Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Evrokup 2021/22.

Статус
Затворена за писање одговора.

aleksandar011

Grobar
Учлањен(а)
11.03.2016
Порука
208
Reaction score
1.298
"Ostaje nam da se vratimo obavezama u domacem prvenstvu".
Eee moj Aleksa!
Verovatno on, decko, i nije najveci krivac za ovaj poraz, ali brate Aleksaaaa!!!
 

Ilyasova

Grobarčina
Учлањен(а)
02.06.2011
Порука
3.896
Reaction score
7.763
Tim koji ne zna da uvede loptu u igru iza kos linije ne zasluzuje bolje.
Cele sezone ne valja, sad ce kao da valja.

Onaj ko je dovodio igrace treba da podnese momentalni otkaz iz moralnih razloga.
Igraci su pre svega mali, niski, fizicki inferiorni. Svaki duel je missmatch. Nasi 1,2,3,4 su u najvecem delu utakmice manji, slabiji od protivnickih.
Ne mozemo da zatvorimo reket. Na perimetru smo lak izazov za protivnika, prosto nasa postava primamljuje protivnika na brzu kosarku.
Nismo sklopili tim koji ce imati svoj ritam, nema vezanih dobrih odbrana, i svaka utakmica se svodi na nadahnuca pojedinaca.
A kakve zute minute imamo, nekad i cele cetvrtine, to je da poludi covek.
Sta se desilo zadnjih 2-3 minuta utakmice, onolika neozbiljnost, neiskustvo, nepostovanje minutaze na terenu. Kao da su na basket ispred zgrade. Nismo delovali kao firma koja treba da ostvari profit, vec rekreativna organizacija.

Lose selektirana legija stranaca.
Daj ovog ovog ovog i idemo.
Neki su verovatno dosli zbog Zeljka inace ne bi ni igrali eurocup.
Ali deluje kao nismo imali viziju sta hocemo jer ni kad vodimo 20 razlike ne deluje da imamo kontrolu, vec da je protivnik slepac.
Kad god je ozbiljna utakmica tacno se vidi da nema nikakvog koncepta.
 

petra011

Grobar
Учлањен(а)
23.10.2017
Порука
369
Reaction score
1.117
Локација
the middle of nowhere
Ovo nam je velika lekcija.
Nista se ne stvara preko noci.
Podrska Zeljku.

Tako je!!!

Previse smo poleteli i ta ocekivanja su nam se obila o glavu, svaka skola se placa.
Nemam ni trunke sumnje da ce Zeljko i ova ekipa imati velike domete, samo je potrebno vreme za tako nesto.
Maksimalna podrska Zeljku i ekipi sa moje strane!!!
 

Micun

Grobar
Учлањен(а)
01.06.2011
Порука
837
Reaction score
3.308
Локација
Beograd
@Ilyasova

Zeljko Obradovic da podnese momentalanu ostavku iz, ni manje ni vise, moralnih razloga... Pa makar da si ga prozvao po imenu, a ti 'onaj koji je doveo igrace' , kad vrlo dobro znas ko je to....

Zeljko Obradovic je uradio nesto nemoralno, da bi iz moralnih razloga podnosio ostavku? Ajde reci to, majke ti.
 

Oplenac

Retired witch Hunter
Учлањен(а)
08.07.2014
Порука
5.919
Reaction score
26.629
E da, pre nego me banuju zbog AS opet


Za sudjenje zahvalite navijackim genijima koji u trenutku kad cela Evropa mezi Rusiju, sire rusku zastavu od 3m

Tuzno je to sto veliki broj srba vise voli Rusiju nego Srbiju.
Sa takvim ljudima, sta ta zemlja moze da ocekuje?! Pa sutra bi tu drzavu ti isti prodali sa sve dronjcima.
Zato nam tako i jeste.
Slazem se sa tobom Tomicu, sudjenje je bilo kriminalno.
Oni po celu cetvrtinu ne izlaze iz bonusa a igrali su ne na granici faula, nego preko te granice.
 

batakpudla

Grobarčina
Учлањен(а)
19.05.2007
Порука
3.861
Reaction score
10.846
Да боли боли, да је срамота, па како се узме. Једна у низу. Са једне стране је већина већ видела узимање узимање трофеја, али реалност је мало другачија. Партизан је чист мазохизам, то је била синоћња утакмица, а ја у последњих 30 година памтим више пораза и трагедија него победа.

Није само до Жељка, већ и до хале Промаје и оног тренутка када изађемо из ње, може се очекивати неко чудо. Заболе ме за 50.000 заинтересованих навијача и за имагинарни профит од карата. Нама треба 7.000-10.000 болесника који ће да гурају овај тим, а не позерај. Оно јуче је био благи очај, а добра енергија у Арени се може пребројати на прсте једне руке за све ове године.

