Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Uprava i marketing

Да ли долазите на протестну шетњу против управе ФК Партизан 31.8?


  • Total voters
    203
  • Poll closed .

Goran Tomić

Kralj fanzina
Учлањен(а)
07.12.2011
Порука
11.714
Reaction score
29.421
Локација
Beograd
pa zar se ovde ne propagira i tolerise da smo skoro pa egal sa cigamalom, sta to nije dovoljno.....
Ne propagira se.
Ne toleriše se.
Niko nije rekao da je to dovoljno.

Ko propagira?

Matke je rekao da smo nameštali utakmice u prošlosti pa je poslat na duuugo ,,hlađenje,, jer nije imao ni jedan jedini dokaz za tako nešto, znači ne toleriše se ,,skoro pa egal,, u takvom nekom smislu.
A ja sam rekao da je dosadašnja statistika ,,cigana,, u ovom prvenstvu 33 28 4 1, a naša 33 27 5 1, što su samo neki statistički podaci (i komentar za čuđenje da smo to uspeli sa ovakvim timom, koji je birao ovaj trener, i pod ovom upravom koja nas samo uteruje u dugove) a ne konstatacija da je tu kao nešto dovoljno...

O poređenju bivših i sadašnjeg trenera i njihovih timova i zaostataka u bodovima u odnosu na ,,cigane,, već smo 100 puta pisali, nema potrebe da ponavljamo.

O upravi smo 1000 puta pisali, i...šta smo time postigli?
Hoće li da dođe 1000 ljudi da ih tera sa funkcija? Neće.

Jedino resenje je reset, reset, reset. Novi ljudi. Sa stavom, parama, da stvarno vole klub.
Ili da prave pare i sebi ali i klubu.
Ne samo fasada da se menja, nego rusi sve pa ponovo od temelja!

Dobro. Ali kako ovo ostvariti?

(Pri tom ja ne mislim da se baš bukvalno ruši sve, nego da se prvo ukloni ono što ne valja, a ako ima nešto da valja ili da može da posluži dok ne dođe nešto bolje, neka ostane i dalje...na primer: terene u Zemunelu svakako ne treba rušiti, Teleoptik je dobra zamisao kao naša ,,filijala,, ima u ovom timu momaka koji zaslužuju da i dalje nose naš dres, itd.)
 
Учлањен(а)
06.07.2021
Порука
154
Reaction score
924
Локација
Београд
Да ли је могуће направити неку врсту петиције, да 70% гласова у скупштини клуба припада навијачима, и то доказаним љубитељима нашег клуба, из свих делова земље? Да ли је могуће правним путем доказати да људи не раде за добробит Партизана и којем би то суду требало доставити? Да ли може неко ко зна да ми објасни, ако нам је клуб државни, шта је тачно у надлежности државе а шта у рукама клуба?
 

dani 98

Početnik
Учлањен(а)
02.12.2012
Порука
54
Reaction score
109
Kritičnu masu nam je uništio prvorođeni sa veljom i principima.

Upravu nam je postavio prvorođeni

A veča su meni bagra koji kao " vole " Partizan a rade u FSS ili KSS i gledaju kako se uništava JSD PARTIZAN.

prvorođenog i njegove ulizice terzić , čović i ostala g...a njih boli briga , oni rade svoj posao i samo se smeškaju....

Uspeh , če biti ako nas ne ugase. E to , če biti največa pobeda i največi uspeh u istoriji JSD PARTIZANA
 

GoxyBG04

Početnik
Учлањен(а)
19.07.2021
Порука
122
Reaction score
196
Локација
Beograd
Izgleda da nam FSS ponovo izasao u susret i pozajmio 250K da nas ne izbace iz Evrope. Sramota da nemaju bednih 250K. Nema pas zabsta da nas ujede, Partizan nikad nije bio na nizum granama, posle ovih kamen na kamenu nece ostati
 

Goginhosa

Grobarčina
Учлањен(а)
03.01.2015
Порука
1.255
Reaction score
6.874
Evo pise da nam je FSS platio dugovanje i da je sad sve ok. Ja vise zaista nemam toliko bogat vokabular kojim bih mogao da uvrijedim ovu stoku iz uprave. Sta god da napisem malo je i blago. Nevjerovatno.
 

tobacco

Grobarčina
Учлањен(а)
02.12.2012
Порука
2.569
Reaction score
8.006
grobari gotovo da ne postoje više... postoji nekoliko stotina kriminalaca na jugu, dobar broj jedača govana iza tastature, ima glasača sns-s i ljudi kojima je Dule na izborima jeziva opcija...
zato ne prizivajte teranje uprave jer ga neće biti. valjda je i budali jasno da bi posle ovoga navijači svakog kluba na svetu ustali protiv uprave, ali naša tužna tribina ne bi sve i da ugase klub... oni po tom zadatku i stoje tamo, govna ciganska, dilerska i udbaška
 

trivunelli

Grobarčina
Учлањен(а)
02.06.2017
Порука
1.796
Reaction score
7.591
Локација
25-i maj

Laze_PFC

Grobarčina
Учлањен(а)
01.06.2011
Порука
2.625
Reaction score
8.434
Локација
Македонија
Partizan je bio bliži izbacivanju iz Evrope nego što je iko mislio pošto UEFA nije želela da toleriše dug prema Lozani. FSS im je pomogao u poslednji čas.

