Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

FK Partizan 2021/22.

Статус
Затворена за писање одговора.

dusan.petrovic

Grobarčina
Учлањен(а)
18.05.2018
Порука
1.423
Reaction score
5.628
Локација
beograd
Da mene neko pita, a ne pita me niko, sutra bih dao Voždovac 3 boda da osiguraju evropu, a onda bih u zadnjem kolu odvalio od kurca radnički iz nisa. Pa kad vec namestaju, neka poginu od svog oruzija. Ovako cemo sutra da pobedimo i da damo kurvetini motiv da napune rupetinu smrdljivu.
 

Marin

Grobarčina
Учлањен(а)
14.09.2008
Порука
2.395
Reaction score
2.090
I treba da im se poklone bodovi Vozdovcu ako je Evropa za njih u pitanju pa da pamte i da nam vrate kada nam bude trebalo.
 
Последња измена:

Saša Aleks

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2012
Порука
1.686
Reaction score
4.313
Локација
Brèko, BIH
Što se tiče voždovca, tad su ciganiji igrom slučaja stolica i njegovi izabranici izmakli stolicu i pali su ganferi na bulju.Od tada ništa nisu prepustili slučaju. Nikome ništa ne poklanjati dok god cigani imaju 14 filijala u Linglong ligi (+kvislinzi u našoj upravi) ,kao i svaki klub u nižim rangovima u sns srbiji. Probati svakog pošteno odvaliti pa i voždovac.Jebem im sjeme napredno.
 

Saša Aleks

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2012
Порука
1.686
Reaction score
4.313
Локација
Brèko, BIH
Kup domaćinstva izmedju nas i gamadi kada se igralo na jednu utakmicu, da li finale ili polufinale od 1999 godine:

1999.-finale u rupi
2001.-finale na čmari (pobeda golom Saleta kapitena )
2004.-polufinale ponovo u kolektoru kao i
2005.-polufinale
2007.-polufinale
2008-polufinale (3-2)
2017-finale konačno u Hramu (Milenković)
2019-finale u rupi (Ostojić)
2020-polufinale , mi domaćini (1-0, Natko)
2021-finale u septičkoj
Dakle 8-2, u korist klonje na deset polufinala odnosno finala, na jedan meč .U poslednjih pet godina, naizmenično, mi pa oni domaćini.Red je na nas da organizujemo. Ali, ko zna...njihova je lopta, kao i sve ostalo.
 

Vlad

Grobarčina
Учлањен(а)
07.06.2012
Порука
13.875
Reaction score
25.508
Локација
ante portas
Kup domaćinstva izmedju nas i gamadi kada se igralo na jednu utakmicu, da li finale ili polufinale od 1999 godine:

1999.-finale u rupi
2001.-finale na čmari (pobeda golom Saleta kapitena )
2004.-polufinale ponovo u kolektoru kao i
2005.-polufinale
2007.-polufinale
2008-polufinale (3-2)
2017-finale konačno u Hramu (Milenković)
2019-finale u rupi (Ostojić)
2020-polufinale , mi domaćini (1-0, Natko)
2021-finale u septičkoj
Dakle 8-2, u korist klonje na deset polufinala odnosno finala, na jedan meč .U poslednjih pet godina, naizmenično, mi pa oni domaćini.Red je na nas da organizujemo. Ali, ko zna...njihova je lopta, kao i sve ostalo.
 

Laze_PFC

Grobarčina
Учлањен(а)
01.06.2011
Порука
2.618
Reaction score
8.399
Локација
Македонија
Igrali smo fudbal veceras (posto je pre toga verovatno neka iglicina bomba zalutala na trznom centru pa su odlozili termin) pa da kazemo koju i za ovu utakmicu.
Riki dao dva sa kreca i jos dva iz igre koja su ponistena.
Srusio Kezmanov rekord.
Natho se povredio.
Kiflica dao gol (jos jedna asistencija vegana Zeke).
Holender pogodio stativu.
Mislim da je to bilo to za konacnih 0-3

Nadam se da Nathova povreda nije ozbiljnija i da ce imati sansu da igra vise nego 5 minuta u finalu kupa.
 

Kit_Karson

Početnik
Учлањен(а)
27.10.2019
Порука
35
Reaction score
73
Локација
Yuhor
Нисам се скоро никад изјашњавао о Станојевићу, какав год да је, за разлику од Станковића и Милојевића, он је тренер, али како га није срамота да даје овакве издаје?
Па од 6 бодова у овом делу сезоне, узео им је само један.
 

Nisi

Grobarčina
Учлањен(а)
29.09.2020
Порука
1.997
Reaction score
13.661
Локација
Kipar
Pohvala sudjenju u toku prvog dela sezone je bila jedna od glupljih stvari s njegove strane. Ostario covek u srpskom fudbalu a jos nije naucio sta znaci 'zvezdino prolece'.
 
  • Like
Reactions: BiP
Статус
Затворена за писање одговора.
Top