Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

FK Partizan 2021/22.

Статус
Затворена за писање одговора.

PFChampion

Grobarčina
Учлањен(а)
11.04.2010
Порука
8.836
Reaction score
13.452
Цела та прича је пала у воду мој Станојевићу кад си отишао да играш на икс у рупи и чуваш 1-1 код куће. Да си бар чергаре повитлао онако како смо се сви надали кад си дошао можда не би приметили ни који су играчи дошли са тобом у клуб ни шта ћеш оставити иза себе, а овако...... Преко свега се може прећи осим преко онаквих дербија...... Нисам ни очекивао титулу, знамо сви добро да овде титулу ни Сити не би узео али сам најмање очекивао да ће да им онаквим дербијима да кредибилитет. Да их је повитлао и да смо од 3 дербија два победили и један ремизирали све остало би било подношљиво. Овако је стање потпуно неподношљиво.
 
Последња измена:

Laze_PFC

Grobarčina
Учлањен(а)
01.06.2011
Порука
2.618
Reaction score
8.399
Локација
Македонија
Ja neznam sto uopste opet komentarisete izjavu koja je od petka od KZS pred utakmice sa vojvodinom:confused-smiley-013:
Sve smo ovo ispisali jos tada. Dzabe mu je sad da prica i da se ludira na ove konferencije kada je voz prosao i kada su zasrali.
 

Kiza Srbija

Grobarčina
Учлањен(а)
04.04.2010
Порука
1.910
Reaction score
4.202
Stanojevica krivim jer je pristao na ovu krs ekipu gde pola igraca nema sta da trazi u partizanu... jos one idiotske izjave da smo popunjeni, box to box i ostale gluposti...
Sto se rezultata tice - bilo koji drugi trener bi sa ovom ekipom bio na -15 u novembru jer ova ekipa i jeste za tako nesto

Ps a kad ode stanoje ceka nas neka sledeca "dvorska luda" koja ce da prica o borbi za titulu dok istovremeno pristaje na gmazurina i gljivicina "pojacanja"

Pss posto smo sad prezimeli u evropi vrv nas sledece sezone ceka neko ispadanje u sezoni kupanja ali bez brige to nece uticati na prelazni rok valjda je svima jasno da je nama svejedno dal igramo evropu ili ne dal prodamo igraca za 10 milki ili za 2 ili ne prodamo nikog sve to na prelazni rok i funkcionisanje kluba utice mini mini minimalno ako i toliko
 

zive

Grobarčina
Учлањен(а)
20.06.2007
Порука
7.969
Reaction score
10.256
Sto se rezultata tice - bilo koji drugi trener bi sa ovom ekipom bio na -15 u novembru jer ova ekipa i jeste za tako nesto
To je tačno i to me brine najviše.
Nijedna opcija ne valja:
  • Ako ode Stanojević bićemo daleko od titule sa ovakvom ekipom. Nece biti dovoljan jedan prelazni rok da de popravi sve što je urađeno do sada.
  • Ako ostane Stanojević, mora da se naviknemo na domaće i bivše igrače i pičkastu igru.
U svakom slučaju smo se sjebali. Nije dobro.
 

LazarP

Grobarčina
Учлањен(а)
07.12.2012
Порука
5.404
Reaction score
11.726
Локација
Kopam tunel, vidćemo...
Pitanje je prosto: Da li ima šanse da Partizan ima pošteno takmičenje u SrBiji?
Odgovor je očigledan: Ne.

Prema tome, da bi klub opstao i krenuo da biva Partizan, treba nam trener koji će da stvara modernu igru i postavlja Partizan na isti kolosek na kojem je moderni fudbal. Treba nam trener koji će razvojem igrača da obezbedi dovoljno novca za preživljavanje kluba, sa svim parazitima u njemu i oko njega.
Trebaju nam navijači koji neće da kukaju kako se titula gubi u septembru, naročito jer se ne gubi ono što se nema i šta je zabranjeno dekretom da se dobije/osvoji. Trebaju nam navijači koji će da vrednuju pravi uspeh, gaženje cigana na terenu uvek i svuda, dobre igre u Evropi, majstore i borce na terenu.
Ne treba nam Stanojević i ne trebaju nam debili koji se lože na konkurentnost do poslednjeg derbija.

