Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Evrokup 2021/22.

Статус
Затворена за писање одговора.

aleksandar011

Grobar
Учлањен(а)
11.03.2016
Порука
207
Reaction score
1.294
Iskreno se nadam da se ovakva atmosfera kao sinoć neće ponoviti NIKADA.

Najbitniju utakmicu sezone igraš posle 3 meseca u Areni. Praviš svečarsku atmosferu. Prodaš 19+ hiljada karata, zaradiš lovu -ok, ali tu nema navijanja. 80% dvorane bili ljudi koji došli da GLEDAJU pobedu, ali ne i da navijanjem učestvuju u njoj.

Nekada se preko TV-a mnogo bolje "vidi" atmosfera nego u samoj hali, jer u hali registruješ samo ljude oko sebe.

Sve u svemu, ovo je sve normalno u sportu. To ne znači da će nam biti lakše jer to znamo/prihvatamo. Ali Kup onomad dobismo kada smo ciganima za 6 sekundi spakovali jedno 6 poena, uz Panterov faul u napadu... da ne pominjem Kecmanovu trojku...

Ko se raduje takvim pobedama, mora da ume i dostojanstveno da tuguje u takvim porazima.

Ekipa jeste mlada i neiskusna. Želimir nije. I prihvatio je odgovornost za poraz - jer ima najveći autoritet i kredibilitet. Ništa drugo i nisam očekivala od njega.
Bravo za post.
Potpisujem.
Navijanje fudbalsko, ne prati se utakmica, ne prepoznaje momentat i kad sta treba i kako...
 

Milos

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2011
Порука
1.325
Reaction score
2.946
Локација
Kragujevac
Partiju kao što je Avramović imao protiv cigana retko ko će ponoviti.

Ali, od priprema sa Zlatibora i onih reportaža, taj dečko mi nikako nije legao. Nekako mi je njegov stav i ponašanje katastrofalno, odbojno, nikako mi se ne uklapa u taj Partizan koji ja smatram da je pravi Partizan , i to ne po igračkim kvalitetima.

A i igra mu je nezrela , ishitrena , divlja. Iskreno se nadam da sledeće sezone neće biti kod nas. Kako i sta dalje ne znam, ja sam bio ubedjen da je lakše doći do finala Eurokupa nego osvojiti Abu , gde će nas fizikom, tučom i sudjenjem uništiti , uci u glavu. Ekipa nam je mentalno slaba.

Pre neki dan gledao sam meč protiv Makabija u Tel Avivu. Milošević, Djekic, Vraneš, Sinovec, Aljoša Mitrović. Ko bi od njih imao mesta i u ovom Partizanu , i gde su oni bili posle njega. Ali odbrana vrhunska, skok odličan, ekipa jasna sa liderima, svako zna svoju ulogu. Stranci ko domaći igraci , pravi kad je najpotrebnije. Ali da ne idem u dubiozu dalje, ne znam ni sto pišem. Zaista je teško danas jebem ti košarku i što volimo ovoliko Partizan. Što nisam ko većina mladih debila da se svadjam na netu oko Mančestera i Liverpula.
 

rkeu

Grobarčina
Учлањен(а)
15.10.2006
Порука
1.557
Reaction score
919
Zasluzili smo poraz i pre produzetka.
Razloga za to ima vise.
-Nasa decurlija su se usrala od pune arene i svadbarske atmosfere koja je napravljena,jednostavno su im se odsekle noge.
-igranje u areni posle ne znam... 3 meseca
-ocajna odbrana ceo mec
-Panter nije postojao,jeste pogodio neke suteve,ali daleko od vodje tima i nosioca igre sto mu je svakako namenjeno da bude.
-Rutineri sa druge strane,i mnogo vece iskustvo pogotovo onog celavog pleja,Nidama,cupavog tamnoputog i igraca sa brojem 10.Unistili su nas.

Jeste Avramovic promasio bacanje i kucanje,jeste i Madar ocajno odreagovao kod faula u napadu ali njih dvojica uz Lesora i Ledeja su nas drzali celu 4/4 tako da im ja ne zameram,posebno ne klincu Madaru koji kad je izasao sa 5 licnih nasa igra vise nije postojala.

Ni sad ne mogu da skapiram kako su nam dali 4 kosa za 5 sekundi, a pogotovu ne kapiram ne pravljenje faula pre pogodjene trojke.
Itekako ima i Zocovog udela u poirazu i to treba reci,ali kako da zameris takvom coveku posle svega sto je napravio za KKP.
 

