u Eurokupu, međutim ni fascinirani... Imamo tim u koji je za naše prilike mnogo uloženo, imamo najtrofejnijeg Evropskog trenera svih vremena, tako da ne možemo ovo upoređivati sa posljednjih 10tak sezona pa i ranije.

Dakle, da vidimo na čemu smo. Velika šteta što se plej of Eurokupa ne igra po sistemu 1-1-1, na dvije pobjede bili bi mnogo bliže trofeju.

Imamo super raspored, dovoljno vremena za pripremu, ako budemo zdravi, sve je tu da se suočimo sa istinom.
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top