Treba nam Partizan na terenu, a ne taktički magovi, prekaljeni povratnici sa osećanjima, demagozi i pičke. Naročito nam ne trebaju obećanja pičkouste nakaze o regularnom suđenju.

Što bi napisao GT:
SMRT FAŠIZMU,
ŽIVEO PARTIZAN
 
Учлањен(а)
06.07.2021
Порука
153
Reaction score
919
Локација
Београд
Ако иког треба вратити то је Света Марковић и ту стати. Потребан нам је кративац који ће бити константан и физички ненадјебљив и резервни леви бек (ало дај неког да игра левом ногом!). Милан Смиљанић, Лазар Марковић, Милош Јојић, Данило Пантић, Иван Обрадовић - мислим да заиста можемо без њих (болдовао сам играче који су склони повредама). Давати шансу малом Павловићу и Баждару у средини и Миловановићу у нападу. Како момци да се докажу кад не играју? Предуслов за први тим: да једеш месо и дижеш 70кг из мртвог дизања. Сетимо се Брашанца какав је био на почетку па је на крају сам држао средину. Ако не узме куп Станојевић губи поверење већине Партизанштине. Знамо чији одлазак желимо и да би нам то било највеће појачање.
 

Pajas

Grobarčina
Учлањен(а)
06.01.2008
Порука
1.344
Reaction score
1.298
Ne postoje nikakve šanse da uzmemo titulu dok je Vučić na vlasti. Bitno je samo da ne budemo prezaduženi i da jednog dana, kada se promeni vlast, krenemo ka prvom mestu. Ali, mislim da smo već prezaduženi i da nam nema pomoći. Lopine su nas uništile
 

NikolaPartizan

Grobarčina
Учлањен(а)
01.06.2011
Порука
2.124
Reaction score
4.573
Локација
hiperboreja
Pitanje je prosto: Da li ima šanse da Partizan ima pošteno takmičenje u SrBiji?
Odgovor je očigledan: Ne.

Prema tome, da bi klub opstao i krenuo da biva Partizan, treba nam trener koji će da stvara modernu igru i postavlja Partizan na isti kolosek na kojem je moderni fudbal. Treba nam trener koji će razvojem igrača da obezbedi dovoljno novca za preživljavanje kluba, sa svim parazitima u njemu i oko njega.
Trebaju nam navijači koji neće da kukaju kako se titula gubi u septembru, naročito jer se ne gubi ono što se nema i šta je zabranjeno dekretom da se dobije/osvoji. Trebaju nam navijači koji će da vrednuju pravi uspeh, gaženje cigana na terenu uvek i svuda, dobre igre u Evropi, majstore i borce na terenu.
Ne treba nam Stanojević i ne trebaju nam debili koji se lože na konkurentnost do poslednjeg derbija.

Treba nam Partizan na terenu, a ne taktički magovi, prekaljeni povratnici sa osećanjima, demagozi i pičke. Naročito nam ne trebaju obećanja pičkouste nakaze o regularnom suđenju.

Što bi napisao GT:
SMRT FAŠIZMU,
ŽIVEO PARTIZAN
Da li je moderan fudbal moguc na srpskim livadama? Secamo se Milosevicevog pokusaja i kako je to proslo
 

Kiza Srbija

Grobarčina
Учлањен(а)
04.04.2010
Порука
1.910
Reaction score
4.202
O kakvom modernom fudbalu vi pricate sa -15 u novembru ?!
Kakav moderan fudbal odes u novi pazar i zamalo ne primis petardu ?!
Nekakvoj surdulici za sat vremena igre ne napravis sansu ?!
Moderan fudbal al u q
Plus je i savo imao svoje bisere "da nam ne trebaju pojacanja da imamo dobar tim" paaaa druze kako da ti kazem sa tim dobrim timom ti svaki treci mec prospes bodove ?!
 