Nisi

Grobarčina
Учлањен(а)
29.09.2020
Порука
1.997
Reaction score
13.676
Локација
Kipar
Ako ništa drugo bar više ne možemo da se lažemo da je sve sjajno i da će sve da bude dobro, nego da se pogledamo i da vidimo šta tačno ne valja, gde je trulo, i šta treba popravljati...

A ovi što brane Željka od navijača Partizana... Rođena majka ako pogreši ima da je kritikujem, sam sebe najviše kritikujem, SVAKO je podložan kritici, jer je kritika dobronamerna i ima za cilj ukazivanje na probleme... Nije bre ovo kult Željka Obradovića, nismo mi sekta da guramo probleme pod tepih i pevamo šta nam se kaže...

Niko od tebe ne trazi da budes sekta I da ne kritikujes. Kritika je u redu ali sa merom.
Zalosno je sto veliki broj ljudi shvata ovaj poraz kao smak sveta. Jos je zalosnije sto ima par gubitnika koji indirektno ili direktno prozivaju trenera I traze ostavku. Koji su to navijaci?
Sutra ce ti isti da pricaju - za sve se navija Partizan se voli.
Daj bre gde smo mi dosli? Ako nismo u stanju da prepoznamo dobru stvar koja se trenutno desava u kk onda ne treba da postojimo. Jer sa takvim nazovi navijacima nema srece. Takvi zasluzuju fk.
Dosao Zeljko, zalozio karijeru, ime, zivot, sve I to nam ne valja. Dosao je na duzi period. I to se zaboravlja. Valjda je zasluzio na osnovu ovoga I minulog rada da mu se daju 3 godine.
 

Paja Čutura

Grobarčina
Учлањен(а)
27.05.2007
Порука
1.573
Reaction score
5.193
Ne znam zasto pojedini potcenjuju turke. Ja koliko vidim imaju solidne rezultate. Tu su negde igrali egal sa fenerom i efesom. Kod kuce su tukli i jace ekipe u EC. Doci ce ovde bez nekog pritiska sa divljacima koji mogu ako ih krene da budu jako nezgodni. Sa druge strane nasi igraci ce imati veci pritisak, od nas se ocekuje neki rezultat,favoriti smo a ekipa mlada... Naravno ne treba se plasiti ni jedne ekipe a ne ovih,mi nismo kod kuce izgubili nijednu u ec...ali ne treba ih ni potceniti.
Tacno je tako i bilo. Odbrana katastrofa, celu utakmicu nas rade sa 2 iste akcije. U napadu isto igramo protiv ekipe koja ne zna odbranu mi forsiramo sut s polja.Koliko im je unutrasnja linija kanta videlo se u 1/4 kad ih je Balsa sam nadskako. Njegovi i Zekovi promaseni ziceri tada su otprilike dali naznaku kako ce ici ova utakmica,a onaj Avramovicev potez je dosao kao slag na tortu na sve to. Naravno u negativnom smislu.

I da li moze neko da mi kaze, imamo 3 razlike 9 sekundi do kraja,mi izvodimo loptu ispod naseg kosa. Da li je Zeljko mogao da uzme tajm aut i da nas napad krene sa pola terena?
Ako je to moglo da se uradi, onda je ovo poraz naseg trenera.
 

rkeu

Grobarčina
Учлањен(а)
15.10.2006
Порука
1.557
Reaction score
919
U napadu nesto i izbunarimo,ali odbrana katastrofa. Krajem 4/4 smoo krenuli da grizemo i presekli smo 2-3 lopte,isticalo im vreme za napad sa traljavim sutevima... Ali to je neozbiljno cak i za 1/8 finala drugog po rangu evropskog takmicenja
 

Ilyasova

Grobarčina
Учлањен(а)
02.06.2011
Порука
3.848
Reaction score
7.577
Tuga velika dan broj 2.....bolece me, sve do naredne sanse, a to je pocetak nebojsine Aba lige.

Sad smo se jos i podelili na "poraz, smak sveta" i "ovaj poraz nije smak sveta".

Ovaj poraz je bolan, sto neko rece, kao i trojka jebenog Smita od kad je krenulo nadole, boli kao i prekinuta sezona za vreme boravka AT na nasoj klupi, gde smo zaista izgledali ozbiljno.