Други корак ка спасењу је да навијање воде навијачи који неће да блену у телефон, који ће моћи свој коп да држе у екстази, а уз које ће остатак хале да грми. Трећи и најважнији корак је да нам Дуле јавно опрости што смо говна.

Жељко је урадио најпартизанскију ствар коју је урадио било који Партизановац у историји овог клуба и свака критика према њему је чист комформизам и размаженост. Кажем критика, не само пљување, јер нико од нас му није ни до чланака да би А могао да му каже, а не да му приговори нешто.
 

tribiani

Grobarčina
Учлањен(а)
02.03.2007
Порука
1.440
Reaction score
4.791
Tim koji ne zna da uvede loptu u igru iza kos linije ne zasluzuje bolje.
Cele sezone ne valja, sad ce kao da valja.

Onaj ko je dovodio igrace treba da podnese momentalni otkaz iz moralnih razloga.
Igraci su pre svega mali, niski, fizicki inferiorni. Svaki duel je missmatch. Nasi 1,2,3,4 su u najvecem delu utakmice manji, slabiji od protivnickih.
Ne mozemo da zatvorimo reket. Na perimetru smo lak izazov za protivnika, prosto nasa postava primamljuje protivnika na brzu kosarku.
Nismo sklopili tim koji ce imati svoj ritam, nema vezanih dobrih odbrana, i svaka utakmica se svodi na nadahnuca pojedinaca.
A kakve zute minute imamo, nekad i cele cetvrtine, to je da poludi covek.
Sta se desilo zadnjih 2-3 minuta utakmice, onolika neozbiljnost, neiskustvo, nepostovanje minutaze na terenu. Kao da su na basket ispred zgrade. Nismo delovali kao firma koja treba da ostvari profit, vec rekreativna organizacija.

Lose selektirana legija stranaca.
Daj ovog ovog ovog i idemo.
Neki su verovatno dosli zbog Zeljka inace ne bi ni igrali eurocup.
Ali deluje kao nismo imali viziju sta hocemo jer ni kad vodimo 20 razlike ne deluje da imamo kontrolu, vec da je protivnik slepac.
Kad god je ozbiljna utakmica tacno se vidi da nema nikakvog koncepta.
Posle neprespavane noći hteo sam napisati svoje viđenje, ali se ono 100% poklapa sa ovim Ilyasovinim komentarom da nema potrebe da ponavljam. Cela sezona je bila kao i ova utakmica, pojavio se tračak nade zadnjih mesec i po da će se ostvariti ono "bićemo najbolji kad bude najpotrebnije", ali se ispostavilo da su to bile samo puste želje koje nisu imale utemeljenje u realnosti. uglavnom, postoje samo dva moguća razloga za ovo:
1. Žoc ne zna da napravi ni jednu akciju niti da vodi utakmicu
2. Igrači ne znaju da sprovedu u delo ni jednu Žocovu zamisao ili akciju
trećeg jednostavno nema.
 

Dubaz

Grobar
Учлањен(а)
18.05.2020
Порука
381
Reaction score
3.442
Локација
Kući.
25. April 2014. Ja sam van Srbije od 2013. godine, Moj Burazer je u Areni.

cigani su ispali dan ranije u polufinalu od Cibone, mi napaljeni, tovarimo ih, svima je u glavi kako treba samo da se pojavimo dva puta na terenu i da uzmemo titulu. Pet minuta pre kraja meča Pavlović daje trojku, mi odlazimo na plus 11, 73:62. To je to, gori Arena, sad nema nazad...

Oni prave seriju 10:0 za manje od dva minuta. Ubrzo vode.
Mi se nekako konsolidujemo, imamo poen prednosti i pun napad. Bogdan do Milenka, šut za tri poena jedva dobacuje do obruča.

Četiri sekunde do kraja. Nolan Smit...


20. April 2022. Ja sam u Areni prvi put od 2013. godine. Moj Burazer je kući.

Neću prepričavati šta se sinoć desilo, svi smo videli. Za mene, subjektivno, najteži poraz kojem sam prisustvovao.
Vratio sam se posle devet godina, vratio se Željko, napravila se atmosfera da možemo nešto veliko već ove sezone, a ja ću biti tu da tome prisustvujem... Dan ranije ispao je Huventud, već sam počeo da maštam o finalu u Beogradu, o tome kako Željko "ostvaruje jedan davni san..."

I onda sve ono sinoć.

