Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

FK Partizan 2021/22.

Статус
Затворена за писање одговора.

Issa

Grobarčina
Учлањен(а)
06.02.2008
Порука
1.587
Reaction score
3.342
Локација
JNA
Covek vodio ekipe ranga Srpske lige, i nigde nije imao uspeha..sacuvaj Boze ! :pop
 

ajax00

Grobar
Учлањен(а)
12.04.2009
Порука
756
Reaction score
1.814
Možda umesto Simone stigne Simeone...
Možda ga ubede da umesto plate plaća članarinu...
Možda se u Srbiji odluči da sledeće prvenstvo bude skroz pošteno i osvoji ga ko stvarno bude bolji...
Dosta šale!

Očigledno je ovo menadzerska stvar a uprava hoće unapred da oprevda sebe, kao eto oni doveli trenera i on će biti kriv ako...
Jedino me zanima na kakav igrački kadar bi pristao
 

Mandragor

Grobar
Учлањен(а)
07.12.2006
Порука
624
Reaction score
3.780
Posle ove sezone ne postoji vise niko od nasih ko bi pristao da prlja obraz u ovom blatu... Ako dodje stranac dolazi po pare, ni za sta drugo. Dovoljno da se vidi koliko bodova cige imaju u zadnje dve godine sa majmunolikim misterom da se vidi da nema svrhe imati takmicarsku ambiciju... Vrhovni derpe jos 5 godina vlada... Ja ne vidim drugo resenje od promene takmicenja.
 

Baracuda

Grobarčina
Учлањен(а)
13.06.2017
Порука
1.157
Reaction score
4.280
Jedino što bi bilo dobro angažovanjem Simonea jeste prekid trenda vraćanja bivših igrača. Ako bude on sastavljao tim siguran sam da neće biti povratnika. Ako ne, onda već vidim Sulejmanija, Šćepoviće ili još nekog ko ne može više nigde igrati... Dokle više da budemo respirator za oživljavanje karijera.
 
Последња измена:

Stinger

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2010
Порука
4.050
Reaction score
4.736
Локација
Nomad
Nisam siguran koliko bi on bio raspoložen da bilo šta mijenja.
Čovjek se trenerskim poslom bavi rekreativno, teško je izvući nekakvu autentičnost u njegovom radu.
 

zive

Grobarčina
Учлањен(а)
20.06.2007
Порука
7.969
Reaction score
10.256
Problem je što nas je on doveo u situaciju da nemamo nikakav tim. Rezultati su "odlični" kakav je krš od tima sastavio. Na stranu što većinu sadašnjeg sastava ne mogu da svarim. Prosto mi antipatični.
 

zive

Grobarčina
Учлањен(а)
20.06.2007
Порука
7.969
Reaction score
10.256
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top