Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

KK Partizan 2021/22. Povratak kralja!

Статус
Затворена за писање одговора.

Čik

Grobarčina
Учлањен(а)
03.09.2021
Порука
4.490
Reaction score
21.563
Локација
Beograd
Ja ne znam kako je izgledalo na TV-a, ali daću sebi za pravo, da posle odgledane svake utakmice uživo ove sezone, kažem da je ovo jedna od gorih utakmica, sreća pa je Budućnost očajna i da urbani trener nema neki roster na raspolaganju.

Posle cele sezone zajedničkih treninga, naši bekovi ne mogu da reše presing i da prenesu loptu. Je l ne možeš licem napred? Uvali mu bulju i prenesi loptu kao Pera Božić. Oksimoron je da mi najbolje izgledamo sa Zagorcem na terenu.

Sve se svelo na prangijanje za tri, ako krene šut dobri smo, a ako ne krene, onda jebi ga...

Džigericu mi pojede, ali ga još više volim.
Mali off topic, kao neko ko je tada trenirao košarku sedam godina, to je bio potpis Vladimira Đokića, dupe istureno i nema sile da ti otme loptu. :D
 

najgori

Grobarčina
Учлањен(а)
10.04.2010
Порука
1.930
Reaction score
7.301
Локација
Banja Luka
Radi me supstanca zvana Partizan, ali nepobitno mi osvajamo ABA ligu, ulazimo u EL, ruje se vraćaju u EL ili uvode engleze, pa cigani duvaju, opet se gase i ponovo refleksno fuzionišu s fmp-om originalnim, tegi pokušava na instagramu da objasni ciganima šta se desilo, oni ne kapiraju, kalinićev dres povučen visi u hali u železniku, ostoja slemuje na otvaranju EL, pa mu gazda posle čupa kosu i uzima skalp, Rade i dalje jedini spaja Koprivu i Lesora (kome ispada lopta) sa košem u polufinalu EL protiv Barse koji igramo u novosadskom spensu zbog mitinga sns u areni, đilas nam gradi obećanu halu, Željko pizdi na Aleksu na +20, a posle ga grli, a Ledej sipa li sipa, sipamo i mi, prosipamo...
Ban.
Kako je tebi dobro...
 

rkeu

Grobarčina
Учлањен(а)
15.10.2006
Порука
1.557
Reaction score
919
A Slavkana niko da spomene,onolikog coveka niste videli?

Ili se Buducnost raspada,ili smo mi bas dobri,jer ono juce je bila rutinska pobeda sa malo problema u 3/4,ali sa mnogo po rangu slabijih ekipa smo imali daleko vise problema nego li sinoc.
 

Petar-Skopje

Super Moderator
Уредник
Учлањен(а)
19.01.2007
Порука
4.299
Reaction score
2.878
Локација
MKD
Ove smo dobili 2 puta u sezoni, po meni vrlo lako.
Ok nije bilo lako igracima, ali nikad u oba susreta nisam sumnjao u pobedi. Jednostavno od prvog sekunda utakmica se videlo da pristupamo vrlo ozbiljno i da smo bili reseni da dobijemo!

Jednostavno ponoviti sve isto i bice sve u redu! :icon-smile:
Kao sto sam pisao juce takva je i bila utakmica.
Od starta smo ih shvatili ozbiljno i mirno sproveli utakmicu krajem! :clap
 

Ilyasova

Grobarčina
Учлањен(а)
02.06.2011
Порука
3.845
Reaction score
7.575
Sa ovom igrom u finalu nema sta da trazimo.

Dobili smo, kao i sto dobijamo tokom sezone, kad se razigra dvojac Panter-Ledej mi dobijamo, kad njih neko prigusi, mi gubimo.

Organizacija igre ziv ocaj, Madar i Aleksa nisu organizatori igre i tacka.

Lesor po meni igrac utakmice, odlican, skoncentrisan sve vreme i drzao je odbranu.

Buducnost je u velikom kanalu, sezona za njih je zavrsena, bez razlike bude li 2-0 u nedelju ili pak 2-1 u majstoricu.
 