NikolaPartizan

Grobarčina
Учлањен(а)
01.06.2011
Порука
2.124
Reaction score
4.573
Локација
hiperboreja
Meni je jasno da mi titulu ne mozemo da osvojimo dok je on na vlasti, samo mi je draze da se lozim sto duze da je moguce ponoviti Markovu sezonu, nego da u septembru dignem ruke od fudbala jer je prvenstvo zavrseno, a zarad toga da gledam moderni fudbal u desetak evropskih utakmica(ako i toliko)
 

NikolaPartizan

Grobarčina
Учлањен(а)
01.06.2011
Порука
2.124
Reaction score
4.573
Локација
hiperboreja
Zivimo u mafijaskoj drzavi sa donom na celu, a ti ovde prosipas pricu o nekakvom zdravom Partizanu koji ce igrati moderan fudbal, plus sam sebe odrzavati? Kakva je to besmislena fantazija?

Tako je, Stanojevic unistava Partizan. A ja povremeno, kada stignem. Da vam nije vucketa, davno bi Partizan bio unisten, steta
 

Luka-70-

Puni kučku
Учлањен(а)
04.08.2011
Порука
1.998
Reaction score
7.605
Локација
Od bloka mog do hrama tog..
Nije poenta šta bi mi više voleli, već šta je najbolje za Partizan. Ovo što je napisao Lazar, da treba da stremimo modernom fudbalu i igračima koji mogu da isprate zahteve modernog fudbala je ono čemu mi moramo da težimo. Šta Partizan ima od toga što smo se do kraja borili za titulu? Apsolutno ništa. Niti smo osvojili trofej, niti postavili neke temelje. Plus, gradimo polako kompleks od cigana. Sledeće godine treba očekivati samo još lošiju situaciju.

Dakle, važno je fokusirati se na savremeni fudbal i takve igrače. Partizan nije klub koji će da živi od sponzora, već od prodaje igrača. Da, vrlo dobro znam da Partizanu ostane samo jedan deo od transfera, ali složićemo se da je bolje da ostane jedan deo od transfera Asana nego li Jojića. Stvar je u tipu igrača, da se razumemo. Stanojević će uvek pre da vrati nekog Jojića nego da rizikuje sa nekim fudbalerom. Posle, kada jednog dana, postanemo slobodan klub, iz te pozicije će nam biti mnogo lakše da postavimo sistem. I, na kraju dana, da li stvarno ima razlike da li je minus u bodovima 15 ili 3 boda, ako već nećemo osvojiti titulu? Mislim, razlika je. Ali ciganima. Oni se lože da osvajaju titule u nepoštenim vremenima, jelte.

Stanojević forsira prevaziđeni fudbal i igrače koji ništa dobro ne mogu da nam donesu (ni igru, ni novac od transfera) i kao takav je dugoročno katastrofalno rešenje. On može da donese samo neki instant uspeh. Posle njegovog odlaska ostaće samo ruševine. Ali, bolje neka ode što pre, pa da renoviranje otpočne ranije...

Nemam sada vremena da pišem naširoko, ali nadam se da sam bio jasan. Barem u grubim crtama.

Jasno mi je da su ljudi pogubili strpljenje i živce, ali trudite se da održite neki nivo pristojne komunikacije, pogotovu sa starijim članovima foruma. Sigurno vidite i sami da je kvalitet foruma opao rapidno.
 

LazarP

Grobarčina
Учлањен(а)
07.12.2012
Порука
5.404
Reaction score
11.726
Локација
Kopam tunel, vidćemo...
@ Nikola
Aj pročitaj još jednom, jebo te vučke...

Nemoguće je razlučiti to što pišeš kao argumente u prilog bilo čemu osim gluposti
 

maidros

Grobarčina
Учлањен(а)
22.12.2008
Порука
2.143
Reaction score
3.016
Naredne sezone ko osvoji prvenstvo - direkt u grupu LS.
Lova do krova.
Već se zna da nećemo biti prvaci.
Ove boli kita da se pojačaju.....
FSS dao pare i to je to.

Jasno je ko dan da SVI u klubu, pa i sportski sektor, rade protiv istog.
Svi MRŠ napolje!
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top