Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Partizan 3x3

The Wolf of Humska

Početnik
Учлањен(а)
28.08.2021
Порука
65
Reaction score
278
Локација
Beograd
Mislim da bi bilo ok da naši basketaši imaju zasebnu sekciju i da ovde objavljujemo vesti o njima
 

milosh10

Grobarčina
Учлањен(а)
04.01.2010
Порука
1.319
Reaction score
2.536
Локација
Humska 1
Nakon dva turnira u Srbiji u Sremskoj Mitrovici i Kragujevcu gde nisi uspeli da dodju do finala nasi basketasi su odigrali turnir u inostranstvu za vikend.

Osvojen prvi turnir, u Solunu, ovom pobedom se ekipa plasirala na zavrsni turnir grckog sampionata.
 

milosh10

Grobarčina
Учлањен(а)
04.01.2010
Порука
1.319
Reaction score
2.536
Локација
Humska 1
Na turniru u Beogradu 3. mesto, (povredio se jedan igrac pa su igrali bez izmene)
Ovog vikenda igraju u Sibeniku, sa jednim novim igracem zbog povrede. Juce je bio prvi dan, sve pobede, danas krecu od 1/4 finala.
 

milosh10

Grobarčina
Учлањен(а)
04.01.2010
Порука
1.319
Reaction score
2.536
Локација
Humska 1
Proslog vikenda poraz u 1/4 od Indijaca.
Sad za vikend igraju turnir u Moskvi, jedna izmena u sastavu da li zbog povrede ili neceg drugog ne znam, nas trener ce biti u sastavu kao cetvrti igrac.
 

milosh10

Grobarčina
Учлањен(а)
04.01.2010
Порука
1.319
Reaction score
2.536
Локација
Humska 1
Ovog vikenda basketasi igraju turnir u Hrvatskoj
 

kragujevcanin

Grobar
Учлањен(а)
11.02.2007
Порука
286
Reaction score
586
Pratim ovaj sport dugo, dva drugara mi igraju za Krupanj koji često igra sa Partizanom vani.

Kada su se spremale ekipe za ovu sezonu ličilo mi je da nemaju nekog izrazitog šutera, da će moći da pogodi za dvojku pod faulom recimo (jer je 3x3 sport sa više kontakta od košarke), ali demantovali su me za sada.

Mnogo mi je drago što je Žuća tu, izuzetan igrač i momak.
 

milosh10

Grobarčina
Учлањен(а)
04.01.2010
Порука
1.319
Reaction score
2.536
Локација
Humska 1
Challenger u Hamburgu, odlicna igra u prvom mecu i pobeda protiv ekipe Jeddah iz S. Arabije, meni bas pozitivno iznenadjenje kako su momci odigrali, Zuca ispogadjao nekoliko dvojki.
Ovo je definitivno najjaci turnir za nase basketase od pocetka sezone, danas igraju jos jedan mec u 20:55 protiv Dizeldorfa.
Uzivo prenos:

Edit: sad vidim na fibinom sajtu u kvalifikacijama smo dobili danas Pariz i Bamberg, ovo je grupna popodne i veceras, prva dva idu u 1/4 finale
 

milosh10

Grobarčina
Учлањен(а)
04.01.2010
Порука
1.319
Reaction score
2.536
Локација
Humska 1
Drugo mesto na kraju, poraz od Krupnja u finalu 16-22.
 
Top