Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

FK Partizan 2021/22.

Статус
Затворена за писање одговора.

Nbg88nbg

Grobar
Учлањен(а)
30.06.2019
Порука
595
Reaction score
839
Локација
Beograd
Partizan troši 18 miliona za sezonu.
Prihodi od sponzora su:
1 milion mts
0.5 miliona arena
I sa svim ostalima max 2 miliona total.

Uefa donese 4-5 miliona ako igramo.
Za prodaju nemamo nikoga.

Pa vi računajte koliko nam raste dug na godišnjem nivou.

Kakve crne titule i pojačanja.
kad je vec dug veliki,a nemamo kako da ga vratimo..sta nas sprecava da rizikujemo za sl sezonu i zaduzimo jedno 30,40 miliona..dovedemo dobre igrace i jurimo tu grupnu fazu LS, koja ce nam biti oslonac za neku duzu dominaciju i vracanja u normalno stanje
 

lukaimasa

Grobarčina
Учлањен(а)
29.01.2010
Порука
1.386
Reaction score
2.377
Локација
Novi Beograd
@Nbg88nbg

Šta nas sprečava? Šta nas sprečava!

Kvislinška uprava, ostrašćeni maloumnik na čelu države, poltronsko - udvorički mentalitet, bol u kurcu za sve osim za ličnu korist, polupismeni sportski sektor, penzioneri i rekreativci u igračkom sektoru,...

Redosled nije obavezujući.
 

Nbg88nbg

Grobar
Учлањен(а)
30.06.2019
Порука
595
Reaction score
839
Локација
Beograd
slazem se ..oni pod izgovorom domacinskog poslovanja i zastite kluba nas jos vise unistavaju...ali kako promeniti upravu?
Dovesti ljude za koje necemo reci ovi ce nam napakovati 20miliona duga jos...neka je 100miliona samo dajte i dovedite dobre igrace.
 

zive

Grobarčina
Учлањен(а)
20.06.2007
Порука
7.969
Reaction score
10.262

Još nije kraj sezone, ostalo je nekoliko sedmica do početka letnje pijace, mada se čini da je jedan posao završen kad je u pitanju Partizan. Talentovani napadač Ensar Brahić bi trebalo u narednoj sezoni da postane član – Fenerbahče
 

Detelinarac90

Louis Le Prince
Уредник
Учлањен(а)
17.07.2021
Порука
4.469
Reaction score
28.994
Локација
Novi Sad
Учлањен(а)
13.05.2018
Порука
3.287
Reaction score
8.055
Локација
Космос

Alex B

Grobar
Учлањен(а)
05.06.2017
Порука
448
Reaction score
2.542
Локација
Novi Beograd
Pregršt sjajnih tekstova iz britkih pera sportskih bakšiš novinarčića o Stanojevoj magiji i viziji. Dok skrolujem vesti, samo na blic (a vala ne i u blicu) uhvatim naslov i, naravno bez čitanja vesti, posle mi ceo dan taj naslov treperi pred očima i ceo dan se pitam da li sam samo ja taj koji ne razume tu njegovu emociju i ideju, to negovanje partizanštine, to odsustvo rasizma i antisemitizma (evo ideje za novinare), i uveren sam da su ti novinari iz revolta prema svima nama, a za džabe, odlučili da sastave takav divan tekst, koji nisam, niti ću pročitati.
 

Detelinarac90

Louis Le Prince
Уредник
Учлањен(а)
17.07.2021
Порука
4.469
Reaction score
28.994
Локација
Novi Sad
Nego sta je nego prvi trener, po meni do kraja sezone i to je to. Hvala na Evropi, uspesima sa ovakvim timom... ali ono, ima boljih resenja svakako
 

dusan.petrovic

Grobarčina
Учлањен(а)
18.05.2018
Порука
1.448
Reaction score
5.742
Локација
beograd
Ovo je tekst napisan da se navijačima baci koska da se bore ko ce da je glodje, a mesiste se klopa u lozi dok nas gledaju sa osmehom.
 

zive

Grobarčina
Учлањен(а)
20.06.2007
Порука
7.969
Reaction score
10.262
Koliko ciganlija dobija od sponzora/države? Mislim onako "zvanično".
 

Humska

Početnik
Учлањен(а)
26.12.2020
Порука
152
Reaction score
447
Локација
Beograd

Tekst po porudžbini.
Tog malog ne mogu da prodaju jer pre svega uopste nije potpisan nikakav ugovor sa njim. Druga, jos vaznija stvar nema kvalitet ali kod nas je izgleda jaka ta sandzacka struja. Neko ga ugurao pre nekoliko godina u paketu sa Miraljemovicem i Bazdarom. Pokusavalo se sa njim, trenirao je sa prvom postavom pionira ali uglavnom grejao klupu. Pa je u kadetima poslat u Teleoptik, vracali ga posle u mladje omladince.... ali ne vredi. Ima ledja ali nista vise. Dati su mu cisti papiri, moze menadzer da ga vodi kud hoce.
Oni se sluze tim porucenim tekstovima a raja se pali. Isto tako se pisalo za Bazdara i porodicu da se sele u Istanbul, pa u Nemacku....


Ovaj wunderkind kog je Dinamo ukrao Partizanu, Cukarickom.... danas igra u FK Josanica.
Toliko o nasem sportskom novinarstvu.
 

President

Partizanovac
Учлањен(а)
25.11.2009
Порука
8.888
Reaction score
6.229
Локација
§§§§§
Zeka navodno ide na kraju. Ne znam, u prvom mandatu je igrao fudbal, od kad se vratio u klub ja mislim da nisam goreg veznjaka u životu svom gledao kod nas, a bilo je kandidata, Asen Nikolov, Predrag Mijic.

Nemoj Mijića u rang sa amaterima. Vratiće se Je-Ne-A da nastavi da brani priču kako je to najbolji igrač u regionu i da će imati top karijeru. Verovatno ga je viša sila sprečila da bude u Madridu kapiten. Kad se samo setim koliko je lobirao za tog lika i na kraju smo ga stvarno i doveli. Doduše možda se bivši član postarao i za te upise, možda je i to brisao uzdajući se u slabo pamćenje forumaša.
 

marko78

Grobar
Учлањен(а)
12.08.2009
Порука
476
Reaction score
189
Nema kad, eno ga na viber grupi glodje kosku sa iglicom
boze, sta je sve ovaj klup sve preko grbace proturio i protura
 

PFChampion

Grobarčina
Учлањен(а)
11.04.2010
Порука
8.852
Reaction score
13.495
Ти "вундеркидови" које неки озбиљнији клуб са запада не доведе у своје редове вероватно нису толико велики таленти колико их рекламирају. Чак и ако неки клинац и оде на запад тешко је рећи одмах да ли ће се развити у оно што се процењује, а камо ли кад заврши у Турској и осталим лигама и клубовима који доказано имају горе омладинске школе од просечног зонаша код нас јер улажу све у готове играче, а то даље имплицира да им је скаутинг по питању младх играча никакав јер су пажњу потпуно усмерили на готове играче, што даље имплицира да су вероватно довели играча који никад неће бити мета интересовања западних клубова.
Са друге стране Партизан има толико проблема као клуб да када би лоша трансфер политика била једини проблем који овај клуб има то би могло да се сматра позитивним кораком ка потпуном оздрављењу клуба.
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top