Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

FK Partizan 2022/23.

Статус
Затворена за писање одговора.

Petar PFC

Grobarčina
Учлањен(а)
01.06.2011
Порука
1.477
Reaction score
4.942
Локација
Boka
Bravo Pope doktore! Kad je odbranio ovo pred kraj imao sam osjecaj da u sledecem napadu pada gol, ne znam zasto ali tako je i ispalo na kraju. Dijabate majstor fudbala, kad bi bilo jos jedno ovakvo krilo bila bi druga prica...
Utisak je da smo veoma losi i da se nista nismo popravili, ali isto tako ovo je veoma bitna pobjeda. Ceraj dalje.
 

Plava Čigra

Grobarčina
Учлањен(а)
08.04.2011
Порука
2.243
Reaction score
3.600
Psovanje i pljuvanje naših sportista
Mi smo dotakli samo dno!

Ono radovanje poslije gola protiv ovih amatera je bilo većeg intenziteta nego protiv Anderlehta kad smo ušli u LŠ. Kakvo posrnuće na svim nivoima!

Otišao mutavi trener koji ne ispušta flašicu iz ruke, došao drugi mutavi trener koji malo sjedi, malo stoji prekrštenih ruku pored linije.

Diabate, idi dok te ovaj trener i "kondicioni" nisu upropastili. Imaš kvalitet, ali u Partizanu ti je zagarantovano samo igračko propadanje.

Vidiš na šta ti saigrači koji su duže tu liče. Idi dok nije kasno.
 
Учлањен(а)
13.05.2018
Порука
3.287
Reaction score
8.055
Локација
Космос
Bravo Pope doktore! Kad je odbranio ovo pred kraj imao sam osjecaj da u sledecem napadu pada gol, ne znam zasto ali tako je i ispalo na kraju. Dijabate majstor fudbala, kad bi bilo jos jedno ovakvo krilo bila bi druga prica...
Utisak je da smo veoma losi i da se nista nismo popravili, ali isto tako ovo je veoma bitna pobjeda. Ceraj dalje.
Pa realno, i nije baš za očekivati da trener za bukvalno 1 dan nešto promeni.

Inače, pohvale Diabateu, šteta što igra u ovom raspadu od tima, Popu, koji je još jednom dokazao zašto mora da bude prvi goman u trenutnoj konkurenciji i Sveti, za gol, naravno.
Ostatak za zaborav, utakmica na nivou Partizan - Zlatibor od pre par godina.
 
Последња измена:

zoig

Grobar
Учлањен(а)
24.06.2022
Порука
278
Reaction score
2.479
Локација
Beograd
Dijabate kao da je rođen na JNA, više on traži loptu i više mu je stalo, kao i Rikardu, nego Partizanovoj deci. Uh.
Ako ništa Petrić barem ne priča kako je kralj i legenda za sebe i vidi šta je preuzeo.
Svaki navijač koji vrijeđa svoje igrače ne treba na tribini da bude, neka gleda od kuće tu ga niko neće čuti.
 

Partizan321

Početnik
Учлањен(а)
03.07.2022
Порука
184
Reaction score
1.045
Локација
Banja Luka
Nadam se da ce ova pobjeda da trgne igrače,Petric je gori trener od Stolice.
 

najgori

Grobarčina
Учлањен(а)
10.04.2010
Порука
1.931
Reaction score
7.302
Локација
Banja Luka
Dijabate ako primi platu nakon pat mjeseci treba kao Asano, glavom bez obzira d abjezi
 

B & W

Grobarčina
Учлањен(а)
21.08.2007
Порука
1.234
Reaction score
2.860
Natho je definitivno bivsi Majstor fudbala,nema od njega nista vise,jebes ti kad celu utakmicu moras da cekas njegov pas-dva,kad on ne trci,ni napred ni nazad
Po meni zamena za njega pod hitno!
 

PFChampion

Grobarčina
Учлањен(а)
11.04.2010
Порука
8.836
Reaction score
13.452
Пуко преживљавање у правом смислу те речи. Играчи су у нокдауну. Свака част екипи и на овоме, мука за њих мука за нас. Играчи су сами, тренер као и онај стари не одаје знаке заинтересованости.....
Хвала Попе, хвала Свето
Нису више битни ни тренер ни играчи ни миша пилатес......ствар је постала врло једноставна......ако ми навијачи Партизана не покажемо да постојимо - онда више неће постојати ни Партизан....барем не онакав какав би волели да гледамо већ неки који ће да тавори у средини табеле и да остане и без терена за тренинг.....јер све иде ка томе
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top