Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

KK Partizan 2021/22. Povratak kralja!

Статус
Затворена за писање одговора.
Учлањен(а)
06.07.2021
Порука
426
Reaction score
2.771
Локација
Beograd
Šta ovo Džikić i Kobs kao pričaju mi favoriti ali oni će ipak da probaju da nas dobiju, nekako jadni i bedni(reko bi covek da igraju sve sa juniorima).
Onako mentalne igrice pre PO. Ja ne vidim kako smo favoriti, ali ajde...
Izjave naših mlađih igrača onako u stilu"idemo na pobedu, samo nas pobeda interesuje" a mimika i gestikulacije ko da im se ne živi. Alo bre PO je, naoštreni treba da budete, da ne bude da sve ostane na trifinim rečima kako "moramo ući bolje u tekme", na terenu od prvog minuta da vidimo želju i odbranu bilo kakvu(ili bar zalaganje ko Madar u 2. pol. protiv Burse)- inače ima da navijamo "difens, difens";)
Malo bre više bezobrazluka sportskog i žeđi za pobedom, a manje straha od poraza i razočaravanja publike.
A organizovani da jebeno zvižde kad svi zviždimo, nije vam ovo fudbal debilčići maleni... daj bre znam ko su neki od tih kao novih vođa, jel moguće bre da se ne sećaju šta i kako treba na basketu... to pevanje celu tekmu bez praćenja rezultata i momentuma tekme i pevanje posmrtnica i pesmica pregrađu ostavite za fudbal. Nema plesa na terenu bez druge strane, znači mi da budemo u ritmu sa onim na terenu i naši dole u ritmu sa onim na tribinama... to kada krene sve se ruši i melje... ajmo mi!
 

urosb00

Grobar
Учлањен(а)
05.07.2019
Порука
229
Reaction score
1.113
Локација
Beograd

Posteno bi bilo da ih saopsti javno, sram ih bilo, neka se zapitaju ciji dres nose!?
Mislim da ipak nema potrebe za tim dan pred utakmicu sezone. Pronaci ce se oni i ovako, i sigurno nece na tome ostati, ali mislim da je previse da ih mediji razapinju jer jedva cekaju neku takvu situaciju da unesu nemir pred najbitnije utakmice.
 

Laze_PFC

Grobarčina
Учлањен(а)
01.06.2011
Порука
2.625
Reaction score
8.433
Локација
Македонија
Nema sta da saopstava javno vise od toga sto je rekao Zeljko. Ako ste slusasli konferenciju rekao je da od njih 15 na tom treningu samo su ga trojca odradili na neki zadovoljavajuci nivo nema sta vise na to da se doda.
 

RotoShack

Grobarčina
Учлањен(а)
02.12.2012
Порука
6.224
Reaction score
2.707
Nisam citao tekst sa Mocarta uopste a na videu nema nista specijalno. Rekao je da su sve vreme dobro radili a da su taj trening podbacili nakon cega je i kapiten imao razgovor sa njima o vaznosti onoga sto pobjeda donosi.

Mene je vise sokiralo to da mi 9 godina nismo igrali finale...Prosto nevjerovatno.
 

Vlad

Grobarčina
Учлањен(а)
07.06.2012
Порука
13.911
Reaction score
25.616
Локација
ante portas
Mene jako interesuje sta je sa Kurucem i kakva je njegova sudbina :confused-smiley-013:...
 

cvetkobre

Grobarčina
Учлањен(а)
06.09.2007
Порука
1.647
Reaction score
4.721
Igra i Zeljko igre, jednom smo popasli svadbarsku atmosferu protiv Burse, previse za jednu sezonu. Sad smo u kurcu, u kanalu, autsajderi, posvadjani, depresivni, jos samo da smo domacini u skolskoj nekoj dvorani, i eto belaja.
Da je ovako bilo pred Bursu, mi bi se sad za finale EC spremali.
 

Cane77

Početnik
Учлањен(а)
11.09.2021
Порука
108
Reaction score
266
Локација
Bileca
Zeljko ako ti igraci nisu motivisani pred PO, izvini prijatelju ali onda tu nesto nije uredu. I to je i tvoja krivica koliko i njihova. Kada su bili motivisani? Dok su lupali Split i Zadar? Jel smo zbog motivacije primili 103 poena od Burse? Pa dobro zasto ih ne motivises, u cemu je problem? Jesi li ti licno selektovao tim, ti si licno zvao igrace da dodju, licno si obavljao pozive, to su i sami igraci pricali. Dakle znao si koga i sta dovodis tako daj nemoj nam sad tu pricu prodavati kako su igraci lose trenirali a ti ljut. Puknemo li od Buducnosti bice opet paljba po igracima, kako njima nije stalo a tebi jeste. Izvini ali taj pristup od trenera ne mogu da svarim, ako ekipa tone i ne ide trener treba da preuzme punu odgovornost. Pogotovo trener kluba, zato ne bi poredio sa reprezentacijom jer to je okupljanje na par mjeseci. Ovdje, ti si sa njima godinu dana, birao si izmedju ko zna koliko imena i zato ako su oni takvi karakteri da nemaju motiv pred PO ABA lige, izvini Zeljko ali zato si i ti kriv. Kazem, ako je tako, a vidjecemo vec na mecu.
 

harakiri

Početnik
Учлањен(а)
30.06.2019
Порука
165
Reaction score
458
Локација
Vračar
Zeljko ako ti igraci nisu motivisani pred PO, izvini prijatelju ali onda tu nesto nije uredu. I to je i tvoja krivica koliko i njihova. Kada su bili motivisani? Dok su lupali Split i Zadar? Jel smo zbog motivacije primili 103 poena od Burse? Pa dobro zasto ih ne motivises, u cemu je problem? Jesi li ti licno selektovao tim, ti si licno zvao igrace da dodju, licno si obavljao pozive, to su i sami igraci pricali. Dakle znao si koga i sta dovodis tako daj nemoj nam sad tu pricu prodavati kako su igraci lose trenirali a ti ljut. Puknemo li od Buducnosti bice opet paljba po igracima, kako njima nije stalo a tebi jeste. Izvini ali taj pristup od trenera ne mogu da svarim, ako ekipa tone i ne ide trener treba da preuzme punu odgovornost. Pogotovo trener kluba, zato ne bi poredio sa reprezentacijom jer to je okupljanje na par mjeseci. Ovdje, ti si sa njima godinu dana, birao si izmedju ko zna koliko imena i zato ako su oni takvi karakteri da nemaju motiv pred PO ABA lige, izvini Zeljko ali zato si i ti kriv. Kazem, ako je tako, a vidjecemo vec na mecu.
Bravo! Ovo je najtacniji post jako dugo! On i Savic su birali tim, a promasili sa svim igracima. Osim Koprivice, Alena, ostali su veliki promasaji. Panter i Ledej pogotovo, koji ne vrede te pare. Tomas je bolji od Ledeja, borbeniji, srcaniji, Panter odigra svaku petu utakmicu. Madar, Mur, pogotovo Avramovic isto promasaji.
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top