Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

FK Partizan 2021/22.

Статус
Затворена за писање одговора.

NikolaPartizan

Grobarčina
Учлањен(а)
01.06.2011
Порука
2.125
Reaction score
4.617
Локација
hiperboreja
Uspostavljanje zdravog sistema koji bi Partizan doveo do modernog fudbala je nekompatabilan sa sistemom u okviru kojeg on funkcionise. Kraj price. Jedino dozvoljene su promene estetske prirode.

Glavni problem Partizana nije Stanojevicev anti-fudbal, vec aleksandar vucic.
 

Nisi

Grobarčina
Учлањен(а)
29.09.2020
Порука
2.042
Reaction score
14.079
Локација
Kipar
Ovo je najprecizniji opis situacije u kojoj se fudbalski klub nalazi.
Bilo kakva pozitivna promena na bilo kom nivou bi bila u direktnoj suprotnosti sa svrhom postavljana trenutnog rukovodstva u klub.
 
Последња измена:

Mister MVP

Urednik - Košarkaški Derviš
Уредник
Учлањен(а)
17.06.2007
Порука
5.373
Reaction score
3.917
Локација
NBG
Zadovoljstvo zbog svega nije krio ni kapiten izraelske reprezentacije.

"Veoma sam srećan što sam produžio ugovor sa Partizanom! Kao što sam više puta istakao, ovaj klub je moj život, a posebno što izuzetno verujem u ovaj tim, tim koji može još više i verujem da možemo da budemo prvaci! Ako se to ne desi, bićemo sigurno sledeće godine, jer verujem u ovaj projekat na čelu sa šefom Stanojevićem, verujem u sve ovo što vidim i osećam! Ja ću, lično, dati sve od sebe, za navijače i tim, za klub! Želim da ovako nastavimo i budemo samo još bolji", poručio je Natho.

Mondo.rs
 

Владан

ex Vlad
Учлањен(а)
07.06.2012
Порука
13.920
Reaction score
25.641
Локација
ante portas

diego_armando

Grobarčina
Учлањен(а)
30.08.2008
Порука
6.309
Reaction score
3.915
Локација
Kobasicarija "Venac".
Odlična vijest!

Još da nađemo igrača koji će ga mijenjati do 87. minuta i riješili smo jednu od glavnih pozicija u ekipi.
pobogu zasto traziti kad vec imamo jednog takvog. momak sa brojem 39 je tu .kako cujem, malo se necka u vezi kresanja plate, ali sredice se to. na kraju krajeva, ko bolje oseca klub od naseg zeke.


uhhhhhh:banghead:
 

Goginhosa

Grobarčina
Учлањен(а)
03.01.2015
Порука
1.255
Reaction score
6.874
Pitate se ko ce umjesto Natka, pa evo opet nas povezuju sa nekim bivsim igracima (bivsim u svakom smislu te rijeci), nadam se da je patka, kao i prosle godine.
 

zive

Grobarčina
Учлањен(а)
20.06.2007
Порука
7.969
Reaction score
10.262
Pričaš kao da on to radi namerno. Problem je što ga trener forsira iako je očigledno u kanalu.
 

Saša Aleks

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2012
Порука
1.690
Reaction score
4.328
Локација
Brèko, BIH
Opet pad u drugom poluvremenu.El ono misa foilipovic ih jos uvek fizicki priprema. A trener tradicionalno zatvara i primamo gol..Cuvamo se za vikend...Sad da vidimo zreb i domacinstvo.FSS-hoce li opet biti rupa, majku vam jebem gurbetsku ?
 

MikiBL

Grobar
Учлањен(а)
09.07.2021
Порука
361
Reaction score
963
Локација
Banja Luka
Ovo pišem na poluvremenu.
Baš mi je bila lijepa i sadržajna igra, jedna od ljepših ove sezone. Užitak.
Ono što je prosto rečeno, užasno je tolika nonšalancija u situacijama sam pred golmanom, dva puta Marković, Rikardo i Natho.
Onu prilika koju je imao Terzić u zadnjem derbiju je bilo lmnogo teže realizovati od ovih današnjih. Takođe i onaj napad 3 na 1,
Bože sačuvaj da je od tih svih situacija kakvih bude svega jedna-dvije na nekim većim utakmicama ostanu ovako upropaštene.
Kad je onaj cigan V.S. šutirao dva puta, prvi put u životu poželio sam da Partizan primi gol, samo da se ne zajebavaju. i shvate da se mora igrati s potpunom koncentracijom.
Menigu ćestitke na prekrasnom golu, kao i onom driblingu i šutu prije toga.
Dominacija! 13 šuteva, 10 u okvir naspram njihovih 3 (2).

Nakon meča:
Dade Vojvodina gol. Iz lijepe prilike, ali ni blizu onim našim propuštenim.
Igra je potpuno nestala!!!
Sad se štrecnem što sam poželio da onaj V.S. dadne gol u 1. poluvremenu. Svelo se na strepnju da nam ne umuljaju još jedan. Samo jedan šut u gol smo imali u 2. poluvremenu, na 5 minuta prije kraja (Terzić). Statistika 16 (11), oni 4 (3).
Šta je razlog tome?

Ako budemo igrali cijelu utakmicu sa elanom iz 1. poluvremena, uz mnogo bolju koncentraciju kod prilika onda sam srećan i biće i uspjeha.
A ovako kao u 2. poluvremenu, tako smo izgubili ovu titulu.
 

milance032

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2010
Порука
5.256
Reaction score
18.180
Локација
Kej Republika
Prvo poluverme fantazija, prepuna gresaka iz pionira.
Drugo poluvreme nas standarni mode, povratak u realnost.

Gledam Lazara kako deluje kao ozbiljan igrac, a znam da ce u finalu Kupa opet da nestane, da ce se opet nesto sitno povrediti.
Zacaran krug koji vrti od kako se vratio kod nas.
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top