Seo sam u kola, automatski mi se upalio radio, krenuo CD Grupe JNA, brže bolje sam ga ugasio, samo sam hteo da sedim u tišini.
Vozio sam se desetak minuta u tišini, možda prvi put u životu.

Zvoni telefon, Burazer zove na Viber, iz navike. Kaže - znam da ti se ne priča ali samo me saslušaj...

...desetominutni razgovor/monolog završava rečenicom: "Jednom kada pobedimo, kada uzmemo nešto veliko, setićeš se ovog dana i ovog osećaja od večeras. Bićeš deset puta srećniji jer si ovo preživeo..."

Prekidam vezu, puštam braću iz Grupe JNA do daske. Krsma peva:
"Sve dok u nama teče Crno-Bela krv u venama,
mi pevaćemo Partizan ole, ole, ole, ole, oleeeeeee!!!"

Bacim pogled da vidim kako se zove pesma. U naslovu te pesme je suština svega.

IDEMO DALJE.
 

cvetkobre

Grobarčina
Учлањен(а)
06.09.2007
Порука
1.647
Reaction score
4.721
Niko nam nije kriv osim nas samih. Sami sebe pobedili, i to je to.
Selekcija je takva kakva je , ne mozes ubosti sa svakim igracem. Konkretno mislim na Kuruca, koji je dzabe dolazio i pola godine uzimao nekom mesto na krilu. Na kraju je Zagor ostao jedini na toj poziciji.
Ekipa ima sve za velike domete, osim lepak. Igraca koji ce sve da poveze i ucini ostale boljima, podigne celu ekipu gore. Koja god pozicija, mada to uglavnom bude plej.
Sta bi bilo kad bo bilo...igraci kao Scepanovic, Lucic, Kecman svojevremeno, bi uzeli zadnji napad i prosli do kosa pod faulom, ne bi gruvali trojku koja je jedino po zakonu verovarnoce mogla da udje. Vrtimo se u krug sa komentarima , ali mi je drago sto neki nivo ipak postoji, iako bi svi sad najradije celog Vujakliju losih reci i izraza istresli ovde.
Godinu dana ode niz vetar, svi su krivi i to je to.
Neko vise, neko manje. Aleksa je paljevina, hteo je da se okaci ma mreze onim zakucavanjem, okacio je nas da se obesimo kolektivno .
Panter hteo kao u holivudu da pljusne trojku za kraj, a mogao je da iznudi faul i sve resi u zadnjem napadu, kad vec u prethodnih 30 nije .
Da je Zeljko znao da ce mu od Danhubica, Zagirca i Kuruca samo pritisak skakati celu sezonu, bar jedan ne bi poceo tu sezonu, a ovaj sto je dosao ne bi ni dolazio.
I na kraju odbrana. Pera Bozic je Navara gepekovao, Vesa Petrovic koji u ovom timu verovatno ne bi ima mesta je izguravao centre od kosa ka liniji za tri poena, a koju mi i kakvu odbranu igramo nije mi jasno.
I opet ta podrska.
Podrazumeva se podrska, ne bismo bili ovde ili u hali da podrska nije opcija.
Ali ajde da se sloze stvari vec jednom, i da se vratimo gde nam je mesto.
 

MMM2909

Grobarčina
Учлањен(а)
07.07.2010
Порука
1.813
Reaction score
6.269
Ponovo se pise da Zeljko nema pojma... Sram vas bilo! Ima jedna narodna: U pobedi se ne ponesi, u porazu se ne ponizi...
Ma sta ti je, debeli likovi sa foruma koji ne mogu da potrce vise od 10 metara znaju kosarku bolje od Zeljka, jer boze svasta, ekipa im sjajno izgleda na 2K. Moras da razumes da samo cekaju pravu ponudu da preuzmu vodece ekipe NBA i Evrolige...sta neki ljudi sebi dozvoljavaju. Ali sto da se cudimo, slican tip ljudi je na ovom istom forumu pricao o zlom Dukljaninu, kafe kuvaricama, debelim prevarama italijanskim i ostalo, i sad su nasli da pljuju Zeljka...SRAMOTNO. Ali razumem, bitnije je biti u pravu nego da Partizan pobedi, a to je jos veca SRAMOTA.
 
Учлањен(а)
02.06.2011
Порука
3.062
Reaction score
18.265
Ako ništa drugo bar više ne možemo da se lažemo da je sve sjajno i da će sve da bude dobro, nego da se pogledamo i da vidimo šta tačno ne valja, gde je trulo, i šta treba popravljati...

A ovi što brane Željka od navijača Partizana... Rođena majka ako pogreši ima da je kritikujem, sam sebe najviše kritikujem, SVAKO je podložan kritici, jer je kritika dobronamerna i ima za cilj ukazivanje na probleme... Nije bre ovo kult Željka Obradovića, nismo mi sekta da guramo probleme pod tepih i pevamo šta nam se kaže...
 