Nakon što je stigla kazna FIFA zbog neisplaćenih dugovanja Lozani za Filipa Holendera, umešala se i UEFA. Crno-beli su već neko vreme pod uslovnom kaznom zbog finansijskog poslovanja, a u Nionu su u obavezi da "aktiviraju kaznu" klubovima koji uđu u novi problem.
S obzirom na to da je u toku i kontrolisanje klubova povodom licenciranja za narednu sezonu u UEFA takmičenjima, kašnjenje sa uplatom Lozani moglo je Partizanu da donese ozbiljne posledice.
Na kraju im je pomogao Zoran Laković, bivši potpredsednik FSS i sadašnji direktor UEFA, koji je uverio kolege iz Niona da će Partizan u naredna 24 sata sata isplatiti dugovanje. Prvobitno je Miloš GMazura najavio da će sve biti rešeno za 15 dana, međutim crno-beli su morali i brže da reaguju.
Finansijska pomoć od 250 hiljada evra stigla je iz Fudbalskog saveza Srbije koji je pozajmicom spasao crno-bele od izbacivanja iz evropskih takmičenja.


Da su cekali debelu jajaru da isplati (resi sve to) za 15 dana mi bi leteli iz Evro takmicenja. Isto kao sto je resio i isplacivao na vreme onag sebicnog Japanaca sto nam je pobegao pa smo mi kao tuzili. Ja jos uvek nemogu da svarim kako nas jebe ovo piljicarsko krme kao ovce, a jos niko nije mu polomio picku. Ali onda se setim kako nam je picousti vladar 'pacifizirao' tribinu i sve mi e jasno.
Sto neko rece ono kada ti mutavi snajder djura nedostaje. Jebem li ti da ti jebem mutavu lopuzu da spominjemo jer je bio bolji od ove napredne nakaze :banghead:
 

system

Grobarčina
Учлањен(а)
29.09.2008
Порука
3.296
Reaction score
15.311
Локација
U pizdi materini
'Uprava' radi upravo ono za šta je i postavljena ne znam šta se čudite. Pišem godinama u nazad da su ovi tu da zakatanče ali izgleda da sem nas par sa foruma Grobare generalno boli kurac. I posle se isto čude ljudi što ajtolah dogura do 60%.
 

LuizEverton

Grobar
Учлањен(а)
06.12.2020
Порука
370
Reaction score
1.741
Локација
Novi Sad
Oglasio se Partizan: Meč u Kruševcu dokaz kako se Zvezda sudijskim odlukama favorizuje do titule (mozzartsport.com)

Picka vam materina smrdljiva. Da je plan makar u jednom od derbija bio da se ne bunkerasimo i da idemo na pobedu mi sad ne bi pricali o cergi i kradjama. Kao da nas ne kradu godinama unazad, nego je to eto neka novina sad pa se foteljasi oglasavaju i traze alibi za potencijalno trecu sezonu za redom bez trofeja i, verovatno jos gore, bez pobede u derbiju. Ali dobro jebiga, ipak je mala poseta presudila.
Mrs govna
 

Grncarija

Grobar
Учлањен(а)
31.08.2019
Порука
1.379
Reaction score
5.159
Локација
Beograd
Zanima me da li je još neko ovde (pored mene) pristalica ideje da vođenje FK Partizan, ali i sportskog društva i drugih sekcija/klubova , preuzme ponovo vojska.
 

cvetkobre

Grobarčina
Учлањен(а)
06.09.2007
Порука
1.647
Reaction score
4.721
Zanima me da li je još neko ovde (pored mene) pristalica ideje da vođenje FK Partizan, ali i sportskog društva i drugih sekcija/klubova , preuzme ponovo vojska.
Ne bih imao mnogo toga protiv, ali ne znam kako bi to pravno bilo moguce, i ne znam sta bi nam to donelo. I voska je kao i policija u sluzbi vlasti , umesto u sluzbi naroda.
U nekoj teoriji, dobar menadzment bi odavno od Zemunela izvukao maksimum i izdigao celo sportsko drustvo iznad balkanskog mulja. Tu priliku su prvo " propustili", to jest prepustili zec i bik, a frizura je odrzao masterklas na tu temu.
Ovo sto se sad desava je vec obojeno tamnim nijansama iz dela Kisa i Solzenjicina, a lagano idemo ka mesavini Stivena Kinga i Bolivud produkcije.
Ozbiljna ekipa ni u snu nece preuzeti ovo sto mi sad predstavljamo.
Cast Zeljku Obradovicu u KK, jer je on jedan od gamechangera u nekom drugom smislu, ali mi smo u svim sportovima postali sopstvena karikatura.
Ne vidim kako bi nas vojska ( ko rece vojni puc?...ili mi se samo ucinilo..) ovakva kakva je sad, izvukla iz bilo cega. Na zalost.
 

Grncarija

Grobar
Учлањен(а)
31.08.2019
Порука
1.379
Reaction score
5.159
Локација
Beograd
Nije bitno ko su im nadređeni. Ti generali su se dvadeset-trideset godina penjali čin po čin, verovatno i među njima kukolja ali uzmi na primer Đuru koji nije umeo da sastavi prosto proširenu rečenicu, ili Vazuru kome je jedino radno iskustvo pre ulaska u FK Partizan bilo "uspešno organizovanje studentskih seminara na Kopaoniku".
 
Top