MikiBL

Grobar
Учлањен(а)
09.07.2021
Порука
356
Reaction score
948
Локација
Banja Luka
kad strepiš i kad vodiš 15-ak razlike....
Kad god nas neko stisne, pogubimo se. Nije to odlika samo ovog sastava, tako je jaaako dugo. Jednostavno, Partizan nije klub kod koga igrači znaju biti ili odgovoriti na jaku agresivnost. Onako uzastopno gubljenje lopti....
Nadao sam se da će poslije one utakmice u Hamburgu to biti lekcija koja se mora naučiti!
 
Учлањен(а)
06.07.2021
Порука
416
Reaction score
2.733
Локација
Beograd
"Zašto se plašite, o maloverni?" :)
Video sam kod nekih drugara nešto što mi se nimalo ne sviđa kod na ijačq Partizana. Gledajući ih nekako mi izgleda da je većina navijača koji su se ponovo nakačili početkom sezone pustila ovu sezonu KKP niz vodu, ne mislim na one koji smo bili prošlu u Pioniru(tu se stvorila mešavina tuge, inata i ljubavi i eksplodiralo je sve u onoj amtosferi), i koji smo vrv tu bili i kad je bilo najteže i kad su se mučili Pera, Muta i Džile(ne smatram da smo nešto bolji ni gori od tih navijača, samo kažem da bi mi bilo lakše da nisam čuo odvratnosti upućene igračima da i Željku, posle Burse)...Mislim na neke koji su mu se vratili kada je zamirisalo na trofeje, pa bi nas koji smo sve vreme bili tu, sada da ostave da budemo uz njega, dok bi oni da se vrnu ako se osvoji ABA.
Jbg valjda im je KKP dužan trofeje ili tako nešto, ili im je Željko dužan, možda Aleksa ili Madar?

Opet ću da napišem tuga je jedna stvar i normalna reakcija u tom slučaju za navijača, bes nije... bes je pored tuge, normalna reakcija kod igrača, ne ljudi na tribini... jer oni jedini mogu nešto da urade povodom istog i to da ga na samom terenu pretvore u motivaciju i akciju. :)
 

petra011

Grobar
Учлањен(а)
23.10.2017
Порука
359
Reaction score
1.093
Локација
the middle of nowhere

PARTIZAN INSTITUCIJA

Grobarčina
Учлањен(а)
29.06.2019
Порука
1.992
Reaction score
11.710
Локација
JNA
Komentarisanje u toku utakmice
ŽELJKO JEBOTE PA ŠTA TI RADI EKIPA? I ovo se ne dešava prvi put, več 1000 put u toku sezone. Ovo se i protiv cigana desilo, evo i sad. 5 poena za 2 sekunde i to opet pri našem izvođenju lopte... Isto i protiv Burse, izvodimo loptu - Madar pravif faul u napadu. ALO BRE???? Košarkaški IQ (a i uopšteno IQ) 90% igrača ovog tima je u minusu. Avramović glumi Džordana, Panter baca trojke sa pola terena, pa šta je ovo jbt? Slobodna bacanja 0/100. Sram treba da ih bude za neozbiljnost i kurcobolju, sram. Pa nije vam ovo raspala Mega pa da se ovako zajebavate pizda li vam materina bezobrazna i neozbiljna! Pošten navijač dođe i podrži ih, a oni sve neozbiljniji i gori... Protiv Burse pred 20k ljudi u Areni izgubis ej... Ma ajde bre...
 

Plava Čigra

Grobarčina
Учлањен(а)
08.04.2011
Порука
2.242
Reaction score
3.597
Finiš sezone mi igramo kao probušeni kurtoni sa najboljim trenerom evrope.

Treba ovakvih poraza da se neko dozove pameti...

Sramotne partije većine igrača!

Ovako da igraš poslije toliko treninga tokom dosadašnje sezone sa najboljim trenerom evrope.

Kao raspuštena banda smo, igrači nekonstantni, odnosno sve gori kako sezona primiče kraju.

Čija je odgovornost ne znam, ali tužno je gledati na šta ličimo sa najboljim trenerom kod smo mogli dobiti
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top