Учлањен(а)
22.10.2019
Порука
331
Reaction score
1.751
Локација
Панчево
Jedina utešna stvar, meni lično, jeste što me poraz od usera Olimpijakosa, onomad u Parizu, ipak boli najviše. Što se ostalog tiče, sve ste rekli (pljuvanje Željka ne bih komentarisao, i lobotomiranima je dozvoljeno da prate forum). Ne znam da li, ovakvi kakvi smo sad, zaslužujemo Evroligu. Moramo biti iskreni i pošteni prema sebi . Mora klub da raste na svim nivoima, nije samo stvar plasmana u istu.
 

JasminaT

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2010
Порука
21.418
Reaction score
40.745
Локација
Žrnov
Ogromna je šteta što ovakva atmosfera u Areni se neće uskoro ponoviti.

Iskreno se nadam da se ovakva atmosfera kao sinoć neće ponoviti NIKADA.

Najbitniju utakmicu sezone igraš posle 3 meseca u Areni. Praviš svečarsku atmosferu. Prodaš 19+ hiljada karata, zaradiš lovu -ok, ali tu nema navijanja. 80% dvorane bili ljudi koji došli da GLEDAJU pobedu, ali ne i da navijanjem učestvuju u njoj.

Nekada se preko TV-a mnogo bolje "vidi" atmosfera nego u samoj hali, jer u hali registruješ samo ljude oko sebe.

Sve u svemu, ovo je sve normalno u sportu. To ne znači da će nam biti lakše jer to znamo/prihvatamo. Ali Kup onomad dobismo kada smo ciganima za 6 sekundi spakovali jedno 6 poena, uz Panterov faul u napadu... da ne pominjem Kecmanovu trojku...

Ko se raduje takvim pobedama, mora da ume i dostojanstveno da tuguje u takvim porazima.

Ekipa jeste mlada i neiskusna. Želimir nije. I prihvatio je odgovornost za poraz - jer ima najveći autoritet i kredibilitet. Ništa drugo i nisam očekivala od njega.
 

Shadow

Grobar
Учлањен(а)
08.02.2007
Порука
911
Reaction score
497
Braćo... Zapucao juče iz Niša na tekmu...
Atmofera u kolima - kao da idemo na finale svetskog prvenstva, a u hali još jače. Do jednog trenutka. Nakon promašenog zakucavanja Avramovića, svi su stali.
Nemam prave reči da opišem koliko mi je žao, ali jedino Željka.
Imaće Partizan prilike da napada trofeje, već u Aba ligi, ali mislim da je Željko projektovao da uzme evro titulu.

E sad... Pozdravljam celokupnu familiju sudijskoj trojci i želim im Darka Miličića na svakoj tekmi.

Što se tiče ekipe, mogu samo da kažem da sad moraju da rade jače nego ikad. Realno, ako uzmemo ABA Ligu, a to je teže nego EC, ovaj poraz ćemo svi zaboraviti osim Željka.

NAJVAŽNIJE je da navijači nastave da pune halu i da nikako ne prestanemo sa podrškom.

SVE ZA LJUBAV - SVE ZA PARTIZAN
 

STOOOLEEE

Grobarčina
Учлањен(а)
04.02.2014
Порука
2.021
Reaction score
3.217
Локација
GG 1978
Košarka je igra detalja.
Dosta smo sinoć grešili i neshvatljivo kao deca poklonili protivniku dobijenu utakmicu.
Poraz boli ali mora se ići dalje i izvući pouke .
Mora se ekipa psihički podići.
Niko u ovako glupavom takmičenju nije mogao da garantuje da može da se osvoji trofej , pogotovo kad se igra jedan meč.
Spremiti se za polufinale Aba i dati maksimum da se ode u finale.
Pa onda masovno u Ljubljanu da se uzme titula Aba , jer sokići će sjebati mutant klub.
 

zubac

Grobar
Учлањен(а)
01.03.2007
Порука
490
Reaction score
1.754
Tuzno je to sto veliki broj srba vise voli Rusiju nego Srbiju.
Sa takvim ljudima, sta ta zemlja moze da ocekuje?! Pa sutra bi tu drzavu ti isti prodali sa sve dronjcima.
Zato nam tako i jeste.
Slazem se sa tobom Tomicu, sudjenje je bilo kriminalno.
Oni po celu cetvrtinu ne izlaze iz bonusa a igrali su ne na granici faula, nego preko te granice.
Niko ovde ne voli vise Rusiju od Srbije.
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top