Mi smo imali nameru da OSVOJIMO kroasan kup i naravno da sve osim osvajanja ili igranja finala ( dok je i drugi finalista isao direktno u EL ), je veliki neuspeh, neuspeh je, jer su Panter,Ledej,Lesor dosli da pomognu timu da bude najbolji u takmicenjima u koji nastupa, a ne da bude potpora za razvoj Urosa,Madara i ostalih.

Nekada smo se merili i to ozbiljno sa Barselonom, Realom, Pao, sad je doslo vreme da dajemo opravdanja za poraz od Burse, Lietkabelisa.

Nisam ljut, volim ga jos vise i Partizan i Zeljka, ali sam tuzan, depresivan, sjebana mi je citava godina, leto itd.
 

Nisi

Grobarčina
Учлањен(а)
29.09.2020
Порука
1.997
Reaction score
13.676
Локација
Kipar

aleksandar011

Grobar
Учлањен(а)
11.03.2016
Порука
207
Reaction score
1.294
Niko od nas forumasa ne zna kosarku ni priblizno ko Zeljko, i niko od nas ne voli Partrizan ni priblizno ko Zeljko....
Posmatram njegovu reakciju na konferenciji za stampu i nadam se, samo se nadam, da u toj reakciji nema nicega sto on zna, a mi ne znamo, a sto je mozda vezano za nase ucesce u Evroligi sledece sezone... na primer, da nam je mozda ucesce na neki nacin uslovljeno odredjenim plasmanom u Evrokupu (na primer, ako ne osvajanjem, onda medju 4)... Samo nagadjam.. I samo se nadam da je cista emocija u pitanju..
Ovo je ista ona ekipa od pre neki dan kojoj smo davali bezrezervnu podrsku i uzivali u igri nasih klinaca.
GLAVU GORE, IDEMO DALJE!
Meni su od sinoc svi prijatelji, cigansture, na bloku dok ne svarim ovaj poraz :)
 
Последња измена:

Milorad

Početnik
Учлањен(а)
02.06.2017
Порука
53
Reaction score
67
Ovaj poraz samo znaci da u Evroligu mozemo na jedini pravi nacin, tako sto cemo seriju sa mutantima zavrsiti u 3 utakmice i poslati ih na smetliste. Hteli smo na laksi nacin ali tako se ne postaje niti igrac niti sampion. Jedini u koga verujem je Zeljko, jer sta treba on da pogodi zakucavanje? Njegovo je da spremi taktiku i akcije sto radi najbolje u Evropi. Ne verujem vise ni u Pantera ni Ledeja, a imao sam ogromna ocekivanja od njih. Dovedeni su za ovakve utakmice. Jedino za sta mozda malo nalazim krivice u Zeljku je sto im nije spremio glavu za ovaj ogroman zalogaj, jer prica kako nam sad Arena i kosevi smetaju ne piju vodu. Isti kos je i u Pioniru i u Hali Sportova i u parkicu ispred zgrade i svi oni treniraju od malena kako da ubace loptu u taj kos. Sinoc sam popio 2 bromazepana jer sam bukvalno poceo da se gusim, zena htela da me vodi u hitnu. Pisem recenice kako mi padaju na pamet jer sam totalno emotivno prazan, ustajem u 7 spremam se za posao, a u meni totalna apatija. Sto je posledica mozda i nerealnih ocekivanja i lozenja od pocetka sezone, bez pokrica.
 

tribiani

Grobarčina
Учлањен(а)
02.03.2007
Порука
1.412
Reaction score
4.585
Nakon "prespavane" noći zakljucak je sledeći:
Aleksa Avramović nas je izbacio.
Nije fer svaljivati krivicu na jednog igrača, pogotovo ako je taj najeikasniji igrač ekipe na utakmici. Evo recimo, Lesort je za 27 minuta imao 8 skokova, a Balša za 18 minuta 10 skokova. Koliko bi onda imao Balša za 27 minuta i zašto je igrao toliko manje od Lesorta? Hiljadu takvih pitanja se može postaviti. Svi su krivi, počev od igrača, preko trenera, do tribine. Svi su zatajili sinoć.

