Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

FK Partizan 2021/22.

Статус
Затворена за писање одговора.

Direktor_Grobar

Grobarčina
Учлањен(а)
29.06.2019
Порука
2.986
Reaction score
15.748
Локација
Beograd
Ne znam dal je neko spominjao ali


Svojevremeno ga je Marko Nikolić predlagao za naslednika u Partizanu, ali je uprava tada odlučila da poverenje ukaže Miroslavu Đukiću.

O ostalim stvarima nakon što vidim izjavu i prelazni rok. Obzirom da vas je Nikolić oduvao, onda tih 1milion uložite u plate za 3 stranca od 300k godišnje.
 

Nikola_G

Grobarčina
Учлањен(а)
17.03.2007
Порука
5.421
Reaction score
7.657
Локација
E-WEST
"Sportski" sektor je hteo Savu.
Jagnjeća brigada predvođena Banetom Vučelićem (koji je nezvanični predsednik kluba) je htela Stolicu.

Nakon sastanka, Iglica je prihvatio da to bude Stolica, a Stolica je jedva prihvatio.

Stolica je ispravan lik 100%, ali je pitanje koliki su mu kapaciteti i kakav će sastav imati i koliko će biti "redovno" plaćeni. Logistiku van terena nemamo. Sve u svemu, nastaviće klub da životari u senci komšijskog tenka.
 

Direktor_Grobar

Grobarčina
Учлањен(а)
29.06.2019
Порука
2.986
Reaction score
15.748
Локација
Beograd
Bio bih lud kada bih očekivao bilo kakav epohalni pomak. To ti je isto kao u firmi gde imaš gomilu govana od šefova i onaj koji direktno radi sa radnicima pokušava da ugasi požar. Svima je jasno od 2014 kad su došli šta nas čeka.

Stolica je makar osveženje jer ne znamo kako će da prodje, dal ko Tomić, Bata, Kiza, neko drugi, ali svakako ima punu podršku od mene.

Ovaj čovek nam je direktno doneo titulu 2017te godine. Najdražu od kad znam za sebe. Stoga, napred Ćelavi 2, da budeš 70% Ćelavog 1 ja sam zadovoljan.

Čujem menja stručni štab, dal menja i pilatesa?
 

Goginhosa

Grobarčina
Учлањен(а)
03.01.2015
Порука
1.250
Reaction score
6.831
Volim fudbal od malih nogu, pratio sam Partizan od kad znam za sebe, jos od prije rata. Znali smo i u bivsoj Jugi biti u podredjenom polozaju, ali nikada nas niko nije sveo na ovako niske grane. Nijedna uprava. Zato im jebem sve ono cigansko, jebo ih sef njivov u usta mrljava. Ne znam kako cu ovu sezonu izdrzati.
 

Vlad

Grobarčina
Учлањен(а)
07.06.2012
Порука
13.875
Reaction score
25.508
Локација
ante portas
Dobrodošlica Stolici.
Moju podršku će imati ako vidim da će napraviti kompletnu čistku igračkog kadra koja nam je neophodna .
Da krenemo od Jojica,Miljkovica,Markovica,Holendera,Sanicanina,Lutovca itd itd .
Trebace ovde dva-tri prelazna roka da se klub očisti od amatera.
 

Direktor_Grobar

Grobarčina
Учлањен(а)
29.06.2019
Порука
2.986
Reaction score
15.748
Локација
Beograd
Pošto je na FB okačeno da Partizan.net prisustvuje promociji i da takodje poziva ljude da daju predlog pitanja ja bih postavio sledeća:

- Da li menjate kondicionog trenera kao što ste promenili dobar deo stručnog štaba? Ako ste pratili Partizan je delovao anemično u jačim duelima

- Da li očekujemo polunjavanje maksimalnog broja stranaca i koje pozicije su po vašem mišljenju goruće?

- Da li se slažete da je Partizanu nedostajao kreativac na sredini od odlaska Sume?

- Obzirom da vas je davno Nikolić preporučivao upravi, da li možemo da očekujemo da Partizan konačno vrati model sa dva napadača?

- Da li imate jasnu viziju pojačanja koja su neophodna kako bi tim osvojio titulu?

- Kakva je vaša dugoročna vizija filozofije igre Partizana i kakav fudbal možemo da očekujemo?

Toliko od mene, hvala i radujem se da čujem Ćelavog.
 

da1981

Grobar
Учлањен(а)
28.05.2009
Порука
342
Reaction score
211
Локација
Odakle Bog izvodi korner
Cim se probudih procitah ovu vjest za trenera, samounistenje sta nam rade :(.

Sad kada bih Stolica koji nas je pogurao ka tituli 2017. osvojio titulu sa Partizanom odma poslije preuzimanja to bih se pisalo u BAJKAMA i djeca bih ih u skolama u buducnosti citali.:icon-eek:

Znaci gotovo nemoguca misija, do zime novi trener 100% ako ne i prije.
 

majonez

Grobar
Учлањен(а)
04.12.2012
Порука
561
Reaction score
753
Dal ste bre vi ljudi normalni!? Prihvatate od ove usrane uprave, koju je postavio njegovo visocanstvo zvalosije, da dodje trener kog je on izabrao.Da unisti našu svetinju, zato dolazi meka stolica.
Pomogo nam 2017... pogodilo se tako, imali smo dobar tim, ovi preko imali grofa neznalicu. Baš bi nam ovaj pomogao. Ovaj potez govnjive uprave je pucanj u glavu Partizanu. Ovaj trener nije kalibar za Partizan.
 

diego_armando

Grobarčina
Учлањен(а)
30.08.2008
Порука
6.298
Reaction score
3.862
Локација
Kobasicarija "Venac".
Ovde se pominje mantra “da vidimo hoce li traziti kompletan remont tima jer je trener modernih shvatanja”
Da se ne zajebavamo! Covek nema nikakav autoritet i cv, kojim bi naterao one bandite da sklepaju ekipu po njegovom ukusu. Ruku u vatru da je stolica bio poslednji na cuvenoj ivicinoj listi. Dakle, svi su nas odjebali! I jos nesto:eek:vde se ne radi ni o kakvoj hrabrosti novog trenera. Naravno da bolji posao od trenera fk partizan u ovom casu ne moze dobiti. Kako god se na kraju ispostavi, imace u licnoj karti ime sefa klupe parnog valjka.
uprkos svemu, necu da ga mazem govnima od samog starta. Ne ocekujem bas nista, a gledacu, praticu sra se desava, i kako igramo. Neka mu je sa srecom, a i nama, bogme!
 

Baracuda

Grobarčina
Учлањен(а)
13.06.2017
Порука
1.157
Reaction score
4.280
Biće mu teško, to je jedino sigurno. Već danas na konferenciji za novinare videće se mnogo toga. Skoro da sam uveren da će Ilija Stolica biti stolica sa tri nogara - Iliev, Vazura i Vučelić.
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top