Pre neki dan gledao sam meč protiv Makabija u Tel Avivu. Milošević, Djekic, Vraneš, Sinovec, Aljoša Mitrović. Ko bi od njih imao mesta i u ovom Partizanu , i gde su oni bili posle njega. Ali odbrana vrhunska, skok odličan, ekipa jasna sa liderima, svako zna svoju ulogu. Stranci ko domaći igraci , pravi kad je najpotrebnije.
Odgovor se nameće sam po sebi.
 

ђедВук

Grobarčina
Учлањен(а)
01.07.2014
Порука
3.515
Reaction score
13.079
Локација
Yaoundé
Žena me je od jutros već nekoliko puta pitala šta se dešava i zašto sam toliko nervozan... odgovaram da ništa nije, da je sve u redu...

Samo i dalje pokušavam da shvatim šta sam to gledao sinoć... nije samo jedan igrač i ono neuspelo kucanje, isto smo videli još dva puta ranije tokom utakmice, ne sećam se ko... nekoliko lopti iscurilo je iz obruča na šutu za tri poena... samo jedna od tih lopti da je ušla... ili da je pogođen samo jedan penal od onih silnih promašaja u finišu... samo...

Godine me nisu naučile da takve stvari lako prebolim... idemo dalje... ne znam gde, ali idemo dalje...
 

Данијелс

Početnik
Учлањен(а)
26.08.2018
Порука
182
Reaction score
1.244
Локација
Po
Samo bih voleo da cujem, da li je Zeljko rekao na time out-u da se u napadu pred njihovu trojku za izjednacenje pravi faul pre suta! Verovatno jeste ali...sto ga ne napravise??? Panter skakuce oko igraca i pusta ga na kraju da sutira trojku za izjednacenje!!!
Dalje, neshvatljivo mi je da je Lesor onoliko trom i da se na ofanzivnom skoku ne zna postaviti pa mu njihovi bekovi kupe 95 posto lopti ispred nosa!
Dalje, Avram i pokusaj kucanja...ne mogu ga bas toliko kriviti! Ponelo momka. Sta bi. Zeleo je najbolje. Ni Madara ne krivim za faul. Neiskustvo.
Ali Panter...e tu vec imam debele zamerke. Prvo, onaj sut sa jedne noge u zavrsnici! Sta je ono? Sprdnja neka??? A poslednji napad...e ono je vec po meni bezobrazluk jer ne znam kako drugacije da nazovem! Imas 7, nesto sekundi, oni u bonusu, i ti opalis trojku sa skoro 8m! Gde je ulaz? Ili sut iz reketa ako ulaz ne prodje? Pa apsolutno svi u hali su znali da ce na njega ici lopta u tom napadu! Jel moguce da je onu akciju Zeljko nacrtao na time out-u?! Siguran sam da nije ali... Prema svemu navedenom, 3 kruuupne greske Pantera u zavrsnici od kojih su dve po meni kljucne za ovaj poraz.
Previse je njemu dozvoljeno divljanje u ovoj ekipi.
 

Čik

Grobarčina
Учлањен(а)
03.09.2021
Порука
4.496
Reaction score
21.599
Локација
Beograd
Tuga velika dan broj 2.....bolece me, sve do naredne sanse, a to je pocetak nebojsine Aba lige.

Sad smo se jos i podelili na "poraz, smak sveta" i "ovaj poraz nije smak sveta".

Ovaj poraz je bolan, sto neko rece, kao i trojka jebenog Smita od kad je krenulo nadole, boli kao i prekinuta sezona za vreme boravka AT na nasoj klupi, gde smo zaista izgledali ozbiljno.

Mi smo imali nameru da OSVOJIMO kroasan kup i naravno da sve osim osvajanja ili igranja finala ( dok je i drugi finalista isao direktno u EL ), je veliki neuspeh, neuspeh je, jer su Panter,Ledej,Lesor dosli da pomognu timu da bude najbolji u takmicenjima u koji nastupa, a ne da bude potpora za razvoj Urosa,Madara i ostalih.

Nekada smo se merili i to ozbiljno sa Barselonom, Realom, Pao, sad je doslo vreme da dajemo opravdanja za poraz od Burse, Lietkabelisa.

Nisam ljut, volim ga jos vise i Partizan i Zeljka, ali sam tuzan, depresivan, sjebana mi je citava godina, leto itd.
Buraz, jel' kvalitetno zajebavaš veći deo foruma sad, ali onako, najiskrenije te pitam?
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top